33535
  • Hypo #26826
    na akkor már megérte posztolnom:)
  • spyy55
    #26825
    DÁÁJÓ! (me' QÚ400 leckézek gőzerővel...)
  • Hypo #26824
    Még most indultak, de érdekesnek tunik más mint az AOA trainingek elvileg.
    http://www.airline2sim.com
  • metaxx
    #26823
    Illetve használj normális airbust- ne defaultat. És akkor az MCDU RAD NAV oldalán a Keyboard-al fel tudod vinni az értéket, manuálisan, illetve, ha nem akarod változtatni, akkor automatán be kell fogja, ha ki van választva az érkezési eljárás és a pálya :D
  • Hypo #26822
    a tekerőnek két karikája van egy kulső és egy belső...a többire rájössz szerintem.
  • Swy00
    #26821
    még egy zöldfülő repüléstechnikai kérésem volna; mikor a nav 1-nél beállítom az ILS frequency-t, az airbusnál a számokra viszem az egeret de ott nem teker lejjebb, a gurigával tudom léptetni de nem eleget, vagyis sosem tudom beállítani a frekvenciát mert újra visszaugrik és sosem éri el a kívánt értéket. most pl 113.00 a legkisebb amit be tudok a gurigával lőni, de nekem 108.100 kéne. eddig úgy csináltam hogy átváltottam boeingre és ott beállítottam, majd vissza airbusra. de azért ez így elg gáz. :D
    ezek az alap repcsik. tehát semmi custom nincs benne. valszeg nem bug, hanem tudatlanság.
  • Hypo #26820
    majd kell bele egy repszerelő szim vagy csak sima add on:)
  • polluxware
    #26819
    nálam ez egy marginális kérdés...
  • Hypo #26818
    cseréljen a műszak:)))
  • polluxware
    #26817
    olajat lehet cserélni benne?
  • Hypo #26816
    RealAir Duke2.0 szuper feature-ok
  • metaxx
    #26815
    Na igen, ez sem elhanyagolható :D
  • Feketegyöngy747
    #26814
    Nagyon szépen köszönöm a választ.
    Akkor az ftx-et választom gex-el az még a problémám, hogy szét
    van tagolva európára, Ázsiára ftx meg legalább minden egyben.
    Nem kell külön-külön megvásárolnom a dolgokat.
  • Swy00
    #26813
    oké értem, köszi, kipróbálom. :)
  • Hypo #26812
    1. Move mouse to lower left corner of screen until the Start Menu is displayed.

    2. Right click on the start Menu and select 'Command Prompt (Administrator)

    3. In the Cmd window following c:windowssystem32> enter 'net user administrator /active: yes'

    4. Type exit to close the Cmd window

    5. Open Control Panel, User Accounts

    6. Select Manage Another Account

    7. Select Add A New Account

    8. Add 'Administrator'

    9. Add a Password (It can be the same your normal login password)

    10. Close and Reboot and login using the Administrator account.

    11. You will now see a different desktop, not to worry, insert Disc 1 of FSX into your DVD drive (Not a CD drive), and select it from the Windows File Library (Most likely Drive E:) Let it install, following the prompts.

    12. Insert disc 2 of FSX when prompted by the Installation wizard.

    13. Insert the Acceleration Expansion Disc when prompted.

    14. After the installation is complete, repeat steps 1 thru 4, only changing the 'net user administrator /active:' to ' no', and exit the Cmd prompt window.

    15. Reboot and login as your usual user account and enjoy FSX.
  • Swy00
    #26811
    ja igen bocsánat, ez nem megy ezzel a szépséges win 8-cal... már próbáltam sajnos:S
  • metaxx
    #26810
    Tessék

    http://go.microsoft.com/?linkid=9767062
  • Swy00
    #26809
    1628-as install hibára tudtok valami megoldást? a microsoft oldalra jutok a gugliból mindig, azt meg hiába próbáltam, nem használt.
  • Swy00
    #26808
    köszönöm, azon leszek. leszedtem egy 321-es airbust és ott is ágaskodott, de ott beállítás után nem tekeredett el a trim. ki érti ezt....?
  • metaxx
    #26807
    Szia!

    Egyik sem 'húzhatja' az FPS-t, mivel textúra csomagokról beszélünk. Ha van elég VGA memóriád, gyakorlatilag teljesen mindegy melyiket használod. Én azért az FTX Globált javaslom, mert magaslatokkal szebb.
  • Feketegyöngy747
    #26806
    Üdv mindenkinek.
    Azt szeretném megtudni, hogy a GEX VAGY FTX közül melyiket érdemes meg vásárolni.
    Melyik ezek közül a kevesebb fps zabáló?
    FTX-ről azt olvastam valahol egyáltalán nem fogyaszt az fps-ből.

    Danke
  • Hypo #26805
  • metaxx
    #26804
    Én, a Captain Sim 707-et ajánlanám inkább, ha a típussal szeretnél repülni, mert a létező legjobb a piacon.
    http://www.captainsim.com/products/x707/300/
  • Swy00
    #26803
    most h mondtad megnéztem megint, gondoltam nehogy beégjek és tényleg. csakhogy a trim 0-nál kezd és utána megy hátra. hiába tolom vissza. kezdéskor ellenőriztem akkor 0 volt aztán lassan hátracsúszik megint. nyilván én vagyok hülye, de ha visszaállítom milyen indíttatásból megy 10-ig hátra?
  • i robot
    #26802
    Trimm?
  • Swy00
    #26801
    sziasztok!
    http://simviation.com/fsnd/Downloads.htm innen szedtem le
    Boeing 707 Upgrade című művet. a többi modellel nem volt gondom, de ezzel van valami gáz. a problem az, hogy a gép felszálláskor már ágaskodik. a súlyelosztásnál hiába vettem le mindent, akkor sem változik az elosztást jelölő jel és a gép ágaskodása sem hagy alább. nem vagyok sajnos nag repülős, de azért ilyet még nem láttam és megoldani sem tudom már sehogy. légyszíves lássatok el tippekkel, hogy mi lehet a gond.
    ha előre tolom a botkormányt, akkor kevésbé akar felmászni, de úgy is 2000m/s körüli emelkedést produkál. leszállni egyáltalán nem tudok.
  • perko
    #26800
    Ha esetleg nem lenne pénzed elutazni beteheted az FSX-be

    Skiathos X - The Greek ST. Maarten (FSX+P3D)
  • djfules
    #26799
    Na ide elmennék! Jövöre ide kell menni nyaralni :-) Közelebb van mint ST Marteen... http://www.youtube.com/watch?v=nxF79HLt2Pg
  • VDomino
    #26798
    Valószínű,hogy az érkezési eljárásban arra az intersection-ra speciális sebességkorlátozás van,ezért túl sok a 250 kts,adj be kevesebbet.
    kema007:inkább itt hírdesd meg.
  • kema007
    #26797
    Sziasztok! Van egy eladó X52-m eléggé jóáron: http://hardverapro.hu/apro/saitek_x52_1 Ha esetleg érdekel valakit.
    Ha zavartam itt ezzel titeket, ne haragudjatok.
  • heisenbergxxx
    #26796
    lenne egy problémám... az fmc felprogramozás után egy ilyen üzenetet ad: UNABLE 250 KTS AT XAMUR
    a star útvonalban van benne a xamur, fmc-ben ezt a sebességet lilán is írja... ez mitől van?
  • heisenbergxxx
    #26795
    köszi hát akkor szerintem megveszem mert azért érdekelnének a részletek... egyébként én is olvastam azt amit te linkeltél de a leszállás részéről szinte semmit nem ír szóval ott vannak problémáim... videókat nézegettem már de angol tudásom híján a látottakon kívül nem sokat mond...
  • almostatys
    #26794
    Egy újabb gyönyörű LHBP videó:

    LHSim LHBP
  • Hypo #26793
    ...- Reduced the number of axis events sent to the simulator I LIKE IT:)))
  • polluxware
    #26792
    Changes from v.1.022 to v.1.03
    - pFactor and engine torque effect on airframe physics tuned (still in development)
    - Smoother drag rumble with flaps (the sound represents a rumble felt in the seat)
    - Ground thump volume reduced (taxiing over cracks and seams in the real C172 make very loud, audible thumps due to the main landing gear design. This is maintained and true in the simulator)
    - Removed entry in panel.cfg that may have been contributing to missing VC clickspots and some loss of performance on some machines
    - Thicker ADF needle
    - Fixed text placement on the dash
    - New light illumination dll for WinXP users
    - Improved autopilot altitude control in low fps situations
    - Reduced the number of axis events sent to the simulator
  • polluxware
    #26791
    A2A C172 beta 1.03

    link
  • metaxx
    #26790
    Biztos megéri, mert egy profi magyarázza el, hogy mit hogyan merre. DE, ott lesz annyi sallang felesleges információ mint a fene. Én anno ebből tanultam.

    http://fs2004faq.uw.hu/fmc.php

    Ezzel már le fogsz tudni repülni egy útvonalat. A DVD-t akkor és azért vedd meg, ha az alapokon kívül kíváncsi vagy a miértekre is. :D
  • Nesuten
    #26789
  • Feketegyöngy747
    #26788
    Sziasztok még egy olyan kérdésem lenne, hogy láttam a you tube-on, hogy lehet az utx és gex-et együtt futtatni.
    Az ftx ws. gex-röl is láttam egy videót valamivel az ftx szebb de megmondom őszintén én olyan nagy különbséget nem láttam.
    Melyiket érdemes megvásárolni ezek közül? Csekély fps veszteséggel.
    Az én számítógépem azért nem igazán valami izmos vas tisztában vagyok a határaival amit tud ezek nélkül tudja, csak az az igazság már meguntam az fsx kopár táját órákon keresztül bámulni és a táj is így egy kicsit felismerhetetlen nem igazán tudom, hogy hol járok.
    Ha valakinek van ezzel kapcsolatban valami tapasztalata és azt megosztaná velem azt örömmel venném.
  • heisenbergxxx
    #26787
    sziasztok!

    szerintetek megéri megvenni Háy György FMC programozás dvd-t? ha valaki látta már akkor megírná hogy megéri-e azt a 4000 FT-t? ja és a dvd alapján már el tudok vezetni egy pmdg 737 ngx gépet fmc-vel?