33535
  • ezsolti74
    #28189
    Nem tudom, hogy mennyi a keret de ehhez a proci/alaplap kombóhoz egy GTX 580 vagy GTX 570 kellene. A 600-as széria már nem ehhez lett kitalálva, működne de nem egy generáció. Használtan a hardveraprón 8 hónap kisker garival árulnak egy 580-at 42 000ft-ért: http://hardverapro.hu/apro/elado_gigabyte_gtx_580_1,5gb_garanciaval (Lehet, hogy jobb lenne egy gainward phantomot nézni valahol mert az 3GB memóriával van szerelve. Az egyik orbx bétateszter ilyen gépen tesztel P3Dv2.2 alá úgy hogy a felhőárnyékok is be vannak kapcsolva.)
    Gari nélkül is van, olcsóbban. Gtx 570-et 33 000Ft-ért láttam 3 nap próbagarival. Én az 580-at ajánlanám. Ha d0 steppinges a procid akkor egy jó léghűtéssel (10 000 - 15 000Ft) 3,8-4 GHz is összejöhet. Tápból nem kell nagyot venni, 550W-os elég akkor, ha a hatásfoka legalább 80+ os. (Nagyon jó minőség.) Memóriához nem nyúlnék, 6GB elég. Egyébbként is csak trichanellest tehetsz mellé az meg nem olcsó és nincs is rá szükséged. Ha csak úgy mellé raksz egy modult akkor a tri ugrik és lassabb lesz az egész gép.
    Ez az én véleményem! :)
  • N3suten
    #28188
    akkor csak is a core ...
    kössz
  • polluxware
    #28187
    mégiscsak meg lett talán a bibi:)
  • berczy #28186
    Kedves Urak!

    Tanácsért fordulok hozzátok, ugyanis úgy hozta az élet, hogy kicsit tudok invesztálni a gépem fejlesztésébe és természetesen FSX a cél. Adott a lenti konfigom. Sokat reszeltem és körvonalazódott a dolog. i7, alaplap, memória maradna, viszont... Rágyüttem, hogy gyengusz a táp (400W) a procit tunningolni és a gyári hűtő sem segít ebben. Vennék bika tápot és bivaly hűtőt, így meg tudnám rántani a procit kb. 3,5-ig. Kérdésem, hogy ez az i7-es (d920-as, az első szériák egyike) elég lenne-e tunningolva? Ill. a memória elég-e, mert kit-ben vettem, még két giga mellé nem biztos, hogy jó ötlet. Vagy nem gond?

    No, erre jönne egy új videókártya, amiben kérném a segítségeteket, hogy milyen legyen. A cél az, hogy IFR/VFR egyformán elfogadhatóan fusson, ami azt jelenti, hogy azért nézzem mán ki legalább úgy, mint egy fullosan kinéző FS9.

    Szóval ennyi. :)))
  • polluxware
    #28185
    mennyivel szebb;)
  • N3suten
    #28184
    Köszönöm ,javítva !!!
  • polluxware
    #28183
    csak megemlíteném, hogy az 1.1es eszme verzsön szerint ,már nem vörösökbe kell az ólóm, hanem az imppppregnista nyugatiakba... :)

    ezt légyszíves majd javítsd ki;) (most szóltak nekem is FElülről)
  • polluxware
    #28182
    külső tesztelőnek lehetett, de nem feliratkozni, hanem PM-ben Scott-tól lehetett kérni engedélyt hogy egyáltalán lásd magát a Topikot a fórumban. Ha nincs ilyen passzod akkor ezt a topityot be sem hozza a fórum.

    jön ki core update 1.7 néven, de valójában van már egy új Prepar 3d natív telepítő is.. ezt rakta be most hét elején Scott (az más kérdés hogy bugos sajna)
  • N3suten
    #28181
    igy van ez nem az ,ez az ,ami most elerhetö ...
    az Accusim core -ra lehet feliratkozni ,vagy nem ...
    Accusim core 1.7 ez utan jön majd csak es hidegen indul az 1.6 alatt ...
  • polluxware
    #28180
    egyébként erre a topityra gondolsz?

    -> External Testers (Confidential)
  • polluxware
    #28179
    ez nem a beta peccs;)
  • N3suten
    #28178
    Akkor annyit tudok tenni ,hogy a accusim_core_update_v1.6.zip -öt töltsd le
  • N3suten
    #28177
    A fórumon ha minden igaz megtalálod ... én úgy tudom mindenkinek elérhető ,de csak az kap értesítést mélben ,aki kérte ,hogy tesztelhesse ...
    de megnézem hogy mit tudok tenni ez ügyben ...
    az 1.6 ban már le lehet venni a pitot takarót és nem tudod ellenőrizni ,hogy meleg e ,ha rajta van ...
  • polluxware
    #28176
    Úgyfest, hogy ebben a hónapban már nem jön ki a cherokee... Scott még nem rakta fel a javított Beta peccset (ami azt illeti nem is válaszolt még a problémára, pedig már egy tucat emberke is jelezte, hogy ba**ik hidegen elindulni a taliga)

    az előző beta-ban már olyan stabilan múkszott, most meg Placebo jeleggel vissza tette a hibás kódot, mondván úgyis csak a sok Uzer nem tudja beröffenteni ..

    kicsit olyan az érzésem néha, mintha nem hinne azoknak akik kelet üzbegisztánból írnának neki, és nem I7-el rendelkező cuccal hajtanák a Natív indián killereknek szánt szoftvarét.... Bát deccc dzsászt mííí;)
  • spyy55
    #28175
    Erre én is nagyon kíváncsi vagyok! Ha már lesz info, ne habozzatok megosztani :)
  • polluxware
    #28174
    erre a hónapra igérték..
  • metaxx
    #28173
    Ohh, hát sebaj, akkor türelmesen kivárom amíg kijön hivatalosan is. :D
  • polluxware
    #28172
    ja és lesz egy új telepítő is amiben benne lesz a peccs (1.7)

    csak néztem, mint a moziban amikor megláttam... (mármint a download gomb megnyomása előtt;)
  • polluxware
    #28171
    ha annó nem kértél passot Scott-tól, akkor már mind1.. Régebben keresett ámbörkéket tesztelni (csak gondoltam más is jelentkezett innen)

    az új peccsben (ami kétlem hogy kijön ezen a héten, mert megint sikerült elkúrni valmit a motor szimuláción), megváltoznak a belső kabin nézetek

    ha! valkinek tetszenek a mostaniak ,akkor az aircraft.cfg-ből érdemes lementeni őket (rádió stack view, kapcsolók view)

    egyébként maga a repmodell, pár belső hang érezhetően változni fog (gyakorlatilag megkapja azt a repmodell update-t amit az új cherokee is kap)
  • Robi546
    #28170
    Hali!

    Na megint játszom az FSX-et,FS Passengers X -el. :D Segítségeteket szeretném kérni repülő ügyben.
    Szóval olyan repülőt keresek FS Passengers X -hez,hogy: minimum 10 ülés hely azaz 10 utast tudjak vinni minimum de lehet több is,maximum 22 000 lbs súlya legyen,turbó propelleros,1 is lehet de jobb lenne ha 2 turbó propelleros lenne,egyszerű legyen az autópilóta kezelése (legjobb lenne GPS 500,ami alapból van FSXben) illetve még autopilótán belül magasságot tartja és ha lehet akkor sebességet is.
    Mert most próbáltam a Carenado Beechcraft B1900D -t,egész jó csak "HD" így kicsit szaggat a gépemen,tehát FPS barát kéne (konfigom az aláírásban),illetve a B1900D -ben mindig overspeed van,mert sebesség tartás nincs az autopilótában így nekem kell beállítani a gázt meg figyelni rá hogy ne lépje túl,szóval nekem ilyen repülő kéne,mindegy hogy Just Flight,vagy bármi,a leírtak alapján kéne nekem,köszi előre is!
  • metaxx
    #28169
    Merre leledzik az a béta pecs, mert a fórumon nem találom. :D
  • polluxware
    #28168
    namég az is hogy nem leanelted ki gurulás előtt..

    az új peccs nagyon érzékeny lesz erre (ha valki még nem próbálta volna még a BETA peccset)
  • polluxware
    #28167
    cold and dark..

    ,és te elindítod fullosan benyomott mixturéval (ezt a flooding, meg a fire hazard miatt sem ajánlatos)

    köbö ennyi
  • spmd
    #28166
    "totttálisan helytelen a poszídzsör"
    Ezt kifejtenéd bővebben? Tényleg kiváncsi vagyok, mit rontok el ;)
  • polluxware
    #28165
    jéééééézus! hogy indítod te el azt a gépöt?!

    totttálisan helytelen a poszídzsör

    amúgy szíp videó;)
  • spmd
    #28164
  • N3suten
    #28163
    Ne má megint virágra vársz ...
  • N3suten
    #28162


    Na ismét az FSX a gépen és DX10 Fixer -vel most már alakul ,este is a Liszt Fecó reptér
    a kis reptereken már este hibátlannak tűnik a táj ...








  • polluxware
    #28161
    ha felrakják, nekem is:)
  • CptSAB
    #28160
    Tetszik.. asszem fog ez kelleni nekem. :)
  • polluxware
    #28159
  • Clidey
    #28158
    Végülis csak a leírását kellett volna elolvasd....

    "Flight Simulator X
    REX Essential+ OverDrive
    ENBseries
    Shade
    GEX Europe
    UTX Europe
    FSDreamTeam - GSX
    Dirk Stuck Design - World Ground Traffic X
    PMDG 737NGX
    FlyTampa Vienna
    OZx_World
    Aerosoft Nice Cőte d'Azur

    My NEW Sun Effect

    FSrecorder + Fraps

    NO Effects, Colors and
    Brithness added with Sony Vegas!

    ==========================================

    ASUSTeK Laptop (ROG)
    i7 3610QM @ 3.30 GHz
    RAM 8GB
    GTX670M
    Windows 7 64Bits"
  • sqpp15
    #28157
    https://www.youtube.com/watch?v=ajfkme4P5JU

    ilyen grafikát mivel lehet elérni? plusz hol találhatóak ilyen kidolgozottságú repülők?:)
  • metaxx
    #28156
    Ide is bedobom, hátha valakit érdekel.
    Take On Helicopters, május 19.-ig 2,99€ a Steam-en! Csapjatok le!

    http://store.steampowered.com/app/65730/?snr=1_7_7_230_150_1

    [IMG]http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/65730/ss_504e9c524340265da3c88593c777f996bb1f2445.1920x1080.jpg?t=1361211269 [/IMG]
  • MPeter7
    #28155
    Ennél a szimulátornál nem volt gond a scenery-vel, és nem is akadozott:

    http://www.shorpy.com/node/16446
  • spyy55
    #28154
    EZ kell neked!
  • wolfaud
    #28153
    Sziasztok!

    Régen játszottam már az fsx-el de úgy gondoltam leporolom a telepítőt dvd és feltelepítem a gépemre!

    Olyan kérdésem lenne milyen scenery-t ajánlotok Magyarország meg Horvátországra?

  • Clidey
    #28152
    Szerintem elég egyértelműen írtam hogy nálam megoldotta... :)
    De nem feltenni kell csak elindítani, mert nem telepítős a cucc hálaégnek. És az elindítása sem megoldás, ki kell tölteni a helyes adatokkal... :) Lejjebb megtalálod a linkeket melyek arra a fórumra vezetnek ahol a megfelelő adatokat megadják.
  • Clidey
    #28151
    Nálad valamelyik fa textúra hiányzik. Az adott scenery újratelepítése megoldhatja a problémát.
  • polluxware
    #28150
    off