33535
  • Rudi50
    #23178
    köszi
  • polluxware
    #23177
    kérdés!

    Tegnap sikeresen (véletlenül) rájöttem, hogy az ils dme probléma abból adódik ,hogy az új térképeken valmint a gép adatbázisában szereplő freqi totál eltér attól ami az fsx default repterein található... példul loww 29es pályáján a freqi nem 109.55 hanem 109.70:)

    van fsx-hez mountolható 2010es airac gps frissítés (bgl fájl)

    ezt érdemes felrakni, vagy csak a nav aid-et frissíti?
  • Hont
    #23176
    Ja, csak megnézed azt, hogy egy ilyen súlyedésnél határ eset, hogy nem megy overspeadbe max féklapokkal...
    Szinte csak azért nem, mert elfogy a magasság. De egyébként nézegettem 250 IAs ról 14000 láb süllyedés után 340 ig begyorsul a 80% felszállótömegű gép. Szóval FL400 nem biztos, hogy kipróbálnám..:D
    A cikkre vissza térve, azt írták hogy a BFU -ban keresték a hibát, tehát az automatikus rész ment tönkre.
    Az ALTERN ill a Manual rendszer ettől különálló rész, pont az ilyen meghibásodások miatt...(gondolom én)
  • [HUN]FaTaL
    #23175
    Miért ne lehetne? Nyílván oka volt, hogy nem szabályozták.
  • Hont
    #23174
    5400fpm...
    Jó kis hullámvasút lehetett...!:D
    Csak azt nem értem, hogy miért nem szabályozták manuálisan.
    Bár lehet a buszokon nem lehet még abba se belenyúlni.
  • eyecandy
    #23173
    Air France A320 Emergency Descent
  • Hypo #23172
    azt sehogy az a videora kesobb lett ratéve, én checklistet ipaden futattok, amikor nem volt meg ipad, akkor van egy par jo progi Nesu azt hiszem linkelt is egyet Electronic Flightbag
  • Rudi50
    #23171
    A checklist-et milyen billel lehet elérni alapbeállításon PMDG-nél ahogy a videoban van? Még sosem láttam.
  • Hypo #23170
    kicsi egykerekezes ahogy kell:)))
  • Nesu
    #23169
    A Hatvanhatos Járat ... Route66

  • polluxware
    #23168
    bocs.. félre ment a comment;)
  • polluxware
    #23167
    jéééézusom, ez komoly?
  • Nesu
    #23166
    esetleg a jövő hónapban :P
  • bur07
    #23165
    Esetleg valaki PMDG B737-700 NGX malév festést?
  • Nesu
    #23164
    egyben szükségem van kívülállókra is ,itt három gyerek randalírozik fel alá ,megeszik a türelmemet :P
  • Nesu
    #23163
    - A Malév felirat picit alacsony, meg kellene nyújtani függőlegesen (lásd 737-esed...)
    - A svancon a logó fehérje mitől olyan sötét? Ha másképp nem megy, át kellene tenni egy olyan léjerre ahol világosabb.
    - A mérete se jó még, a teteje az jó, de lefele még kellene nőjön picit (lásd általad linkelt fotó az igaziról)
    - A lajstromjel és annak kötőjele. Ugye nem kell mondanom mi rajta a rossz? :)
    - A kék széle is eléggé girbegurba, az alja pedig elhúzódik valamiért előrefelé, ami nem is szép és nem is jó.


    - az én észrevételem szerint ,a model hibájára írhatom ,iszonyatosan torz .a méretarányt az eredeti képről vettem
    - teljesen egyetértek ,figyelmetlenség
    - ezt is elnéztem (bár nekem teljesen közelebb állónak tűnik mint egy 737 -en)
    - model hiba és persze az én türelmemé (az előre nyúlás azért van mert nem állítottam be a dőlés szöget ).
    ennyit látok én
  • Nesu
    #23162
    rajta van a fém csík !!
    most látom a ModelConverter X -vel .Nem maradt le róla csak a képen nincs valamiért .
  • Nesu
    #23161
    ModelConverterX


    ez le 1/16 - olja a készítési időt ,és egy halom türelmet megtart .
  • exTrem
    #23160
    Köszönöm! :)
  • Nesu
    #23159
    Kössz a progit ez sokt dob majd .
    vazz ezt nem vettem észre a másikon meg van :P
  • Clidey
    #23158
    Ezen csak egy bibit látok így messziről: hová tűnt a fém "csík" a függőleges vezérsík belépőjéről? Az a Malév gépeken fémszínűn van hagyva nincs lefestve kékre!
  • Clidey
    #23157
    Már megint nagyon elhamarkodod a rilízt... pedig pár dolgot még simán javíthatnál. :(

    - A Malév felirat picit alacsony, meg kellene nyújtani függőlegesen (lásd 737-esed...)
    - A svancon a logó fehérje mitől olyan sötét? Ha másképp nem megy, át kellene tenni egy olyan léjerre ahol világosabb.
    - A mérete se jó még, a teteje az jó, de lefele még kellene nőjön picit (lásd általad linkelt fotó az igaziról)
    - A lajstromjel és annak kötőjele. Ugye nem kell mondanom mi rajta a rossz? :)
    - A kék széle is eléggé girbegurba, az alja pedig elhúzódik valamiért előrefelé, ami nem is szép és nem is jó.

    Ha fogytán a türelmed akkor picit altasd a dolgot, de így kiadni szerintem hülyeség volna, hisz még nem tökéletes. Ráadásul olyan dolgokat kellene rajta csak javítani ami kb egy órás munka.
    Nem tudom hogy csekkolod a festéseid állapotát a 3D modellen, de én személy szerint a ModelConverterX-et ajánlom. Gyorsabb mint minden egyes ellenőrzés miatt FSX-et indítani...
  • Nesu
    #23156
    CS 767 300ER N3__r88
    PMDG 738NG HA-LOK N3_r89
  • [HUN]FaTaL
    #23155
    Tedd ki dropboxra, ha van. Ha nincs akkor mediafire.
  • Nesu
    #23154
    Akkor segíts ,hogy hová töltsem fel .
    a népszerűbbet légyszives
  • exTrem
    #23153
    Ahova nem kell regisztrálni. Épp elég helyen vagyok már beregelve. És ahogy elnézem itt is ezt kellene tennem a letöltés érdekében.
  • Nesu
    #23152
    te a malév virtuálisoknak nincs honlapja oda ,ne tegyem fel ?
    már ha engedik .
  • Nesu
    #23151
    hová ? a .zip nem jó
  • exTrem
    #23150
    Esetleg felteszed még valahova rar-ban ? Köszönöm szépen.
  • [HUN]FaTaL
    #23149
  • Nesu
    #23148
    Malév PMDG 737-800NG HA-LOK újrafestés innen letölthetitek .



  • Nesu
    #23147
    Boeing 767 300ER Malév HA-LHC repaint .
    Aki akarja ,innen lelehet tölteni .
  • Nesu
    #23146
    Akkor lassan befejezettnek tekintem az N3 : CS_767-300ER_Malév_HA-LHC ,r88 -at .
    Legalábbis egy hónapig biztos nem nyúlok hozzá .

    Kössz a segítséget !!!
    HA-LHC r88










  • Clidey
    #23145
    Tipikus mappolási hiba...vagy kisakkozod a textúrán hol kell és hány pixelnek túllógnia a többitől, vagy hagyod így ahogy van...sokmindent nem tudsz mást tenni.
  • Nesu
    #23144
    Erre ki tud megoldást ?

  • Nesu
    #23143
    csak telepítéssel megy ,nem találom így meg
  • bur07
    #23142
    Rajta van a telepítő DVD-en. Total Commanderrel megnyítod ott vannak a össze tömörítve.
  • Nesu
    #23141
    Van valaki aki feltudná nekem tölteni valahová az FSX alap gépeit ,mert letöröltem őket és valószínüleg ez lehet az oka ,hogy bizonyos addon gépekkel kifagy a szim .
    előre is köszönöm a segítséget !!!
  • Nesu
    #23140
    kössz a biztató szavakat !!!!

    fuuuu
    ez a második festésem amit igyekszem jól elkészíteni ,még akkor is ,ha a 767 -t már egyszer pocsékul kiadtam .
  • Hypo #23139
    Nesu még egy kis kitartás és a végén profi vállik beloled