33535
  • antgecc
    #24779
    Köszi a segítséget. Középfokon megy az angol, így remélem nem lesz gond.

    Egyébként ja. Gyenge poén is volt az embertől, ráadásul lövése sincs, hogy miről beszél. Fingja sincs, mi a Moszad. Így különösen szánalmas :)
  • flyby
    #24778
    Nagyon köszönöm! Leesett!!
    Megkérdezném még az Fsupci-al kapcsolatban,hogy melyik verzió lenne a megfelelő?
  • polluxware
    #24777
    nálam spec 80gigás partíción rajta van az OP, meg az fsx az abszolút fontos gépekkel kiegekkel....

    szóóóval...

    do the math;)
  • flyby
    #24776
    Jó estét mindenkinek! Egy 256-os SSD és egy 1TB-os sima vinyóm van.Mit tanácsolnátok,hogy osszam meg köztük az FSX-et és a kiegészitöket /repterek,repülők,REX,Opusfsx,accufeelv2,/. Sokszor leírtátok már,de valahogy nem találom. Csak az FSX futna a gépemen! Köszi a segítséget!
  • polluxware
    #24775
    hi,

    fsx-ben van beépített Flight Training

    ha alapfokon se megy az english akkor inkább ne kínozd magad vele (ez baráti tanács)
  • polluxware
    #24774
    itt valmi képzavar van öregem..

    te sztem a másikokra gondoltál (tudod akik pénzelik a szebbiket)

    alkaloidákok vagy mifene
  • Nesu
    #24773
    Black Box Simulation
    Minor Patch V0.70
    itt
  • antgecc
    #24772
    Leesett.
  • Nesu
    #24771
    én nem képzek moszadot
  • antgecc
    #24770
    Hogy mi?
  • Nesu
    #24769



    a Towerben ?
  • antgecc
    #24768
    Üdv!

    Segítségeteket szeretném kérni. Kitaláltam, hogy meg szeretnék tanulni repülni. Első körben kis gépekkel, aztán ki tudja hol lesz a vége. A gondom az, hogy közöm nincs a repüléshez, semmit nem tudok, abszolút nulláról kezdenék. Az volna a kérdésem, hogy ez a program alkalmas-e arra, hogy megtanítson erre? Arra volna szükségem, hogy valóban megértsem a gép működését, hogy mit miért kapcsolok fel-le. Néztem pár tutorial videót youtube-on, de csak annyit mondanak általában, hogy ezt, meg azt kapcsold ki-be, stb... De ez kevés ahhoz, hogy valójában megtanuljam a repülést.
  • nibron
    #24767
    Az opusnál még nem tapasztaltam durva turbulenciát, az meg ami van annyi kell. Pedig kifejezetten ilyen környezetben szeretek repülni. Esetleg fsuipc-ben nincs beállítva?
  • nibron
    #24766
    Szerinted:)
  • polluxware
    #24765
    turbolensziéé? méjbíí:)
  • almostatys
    #24764
    De az A2AFeel nincs is fent. Vagyis MÁR nincs fent,mert pár hete még fent volt,de leszedtem.
  • polluxware
    #24763
    az csak hang
  • nibron
    #24762
    Szerintem nem az cibálja, hanem az a2afeel.
  • almostatys
    #24761
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni az OpusFSX-el kapcsolatban!
    Ki lehet a progiban valahol kapcsolni a felhőturbulenciát? Eléggé cibálja a gépet amikor belemegyek a felhőkbe és azt nagyon nem szeretem. Köszi előre is a segítséget!
  • nibron
    #24760
    Jah, meg kellene kérni az lhszimeseket, hogy rakják be oda a parkba, amint épp festegeti az egyik gépet.:)
  • Hypo #24759
    Ha szobor kell abban tudok segiteni:))))
  • Clidey
    #24758
    Bugzik a fórummotor...volt egy ilyen is:
  • Clidey
    #24757
  • m814
    #24756
    Lassan már járna is! :)
  • Hypo #24755
    kap egy parkot?:)))))
  • m814
    #24754
    Ezzel a képpel már egy ideje adósok voltunk Clidey mesternek!



  • Clidey
    #24753
    SibWings Antonov-2 friss infók fézbukró':
    Guys..and several girls ;) We know you are waiting news from us, speciously about Colt's cockpit. Let me to torment you bit more and describe it a bit without pictures. So:
    It contains around 131 000 polys (BirdDog's has 76 500).
    Textured with twice more pixels (comparing with BD again) Inspite of this FPS are very good enought.
    All gauges done with 3D parts.
    Shadows from needles are animated separately, not just link into, so you got nice feeling of volume.
    Most knobs has shadow which is moving with it.
    Panel surface contains bump-map.
    Gauge glass has reflection and fingertips which are visible just on specific sun angle.
    Nights light - of course!
    Most moving parts are sounding when moves.
    If you use DX10 you'll have dynamic shadows inside the cockpit, so unusial for FSX :)
    ...Probably miss something, I'll be glad to answer any your question about interior, until to show it later this week.
  • Hypo #24752
    :) jaja az sose árt skyvector.com
  • asolyom
    #24751
    Akár. A Wilgában még olyan SHIFT+5 térkép sincs, mint az A2A Cub-ban. Azt szoktam, hogy a tableten magam mellé teszem Tongass Fjords térképeit. :-) Vagy megyek az orosz festésű géppel, abban van ADF, de a térképek ilyenkor is jól jönnek.
  • Hypo #24750
    :) akkor marad a jó öreg SZEMMEL:)))
  • asolyom
    #24749
    Kár, hogy az amerikai Wilgban nincs ADF rádió, mert a Tongass Fjordban éppen jól jönne, ott a repterek közelében szinte mindenhol van NDB.
  • asolyom
    #24748
    Arról nem is beszélve, hogy pl. sok-sok cumulus esetén a gépem igencsak nyögdécsel a gyengus VGA miatt. Ilyenkor jó, hogy az Opusban korábban elmentettem egy-egy korábbi szép időjárást, mint statikus témát. :-)
  • Hypo #24747
    :) ja csak egy kis vfr reppenes mountain kozeleben nagy szelben nem egeszseges:)
  • Nesu
    #24746
  • asolyom
    #24745
    Na igen. Mondjuk tegnap PAPG (Tongass Fjords) környékén Wilgáztam (Opus X, Live Weather), és ott egész tűrhető volt.
  • Hypo #24744
    :))) 200+ airports es a tobbi nyalanksag:) lassan indul az alaska tura csak ne lenne most olyan fos az ido arra:)
  • asolyom
    #24743
    Nyam, nyam! Csak győzze az ember bejárni a vidéket. Még arra sincs elég időm, hogy a Tongass Fjords scenery-t kiélvezzem. :-)
  • Hypo #24742
    Ma reggel kijott ORBX uj Alaska http://www.fullterrain.com/product_nasak.html
  • Nesu
    #24741
    #24718
    ez ?
  • nibron
    #24740
    Nem bug ez kérem, hanem fícsör.:)
    Az fsx-ben, de az fs9-ben is az a megszokott, hogy nincs kommunikáció és navigáció akkor amikor az avionics ki van kapcsolva. Mert valószínűleg a default cessnához írták a programozók a kódot. A 737-esen sincs avionics kapcsoló, ott is gond szokott lenni. Kétféle képpen lehet a "problémát" orvosolni.
    1. Betöltesz egy default cessnát, és felkapcsolod a villanyt és az avionics mastert. Utána töltöd be a gépet, majd elmented egy fligth-ba.
    2. Az elmentett flight-ban van egy AvionicsSwitch bejegyzés. Ezt kell true-ra állítani. A következő betöltéskor már jó lesz.