33535
  • MPeter7
    #27989
    Sziasztok,
    Van megoldás arra az EzDok "hibára", hogy amikor külső nézetből visszalépek a virtuális pilótafülke nézetbe, akkor a gép belsejében találom a kamerát a pilótafülke helyett.
    Az egér jobb gombjával kell külön kiválasztani a VC nézetet, utána már rendesen működik.
    A gépek zömében így működik. Mintha az EzDok belső nézeti kamera joystick gombhoz való hozzárendelése nem váltaná automatikusan a VC nézetet, hanem csak sima pilótafülke nézetre váltana.
  • MPeter7
    #27988
    Szia,
    Jónak látszanak a programcsoportok.
    Az FSMAP és FSFlightBag -et akkor látni ha regisztrálok a honlapra?
    Egyébként mennyibe kerülnek a programjaik, mert árajánlatot lehet kérni, árakat nem láttam kiírva?
  • Hypo #27987
    ProjectMagenta

    FSMAP app en ipaden hasznalom mutatja terkep felett hol van a gepem.
    De ha csak PC van akkor FSFLIGHTBAG azt hiszem a neve az futhat a masik gepen
  • MPeter7
    #27986
    Sziasztok,
    Milyen szoftveres lehetőség van, bármilyen FSX műszer (vagy panel, GPS...) második PC-n való kijelzésére a WideFS-en keresztül?

    Láttam az ingyenes FreeFD-t:
    http://www.weitling.info/FreeFD.zip

    és a meglehetősen drága FsXpand -ot:
    http://www.cockpitsolutions.com/

    Van-e más program, amivel pl. GPS műszert vagy az FsXpand-hoz hasonlóan navigációs vagy technikai jellegű műszereket (pl. motor működési paraméterek stb.) meg lehet jeleníteni második monitoron (PC-n)
  • Hypo #27985
  • polluxware
    #27984
    PC-6 B2-H4 'Turbo Porter' 4X Preview
  • CptSAB
    #27983
    ide ide apuci ölecskéjébe.. :)
  • Nyiri
    #27982
    Vasztakurva! Már repül. Mondjuk a műszerek nem nagyon mennek.
  • Clidey
    #27981








  • Clidey
    #27980
    Ammondó vagyok de szerintem azokat nem tudod úgy eltüntetni hogy más, kellő dolog ne tűnne el vele együtt, mert ahogy nézem nem külön bgl-ben vannak. De majd a scenery-tudorok kijavítanak ha tévedek.
  • spmd
    #27979
    Tudnátok nekem abban segíteni, hogy az Aerosoft Budapest 2.0 City sceneryből hogyan lehetne eltüntetni a statikus repülőket? Pl. LHBS-en elég illúzióromboló a statik Ancsával "egybeolvadva" az LHSim féle AI An-2. Segítségetek előre is köszönöm.
  • polluxware
    #27978
    most volt annnnnniverzary-ja... komolyan ámbörök... csak azért mert nem voltak szélsőséges nézetei, még megemlékezhetnénk "róla" "is"
  • Hypo #27977
    juhéj az a poszter, a feelingért mi?:))) mondjuk inkább vicces mint jó, de hát:)
  • fs9pilot
    #27976
    Eladóvá vált egy Saitek PROFlight Throttle Quadrant! Mindene megvan, doboz, cd, kiegészítői. Hibátlan állapotban van! Az árat megbeszéljük, nem adom drágán mert csak itt porosodik, nem használom már, és eddig sem volt agyonhasználva, nem volt rá sok időm sajnos! Akit érdekel privátban írjon, és megbeszéljük! Irányár: 8.000Ft

    Képeket is adok privátban!
  • Hont
    #27975
    Én kormány viktor képét fogom feltenni...
    Miért? Csak!
    Mert akkor meg van az esély, hogy soha nem fogy ki a kerozin...
    Amennyiben még is, akkor az utolsó pillanatig meg tudom magyarázni, hogy az a felemelkedés időszaka és hogy jól teljesítünk!
    Viccet félre téve!
    Ígéretesnek tűnik!
  • CptSAB
    #27974
    Simán lecserélem majd ha eljut abba a fázisba.. elvégre az is csak egy textúra. :)
  • metaxx
    #27973
    Gagarin elvtárs képe odabasz :D
  • CptSAB
    #27972
    Fizetős vagy ingyé verzió lesz?
  • Clidey
    #27971


    És még mielőtt valaki azt hinné fotó:
  • MPeter7
    #27970
    Sziasztok,

    Vasárnapig JustFlight akció FSX Download:

    6EUR Comet Jetliner
    http://www.justflight.com/product/comet-jetliner-for-fsx-download

    6EUR DC-6B - Legends of Flight
    http://www.justflight.com/product/dc-6b-legends-of-flight-download

    6EUR 146-200/300 Jetliner
    http://www.justflight.com/product/146-200-300-jetliner

    Kérdésem, hogy négy hajtóműves gépeknél lehet megfelelően használni a 2 hajtóműhöz való gázadagoló (throttle) egységet?
    Lehet úgy beállítani a vezérlést (pl. FSUIPC-ben), hogy pl. hiba miatt leállított hajtómű gázadagolóját ne mozgassa, ha párban van a karokhoz rendelve?
    Van valakinek tapasztalata olyan gázadagolóval, ahol 4 hajtóművet lehet vezérelni (ár/érték/ajánlott márka)?

  • carlosfly
    #27969
    Nem feltétlen így van de, mondjuk rá, hogy valamivel jobb mert ez már inkább a VGA-t használja. Mind a 2 maxon van, igazából olyan sok mindent nem lehet elmondani róluk, valahol az is csak egy FSX.
  • djfules
    #27968
    Na igen lehet nem full config de engem, a volumetrikus fog, és ez a Cloud Shadow fogott meg mert hát valjuk be sokat dobb rajta :-) Ha fent van mind kettő kicsit mesélnél melyik milyen fps értékeket tapasztalsz és milyen beállításokkal ? úgytudom ped jobbna kezeli a gyengébb gépek is... de javits ki hatévedek
  • carlosfly
    #27967
    Nekem van fent mind a 2 de ettől a videótól az FSX is szebb :).
  • djfules
    #27966
    Hát ez mellett nem tudtam nem elmenni: Prepar3D V2.2 Beta - Cloud Shadows
    http://www.youtube.com/watch?v=iOHMyMbWKRE
    Előbb utóbb ismét váltani kell pedig már vagy 10 éve használom az FSX-et az már annira jól néz ki....
    Van Valakinek Prepar3D fent?
  • polluxware
    #27965
    az emúúúthéten volt...

    lásd: nemzeti szélkakas;)
  • CptSAB
    #27964
    öööö... én azt hittem ázsiai pumatigris kántriban nyomjuk az ipart..
  • polluxware
    #27963
  • Hypo #27962
    CSAK
  • polluxware
    #27961
    Én csak annyit kérdeztem ,hogy ki repül oda?! te meg itten hátsó szándékkal Off-olsz ,és megjegyzéseket teszel az egységes széles sasos burkinafaszói nemzetünk külpolitikájára!

    elfogadhatatlan....
  • CptSAB
    #27960
    Tudod baráti ország légyen most már Észak-Korea is.. csak stílusosan..
    ui. Tibi bocs az OFF-ért..
  • polluxware
    #27959


    kína lesz az... zsebbe vannak már;)
  • m814
    #27958
    Európából senki. Air China megy Pekingből ill. az Air Koryo repül Vlagyivosztokba,Kínába, és talán még Thaiföldre beengedik őket.....
  • polluxware
    #27957
    Melyik légitársaság repül Észak-Kóreába? Csak azért kérdem, mert Malév ugye már niccsen... szóval ha tudja valki, ne habozzon...
  • polluxware
    #27956


    így dióhéjban...
  • perko
    #27955
    Azzal nem lesz gond.
    Paks megoldja :)
  • Hypo #27954
    az egész ország egy goat szimulator, mekkora hardware igény lehet itthon:))))
  • perko
    #27953
    A PC humor topikban láttam de szerintem az FSX-hez is jó
    The system requirements for Goat Simulator
  • polluxware
    #27952
    ...kinek mi jut eszébe..
  • Clidey
    #27951
    Hát visszabutítani egy 3D modellt hatalmas meló. Nem hiszem hogy lenne hozzá kedve bárkinek is.
    Amíg csak zsepiért nyúlsz és nem testápolóért, addig minden rendben... :DDDD
  • berczy #27950
    Háth... gondoltam valami butított verzsön. De akkor megyek, keresek zsepit. :)