33535
  • [HUN]FaTaL
    #22858
    :((((
  • perko
    #22857
    Ennek is vége

    WOAI
  • perko
    #22856
    Kíváncsi leszek rá

    Itt vannak képek róla.
    ORBX announcing a FTX Global!
    "In 2013 we will be releasing a FTX product that covers the entire world with FTX textures combined from the twelve different regions we have developed since 2008 including England and Wales. It won't be a perfect solution because it is textures only (no landclass, airports, POIs, or geodata), but it will cover the whole globe with Orbx so you never have to experience FSX default again."


  • exTrem
    #22855
    Némi iróniát véltem felfedezni a harmadik mondatban :))
  • Clidey
    #22854
    Nem bántottál meg senkit. Mások az igényeink mások az elvárásaink. Használd egészséggel továbbra is a Wilco termékeit!
  • bur07
    #22853
    Hát ahogy gondoljátok.Én megbántani nem akkartam senkit. Bár a Wilco termékkel én személy szerint meg vagyok elégedve. ( Airbus,CRJ-200 /bár ez volt az első kiegészítöje/ , B737 CL és CL2, nagy EMB). Mindenki azt használ amit szeret.
  • Nesu
    #22852
    Akikben én bízom :
    PMDG ,QualityWings ,Aerosoft ,Captain Sim (a bughalmazával együtt) ,Carenado ,
    Commercial Level Simulations MD 81/82 (ezt nagyon összerakták) ,LevelD ,I.R.I.S. sim ,MILVIZ ,A2A simulation

    itt nézz körül ,ha valami jót akarsz .
  • Nesu
    #22851
    Szerintem a Wilco egy nagy rakás szerencsétlenség ,bár én ,nem tudok ilyen repülőt sem készíteni .
  • Clidey
    #22850
    Azt hiszem nem esett le hozzászólásomban az irónia. Sebaj. :)
    Tekintve hogy tudtommal az Airbust is ugyanazok csinálták mint a 737 Classic-ot a Wilcóéknál, így láttatlanban is bátran ki merem jelenteni hogy az Airbusuk is egy nagy kupac szar, nem is lehet egy lapon említeni egy Aerosoft termékkel.


    Ez utóbbi első kiadását volt szerencsém kipróbálni és bár rendszerileg nem is volt az a hűdenagydurranás, grafikailag és kidolgozottságilag fényévekkel volt jobb bármely Wilco szarságnál. A mostani Extended verzió pedig 1000% hogy minden tekintetben utcahosszal előzi a Wilco-t.
  • Nesu
    #22849

  • bur07
    #22848
    http://www.wilcopub.com/catalogsearch/result/?q=airbus+series+evolution+Vol.
  • bur07
    #22847
    http://www.youtube.com/results?search_query=wilco+airbus.
    Aerosoft Airbus X VS. Wilco A320 full comparison, review and comments!


  • Nesu
    #22846
  • i robot
    #22845
    Te jó ég, milyen hangok ezek?
  • [HUN]FaTaL
    #22844
    Akkor nem azt az a-datat tesztelted. :) Ráadásul a méret sem mindegy, értelemszerűen a 64-es lassabb, mint a 128-as.
  • Hont
    #22843
    Próbáltam azt is! Nekem nem jöttbe!
    Most 3db van bent de a 830 aztán a 840 és utána jön csak a Corsair. Az A-data kb Corsair szinten volt mikor tesztelgettem.
  • [HUN]FaTaL
    #22842
    "Ár érték arányban a Samu mindent visz! Főleg az új 840!"

    Tévedés, az A-Data SSD-k olcsóbbak és ugyanolyan jók. :)
  • Hont
    #22841
    Szia!
    32GB az egyébként is kevés! Szinte a W7 nek se elég!
    Én megfigyeltem, hogy 50-60% telítettség felett az SSD is baromira be lassul!
    Ja és SSD és SSD között is baromi nagy különbség van!
    Pl a Samsung830 dupla olyan gyors majdnem mint a Corsair Force3!
    Ár érték arányban a Samu mindent visz! Főleg az új 840!
    Egyébként vissza térve a hűtésre!
    Betettem egy Corsair H50 próbakép! Prim95 el elkezdtem gyepálni a procit és a vasszer cucc 9-10c' jobbnak bizonyult a TT Contac21 airnál!
  • [HUN]FaTaL
    #22840
    Semennyit, a betöltés lesz gyorsabb.

    Laptopon felejtsd el az FSXet.
  • Tessitore22
    #22839
    Sziasztok. Felteszem még 1szer a régebbi kérdésemet amit még krácsony előt kérdzeztem : szval az lehet h azért nagyon alacsony az FPS (5-10) minden magasságon mert a melegedés miatt a gépem ( Dell Inspiron N7110, nVidia GeForce 525M) leszabályozza. Más: egy 32gigés SSD-vel körülbelül mennyit nyerhetek(FPS)?:)köszi.
  • Nesu
    #22838
    FSX indoor P&W JT8D


  • Nesu
    #22837
  • Clidey
    #22836
    Wilco? Mi az a Wilco? Mi köze az Airbushoz?
  • bur07
    #22835
    Én is arról beszéltem.
  • napstR
    #22834
    cold&dark. áll a hajtómű és parking behuzva. ennek ellenére semmit nem csinál. :S már kérdeztem aes fórumában is hátha... :/
  • carlosfly
    #22833
    Elképzelhető hogy ehhez a géphez PT-TU-154B2 (FSX) találok valami magyar segédletet? Ha igen tudnátok segíteni hogy hol?
  • [HUN]FaTaL
    #22832
    A Wilcoval az a legnagyobb baj, hogy egy használhatatlan bugtenger.

    És itt lejjebb nem az Airbus X-ről, hanem az Extendedről volt szó.
  • bur07
    #22831
    Nem akarok okoskodni,de nekem még minding a Wilco féle Airbus tetszik. Airbus X-en meg van 6 óra. Sajnos nem vagyok megelégedve vele.
  • gaspen
    #22830
    szeletelve
  • CptSAB
    #22829
    hamburger husi rendel..
  • gaspen
    #22828
    mi a f..t kerestek a nézők a küszöbtől pár méterre ? azok a VIP helyek?

    http://www.youtube.com/watch?v=3gcIKdXNuPY
  • macleody
    #22827
    Itt van HD-ben a malőr.
  • metaxx
    #22826
    Be kell húzni a parking-ot, és az ablak alját megfogni egérrel, és lehúzni, amíg nem látod a feliratokat.
  • eyecandy
    #22825
    Hajtómű áll? Park. break behúzva?
  • CptSAB
    #22824
    Még jó, hogy csak a pályavéget nézte el és nem az oldalszegélyt.. linkelték a teljes videót is, elsőre magasan jött be, másodikra alacsonyra. Megstruccolta a bukkanót. :)
  • napstR
    #22823
    sziasztok! az mitől lehet, hogy újratettem a gépem, installáltam a legujabb (2.25) aes-t, állok a lutoni betonon cold and darkban airbusx-szel és semmilyen jármű nem jön a géphez. és ctrl+shift+w-vel sem tudom őket hívni.

  • Hypo #22822
    egy csöppet elnézte
    http://youtu.be/Da6ts7cvqiU
  • Nesu
    #22821
    EPR = Engine Pressure Ratio / a Hajtómű nyomási (tehelési ) aránya ,olyasmi mint a forgató nyomaték .
  • Istvan93
    #22820
    Valaki tudja hogy a Boeing 747-nél hogyan lehet lekapcsolni az EPR-t? mert hiába nyomom neki a Ctrl+Shift+F1 elkez leáni a hajtómű de ez a EPR ugyan úgy fehér marad és 1.0 áll mi ez amugy?
  • bur07
    #22819
    Hali Urak!

    PMDG B737NGX guru keresen meg engem privátba. 2d panel probléma miatt. Segítség kéne.
    Köszönöm