33535
  • Clidey
    #27949
    Ilyen textúrákkal? Ilyen vertexsűrűséggel? Kizárt. :(
  • berczy #27948
    Kérlek mondd, hogy 9-re is gyünni fog, kérlek MONDD!!! :D
  • polluxware
    #27947
    by Scott;)
  • Alien69
    #27946
    Francba. Nem akartam megrendelni, elmenni érte, stb...
  • MPeter7
    #27945
    Szia,
    Szerintem nem, én még nem láttam sehol letölthető formában.
  • Alien69
    #27944
    Meg lehet valahol digitális formában (download) verzióban VENNI az FSX-t?
  • Robertoo21
    #27943
    Jó reggelt!
    Nem tudom, hogy lehet-e ilyet, de szeretnék ajánlani, mert nekem nagyon bejött :
    http://iceaitraffic.altervista.org/english.html
    Ingyenes kiegészítő, olyan, mint a WOAI, csak szerintem sokkal jobban kidolgozott, életszerű gépekkel.
    Nekem nincs nasa gépem..(2 mag,1 giga vidikari 2 giga ram) semmi optimalizálás, csak ráraktam. egy stock reptéren 20 fps-ből volt 12.
    3,5-4 Giga kell neki a "C" meghajtóból, és 11 giga a telepítendő helynél.

    Ha ez tilos kérlek töröljétek, ha nem akkor remélem valaki örülni fog neki!

    További szép napot!
  • Hypo #27942
  • Clidey
    #27941
    Igen!
  • hrundibaksi
    #27940
    Ööööööö....és mikor? :-P
  • Dokitudor
    #27939
    Sziasztok!
    Korábban már volt szó arról, hogy talán projektor használatával növelhető a "kép" méret. Csak nem emlékezem, hogy konkrétan milyen típust ajánlottatok. Szerintetek az EPSON EB-485WI megfelelő lenne? Mivel nincs erről tapasztalatom ezért, nem szívesen csesznék el ennyi pénzt, pláne ha nem is az enyém. Használatra kapánk egy projektort csak meg kéne adni a konkrét típust. Ki bujt belőlem a repülés szeretete és ezért kérdem. Nagyon szívesen kipróbálnám az FSX-et projektorral. Előre is köszönöm.
  • polluxware
    #27938
    itt nem kell FMC-vel buszkerálódni.. ;)
  • Clidey
    #27937
    Újabb álleesős képek:





  • polluxware
    #27936


  • polluxware
    #27935
    Skyvector.com -on frissültek az amerikás VFR térképek! nagyon babán néznek ki;)
  • hrundibaksi
    #27934
    Sajnos reggelig dolgozom,csak holnap tudtam volna vásárolni! :-(
  • MPeter7
    #27933
    Szia!
    Még teljesen nem maradtál le, csak az akción belüli külön akcióról.
    Ma estig még kedvezményesen lehet pár dolgot kapni, nem annyira kedvező áron, mint tegnapig, de még így is kevesebb, mint a teljes ára.
  • DJviolin
    #27932
    Szia! Nekem Logitech Freedom 2.4 Cordless Joy-om van. Én is szétszedtem a legapróbb darabokig nemrég, mert kb. 5 évnyi nem használás után nem működött (ne részletezzük, az egyik elem nem érte el a drótot, de mindegy... Még mázli hogy össze is bírtam rakni.) Összeszerelésnél ha rosszul rakod össze és az oldalkormány rugója rossz helyre megy, akkor lehetetlen lesz elforgatni a joy-t. Ha esetleg a lehúzás nem működne. :)
  • hrundibaksi
    #27931
    Érdekel!
  • hrundibaksi
    #27930
    Ha jól látom tegnap ért véget az akció,erről is lemaradtam...
  • MPeter7
    #27929
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel:

    "FLASH MESSAGE AS FOLLOWS: %70 for all the DCS store, starting Saturday 29.03.14 (Moscow time) and until 12.00 am (Moscow time) on 30.03.14."

    DCS_News
  • bzsoli
    #27928
    Péter!

    Szívesen látunk "újra" a hálózaton. Amiket ajánlottam azok csak a magyar túrák, de rengetek más is van, más divíziók/országok kínálatában. Már létezik floatplane, UL, és egyéb túra is, sőt idén egy Business Jet World Tour is indulni fog, persze ahogy a neve is mondja, ez már szinte földkerülő, szóval időigényes.

    Ha bármiben segíthetek keress bátran. Akár itt privátban, vagy a "céges" e-mail címen: hu-adir KUKAC ivao.aero

    Tényleg szívesen látunk benneteket, országunk belül magyar kommunikációval is lehet tartani a kapcsolatot az irányítókkal.

    Tovább szép estét mindenkinek.
  • MPeter7
    #27927
    Szia Zsolt,
    Én regisztráltam (450835), de eddig idő hiányában egyszer repültem 59percet. Úgy gondolom, ami programot küldtél, azok valamelyikén (vagy több túrán is) részt fogok majd venni.
    Üdv,
    Péter
  • perko
    #27926
    Bocs az előbbiért.
    Ez a linkje
    https://www.youtube.com/watch?v=x-4_takCE0w
  • perko
    #27925
    Kis OFF
    Én szívesen utaznék ezzel a személyzettel. És Ti?

  • bzsoli
    #27924
    Köszönöm a visszajelzést! Nem akartam volna "spammelni" a fórumot.

    Az elmúlt években kicsit visszaesett az IVAO magyar forgalma, ezt szeretnénk most visszanyerni. Szoktatok online repülni? Egy-két fórumtag talán ismerős nekem a hálózatról, de a legtöbbeteket nem ismerem, ezért kérdezem.

    Zsolt
  • Clidey
    #27923
  • Clidey
    #27922
    Hát vaze pedig csomó szóra rákerestem és nem dobta ki...vagy nem vettem észre...
    Mindenesetre köcike szípen, este kalandrepülés!!! :)))))))
  • MPeter7
    #27921
    Szia Zsolt,
    Egyáltalán nem zavarsz. Az a jó, ha minél több információ jelenik meg itt a fórumon, ami repüléssel kapcsolatos.
    Üdv,
    Péter
  • metaxx
    #27920
    khm. csak mondom, kb. 5 perc keresés kellett :D

    http://library.avsim.net/esearch.php?DLID=157884
  • Hypo #27919
    de legalább bugyi kék a patak nagy szó:)))
  • Clidey
    #27918
    Sziasztok!
    Tegnap tele volt a net Besenyei Peti legújabb kalandjával, így mondhatni adta magát a kézenfekvés :) hogy mindezt én is lerepüljem FSX-ben. Minden scenery csúszkát feltoltam maxra, hogy valóban azt lássam amit a fejlesztők szerettek volna láttatni velem a Korynthos-i csatornánál.
    A látvány több mint lehangoló volt. Egy kis patak csörgedezett a csatorna helyén:







    Aztán magamra húztam a netet és elkezdtem keresgélni, hátha valakinek eszébe jutott megcsinálni ezt a területet korrekt minőségben... Sajnos sokmindenre nem jutottam, egy órás keresgélés után ennyit tudtam kihozni a történetből:





    Így esett, hogy a nagy kaland ezúttal elmaradt az FSX-ben... :(((
    Akinek esetleg birtokában van oly információ mellyel az érintett terület szebbé tehető, kérem ossza meg! Köszönettel. :)
  • bzsoli
    #27917
    Sziasztok!



    Szabad a figyelmetekbe ajánlanom, hogy az IVAO magyar részlegének 2014-es túrái megnyíltak?

    Idén, az alábbi 5 túra repülhető: IFR, VFR, Cargo, Európai Fővárosok, és a szerintem nagyon különlegesnek számító Tu-154-es túra.

    Bővebben itt olvashattok a túrákról:

    http://www.ivao.hu/magyar-divizio-turak-2014/

    Ha a túrákkal, vagy az IVAO hálózattal kapcsolatban bármi kérdésetek lenne, állunk rendelkezésetekre.

    Elnézést, ha zavartam volna.

    Zsolt
  • CptSAB
    #27916
    na ez a pech.. a járulékos veszteség, viszont szerintem, nem lesz az egy rossz vásár még így sem..
  • polluxware
    #27915
    ocsóó ezüst arany és ét készlet valki?
  • MPeter7
    #27914
    Szia!
    Igen, végül megrendeltem, ~4000Ft postaköltséggel együtt (5EUR postaköltség), mivel csak dobozos verzióban árulják.
  • CptSAB
    #27913
    6 dodoért én nem gondolkodnék rajta..
  • MPeter7
    #27912
    Sziasztok!

    Németh design JustFlight Combat Helicoptersdobozos verzió 6EUR - ~2000Ft. (2 napig)

    Combat Helicopters

    Megvan valakinek? Megfelelőek a repülési tulajdonságaik?
    Üdv,
    Péter
  • berczy #27911
    Remegő lábakkal kérdem, ez gyün 9-re? Mert amik vannak An24/26, azok, bár SamDim és Zhigulsky félék, kicsit eljárt felettük az idő. :)
  • hunkris
    #27910
    Sziasztok!
    Sikerült megcsinálnom a freetrack sapimat, be is állítottam a szoftvert, de valamiért ha a freetrack be van kapcsolva, akkor a joy-omat nem érzékeli. A neten ilyen problémáról nem írtak sehol...
    Tudtok valami megoldást?