33535
  • JoopZzz
    #23338
    Még egyszer nagyon köszönöm!Ötvöztem a yak -12-vel (saját célra) . 30nap..majd ha letelik..akkor jön a pikcsör..:)
  • Nesu
    #23337
    STARs ,megközelítéshez és
    SIDs Felszálláskor
    ILS RWY 25
    VADAR fix > SOSAL fix > MASAB fix > GRANA fix > STARs

    RNAV STAR

    VADAR 1N VADAR - SOSAL - GRANA
    VALOR 1W VALOR - GRANA

    SID1 _FRI_GOLEB_ROCCA_SPR

    SID2 _FRI_GOLEB_ROCCA_SPR_High_Performance
  • Nesu
    #23336
    szóval a GRANA FIX a RWY25 -höz közelebb van mint a MASAB FIX !!!
    Az ILS RWY 25 megközelítése :
    VADAR fix > SOSAL fix > MASAB fix sorrend vagy ?

    nem tudom mi az a GlideSlope 601 ...2 ... 3 ?
  • Nesu
    #23335
    Nem nincs 50 juró és nincs ilyen a malévnak

    Huu ezt honnan vetted ?
  • Frenklin737
    #23334
    Sziasztok segítséget szeretnék kérni ezt írja ki ha be akarok lépni a játékba Error ID = 25 (null) valaki ötlet?
  • djfules
    #23333
    Már régóta meg szeretném venni szerintem nagyon állat lehet! (Coolsky's DC-9 Classic for FSX) Neked megvan? Nekem még drága hátha lesz akciós :-)
  • djfules
    #23332
    Hali! Az FMS/ MCDU-val kapcsolatban lenne egy kérdésem, hogy mitől függ az hogy egy adott ponton a gép átrepül vagy csak felé megy és a pont előtt megfelelő ívben elfordul a kövi ponthoz? PL: itt Sion megközelítésénél SOSAL-GRANA-GS601-en átrepül de már GS602 nem - GS603 jön ott szintén átrepül és jó nagy ívet kell vegyek hogy MASAB ponthoz 243° érkezzek. Be lehet ezt állítani vagy az FMS/MCDU maga számolja ki.
    NGX-nél is tapasztaltam ilyet pl. SID-eknél én Úgy tudom vannak olyan pontok amit kötelezően érinteni kell?
  • Nesu
    #23331
    Coolsky's DC-9 Classic for FSX - First Impressions


  • Nesu
    #23330
    az AFCAD -hoz tudtok adni valami leírást ,hogy beállítsam a Malév parkolást ,vagy megcsináljátok ti ?A 2 - esre .
  • Nesu
    #23329
    tűzfal ?
    nekem a tűzfalam okozta a problemát
  • Nesu
    #23328
    ez azért nem ilyen egyszerű .Majd ha van időd és kedved akkor megkapjuk .
  • [HUN]FaTaL
    #23327
    :(
  • Clidey
    #23326
    Majd ha megcsinálod!
  • Clidey
    #23325
    Amit még tudnod kell, hogy semmiféle realisztikus repmodellt ne várj egy AI-nak tervezett repülőtől, lévén itt az elsődleges szempont hogy az FS el tudja vezetni a repcsit nem az hogy realisztikusan repüljön. A legtöbb esetben ugyanis egy realisztikusra beállított FD-jű gépet az FS AI képtelen elvezetni. Ennek fényében a Gawron se fog úgy repülni ahogy várnád.
  • JoopZzz
    #23324
    Nagyon szépen köszönöm!!!
  • [HUN]FaTaL
    #23323
    FSX verzió mikorra várható? Az árnyékok miatt :)
  • Clidey
    #23322
    De lehet. Csak ügyeskedni kell picit hozzá. Lásd előző hsz-em. ;)
  • Clidey
    #23321
    Az LHSim honlapjáról letöltöd a Hungarian AI Traffic Pack v1.2-est, feltelepíted. Odafigyelve arra hogy a telepítő FS2004-re lett írva. Aztán egy FDE Editorral megnyitod a PZL-101 ai_gawron.air fájlját, és átírod a 105-ös sorban a repülő típusát 2-ről (Non Flyable Aircraft) 0-ra (Aircraft). És voilá, máris megjelenik az aircraft menüben és repülhetsz vele. Ha jól emlékszem még a VC-t is bennehagytam csak működő műszerek nincsenek benne.
    FDE Editor ügyében pedig kérdezd meg gugli barátunkat.
  • Robertoo21
    #23320
    hogyan tudom kijavítani a problémát?
  • JoopZzz
    #23319
    Akkor csak értesz..hehehe Mindegy..majd kilopom sutyiban..
  • Robertoo21
    #23318
    eddig mindig sikerült telepítenem, nem volt gond....ezután most nem megy
  • Hont
    #23317
    Így van! Azzal nem bírsz repülni!
  • JoopZzz
    #23316
    Traffic géppel is lehet repüln?:O Én úgy tudtam..hogy csak kamera nézet!Azon kívül..teljesen autómatice..
  • Hont
    #23315
    Szia Ádám!
    Látom ma Te vagy ügyeletben!
    Simán lehetne egy "Amerikából jöttem mesterségem címere..." versenyt rendezni!
  • [HUN]FaTaL
    #23314
    Ettől még mindig nem értem mi a francot szeretnél, mert egyszerűen képtelenség kihámozni, hogy mégis mi az istent akartál írni az első kommentedben.

    #12313: Hibás a telepítő/sérült a lemez.
  • Robertoo21
    #23313
    Sziasztok! kérlek segítsetek!!! Telepíteni szeretném a játékot. A telepítő végig fut, majd a végén a következő ablakok jönnek ki : [IMG][/IMG]

    Ezután rolling back Action és nem rakja fel semmit! Mit kéne tennem, hogy fel tudjam tenni?
    Köszönöm a válaszokat, előre is!
  • JoopZzz
    #23312
    Lett megosztva egy "all traffic pzl-101"És nem csak nézegetni szeretném!Még nagyon friss.
  • [HUN]FaTaL
    #23311
    Akkor most próbáld meg magyarul leírni.
  • JoopZzz
    #23310
    hi mindenki!Traffic gépet..hogy tudok kivenni?Szeretném berepülni..mert sokkal faszább..mint ami van:)"Yak-12 "Létezett egy FS 2002-ben PZL-101..kicsit idejét múlta:(Tudom..a gyáró nevét "Clidey"ezért is írtam le ide..
  • m814
    #23309
    Igyekszünk majd egy használható AFCAD fájlt adni,de a mesterséges (un)intelligenciától nagy csodát a legjobban belőtt AFCAD mellet sem érdemes várni. Sajnos ennek elég komoly korlátai vannak, amit az FSX esetén a nem túl szép, beépített reptéri járművek hozzárendelése az AFCAD-hoz, még csak fokoz. A további rossz hír hogy bár haladunk, de azért még picit várni kell amíg kézhez kapjátok. :)
    Addig is.....



  • Rudi50
    #23308
    Igen, de nekem sem megy rendesen épp ezzel küzdök én is. A vezérlőpanel megjelenik csak benne a szövegek nem. Ha valamilyen gombot megnyomok hang van, csak állítani nem tudom, hogy mikor mit szeretnék azaz a panelekben nincsenek feliratok.
  • Nesu
    #23307
    Vazz a PMDG 737 -höz kell az sp1c is ,hogy menjen rendesen az FS2Crew .
    Vazz
  • Nesu
    #23306
    huuu ,nekem pedig az kell hogy az Ultimate Traffic 2 -ben a Malev gépek újra repkedjenek és ez az AFCAD beállítás is érdekel .Lehet ,hogy az LHSimeseknek ,már van készen ilyen ,mert akkor meg kell várni míg megküldik az új LHBP -met .
  • nibron
    #23305
    Csak nem felcsapott nyelvtan nácinak?:)
  • Matth3w
    #23304
    Clidey Remelem lezuhansz :D ezen olyan jot nevettem:D
  • jakugerik
    #23303
    Tudjátok én csak kérdeztem és jöttek a hülyébbnél hülyébb válaszok
    ha kérdezek illene rá válaszolni és nem rögtön lehordani!!!!!!!!!!!!!!!!!4444
  • nibron
    #23302
    Jah...Már értem a problémád.:) Elnézést kérek, hogy abból a kutyulmányból elsőre nem tudtam értelmezni, hogy mi a gondod, de fel sem tételeztem, hogy te azon a szaggatott csíkon próbálsz leszállni. Ha így van, akkor neked is és a "haverodnak" is, csak tanulnia kell. Tanulnivalót pedig rengeteget találsz a neten, akár itt is a FAQ-ban. Használd pl. a google-t.
    Nem igazán tudom hányas lettem volna irodalomból, mert nem Magyarországon születtem és nőttem fel (a feleségem magyar), ezért nem tanultam magyar irodalmat és nyelvtant. Ezért is okoz gondot időnként a magyar szöveg olvasásának megértése, főleg ha úgy van leírva, mint ahogy te írsz. De amit látatlanban biztosan tudok az, hogy sokkal több magyar nyelvű könyvet olvastam el mint te.
    Szóval csak tanulni, és ha egyszer majd felnősz testben, lélekben, értelemben, és lesz egy értelmes kérdésed is, szeretettel várunk vissza...
    Bocs az alpári módért.
  • exTrem
    #23301
    Na majd szentelek rá egy kis időt akkor, az állóhely kiosztásról van esetleg valahol a neten infó ? Köszönöm szépen! :)
  • Clidey
    #23300
    A Scenery/World/Scenery-ből töröld ki vagy nevezd át a Malévhoz kötődő bgl-t. Most nem tudom pontosan a fájlnevet de biztos rá fogsz találni mert szerintem szerepel benne a malev szó.
    Az LHBP parkolási rendjéhez már neccesebb nyúlni; egy AFCAD-editorral egyenként meg kell szerkesztened hogy melyik állóhelyet használhatja az adott légitársaság. Pöcsölős meló... :)
  • exTrem
    #23299
    Esetleg valaki ? hsz