33535
  • benguller
    #24459
    Sziasztok!

    Nagyon rég óta szemezgettem a játékkal és most eljött az idő, hogy ki is próbáltam és nagyon megtetszett. Előzetesben mindenhol írták, hogy nagyon nehéz játék és igazuk is volt. Én egy hagyományos (autós) kormánnyal próbálkozom, több-kevesebb sikerrel, amihez most segítséget szeretnék kérni.

    Az egyik az, hogy hogyan tudnám a gáz és fék pedálokra rakni azt, hogy a gép a pl. a gázra süllyedjen, a fékre pedig emelkedjen?
    A másik, hogy a van-e olyan gomb, amivel a botkormányt egy nyomásra vissza tudom állítani közép állásba.
    Bocs ezekért a hülye kérdésekért, 2 napja játszom csak a játékkal. A mission-ban kisebb gépekkel a le és felszállás sikerült és oda is találok a navigáció segítségével a helyekre, de az utasszállítókkal már nagy bajban vagyok.

    Előre is köszönöm a segítségeket!

    Üdv
  • almostatys
    #24458
    Rakd fel a Global AI Traffic-et,jobban jársz!
  • nibron
    #24457
    Akkor tehát nem tűnnek el, csak nincsenek kirajzolva. Amikor a közelében vagy valamelyiknek, halhatod a hangját. Ha neki mész, akkor összetöröd magad.
    Vedd vissza, nem kell a 80%, vagy használj más csomagot. Nekem 35% van beállítva, bár én UT2-t használok. Nem bírja a géped erőforrásokkal.
  • bur07
    #24456
    Van rajtul festés este. Nappal teljesen eltünik az összes repülő.És igen csak a fényük van meg,ha gurulnak. Word of AI használom.
  • Nesu
    #24455
    Alakul ... nem ,nem portugál ...






  • almostatys
    #24454
    Ismerős a probléma. Ott vannak azok nappal is ha jobban megnézed, de csak a gépeken lévő fényeket látni. A Skai Traffic 3.2 és a World Of AI csinálta ezt nálam. Vedd meg az Ultimate Traffic 2-t vagy töltsd le az INGYENES Global AI Traffic V2.06 kiegészítőt innen:

    Global AI Traffic

    Installálás után ha elindítod az FSX-et,ne lepődj meg ha 11 gépre azt írja ki,hogy duplán szerepel,nem nálad vana hiba hanem a programban,de már készül rá a HOTFIX.
    Amúgy ez a legújabb traffic ami létezik most FSX-hez és csak úgy mellékesen jegyzem meg,hogy ebben már benne van a valóságban is létező összes 787-es is!
  • nibron
    #24453
    És amikor este megjelennek, akkor van rajtuk festés, vagy csak feketék?
  • nibron
    #24452
    Ok, lehet, hogy félreérthető volt...
    Szóval AI traffic-nak mit használsz?
  • bur07
    #24451
    Ha este van akkor megjelenek a repülők a földön.
    Config: WIN7 , NVIDIA GEFORCE GT 440 kép kártya, Memoria 4G. Ennyit értek a számítógéphez.
  • nibron
    #24450
    Amúgy lebegőben sztrájkolni nem nyerő dolog...
    Jobbak a földön teszik.
  • nibron
    #24449
    Bármi...mert...kevés az infó. Mit használsz? stb...
  • bur07
    #24448
    Na most komolyan. Mi lehet a baj? Levegőben nincs strájk. Lehet, hogy a képkártyával van a baj?
  • Hypo #24447
    az, meg sajnos munkaídő:)
  • polluxware
    #24446
    egy felhő sincs az égen.. szép röpülős idő van
  • Hypo #24445
    ejnye bejnye:))))
  • polluxware
    #24444
    jaj.. hát tényleg...

    egy kis mellékes..........

    állok bé a garázsba, majd a garázs sor mögött levő játszótéren gyerek zsivaj közepette hallom, "mégrákod té azta.........., .....csög, és egyebek úgy bőnyállal teli torokból

    mondanom se kell ,hogy nem ivar érett egyedekről volt szó:)))

    Szóval, ezeknek erkölcstant, meg mádzsárság tudatot.......... kár beléjük
  • Hypo #24443
    sose érdekel annyira amit írok vagy olvasok itt, hogy bill kiosztást cserélgessek, jó ez nektek igy legalább mozog az apici dolog az agyatok helyett:)))) készitelek elő a rovás írásra
  • Hont
    #24442
  • Hypo #24441

    http://rovasfordito.atw.hu/
  • polluxware
    #24440
    -rj

    ezt még Hypo se írhatta volna szebben...;)
  • polluxware
    #24439
    sztrárjk
  • bur07
    #24438
    Segítsetek urak megint. Repülők eltüntek a reptéren. Összes reptér Aerosoft. FS belül 80% van beállítva a forgalom. De a reptéren a földön eltüntek. Valami össze akadt? Vagy elállítottam valamit?
  • Hypo #24437
    néha azért sodorj be segithet:)))))))))
  • Nesu
    #24436
    Varázs pálinkát ,Barackot szoktunk szürcsölni a Zwacktól .ez még a legjobb itt a piacon ....
    van ,hogy varázs csiperke ,vegyesen barna és fehér kerül az asztalra ,vagy kucsma gomba ,de akad itt más ritkaság is . a legritkábban szarvasgomba vaj ez elég varázslatos egy kis vaníliával ,a szalonna nélküli lecsóban szent jakab kagylóval ...
  • VDomino
    #24435
    Látom,toltál közben egy kis varázsgombát is.
  • Nesu
    #24434
    Akkor már gyorsban elkészítettem a saját festésem keretét hozzá ,igaz még nincs kész ....









  • Nesu
    #24433
    Köszönöm szépen !!!
  • Hypo #24432
    Sok Jó leszállást
  • Hypo #24431
    AVSIM Unofficial Carenado Suport Forum
  • Nesu
    #24430
    na megvettem a Carenado Piper PA 46T Malibu -t
  • Nesu
    #24429
    kössz a választ .
    a carenadonak nincs fóruma ,
    te hol találtál ?
    mert akkor ,lehet megveszem .
  • Hypo #24428
    Carenado szep ezzel nincs gond sajnos rengeteg apro bugot szoktak benne hagyni.
    De én is repülöm a legtobb gépüket, csak vagy custom FDE-vel vagy szetbogaraszom a forumokat a kulonbozo custom javitasokert.

    PL: B200 hogy linda startup script mivel a default cold and dark nem jo és hasonlóak.
    A2A top!!!
    AS KAtana se rossz
    Sibwings
    Flight Replicas Super Cub én szeretem, nem a CSUCS a VC de jo kis gépek, igaz ott is kell kis után tuning.
  • Nesu
    #24427
    ne vedd meg a CS -t
  • Nesu
    #24426
    és akkor kik készítenek jó GA gépeket ? MILVIZ, Cessna 310 ,Baron 55 ?
  • almostatys
    #24425
    Level-D is megvan,valóban jól működik,szoktam vele repülni,de nem tetszik a textúrája se kívűl,se belül. Csinálhatnának már egy 2.0 verziót,szerintem megérné nekik.
  • almostatys
    #24424
    Akkor inkább hagyjuk,majd valahogy utánajárok! :-D
  • Hypo #24423
    Nekem ez kimaradt, de akiknek meg van azt mondják szokásos carenado szep belos szep kulso panel is szep FDE az vicc. Annyi GPS van benne csak gyozzed:)))
  • Nesu
    #24422
    LevelD 767 LevelD 767 Simulation ha érdekel ...
  • Hypo #24421
    Clidey Maestro a Te emebred ha festés kérdésed van.
  • almostatys
    #24420
    Megvan valakinek a Captain Sim 767 az 1.5-ös Service Pack-el? Jó,érdemes megvenni? Az 1.4-es virágboltival egyik nap repültem egy rövidke Amsterdam-Heathrow utat és a Heathrow-n a 09L kifutó mellé vagy 300 m-re szállt le a gép ILS-el,autopilotával és ez nem az első alkalom volt,ugyanis már több reptéren művelte ezt.

    A másik kérdés: Próbált már valaki festést csinálni repcsikhez? Könnyű munka vagy vért izzadnék? :-) Ha tudnám,hogy hogyan kell,akkor nekiállnék néhány livery-nek,mert érdekel a dolog. Malév liverykkel kezdeném. :-)