33535
  • Nesu
    #24059
    akkor vírus irtó .
  • bondi
    #24058
    Sajna csak a Voice verziora jok a non-normal procedures, a buttonosre csak az uj FO hangok mennek ra.
    Btw oldotta mar meg vki az angol hangvezerlest jogtiszta magyar win7 64re?
  • bur07
    #24057
    JAJj !!! Rájöttem . Én voltam a " buta". Nagyon szépen megy a EAS és összes funkció.
  • nibron
    #24056
    Úgy látom hosszú volt az éjszaka. Méghogy tűzfal...És ha nincs tűzfalam?
  • Nesu
    #24055
  • Nesu
    #24054
    Megjelent az FS2Crew Emergency
  • CptSAB
    #24053
    Ja és milyen frankó lenne, ha FS-ben is működnének ezek a dolgok. Lenne hó, tolnák a havat, jégtelenítenének stb...
  • Hont
    #24052
    Most néztem egy marha jó filmet!
    A PilotsEyeTv sorozatból a LaPalma -Munic epizódot!
    Nagyon tetszett mikor tökig érő ködben várnak az EDDM -n és mutatják párhuzamosan, ahogy a Tower kapcsolgatja nekik a guruló utakon a fényeket!
    Aztán mutatják a jégtelenítést és a hozzá tartozó protokollt is!
    Nagyon jó kis film!
  • Nesu
    #24051
    figyusz ez nem az FS2Crew cucca ?,mert ,ha igen akkor a tűzfalad letiltja .
  • nibron
    #24050
    Én nem azt csinálnám. De te tudod.
  • Hont
    #24049
    Mi van???
    érzitek a tavaszt???
    Azért hátrább az agarakkal...
    Tudjuk ám, hogy ki hány kilós!
  • bur07
    #24048
    Köszönöm a választ. Lehet, tényleg visszarakom a régi verziót.
  • Pelsodriver
    #24047

    Komolyan mondom, kéne egy program, amely téged és vitapartneredet kivágna innen a hóra ( felénk túl sok van, vihetnétek ) egy pankrációt lefolytatni. Hány évesek vagytok? Hihetetlen, hogy napokon át lassan csak ezt találja itt az ember...
  • almostatys
    #24046
    Nem az a bajom,hogy ha valaki elmondja a véleményét,hanem az,hogy azt milyen stílusban teszi! Elnézést kérek tőled, hogy kérdezni mertem olyan dolgokról,amivel nem vagyok tisztában,elvégre azt hittem,hogy ez egy forum,ahol bárki leírhatja a véleményét és az egyik user segít a másiknak ha nem tud valamit.
    Nem tudtam,hogy ide csak profi pilóták járnak.
  • Clidey
    #24045
    Osztom én, mert úgy látom ha valakinek akkor neked bizony égetően szükséged volna rá!
    Na jó ennyi volt, tényleg befejeztem. Sorry a többiektől ezért a kis közjátékért.
  • nibron
    #24044
    Na igen és ekkor fordulhat elő, hogy a 2.13-as verzióban még jó volt, de a 2.26-ban már nem. Mert nem frissítetted a scenery-t, de az AES-ben már frissítve vagyon.
  • nibron
    #24043
    Nah szóval beugrott. Az történik, hogy amikor az AES-t meghívod (Ctrl-Shift-W), akkor felkínálja a funkciókat, többek között az F6-ost is, de amikor megnyomod kiírja, hogy "nem áll rendelkezésre információ" (vagy vmi ilyesmit).
    Akkor ezt szó szerint kell érteni. Tehát ahol állsz ott nincs gurulási infó az AES-ben, esetleg az az állóhely hiányzik az AES-ből. De lehet az is, hogy a scenery-re időközben kiadtak frissítést, de nem töltötted rá, ezért pl. az állóhelyek, gurulóutak nem kompatibilisek az AES-el. Vagy fordítva. Scenery a legfrissebb, de az AES nem lett hozzá illesztve. Pl. EGLL és EDDM esetében van ilyen.
  • almostatys
    #24042
    Oszd csak az észt,engem baromira nem érdekelnek az ilyen szánalmas emberek mint amilyen te vagy!
  • nibron
    #24041
    Kösz, nem kell, majd reinstallal megoldom.
  • Hont
    #24040
    átküldjem?
  • nibron
    #24039
    Köszi.
    Akkor valószínű hozzá tartozik. Uninstalláltam a prepar3d-t, és valószínű az nyimmantotta ki, mert azóta panaszkodik az fsx induláskor.
  • Hont
    #24038
    Nem nem használom, de fent van!
  • nibron
    #24037
    És te használod az fs2crew-et?
  • [HUN]FaTaL
    #24036
    Kár fecséerlni a karaktereket is :) Hagyd rá.
  • [HUN]FaTaL
    #24035
    Néztem ott is, de ott sincs. Nem használom.
  • Hont
    #24034
    Ott van!
    540 KB (552 960 bájt)
  • nibron
    #24032
    Köszi.
    És a syswow64-ben? Használod az fs2crew-et?
  • [HUN]FaTaL
    #24031
    Nincs ilyen nekem.
  • nibron
    #24030
    Megnézné nekem valaki, hogy 64 bites win7 alatt a system32-ben van fs2audio.dll? És ha van, kellene a mérete és dátuma. Persze csak ha naprakész a windows. Köszi...

    Tibi bácsi nem azt mondta, hogy ignore? Hagyja már rá...:)
  • Clidey
    #24029
    Úgy hívod aminek akarod, konkrétan teszek rá. Azonban itt e topikon nem szokás a másikkal így beszélni ahogy te teszed! Tudod az ide járó törzstagoknak vannak annyira intelligensek és jólneveltek hogy tudnak egymással kulturáltan társalogni. Nos nálad ez a "fícsör" úgy fest hiányzik. Szerintem senki nem hullajtana egy könnycseppet sem ha szépen eltolnád innen a biciklit jó messzire, mert ideáig hozzá nem tettél a topik témájához egy centit sem azonban rombolni annál többet romboltál rajta nívón aluli hozzászólásaiddal, vérpistikés nyafogásoddal.
    Igazából nem is értem miért idézted ide amit régebben mondtam? Én ezeket mind a CS TERMÉKÉRE mondtam, nem rád, te viszont az általam ideidézett jelzőiddel ENGEM/MINKET topiklakókat minősítettél!! Vágod a különbséget vagy ezt is el kell magyarázzam?!?!
    Szánalmas az érvelésed és te magad is. Az pedig triplán szánalmas hogy hetvenezres fizetés mellett képes vagy úgy megvenni egy tizennyolcezres repülőt hogy nem rágódsz rajta napokig-hetekig, nem járod körbe a témát hatvanhatszor, nem gondolod át ezerszer is! Aztán persze mások idegeire menve nyafogni azt tudsz! És amikor valaki megmondja neked hogy mit és hogyan kellett volna tenned, még neked áll feljebb! Fáj az igazság mi?? Hát fájjon is!! Megérdemled a sorsodat nem tudlak sajnálni érte!
  • Nesu
    #24028
    Sikeresen megérkeztünk egy csöpp késéssel

  • Nesu
    #24027
    EHAM - SPIM

    Előre láthatólag Másfél Óra van hátra
  • Nesu
    #24026
    Alattunk van Brazília FL380
  • almostatys
    #24025
    Én ezt mind elismerem vele kapcsolatban,de ettől még nem kellett volna alpári módon leugatnia! Szerintem normálisan is lehet közölni bármit! Én ezen akadtam ki!
    Ő ebben jó,én meg másban vagyok jó,amiben ő béna,mégsem vagyok elszállva magamtól ha valaki bénázik,hanem próbálok neki segíteni.
  • CptSAB
    #24024
    Sokat nem akarok a témához ragozni, de Google igaz barát. PDF-ek szövegtörzse is relatíve fordítható GT-al. Van egyfajta minimum angol, amit kéretik megtanulni, ha boldoulni szeretne valaki az FS és a virtuális repülés világában. De a legfontosabb, önállóság. Ha ez nincs, ha mindig csak kéregetsz, ez kell, az kell, ez nem jó az nem jó, akkor úgysem fognak figyelni rád. Főleg, hogy ez nem egy IPB fórum, ahol nyitsz neki egy külön topicot, és ha nem kapsz rá infót, akkor ez van.
    Megint más dolog, ott egy rakás fájlmegosztó, avsim, simviation, flightsim stb. nem beszélve a saját supportokról, ott kel keresgélni, illetve az ott működtetett fórumokon.
    Megvettél egy kieget mindjárt az elején 18k-ért? Vártál volna, okosabb és gazdagabb maradtál volna. Pl. esetleg egy húsvéti akció CS-nél, egy már az első sokkon túleső és ráncfelvarrt gépen, lehet simán 5-9 ezret is megspórolsz. Amúgy meg van 777-es más kiadótól is. Ott a youtube, tengernyi videóval ismertetők, avsim, flightsimen állandóan mennek a tesztek, mi jó valamiben, mi a rossz. Persze angol nyelven, de ahogy írtam, csak pár kattintás a gugli fordító.
    SG- FS topcja alapvetően nem a kezdőknek van kitalálva, a fórumozók zöme amolyan őslakos. Pár infó arról mi jön ki, mi lesz nagy durranás, mit várhatunk a hazai piacon, meg néha egy kis ez-az. Nem hinném, hogy oktató szekciókat kellene létrehozni arról, hogyan repül egy-egy gép. Nem kell mentor az ilyesmihez, mert ott az a nyamvadt néha akár 100-200 oldalas manual és ki kell keresni, azért vannak bennük példák is.
    Igen vetünk fel néha problémákat, de ezek olyan bugok, amik esetleg hardverre, vagy scenery ütközésre, textúrahibákra stb. vonatkoznak pl.
    És a legvégére.. sikerült olyan emberrel összekapnod, aki mióta az FS2002 kijött, munkájával járul hozzá ahhoz, hogy a sok ingyenélő, kunyizós emberke, aki lusta pöcsölni egy picit valamilyen editorral, élvezhesse a hazai gépek repaintját, legyen az kisgépes, utasszállító, vagy éppen repülhessen olyan gépekkel, amiket nem érdemes keresni Aerosoft és társainál.. Tette ezt ingyen, szabadidejében. És igen, elvárhatja azt, hogy ha valaki végignyafogja a topicot és odamond egy "tuti frankót" akkor észrevedd, hogy nincs értelme hadakozni. Nem kötelező egyetérteni azzal, ha leültetnek a padba, mondván rossz a válasz elégtelen, vagy legközelebb készülj fel jobban, mit is szeretnél, de jobb elfogadni, hogy ez a menet, mert hülye kérdésekre, vagy már oly sokszor feltett kérdésekre senki sem fog válaszolni, vagy a válasz az lesz: FAQ, Google, official forum, support stb..
  • Nesu
    #24023
    Egy kis Hold







  • Nesu
    #24022
    Egyéb iránt ez az irónia ami olvasható ,belőle ... na meg a fordított értelem ...
    én a CS 737 -est teljes áron vettem meg ,és meg kell ,mondjam egy dolog ami miatt nem éreztem át a valóságot ,mert csak a Malév miatt vettem meg .A 767 és a 777 -ek 9,99 júróba fájtak egyenként .
    Gőzölsz és nem látsz ,ráadásul ,a pilóta világban adott ,hogy mindenki beszél angolul egy elfogatható szinten .így ne várd el senkitől ,hogy feltétlenül te hozzád fog alkalmazkodni ,amellett ,hogy a gyengébbeket támogatni kell .Keress egy másik utat ,hátha könnyebben megy ,nekem is adódott ebből ,gondom itt . jót szórakoztam magunkon .
  • almostatys
    #24021
    Amúgy ha normálisan válaszoltál volna már az elején,akkor én sem lettem volna "durva" veled!
  • almostatys
    #24020
    Clidey! Engem annyira hidegen hagy,hogy te mit csinálsz! Menj és árulkodj anyucinak,mert csúnyán beszéltek veled!
    De ha már itt tartunk,akkor én is idéznék a te hozzászólásaidból és be is fejeztem veled a társalgást,mert nem vagyok hajlandó ezt a "megmondalak anyucinak" féle óvodás szerepet tovább folytatni!

    "Igazad van, az a gép egy nagy adag fos"
    "Szemét egy cég ez a CS"
    "hajlandóak együttérezni veled amiért elkövettél egy - amúgy simán elkerülhető - faszságot!"

  • polluxware
    #24019