33535
  • bur07
    #27509
    http://www.flight1.com/products.asp?product=fokkerjet
    itt lehet meg venni. Én itt vettem és működik.
  • polluxware
    #27508
    sehogy... ,eltüntek a fejlesztők

  • alien1313
    #27507
    Nem találom. Honnan lehet hozzájutni?
  • polluxware
    #27506
    jó neked:(

    VC project is volt az FSX-hez

  • bur07
    #27505
    Mi baj van a DA fokkerrel. Mai napig használom fsxen. Jó csak 2D panel van.
  • buszvezeto1
    #27504
    Sziasztok!
    Win 7 x64 van a gépemen, mikor repülök, bármilyen típus, bármilyen útvonal..kb. 20-25perc után, de volt már olyan, hogy leszállás előtt 2perccel kidobott " fatal error"-al. Mivel IVAO-n repülök, eléggé idegesítő, hogy lefagy egy ilyen hibával, repülés közben.
    Megpróbáltam már, Win XP Service Pack 3-ban futtatni, illetve beraktam a fő könyvtárba, az "UIAutomationCore" nevű ddl. fájlt is. Sajnos ez sem segített.
    Tudtok rá esetleg valami megoldást?
  • polluxware
    #27503
    Da fokker-t sajnálom a legjobban... mármint az fs9 érából... Hol is van az a VC hozzá?
  • polluxware
    #27502
    én csak jelentek...
  • bur07
    #27501
    Bizonyos festést. Elöző hozzá szolások.
  • Clidey
    #27500
    Igazából csak azokra a fanyalgókra céloztam, akik ha megjelenik egy add-on FSX-re is, elvárják hogy amennyire csak lehet, térjen el (legyen sok esetben totál feleslegesen túlzsúfolva poligonokkal pl.) az FS9-es verziótól - még ha az is bőségesen jó és kielégítik az igényeket. Illetve nem is az elvárással van a baj hanem annak "tálalásával", remélem érted hogy értem... :)))
  • polluxware
    #27499
    ez egy negatív kijeletés volt...

    (csak szólok)
  • Clidey
    #27498
    Én inkább úgy fogalmaznék hogy nem szebb (lévén ugyan azokat a textúrákat használja csak dds-be konvizva) csak poligongazdagabb; pl. hátul a CB-k is 3D-sek, nem csak textúra... Nyílván valami pluszt adni kell a sok júzernek, de erről inkább nem fejtem ki véleményem bővebben. :D
  • Hont
    #27497
  • polluxware
    #27496
    Szebb, jobb?

    Megírom!
  • Hont
    #27495
    Sőt! Sokkal szebb, mint az FS9 re ami van...
    (legalább is nekem szebbnek tűnik!)
  • Hypo #27494
    mit szeretnél? van ifly fsx re!
  • bur07
    #27493
    Na Uraim!
    Most adtam fel a fs2004ről fsxre ifly konvertálást. Szépen megcsináltam az átkonvertálást (legalábbis én azt hittem), fsx elindítom és.....nem lett jó.
    Esetleg nincs kedve megcsinálni. Öregszem és nem értek hozzá. Programot nem találok hozzá.
    Köszönettel.
  • jakugerik
    #27492
    sziasztok
    valakit érdekel-e egy i5 3570k és mellé egy Asus P8B75-V alaplap? ez a kettő 50 ezer forintért de lehet alkudni, akit érdekel az írjon privátot(külön külön is meglehet venni CPU 40-30 E Alaplap=10E)
  • exTrem
    #27491
    Nem.
  • Robertoo21
    #27490
    Sziasztok! kapható FSX xbox-ra is? van valakinak tapasztalata ilyen téren? köszönöm a válaszokat, előre is
  • Hypo #27489
    MDA és DH az nem ugyan az.

    You cannot descend below the Minimum Descent Altitude (MDA) on a non-precision approach, by definition, unless you have adequate visual reference. However, the definition of Decision Height does not preclude descending below the specified altitude on the ILS.

    DH is the point at which the pilot must make the decision whether to continue the approach or go around. It's set through the radalt receiver by a knob on the radalt indicator or an EFIS controller etc., depending on a/c type. It's displayed on the ADI's, EFIS displays, PFD's, radalt indicators, and heads up guidance displays etc. In GPWS or EGPWS equipped aircraft the descent through DH will be accompanied by an audible "minimums, minimums" callout to alert the crew further of their DH awareness.

    And no, it's not set anywhere else aside from the radalt as it is the AGL altitude reference.

    bocsi az angolért ha valami nem tiszta szólj. Maestro majd besegít:)

  • spyy55
    #27488
    Tesztelni fogom
    ___
    Aki használja az EFASSt (1.0.1507.5073), tudna infókat adni, hogy ebben a táblázatban az a DEEEEL +42 mi akar lenni?

  • polluxware
    #27487
    nem akarok találgatni, de BARO sztem akkor használatos ha betony előtt nagy szint különbségek vannak... need an expert on this
  • Hypo #27486
    :))))
  • spyy55
    #27485
    Szal elég, ha csak a DH-t állítom 200-ra (az értéket persze az adott eljárásnak megfelelően), vagy magasabbra, hogy magyarázza nekem megközelítésnél a "MINIMUMS"-t a GPWS? Pl. EDDM-nél ha a reptér magassága 1490FT, akkor 1690FT-nél fog magyarázni 200-as beállításnál?
  • polluxware
    #27484
    2.0-t találtam bétát, de dxt11 kártya a minimum "állítólag" (mondjuk war thunderben meg múkszik dxt11-el...)
  • polluxware
    #27483
    az olyankor RADAR ALT-ot használ... amire te gondolsz az csak BARO minimumnál játszik...

    ,de cáfoljatok meg:)
  • spyy55
    #27482
    Egy kis "minimums" : Adott egy reptér. Magassága: 1490 feet (pl. EDDM). A PFD-n az MDA-t vagy a DH-t kell egy precíziós (ILS) megközelítésnél a talajtól mérve +200-ra állítani. Ilyenkor egyébként a tengerszinttől mérten 1490+200= azaz 1690-re kell állítani, vagy csak simán 200-ra? (Majestic Q400)
  • Hypo #27481
    De ami igazan idegesito hogy epp akcioba megvettem a far cry 2 -t es fullon 1080 ba siman elmegy a regi 8800 gt -n metro2033 detto csak fs alatt akarok gepet cserelni;))
  • Hypo #27480
    Nekem nincs fent, majd egyszer ha lesz uj gep mert en ezt ujra nem installalom az tuti;)))
  • polluxware
    #27479
    kétkedel?
  • CptSAB
    #27478
    Majd a Papirusztár ablakából fejbedobom vele az elsőt aki azt mongya..
  • polluxware
    #27477
    2014ben a VIA chipset is JOBBAN TELJESíT!
  • CptSAB
    #27476
    Most szinte fullra húzott grafikával 20 fps. Sajna FS9 sem tud többet kezdeni a gépemmel, mert egy hibrid VIA chipsetes alaplap van benne, ami vga-t, memóriát is húz vissza. Hiába ez egy 2007-es technika, akkor sem volt csúcskategória. Talán idén jut fejlesztésre..
    Sokat szenvedtem pár régi FS9-es editorral, illetve kidolgoztam néhány eljárást, amivel lehetett volna FS9 alatt is hasonlóan körbevágott repülőtereket készíteni, de Murphy ott volt végig, aztán a sok kudarc el is vette a kedvemet. A két fotóalap 1-2 óra alatt készült el az évszakos színezéssel, maszkolással. Most este ADE-vel a flatten is a helyére került, miután szerencsétlen módon a régi cfg bejegyzések elvesztek.
  • Blackdog
    #27475
    Nem sértésként írtam, remélem nem annak vetted, csak a "nem mozgókép" kifejezésről rögtön ez ugrott be. Azért az FSX sem eszik olyan sokat általánosságban szerintem. De, ha nem általános az eset, hanem némileg kiegészült egy-két addonnal, akkor előjöhetnek a gondok már. Legalábbis én mindig itt estem pofára. Alapból teljesen rendben volt, aztán ahogy jöttek a kiegészítők és az igények, úgy egyre inkább ment lejjebb az fps egészen a használhatatlanságig, hiába a folyamatos gépfejlesztés az évek során. Valahol mindig kompromisszumot kellett kötnöm. FS9 ilyen szempontból jobb volt, viszont látványban (vagy az arra való lehetőségben?) az FSX előrelépés bőven szerintem.
    Viszont a három képed eléggé gusztusosan néz ki.
  • L Viper #27474
  • CptSAB
    #27473
    kac.. kac.. kukac megy ez szépen
  • Blackdog
    #27472
    Saját gépen sem lesz ez mozgókép, csak legfeljebb diavetítés, nyugi!
  • polluxware
    #27471
    így "nemmozgóképen" szépen fest ... sőt! tetszetős
  • spyy55
    #27470
    ott pöttylik a házunk :)