33535
  • Hypo #22818
    Nem ezt egy airbus pilota mondta;)
  • metaxx
    #22817
    Ezt a gyártó oldaláról kóóópiztad? :D Naná, hogy azt mondja, hogy "Airbuses work best with autothrust engaged." :) El akarja adni. :)
  • Hypo #22816
    "..Usually, the Autothrust system is left on all the way until 20-30ft before touchdown (at the 'retard' callout) , even during non-ILS approaches. The Airbuses work best with autothrust engaged."
  • metaxx
    #22815
    Igen egyébként úgy van ahogy mondod, leginkább az automata módokban használják, de én úgy tudom van manuális módja is a karnak, mert mi van ha a számítógépek meghalnak? Akkor is kell tolóerőt szabályozni. :) bár nem merem határozottan állítani én sem, hogy van manuális módja, de talán csak gondoltak erre a gyártók :D
  • Hypo #22814
    értem én:) de nem erről beszéltem:) Hanem arról, hogy a valódi Airbuson se ugy mukodik a gazkar mint a megszokott hagyomanyos mód. Persze lehet tévedek, de nem véletlen hogy az Aerosoft os nal ez a throttle problema sokaknal előjött, ami igazábol nem is probléma:)
  • metaxx
    #22813
    Igazából, ha full automata módban akarja használni, akkor persze, lehet, és akkor megoldás a gombos sztori, de én minden esetben kézzel teszem le a vasat, nagyon nagyon ritka, mikor autoland-et használok. Talán csak akkor mikor éppen akkora köd van, hogy már nem tudnám kézzel letenni biztonságosan, de az automata igen, és még éppen benne van a minimális biztonsági határban. 5 évente 1x van ilyen. Minden egyéb esetben behangolt ILS-el, ugyan, de jellemzően vizuális megközelítést végzek, az utolsó 5-8-10 nm-n. Pláne, ha nem nyíl egyenes, mert úgy a finom, ha van benne kis kanyarka. :D Elvégre azért ülök én a székben, hogy én vezessek nem? :D Ha mindent a robot csinál, akkor rám nincs is szükség. :D
  • Hypo #22812
    airbus cunami jön?:) Ami a gázkart illet a gombos megoldas mintha jobban visszaadna az eredetit bar sose vezettem airbust:) de ott a gazkarnal is kulonbozo poziciokba nyomod nyincs mint a regi gepeken ilyen atmenetes eroelosztas.
  • metaxx
    #22811
    Blackbox Airbus v0.6 szemle
  • metaxx
    #22810
    Elég nehéz lesz kezelni, de igen van rá egy FSUIPC hack, amit eyecandy is linkelt. De csak regisztrált FSUIPC-vel működik. Lényege, hogy F1-F4-ig teszi ki a fő funkciókat bill.-re. Úgy mint idle állás, tolóerő növelés, csökkentés, és TO/GA.
  • eyecandy
    #22809
    itt
  • bur07
    #22808
    Azt szeretném meg kérdezni,hogy a Airbus X gázkarja csak Joystickkal müködik vagy valahol át lehet állítani a bellentyűzetre.
    Köszönöm a segítséget.
  • flyby
    #22807
    Már meg is tanultam! :-) Köszi!
  • eyecandy
    #22806
    Ráklikkelsz a privát gombra az üzenetsávon és írsz egy üzenetet.majd itt az oldal tetején látod a fórum gombot, klikk és, ha be vagy jelentkezve, márpedig be vagy, akkor a bal oldali menüsoron látsz egy privát üzenetek gombot. Azon belül tudod megnézni az elküldött és beérkezett üzeneteidet.
  • flyby
    #22805
    De nagyon hálás vagyok az információk-ért! Köszi mindenkinek!
  • flyby
    #22804
    Nincs semmi titok:-) de bevallom nem tudom hogy kell privát-ban üzenetet váltani:-(
  • metaxx
    #22803
    Ebből indultam ki. Ha nem akarnád, hogy meg legyen osztva, akkor nem raknád ki ide sem. :)
  • flyby
    #22802
    Most frissített a telefon! Köszönöm a kapcsolatot van egy publikus mail-em [email protected] amire küldhetnél egy kapcsolatot mert skypon nem vagyok én.
  • flyby
    #22801
    Köszi a linket! Ezt az anyagot nem ismertem jól jön a gyűjteményembe! Velem van gond mert a részletekbe nem látok úgy bele. Màr az elején a bios-an is kell varázsolni a magokkal kapcsolatban vmit! És akkor még Hun az FS!
  • Nesu
    #22800
    hhmm ,csak megsúgom ,felhasználhatók ,a képek amiket megosztok ...
  • metaxx
    #22799
    Akkor nekem még nem volt meg, és kellett valami használható kép a demonstrációhoz. :)
  • metaxx
    #22798
    Az a nehezebb. :) De ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel, fotelpilóta gmail-re, vagy privátban, de akár skype-ot is cserélhetünk, ha gondolod, amit tudok, szívesen megosztok veled, bár a nagyját megtalálod Nesu kolléga által linkelt korábbi írásaimban.
  • flyby
    #22797
    Szoftveres segítségre gondoltam!
  • Nesu
    #22796
    Köszönöm az W!zz Extended képek megosztását a Facebookon . !!!
  • metaxx
    #22795
    Mit értesz pontosan a gatyába rázás alatt? Hardveres (összeszerelés), vagy szoftveres?
  • metaxx
    #22794
    Micsoda megtiszteltetés, hogy engem linkelsz :D
  • Nesu
    #22793
    Talán ez segít : Fotelpilóta.hu Tippek-Trükkök-Tuning
  • flyby
    #22792
    Szerintetek ha TISZTELETTEL megkérnék és természetesen megfizetnék valakit közületek,hogy rázzuk gatyába az új gépemet,elvállalná valaki! Remélem nem sértek meg senkit! Még a Kozma András mestert is megismertem,röppengettünk is a home cocpitjába,viszont nem sok ideje van az én gépemre. SAJNOS! Igy egyedül maradtam.
  • flyby
    #22791
    Sajnos,bár eredeti kiegeket használok,gyermeteg hibák bukkannak fel nálam. "DLL" meg MEMORY errorok,de tudom én vagyok a szűk keresztmetszet!
  • flyby
    #22790
    Leestem a netről elnézést! Szóval ez járható út és talán nem fog ki rajtam.
  • Hypo #22789
    ez igaz de mondjuk pl a rexnel igen felrakod masik vinyora mivel eleve nem kell neki az fsx et megadni de amikor a themet legeneralod atmasolja a texturakat az fsx be.
  • flyby
    #22788
    Ez szuper!!még nem próbàltam másik vinyóra telepíteni,de feltétlenül így fogom csinálni! Köszi a listát!
  • Nesu
    #22787
    A nagyobb tájcsomagok mint a FS Global Ultimate ,VFR Germany sorozat , a legjobb ORBX ,Ground environment xtreme sorozat vagy egyébb mint a REX Essential + Overdrive (össz .kb . 200GB ) telepíthetőek másik vinyóra is mert nem kell hozzá ssd .(telepítésnél kétszer kell megadni a telepítés helyét)

    SSD lista és Kompare

  • flyby
    #22786
    Úgy gondoltam egy 1,5Tb-os sima vinyó hasítana mellette.
  • Hypo #22785
    az nem rossz de raksz bele meg masik vinyot is?
  • flyby
    #22784
    Mit javasolnál? Én 256GB-ra gondoltam és viszonylag jó árért kapnám.
  • Hypo #22783
    es hany ssd re es mekkorara gondolsz mert Win+FSX egy ssd-n tud szukos lenni egy ido utan nekem mndjuk most hogy nincs tele az fsx 90 giga.
  • flyby
    #22782
    Nagyon köszönöm a segítséget! Talán az ATI-t eladom és beszerzek egy GTX-et. Egyébként kell valami segédprogi az Nvidiához? Valahol olvastam erről,hogy a vonalsimítás orvoslásra szorul. Nagyon sokat segítettél KÖSZÖNÖM!!!
  • metaxx
    #22781
    Igen, processzor pipa, erős ram pipa, SSD (ha rám hallgatsz Intel, vagy Samsung 840) viszont VGA-nál semmiképp se gondolkozz ATi-ban. Ha már van 100k-d egy kártyára, vegyél egy nVidia GTX670-et. Nem brand fikázás miatt, hanem, FS jobban eszi. Mindamellett erősebb is. Itt egy compare a gyártói adatok alapján: http://www.gpureview.com/show_cards.php?card1=638&card2=669 Jóval kevesebbet fogyaszt, több textúrázó egysége van, memória átvitel is gyorsabb, meg amúgy kb. majdnem mindenben. Ezen a szörnyön, felhúzva, simán el kell mennie az NGX-nek REX-el, LHBP2.0-n kb. 24 FPS-el :D
  • flyby
    #22780
    Kellemes Karácsonyt kívánok én is mindenkinek! Szeretném a véleményeteket kikérni,mert építenék egy gépet FSX-re. Sokat segítettetek már és a fórum olvasása is rengeteget segített,így NAGYON MEGFOGADNÁM a tanácsotokat!! A VGA-m, tápom megvan és "3 kilóm" van a többire! Ha, a proci egy: i7 3820 3,6Mhz 2011-es tokozású! a megfelelő alaplappal,és meghintjük gyors rammal / minél többel / hozzá: SSD+ ATI 6970 2gb, és csak FSX-re használnám kiegészítökkel: REX+PMDG 737,747,md11,+repterek,kezdésnek biztosítana egy elfogadható minőséget? Rég óta gyűjtögetek egy gépre a család melett és jó lenne tudatosan összerakni a szekeret. Elöre is köszönöm!
  • polluxware
    #22779
    annó a B-17 accusim-ben még nagyon érdekesek voltak ezek a hangok....

    de az hogy azóta az összes gépükre ezeket másolják, +még kiadnak egy egy összesítő packot is velük.........

    na szóval... öhöm...