33535
  • carlosfly
    #24499
    Pontosan igy volt.
  • [HUN]FaTaL
    #24498
    Már vagy egy éve nem kapni. Az egy rövid ideig tartó akció volt, gondolom készletet söpörtek. Előtte jóval drágább volt (7k körül).
  • nibron
    #24497
    Gomba nincs, én a párolt gyümölcsre/gabonára esküszöm. A legutolsó festésed nagyon tutkó, de a tetejére kellene egy ugráló kiskutya, hogy feldobja kicsit.
  • carlosfly
    #24496
    Ja igen! A forcosba raadasul egyetlen pootmeter sincs! Az öszes tengely optoelekronikus.
  • carlosfly
    #24495
    Tuti hogy nincs mert mar utanna jartam regebben. Azok elfekvo kifuto darabok voltak. 8 -10 000 volt az ára mindig csak akkor volt 2000- 3000 sajnos. Van nekem belole itthon vagy 10db vegyesen wifis sima ffb-s. Soha semelyikkel nem volt semmi baj. Sok kis idegbeteg gyerek rangatta mar pedig oket de a takaritason kivul mas karbantartas egyiken sem volt. Egy tuti a yoke és a quadrant nem volt szerencses gyartas de az evo sorozatot nem lehet szidni. Nekem van kozotte olyan ami mar kozel 6 7 eves!
  • Nesu
    #24494
    Köszönöm a választ !!! Facca


    © nibron A gombát csak tőled vagy Dominótól kell kérjek ,mert ti ajánlgatjátok ...
  • nibron
    #24493
    Amit a #24470-en linkelt Fatal, arra gondoltam. Én tavaly vettem belőle vagy 20-at a médiában, pont azért mert 1990 volt, és az nekem tök jó repi cucc. De már lehet, hogy nem lehet kapni.
  • carlosfly
    #24492
    A cyborg evora gondolsz 3000-é?
  • nibron
    #24491
    A gázkarja viszont elég jó. Jó ötlet, hogy leszorítják és csak némi erőkifejtéssel lehet mozgatni. A logi-nál ez viszont totál el van cseszve.
    Töl jó, hogy a fickó 3000Ft-ért adja azt a joyt amit a media markt 1990Ft-ért.:) Bár lehet, hogy nincs már nekik.
    Vettem belőle jó párat repinek, azóta is ezt kell hallgatnom.:)
  • [HUN]FaTaL
    #24490
    Én még nem nyúltam hozzá, de nem kell rángatni.
  • nibron
    #24489
    A g940-et megfogni balkézzel, na az nem semmi. Az S4-et totál rossz helyre tették.
  • nibron
    #24488
    Emeld fel a rugóstányért, és húzd végig alatta az ujjad. És akkor már érted mire gondoltam. Persze lehet olajozgatni, meg a rugóból kivágni, kicsit jobb lesz. Balkézzel megfogtam a logitechet, én nem vettem észre különösebb éltérést, de hát ugye jobbos vagyok. A gombok viszont így rossz oldalon vannak.:)
    Amire utaltam, az hogy a saitek mozgatásához viszonylag nagy erő szükségeltetik, és a középpontból csak "kirántani" lehet.
  • nibron
    #24487
    Balkézre van direkt kialakítva, a jobbkezes is meg tudja rendesen fogni, és annak a gépnek azért van tehetetlensége is. Nagyobb kitérítéssel dolgoznak, mint mi a szimuban. Megtanulják nem okoz gondot.
    A legideálisabb páros: jobbkezes cap, balkezes cop.:)
  • Hont
    #24486
    Tényleg, ebbe én bele se gondoltam.
    Ami viszont már többször is foglakoztatott:
    AIRBUS. Mi van, ha valaki full jobbkezes! Persze a Officer ziccbe jól érzi magát, de mit csinál a másik oldalon...
  • [HUN]FaTaL
    #24485
    Dehogynem. :) Csak le kell szerelni róla azt a semmire nem jó csuklótámaszt. Ellenben egy balkezesnek (mint én) a logi rémálom.
  • nibron
    #24484
    Ja és egyszer akcióban majdnem kiszakadt tőböl, akkor kellett javítanom. De azóta is zsír.
  • nibron
    #24483
    Az enyém az első szériából van, azóta semmi baja. Általában arcade használom, mert g940 van az fsx-hez. Bírja a strapát, de a poti mindig gyenge pont. Akárhol beszarhat. Viszont nagyon jó fogni és mozgatni, a saitekről ezt nem lehet elmondani.
  • Hont
    #24482
    Nekem is az van, azért mertem ajánlani!
    Nekem kb 10 éve simán bírja a napi szekálást...
    (pedig aztán kapja az ívet rendesen!)
  • nibron
    #24481
    Vedd le kb. 30%-ra.
  • [HUN]FaTaL
    #24480
    Ehhez képest haver alig használt 3d projának a potmétere megadta magát elég hamar (talán 1,5 év sem telt el, pedig ritkán volt használva), a három éves saitekemnek meg semmi baja. A szarvjaik és pedáljaik valóban szarok.
  • nibron
    #24479
    Ha van még a gombából menni fog az...
  • nibron
    #24478
    Amit Hont kolléga linkelt a #24469-ben, logitech 3d pro joy az nagyon jó háromtengelyes, maximálisan megéri az árát. Saitek-et ne vegyél. Fizikához nemértő egyedek tervezik a cuccaikat.
  • Hypo #24477
    Mi a célja a review-nak?
    1. Általános ismertető? ( külső kinézet, belső kinézet, műszerezettség, egyéb nyalánkságok)
    2. In-depth review? ( Ez persze gép bonyolultságától vagy scenery méretétől is függ)
    3. A kettő kombója - ilyenre számos példát olvashatsz AVSIM review részében, főleg az aircraftoknál. Illetve fotelpilóta oldalán is.
    Egy kis útvonal bemutatásával lehet színesíteni, az eljárásokat bemutatni vagy azok hiányát, esetleg bugokat...stb

    Mindenképp tervezd meg miről akarsz írni, csak kulcs szavakban de írd fel a sorrendet, hol akarsz képet beszúrni, az is milyen legyen, ha például VC akkor érdemes a shoton beszámozni a műszereket vagy az adott képet a manuálból kivenni. Manual és installálást is be lehet mutatni illetve skinek.

    Nehéz konkrét tanácsot írni, kb mintha azt kérdeznéd, hogy írj regényt. Persze irodalomtörténészek most felvisítanának, ha van itt ilyen, hogy azért tartalmi és külalaki követelmények léteznek, amelyek alapján meg lehet írni, de azért kell egy kis elbeszélő hajlam is:)
  • CptSAB
    #24476
    Fogod és leírod a véleményedet, benyomásaidat. Ennyi.
  • Nesu
    #24475
    Sziasztok ,hogy kell egy review -ot írni ?
    Arra gondolok ,hogy van valami meghatározott alapja ,hogy ne egy anderzen féle mese legyen .
  • benguller
    #24474
    Köszi a válaszokat!
  • carlosfly
    #24473
    3 napja beszelek vele rola. Nincs doboza azt keresgelt hozza hogy postazni tudja.
  • [HUN]FaTaL
    #24472
    Akkor meg minek upolta tegnap az ember a hirdetést :D Na mindegy :D
  • carlosfly
    #24471
    Spec amit linkeltél már megvettem de ugyan ilyet még vehet :D:D.
  • [HUN]FaTaL
    #24470
    Én meg ezt: link

    Olcsóbb is, kétkezes is :) Nekem is ilyen van.
  • Hont
    #24469
    Én lehet hogy elfogult vagyok, de ebben a kategóriában én pl ezt venném!
    logitech
  • benguller
    #24468
    Ez már alkalmas röpködni?
    Genius F-23 USB joystick
  • bur07
    #24467
    Ugyan az a helyzet telepítés után.
  • Hont
    #24466
    Vegyél egy joy-t!
    Már 5kért elég jót lehet venni!
  • benguller
    #24465
    Mondjuk most hogy így mondod, tényleg nem a legjobb megoldás, viszont a burkolaton van oldalt beépítve egy szekvenciális váltó is, lehet az jobb lenne. Nagyon zavaró elengedni a kormányt és a billentyűzeten nyomni a nyilacskát előre vagy hátra.
  • bur07
    #24464
    Köszönöm
  • Hont
    #24463
    Hypo - VIP
    | tegnap 16:28 | privát | válasz | #41135
    az autós pedál ilyetén használata nem a legjobb megoldás, elevatornak egy axis van amiben kozep az alap es fel le ertek az emelkedes sullyedes ezt ket kulon axisra nem hiszem hogy lehet rakni.
  • benguller
    #24462
    Vagy ez lett volna az?
    "sose érdekel annyira amit írok vagy olvasok itt, hogy bill kiosztást cserélgessek, jó ez nektek igy legalább mozog az apici dolog az agyatok helyett:)))) készitelek elő a rovás írásra"
  • benguller
    #24461
    Most visszagörgettem, de nem találom amit Nekem szántál :-(
  • Hypo #24460
    erre már válaszoltam:)