33535
  • carlosfly
    #25139
    Fajin! Kérjük! :D:D
  • Nesu
    #25138
    Na így ???





  • Nesu
    #25137
    Közben tettem lépéseket a Project Tupolev X felé ,így készülget a Tu-154 B-2 is ...







  • Nesu
    #25136
    Szóval elértem valamennyi százalékot és most abbahagyom későbbre ,majd folytatom...


    A Malév Bombardier Dash8 Q 400 HA -LQA












  • Nesu
    #25135
    itt látszik jobban ...
    lehet hogy elcsúszott valahogyan ? pedig minden a helyén van a paint kiten ....

  • Nesu
    #25134
    még azértvan min csiszolni

    ezen a részen elakadtam ,nem találom a rést amit be kell festeni ...





  • Nesu
    #25133
    apa kezdődik ....





  • pupyroby1
    #25132
    basszus...:(
  • Hypo #25131
    aki esetleg nem vette észre fs2crew ifly es j41 hez van frissites, érdemes átolvasni a change log ot mert a default buttonok is változtak
  • exTrem
    #25130
    Lezuhant egy B747, nem gyengén átesett .... link
  • Nesu
    #25129
    PMDG és Extended szinten van ,talán ...
  • Clidey
    #25128
    Szerintem délután egyre felérsz Tatáról az országház elé... ;))))
  • Clidey
    #25127
    Majd ha már lesz működő virágbolti verzió lehet csinálok hozzá egy LQD-Retro festést...
    Az fps-t mennyire eszi? Csak mert Samdim ecsém nagyon jól bírja optimalizálni a cuccost, ám a fő fps gyilkosért (gauk) nem ő a felelős...
  • metaxx
    #25126
    Ajánlom figyelmedbe a következő cikkeket:

    http://fotelpilota.hu/tag/tipp-trukk-tuning-2/
  • Frenky
    #25125
    Sziasztok! Lesz valamilyen repülős esemény,
    bemutató május elsején? "valahol" Főleg Tata és környéke érdekel :-)
  • crodgok3
    #25124
    http://www.venetubo.com/fsx.html
    Bocsi, az oldal le maradt.
  • crodgok3
    #25123
    Ezen az oldalon hogyan lehete configolni az fsx.cfg?
    Lehet, hogy gyökér kérdés, de mikor kitöltök mindent, akkor hibaüzenet jön fel.
  • Hypo #25122
    i see
  • Nesu
    #25121
    a Pilóta verzió ami elérhető ,de ha kijön a PRO és lehet updatelni akkor uppolok PRO -ra ...
  • Hypo #25120
    na látom 3 változat van te melyiket vetted?
  • Nesu
    #25119
    kössz !!!
    jön az Extended up1.10 is hamar
  • Hypo #25118
    jon hozza mar SP1 hamar:
    Well Folks,

    04/29/2013


    I know you are probably saying that we have been a bit under the radar, but actually "the Boss - Oleksiy" has been busy working on the first patch which has been disseminated to our Beta group for testing. Once the testing proves to be successful we hope to have it released within a few days (take heed: a few days is not a specific time frame).

    Listed below are the items that are being tested at the moment:


    FDE:
    aircraft.cfg: updated gear positions for smoother repositions
    Now writing Vert Speed to FSX for addon compatibility
    mjc84.ini : PLs set for 0 position at DISC to enable the Reverse using F2 button
    SYSTEMS:
    Secondary bus will be powered by the APU
    Sound : modified for Windows 8 usage
    Nav: Fixed the DME antenna position
    VHFs: Fixed the COM range to include 136.XXX
    FMS:
    NavManager: Fixed Heading to Altitude procedural navigation
    NavManager: Fixed Course to Altitude procedural navigation
    NavManager: Fixed Course from Fix to Altitude procedural navigation
    TERMINAL navigation, leg termination threshold is now 1.0 nm
    MODEL:
    included the wing and propeller views in the Virtual Cockpit
  • Hypo #25117
    cuki:)
  • Nesu
    #25116
    FSX Majestic Dash 8-Q400 - FMS/FMC Basic FPL Setup Tutorial

    Szerintem nagyon szimulátor a javából ...

    English



    German


  • Hypo #25115
    szép remélem a rendszerek is hasonloak
  • Nesu
    #25114
    azt mondják minden idők egyik legjobbja és talán még a PMDG -n is túl tesz ...
    Malév Dash8 Q400 ... már csak festés kell ...
    akkor mér csak CRJ 200 ,B733-734-735 és talán ki van a flotta
  • Clidey
    #25113
    Nocsak beinvesztáltál? :))))
  • Nesu
    #25112
    Majectic Software Bombardier Dash8 Q 400







  • GPx8
    #25111
    Szép a Blanik csörlés.
  • Nyiri
    #25110
    Igen ez így megy. Szabadidős szórakozás átmegy kötelességgé/munkává. Akkor már nem buli
  • CptSAB
    #25109
    Valamikor réges régen én is így gondolkodtam , mint Te. Minél nagyobb részen lefedni FS-t a műholdképekkel. Ez addig szép, amíg összefüggő szép műholdkép van. De a baj ott kezdődik, amikor szint vált. Ráadásúl sokszor nehéz összepasszentosítani a szineket. Megy a PS zsuga. Ha csak egy alap textúrát kell évszakozni, az nem annyira gáz, na de amikor már több is van, és nem lehet globális műveletekkel megoldani, akkor jönnek a bajok. A ronda négyzetes határ újabb probléma, amit célszerű kiküszöbölni. És persze egy akár több száz cellás sceneryre ráépíteni az autogent, az megint egy időigényes dolog. És amikor készen van, akkor még mindig csak egy autogenes fotoscenery, ami lehet hogy szépen visszaadja a környezetet, de hol a repülőtér, okés.. jópár ilyet készítettem már. A hiányérzet ott van bennük, mert a repülőtér nem részletes. AFCAD elkészítése nem bonyolúlt, csak oda kell figyelni. A lehető legpontosabb adatokkal kell dolgozni. Viszont az épületeket le kell modellezni, tele kell rakni apró kacatokkal, kerítésekkel, sorompókkal, parkoló autókkal, bólyákkal, zászlórudak, hirdetések-táblák ha vannak. Fák, virágok, grillsütők, padok, virágdézsák, trafók, villanyoszlopok, szerelő állványok, meteo állomások, régi MHSZ repülőtereken az őrbódé pl. stb.. . Pár dolog elérhető a RWY12, EZ library stb. cuccokból, de sok mindent úgy kell kiszerkeszteni. Piszkosúl időigényes dolog.. bármelyik részét is csinálja az ember. Hálás vagyok feleségem türelmének, hogy 6 év után még nem tett ki az ajtó elé a géppel, repülőkkel, műholdképekkel stb.

    Köszi amúgy.. az épületek, autók, An-2 statikus gépek Kókai Tibi munkái. A fákat amik a repülőtéren el vannak helyezve Varjú László kezét dícsérik, a többivel én szórakozom. Hamarosan elkészül.. Hosszú kényszerű félretett állapot után.
  • JoopZzz
    #25108
    Most már 100%-ig fel vagyok világosítvaAkkor majd próbálgatom abból,ami adott:)Átnéztem a 2004 topicba,és had gratuláljak a scenery-hez!

    #25107# Jó képek!
  • danyr
    #25107
    Heraklion -> Budapest (Wizz Air)



  • CptSAB
    #25106
    Meghatározhatatlan időközönként frissítik a műholdképeket. Sok régen egységes terület ma már agyon van szabdalva, új és újabb képekkel, oltári szín és minőség kavalkáddal tarkítva. nem érdemes globális vagy regionális műholdképekben gondolkozni. Olyan mint pár országnál, hogy realítve egységes az egész layer erre felénk nem nagyon lesz. A FŐMI rendelkezik összefüggő légifotókkal. De az keményen fizetős cucc.
  • JoopZzz
    #25105
    Köszönöm a válaszod!Valóban zavaró látvány fogad.:(Akkor kíváncsi lennék valamire,mert az Aerosoft Budapest v2.00 az olyan textúra,ami egységesnek tűnik!Viszont néztem én már egy jó pár műholdképet..google maps,virtual google earth,yahoo maps..sorolhatnám..Az a lényeg ,hogy egyikben sem látom úgy a Budapestet:(Fogalmam sincs,hogy honnan vannak azok a talaj textúrák..Csak ugye a gondom itt is az,hogy a repterek azok patentek,viszont a környezet nem élesedik.:( (elnézést,ha hülyeséget beszélnék)Tegyük fel,hogy a gépem gyenge..akkor ha nyomnék egy "Pause"a terhelés miatt,akkor már látnám is,hogy kezd tisztulni.
  • metaxx
    #25104
    Azért nincsen, mert az ország felbontása nem egységes. Csak pár helyen van megfelelő minőség. Ha megnézed pl. a nagykanizsai repteret, gusztustalanul ronda. De pár kilométerrel odébb már jó.
    A Siófok-kiliti repteret, meg egyenesen kettészeli a felbontás váltás, ami nekem is nagy szívfájdalmam, mivel ez a home repterem. Úgyhogy a válasz ennyi. Nem elég jó, és nem egységes. Az, hogy pár helyen megfelelő, az egy dolog, de egy komoly produktumhoz, ez sajnos használhatatlan.
  • JoopZzz
    #25103
    Elnézést,ha nem említettem volna az LHsimulations-t..meg akit még úgy nem ismerek!Ők is félelmetesen szépek:L csak azt nem értem,ha a műhold kép adott ,miért nem létezik még szintén brutálisan jó táj?Nekem laptop van,és még is kiélesedik arra a szintre,amit letöltöttem:O Autogénnel tudom,hogy Fps változna..na de akkor asztalira váltanék..:D Nekem sp1-sp2 SDK és szépen fut..
  • JoopZzz
    #25102
    Igazad van!De majd,ha kicsit "dörzsöltebb leszek ,akkor be fog népesülni.:D Rengeteg sceneryt néztem már.. Drzewiecki Design,ami úgy megfog a reptér,és az épületek miatt..de mikor kifelé haladok,akkor eléggé "homályos" a táj.:(Ez sem valami vonzó,hiába vannak autogének! Aztán úgy döntöttem,hogy inkább hazai pályán orientálódom!Na meg ha jól sülne el a vége,akkor ezzel is honorálnám nektek a sok jó cuccot!:L ( SbuilderX.Bgl táj):)
  • Clidey
    #25101
    Vannak esetek amikor jól néz ki a fotoríl táj de túlnyomórészt elég gáz pláne az autogen teljes hiánya miatt... :(
  • JoopZzz
    #25100