33535
  • Medwyn
    #22738
  • Clidey
    #22737
    Na igen, csak megint belefutottam abba a CS idiótaságba hogy a szárnyakon tükrözött textúrák vannak, így annak aljára sajnos nem rakhattam lajstromjelet mert elég bután nézett volna ki. :(
  • carlosfly
    #22736
    Süti! :)
  • Clidey
    #22735
    Coming soon! :)





  • Clidey
    #22734
    Thx!
  • nibron
    #22733
    http://www.geforce.co.uk/drivers

    "Manual Driver Search"-nek az alábbiakat választod ki:
    GeForce
    GeForce 500M series...
    GeForce GT 525M
    Windows 7-64 bit
    English (UK)

    Kereső gomb megnyomása után a 310.70-es verziót találja, azt szedd le.
  • Tessitore22
    #22732
    köszi..meglátjuk mi lesz eből:D
  • nibron
    #22731
    http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19/drivershome/showproductselector

    Ezt tessék használni. A géped alján van egy service kód, azt meg kell adni, és az alapján összeszedegeti neked a drivereket.
    Az nvidia drivert az nvidia honlapjáról szedd le.
  • Tessitore22
    #22730
    am nem tettem fel ha jool emlékszem semmi féle drivert..:(
  • Tessitore22
    #22729
    http://www.laptop-software.com/dell/dell-inspiron-n7110-windows-7-drivers/
    innen az utólsó kettő megfelel?:)
  • nibron
    #22728
    nvidia drivert feltetted? Amikor telepítettem a gépet, akkor rémlik, hogy szívtam vele, mert az intel hd és az nvidia valahogy furmányosan van összedrótozva a gépben, és az nvidia nem működik az intel nélkül. Eltartott egy ideig mire megoldottam, de már nem emlékszem konkrétan a problémára. Lehet, hogy az volt, hogy a legfrissebb intel hd drivert kellett leszedni a dell-től, és azután kellett/lehetett telepíteni az nvidia drivert.
  • nibron
    #22727
    há, de...
  • Tessitore22
    #22726
    jaa és még valami amikor bemegyek a settingsbe van egy olyan h device-specific options...és ott csak az Intel HD graphics jelenik meg..ott nem kéne egy nVidiának is?!:o
  • Tessitore22
    #22725
    Avrórol annyit h elvileg nagyon fps barát...akkor csak elvileg elkellet érni a 30körüli ami többnyire sikerült is a cessnával...az NGX továbbra is 10körül maradt..
  • nibron
    #22724
    Avrot nem ismerem. Egyszer kellett valakinek felraknom, de csak kipróbáltam. Viszont a gépeden már elértünk stabilan 30 körüli fps-t. Na azt tessék visszaállítani.
  • Tessitore22
    #22723
    háát az igazság h egy reptér addon sincs fennt és ezeket az értékeket EDDN-en és qwsim avroval mértem szval semmi köze ennek a AS LHBPhez és az NGXhez..
  • nibron
    #22722
    Öcsém, már régen megbeszéltük, hogy az LHBP-n, NGX-el nem lesz jobb. Ez van. Nekem 4.6GHz-en sem igazán jó. Ehhez a laptophoz csak szerényebb addonokat lehet használni. Amikor lépésről lépésre megcsináltad, gondolom azért ez lerakódott. Azóta a technika sem fejlődött, meg a géped sem. Úgyhogy nincs új fejlemény. A laptopokban használt cuccok nyomukba sem érnek a desktop alkatrészeknek. Tehát a géped közel sem olyan izmos, mint egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező, de nem mobil cuccokból összerakott gép. Nyáron én is vettem egy ilyet csak 15"-ost, most a lányom használja, és a sims3 is egy idő után rendesen döglődik. Mert amikor kell az izom, felfűt mint állat, és a hővédelmek elkezdik leszabályozni a teljesítményt (proci, vga). Ha teszel alá egy komoly hűtőt, amivel el tudod érni, hogy viszonylag hűvös maradjon, akkor jobb lesz. Viszont akkor egy idő után már a tápegységet is hűteni kell.
    Használj kisebb gépeket, és akkor elfogadható lesz.
    Egy valamit azért majd egyszer kipróbálok ezzel a géppel. Mivel van e-sata kimenete, rá kellene dugni egy ssd-t, és úgy megpróbálni. Úgy is gyorsulnia kell, mert a dell gépek vincsi kezelése eléggé visszafogott.
  • Hont
    #22721
    Ne érts félre, nem bántani akartalak vele...
    Az igazat megvallva én nem is értek hozzá, csak mikor paraszti ésszel ide nézek mellém és itt morog egy derék magasságú gép, ami tele van szórva mindenféle kütyüvel és szinte semmi hely nincs bent ami felesleges lenne akkor nem igazán bírom elképzelni, hogy egy olyan kis lapos"""""dobozba"""" bele bírjanak tenni akkora tudást! (még ha dupla annyiba is kerül)
    Bár lehet ez nem egy műszaki megközelítés, de így érzem!
  • Tessitore22
    #22720
    az lehet h nem egy csúcs a gépem de azt azért mnem hiszem h ennél nem futna jobban rajt az fsx..vki más ötlet?:)
  • Hont
    #22719
    Az oka benne van a mondatodban...
    Laptop!
    Szerintem az összes egy hulladék...!
    Egyébkén a VGA baromi gyenge!
    Azt a karit nem gamehez találták ki! Oda egy 6970M. kellene!
    (De ez az én véleményem!)
  • Tessitore22
    #22718
    sziasztok már írtam többször is erre a forumra h mi lehet annak az oka h egy izmos laptopon ( i7-2600Q, nVidia GeForce 525M, win7 64bit, 8gb RAM) 5-6os fpsel fut el a sim pedig nibron uatsításai szerint jártam el annak idején..(itt jegyezném meg h ennél kisebb igényű gémek is akadnak rendesen)köszi
  • Nesu
    #22717
    CS B737-200 javítások
    Audio :

    No audio from the VOR or marker and nothing from the fire panel test. The ADF tone works fine. I have uninstalled and reinstalled and the same problem. Yes the electronic master switch is on. Any ideas or a fix for this problem?


    Re: No Audio
    Reply #1 - Dec 19th, 2012, 11:37am
    Has the cssound been accepted as Trusted for the 737? There should be a line like this in the fsx.cfg: J:\Flight Simulator X\Captain_Sim\737\cs.sound.dll.kuqkazehreehhbozirinnrqqrzkrkatuwlqotize=1

    To find and open the fsx.cfg so you can check, type this in the Windows Run command window: %AppData%\Microsoft\FSX\fsx.CFG

    overpowered :

    Is anybody getting the impression that the 737 is overpowered? I took it up with a gross weight of about 85,000 lbs and ended up with a climb rate well above the range of the VSI. I was climbing a thousand feet in just a few seconds--it was like flying a fighter jet. Is there a flight dynamics mod to correct this?


    Re: Overpowered?
    Reply #1 - Dec 15th, 2012, 3:06am
    Yes. They're like a rocket ships!

    I have changed (decreased) the static_thrust settings for all of the 737's. These:

    737-100 - 14500
    737-200 - 16000
    737-200C - 16000
    737-200F - 16000
    737-200 ADV - 17400

    Even with those settings, they still feel overpowered, but not as much as they are with the original settings.
  • Hypo #22716
    szerintem ez abszolút konstruktív kritika le a kalappal. Én nem csinálok repainteket, de tudom miről beszélsz jó pár éve a graf bizniszben:) Beosztottaknak mindig azt mondom 2 dolog kell egy jó visualhoz, 1. alázat, 2. igényesség
  • Hypo #22715
    elhiszem:) én anno voice ost vettem de vissza cseréltem buttonra nekem nem jött be de ez nem von le semmit belőle, nekem sok minden nem jön be:)))))))))
  • Nesu
    #22714
  • CptSAB
    #22713
    Sajna nem mind lett eksönös, de a Mig-17 landolt immáron jogtisztán a vinyómra. :) reppentem is mindjárt egyet vele, és hát mi tagadás, sokkal jobb lett ez az SP5-ös legutolsó verzió, mint a régi. A 15-ös is lehetne akcióban.., mert 3200 pénzt nagyon is megérne.
  • Clidey
    #22712
    Lehet velem vitatkozni ha nem értesz egyet! :)))
  • Clidey
    #22711
    Hát az azért eléggé más szitu volt...
  • polluxware
    #22710
    tökéletesen off, de muszály:

    "Nem vitte el tűzgömb a 200 millió hívőt

    100 millió dollárt költött Harold Camping keresztény rádiós műsorvezető és önjelölt végítélet-próféta 2011-ben arra, hogy figyelmeztesse a világot: május 21-én megtörténik az apokalipszis. „Ezen a szombati napon este 6 órakor 200 millió igaz hívőt egy hatalmas tűzgömb elragad a mennybe, majd ezt követően azonnal a földi civilizációt elpusztítja egy hatalmas földrengéssorozat.” Camping persze nem a saját pénzét áldozta a világméretű óriásplakát- és médiakampányra. A pénzt azok a szerencsétlen, becsapott emberek adták össze, akik Camping víziója miatt mindenüket feladták, és táblával a nyakukban járták a nagyvárosok utcáit. Május 22-én, egy nappal a világvége után, Harold Camping műsorában szenvtelen hangon bejelentette, hogy az emberiség még kapott egy utolsó esélyt, így az ítélet csak 2011. október 21-én következik be. Még ekkor is voltak, akik hittek neki, sőt műsora az újabb kudarc ellenére is folytatódott, egészen idén tavaszig, amikor az idős rádiós agyvérzést kapott, és kénytelen volt visszavonulni."

    (((most úgy elképzelném ,hogy beszabadulna ebbe az országba a "fő piréz", meg a kószaszem..."
  • polluxware
    #22709
    és még te csipogtál itten a Tréjnolcos beszólás miatt annó...
  • polluxware
    #22708
    Csernus doki se tudott volna tapintatosabb lenni;)

  • Clidey
    #22707
    Asszem helyesen döntöttél...!! Te meg se próbálkozz ilyesmivel, nem áll jól neked!
  • Clidey
    #22706
    Bocsi lehet kissé nyersen fogalmaztam. Ám a véleményem továbbra is ez. Nem kell amögé a kurva kényelmes jelző mögé bújni hogy "nem vagy egy Photoshop-zseni", mert nem erről szól a történet.

    Ahhoz nem kell professzionálisan űznöd e szoftver kezelését, hogy a futóakna ajtóra mindkét oldalára ugyanazt a feliratot (LHC) tedd, hogy keress egy az igazihoz jobban hasonlító betűtipust hozzá, hogy ne legyen levágva a Malév-logó sarka a törzsön, hogy normálisan éles legyen a kék és fehér közötti átmenet, hogy a valós helyére pozícionáld be a függvezen a logót, hogy a neten fellelhető tonnányi kép alapján kiválaszd a legmegfelelőbbet hogy a legjobban hasonlító kék-színárnyalatot kiválaszd...soroljam még?
    Ehhez egyszerűen magaddal szembeni igényesség kell, semmi több. Hogy ne adj ki fos munkát a kezedből.

    Nem fogok csinálni CS767-hez Malév festést, se a ProTu-hoz. Mert képes vagy rá te magad is! Csak nem egy délutánt kell rászánnod hanem mondjuk például kettőt. Na és? Ki siettet?

    A fentieket ne baszogatásnak vedd, hanem építő jellegű kritikának.
    Valamikor régen volt már egy hasonló szituációm, talán magára ismer az a valaki ha jár még ide :) - ma már ontja magából a szebbnél-szebb repaintokat... ;)))
  • eyecandy
    #22705
    Na itt már nem kell semmit megtanítani, az én, hogy úgy mondjam nem oxfordi kiejtésemet is tökéletesen érti, sőt, ha akarod meg is jeleníti, hogy ő minek értette. 99%-ban jól érti :) Azonkívül tényleg nagyobb szabadságot ad, meg rákényszerít, hogy használd az angol kifejezéseket, szóval nekem ez jobban bejött, mint a gomb amiben csak a vagy b gombot kell nyomogatni. Természetesen ez is egy szkriptet követ de a saját hangomat és ad még pár fícsört a gombhoz képest én inkább ezt ajánlom.
    Nagyon sokat fejlődött a hangfelismerő technikája. Jó nem egy google de nem rossz :)
    Van egy jó flow-m hozzá AES-sel de-ice proccal mixelve, sajnos már nem emlékszem honnan töltöttem le de aki kéri annak elküldöm.
    Hypo! hihetetlen de nem kell tanítani egy picit sem
  • Hypo #22704
    En spec a voicet nem szeretem maceras amig Ms speech- et megtanitod;) a button tok egyszeru ket gombot hasznalsz oszt jonapot
  • Nesu
    #22703
    Újra javítanom kellett a fények helyét felcseréltem a két oldalt


    light.2 = 7, 34.40, -2.85, 2.00, fx_shockwave_vclight_l
    light.3 = 10, 34.40, 2.85, 1.80, fx_shockwave_vclight_l
    eredeti :
    //light.2 = 7, 34.40, -3.10, 2.00, cs737_vclightwhi
    //light.3 = 10, 34.40, 3.20, 1.80, cs737_vclightwhi
    értelem szerűen ,használja mindenki a fény effekteket


  • Nesu
    #22702
    Én nem vagyok profi színező ,de ,ha gondolod igényt tartok egy jobbra .És a Project Tupolev Tu 154 B2 -höz is ,ha van kedved .
    Üdv


    Ui : Nekem saját magamtól teljesen kielégítő volt ,de ,ha tudsz szépet meg köszönöm
  • djfules
    #22701
    Hát nem is tudom, kipróbáltam a button verziót , de még nem sikerült összehaverkodnom vele...
    A joy-on beállítottam egy gombot amivel ha jól értem a parancsokat osztogatom...nem mélyültem még bele meg le kéne fordígatni a manuált, de nekem csak annyi eset le eddig belőle hogy nyomom-nyomom a gombot és minden felkapcsolódik felolvassa a copilot a checklistet és nekem tulajdonképpen nem sok tenni valóm van csak nézek ki a fejemből. Pedig sokkal bonyolúltabnak látszik, vagy csak nekem rossz az első benyomásom...
  • eyecandy
    #22700
    Pedig nagy élmény, és a Vistalizatorral csak egy gombnyomás az egész
  • djfules
    #22699
    Igen arról, még nem tudom mennyire macera a windows állígatása mert most telepíti a nyelvi csomagot..