33535
  • macleody
    #23378
    Miért is?
  • Hont
    #23377

    Rég nevettem ilyen őszintén...
    Nagyon tetszett!
  • macleody
    #23376
    Ez az a videó mikor Clidey önmagával repült kötelékben nem?
  • Nesu
    #23375
    Jéé mit találtam


  • Hypo #23374
    a 777 se hasznalja ki az FSX et:))))))))))
  • [HUN]FaTaL
    #23373
    i8? A jövőből jöttek? :D

    Ki sem használja a 6 magot az fsx.
  • Hypo #23372
  • Clidey
    #23371
    Hát mostmár magyarázhatod...de ebből már nem jössz ki jól...!!
  • Nesu
    #23370
    ja és 6magos i8 processor ami kell a teljes origamihoz :)))))
  • Nesu
    #23369
    mondjuk 80 dodó az alja :)))
  • Hypo #23368
    :))) ja jo fej csako sokat szeret mellebeszelni meg kicsit tulhypeolja magat de aranyos:))) foleg amikor a price rol beszel ala captain sim base pack es arra a tobbi...szep kis ara lesz a vegen. habar eddig se voltak olcsok
  • Nesu
    #23367
    Én nem is figyeltem a repülését .
    Csak az interjú volt a lényeg ,a PMDG főnöke felelt ,a PMDG B777 állásáról ,nagyobb százalékban .
    Ez egy adományozó repülés volt ,livestream ahol kiderült a PMDG cég nagyobb összeggel segített egy személyt akinek a kezelése 25000 $ és már 14 e dodó össze jött .
    Ennyi ,gondoltam érdekel titeket egy livesteam felvétele .
  • Nesu
    #23366
    Szóval már tervben van az új festés .
  • Hypo #23365
    hule!!! Siman kinyomod kisujjbol, DE ha már kérdezték miért ne legyen official magyar festés is.
  • Clidey
    #23364
    Igen láttam! És mélyen megrendített hogy nem nézed ki belőlem hogy autentikus YHF festést tudnék én is csinálni hozzá...
  • Hypo #23363
    :) Maestro pont kerdezték milyen liveryk-el szeretnenk a gepet beraktm par magyart nekik es ugy nez ki az Aero Club Malevos elnyeri a tetszesuket:)))
  • nibron
    #23362
    Hát én is eltekertem gyorsan a végére, hogy megnézzek egy profi leszállást.:) Utasok közül aki addig nem hányta össze magát, az a finalban bepótolhatta. A landolás pedig pattintós lett, kicsit túlhúzta a nózit kár, hogy nem volt hangja. Öcsém, ez még a sárga vonalon sem tud végigmenni, aztán meg lazán berongyolt a terminálra. Texasi marhapásztor...
  • Clidey
    #23361
    Velem ugyan nem cseszik ki a fórumjuk, akkor majd így:
















  • Clidey
    #23360






  • Clidey
    #23359
    Hát eléggé favágó módon repüli ezt a kis röpcsit a videó készítője... Én sem tartom magam nagy spílernek a típuson de ennél azért még én is nagyságrendekkel precízebben repülöm... :)
  • nibron
    #23358
    Hirtelen a gugliról:
    http://www.flightsim.com/vbfs/showthread.php?194405-Error-1722-and-1603-During-Flight-Simulator-X-Installation-Help!
  • nibron
    #23357
    Mikor az van, hogy több hibakódot kapunk, mindig csak az elsővel foglalkozunk, mivel az a kiváltó, a többi ált. csak következmény. Nos mivel itt végigment a telepítés, ergo felszórta a fájlokat a helyükre, ezért nagy valószínűséggel akkor keletkezik a hiba, amikor a registry-t baszkurálja az installer. Úgyhogy én inkább valami jogosultságra szavaznék. De gondolom már sok embörrel előfordult, ezért javasoltam a guglit. Na meg a hibakód is microsoft-ért kiált.
  • [HUN]FaTaL
    #23356
    És ez mennyiben módosítja azt, amit írtam? (hint: szar amit letöltött)
  • Nesu
    #23355
    szerintem meg virtual lemez
  • [HUN]FaTaL
    #23354
    Persze ettől még lehet, hogy az installere szar.

    Egy biztos: winreinstall nem kell.
  • [HUN]FaTaL
    #23353
    1603-as hibakódja is van, ami pedig ezt jelenti:

    Error 1603

    Setup was unable to find or could not read the language specific setup resource .dll.

    Clean the CD or DVD. To do this, use a disc-cleaning kit. Or, gently wipe the silver side of the disc by using a soft, lint-free cotton cloth. Do not use paper cloth that can scratch the plastic, and leave streaks. When you clean the disc, wipe from the center of the disc outward. Do not use a circular motion. If the problem continues to occur, clean the disc by using a damp cloth or a commercial CD or DVD cleaning solution. Dry the disc thoroughly before you insert the disc in the drive.
  • nibron
    #23352
    A #23314-es hsz-ban, FaTal kifejtette, hogy mi helyzet. De nagy valószínűséggel nincs igaza, és igazából a windows installered sérült meg. Ha ez a helyzet áll fenn, akkor általában elég az installert felülfrissíteni. Microfos oldalán találsz rá infót. De még az is lehet, hogy rendszerjogosultsági problémák miatt nem megy a dolog. Ezek vagy sem, mindkét esetben a gugli a barátod, tehát beírod, hogy "fsx error 1722", és lőn kánaán. Lehetőség szerint a picipuha oldalairól szívd fel az infót, mivel ezek a windows rendszer hibakódjai.
    ui: Nem hinném, hogy ez miatt új winfos kellene.
  • Robertoo21
    #23351
    Hali!23313 hozzaszolasomra tudnatok orvoslatot javasolni?uj windows meoldas lenne?
  • Nesu
    #23350


  • djfules
    #23349
    ó itt volt az orro elött Thanks!
  • Nesu
    #23348
    a progit elindítod és a Traffic beállításoknál kiveszed a Generic daedalus paintet vagyis előle a pipát
  • djfules
    #23347
    Ja már régen meg akartam ezt is kérdezni...Flight 1 Ultimate Traffic 2 használok és néhány gépnek (hogy fogalmazzam meg) nem ad valós festést, hanem olyasmi mintha a Flight1 nek lenne salyát paint-je. Eddig nem zavart mert pl gép-ből egy reptéren 1-2 nek van ilyen festése. lehet valami beállításhiba?
  • djfules
    #23346
    akkor az is meg van mi a gondom? Te még nem találkoztál ilyennel?
  • djfules
    #23345
  • Nesu
    #23344
    Így már értem
  • Nesu
    #23343
    [IMG][/IMG]
  • djfules
    #23342
    Köszönöm ez lehet hogy segít, de bonyolúltabb mint gondoltam, mert külön kell átírogatni az AIRAC-ban (hajól vettem ki első olvasatra)
  • Hypo #23341
    It nagyon jól megmagyarázzák az alapokat ebben a témában ezt csak úgy érdekesség kép
    http://www.pprune.org/tech-log/490079-737-fmc-can-you-force-fly-over.html

    NGX megoldás
    http://forum.avsim.net/topic/380394-fmc-fly-over-point/
  • JoopZzz
    #23340
    FlightSim.Com..Itt kivesézik..
  • djfules
    #23339
    Az nem "GlideSlope" hanem GS601 olyan mint pl.: BP630 (Terminal Airspace Fixes)
    Itt egy link itt megtalálod erről beszéltem: http://www.vacc.ch/en/airports_and_charts/LSGS

    Ezzel nincs is gondom ezt a részét vágom ez csk példának hoztam fel mert az Airbus X Extended-em azt csinálja hogy a GS602 előtt elfordul a GS603 felé a GS603-nál meg csak utána fordul el MASAB fele, de ez csak pl volt másnál is tapasztaltam és más gépnél is. Úgy tudom vannak olyan pontok amiknél csak miután átrepültél felett az után lehet megkezdeni a fordulót és vannak olyanok ami fele előtt is meg lehet kezdeni....

    Nem tudom hogy ezt be lehet állítani az FMS-be hogy melyik pontnál mit csináljon?