33535
  • Clidey
    #25179
    Váljék egészségedre! :)
  • Nesu
    #25178
    Na ,most addig variáltam ....










  • Nesu
    #25177
    mivel tudsz karakterek készíteni ???
  • Nesu
    #25176
    Köszönöm szépen !!!
  • Clidey
    #25175
    Juteszembe: a cockpit-ablak feletti lajstromjel utolsó betűjét is tedd rá a textúrára! ;)
  • Clidey
    #25174
    Én a helyedben ezt a fotót felhasználnám egy full fotoríl függőleges vezérsík-textúra elkészítéséhez...szinte ordít a kép érte! :)
  • Clidey
    #25173
    Lásd kivel van dolgod, csináltam neked Q400-specifikus lajstromjeleket.
    A Bombardier feliratot szerintem innen ki tudod ollózni.
  • [HUN]FaTaL
    #25172
    Tudom, hogy az airplane volt :)
  • metaxx
    #25171
    Háth, nem véletlenül tettem be én sem. :D Az 'az a film' pedig az Airplane nevet viseli. :D
  • [HUN]FaTaL
    #25170
    Ezen annó hatalmasat röhögtem abban a filmben :DDDD
  • Hont
    #25169
  • metaxx
    #25168
    Tessék robot pilóta :D

  • nibron
    #25167
    Esetleg a 'Z' billentyű.
    Amúgy télleg körmönfont kérdés.
  • Hont
    #25166
    On / OFF :D

    Ez milyen kérdés...?
  • fcbarcelona1
    #25165
    Hogy lehet bekapcsolni meg kikapcsolni a robotpilótát?
  • Nesu
    #25164
    Kijavítottam a zászlót a kék foltot és kapott egy Balszárny lajstromot , a többit pedig úgy hagyom amíg nincs meg a Q Font
  • Nesu
    #25163
    Itt nincs kerekítve a betűk ,viszont a Q eltérő



  • Nesu
    #25162
    GAUTAMI betű készlet :


    Igaz ez az LQD
  • Nesu
    #25161
    Kössz ,akkor majd veled ellenőriztetem !!!legközelebb















  • [HUN]FaTaL
    #25160
    Ha valaki esetleg be akar vásárolni, 20% discount van a PMDG termékekre.
  • Clidey
    #25159


    - A szokásos lajstromjel. Kár volt egy már meglevő betűtípust hosszában elnyújtani, és rámondani hogy kész (lehet hogy pont azt a fontot amit én küldtem neked régebben) mert az most ide nem alkalmazható. Pár kattintás a neten, és tök jó alapanyagot lehet szerezni: például vagy például
    Ezek nagyon jó alapok egy autentikus lajstromjel elkészítéséhez.

    - A "MALÉV" felirat. Látszik hogy egy kisebbet nagyítottál fel emiatt elmosódottá váltak a szélei. Használj vektoros logót azt nagyíthatod ameddig csak akarod minőségromlás nélkül.

    - A "Bombardier" felirat. Ez az Arial-szerű font ide nem stimmel, látszik hogy a Q betű teljesen kerek az igazin, és a betűk sarkai is lekerekítettek. Ha másképp nem megy, több betűtípust használj. Méretileg is egy kicsit kisebb mint az eredetin.

    - A zászló. Mivel ez nem egy fotoríl textúra, így kár megeffektelned a p-f-z zászlót. Csak egy piros és egy zöld csík - a megfelelő árnyalatban persze - bőven megteszi.

    - A ext1 textúra felső részén bennehagytál egy kék pacát ami gondolom eredetileg a törzshöz tartozott, de most az utastér padlóján is látszik... :)



    - Itt lehagytad a jobb szárny aljáról a lajstromjelet, pedig a paint kit ezt amint látom megengedi.

    - A logó fehérjében is van két kis maszat a szélein (PS ecset nyoma), a piros alján pedig megtörik az egyenes. Ez ilyen nagy felbontású textúrán már észrevehető.

    Na ennyi így csak a textúrákat átvizsgálva. Gépen sajnos nem tudom átnézni mert várok a virágbolti verzióra. :)
    Az LQD ennél sokkal nagyobb falat sokkal több hibázási lehetőséggel, hajrá! ;)
  • Clidey
    #25158
    Én is erre tippeltem... :D
  • Hypo #25157
    bár a National Airliner talán jobb lenne mert hát egy repaint-el nem lesz uj nemzet:)
  • Hypo #25156
    rebirth of,
  • Hypo #25155
    állitólag pöpec jo fps a vc ben, jok a rendszerek, majd a pro lesz igazan jo ha kijon
  • Hypo #25154
    ezt ugatom:)))))))
  • bondi
    #25153
    BTW a gep milyen lett, erdemes ajro-t aldozni erte?
  • bondi
    #25152
    Hibazd fel neki, meg zoomoltasd be 1.00 ra :)) amugy fasza lenne, ha latnank rendesen, nem ilyen torz optikaval.
  • spyy55
    #25151
    A magyar táj legrészletesebb eléréséhez FSX alatt miket érdemes feltenni és milyen sorrendben? Ezekre gondolok:
    - FS Global Europe (Európa miatt, a szomszédos országok miatt is)
    - Ground Environment Europe
    - Hungary MESH
    - Hungary Landmarks Pack
    - Hungary Library Base Pack
    - Egyéb kiegészítő repterek (LHSM, LHPP, LHDC, LHPR, LHBP)
    Elsősorban VFR repülés miatt érdekel és pl. a Balatoni táj (víz, hegyek) ENNYIRE RÉSZLETES legyen.
  • Clidey
    #25150
    Ejj, hogy erről a kapkodásról nem bírlak leszoktatni... :((((
    Felhibázzam a cuccost?
  • Clidey
    #25149
    Mi az a "ribirth"? :)
  • Nesu
    #25148
    A Fotelpilóta oldalról letölthetőek a következők :


    Bombardier Q400 Malév HA-LQA

    Bombardier Q400 Malév HA-LQB

    Bombardier Q400 Malév HA-LQC
  • metaxx
    #25147
    Ha csak Magyarország érdekel, csak azt külön is meg tudod venni.

    http://www.fsgenesis.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=HUDEM-X&Category_Code=
  • metaxx
    #25146
    Nem, az csak egy objektum tár, és vektoros útvonal és vasút hálózat, plusz vízrajz.

    Mesh kiegészítőnek én FSGenesis-t használok. Nem túl drága, viszont jó.
  • spyy55
    #25145
    Üdv! Tudnátok segíteni abban, hogy a Hungary Mesh-t FSX-re honnan lehet letölteni? Vagy EZ AZ akar lenni?
  • Nesu
    #25144
    Na probléma megoldva ...



  • Nesu
    #25143
    ja értem ...
  • Hypo #25142
    :) hát a képeid amiket beraksz es hogy minél tobb reszlet beleferjen a gepbol ugy neznek ki hogy nem a kamera lett tavolabra rakva hanem a latoszog lett novelve ettol olyan torzak a repulok.....
  • Nesu
    #25141
    ezt most nem értem ,milyen zoom ???
  • Hypo #25140
    cuki, csak nem lehetne ZOOM out ot hasznalni a FOV helyet mert ezek az elbaxott kamera nezetek tobbent rontanak mint hasznalnak a dolgon:)) jó jó kibic kussoljon tudom én.)