33535
  • Hypo #28270
    ilyenkor kell szimezni:)
  • Nyiri
    #28269
    Napok óta elég érdekes az időjárás repülés szempontból
  • CptSAB
    #28268
    Most olvastam a híreket, sajnos mind a két gépen tartózkodó személy életét veszítette. 800 méterre a repülőtértől.. ejj, bőven látótávon belül.
  • CptSAB
    #28267
    Ejnye.. köztudottan én odavagyok ezekért a pofás kis madarakért, még akkor is közöm real repüléshez 0... Láttam videókat a gépről, elég jól "műrepülhető", de valahogy úgy fest, hogy talán pont az a gond ezzel a géppel, hogy a vagány külső és megfelelő körülmények között még agilis kis madárka azért mégiscsak az UL kategóriába tartozik.. és ami optimális légköri körülmények és rutinos pilótakézzel megy, az csak egy szűk értéksávon tartható, minden más esetben géptörés a vége.
  • Clidey
    #28266
    Az övé volt.

  • CptSAB
    #28265
    Megnézem a tutorialt! Flight1-en már egyszer lestem, csak a ficsöröknél nem nagyon láttam az engem annyira érdeklő effekteket. Accufeel 2.0 esetleg tud ilyet?
  • Nyiri
    #28264
    Delfin?
  • Clidey
    #28263
    Hát nem tudom...feltűnően sok esik le ezekből a röpcsikből, és az esetek döntő többségében ledugóznak vele...rutintalan és rutinos pilóták egyaránt...
    Én még a prototípusával repültem Mackópusztán, akkor olyan kis kompakt gépnek tűnt, bár picit szűkös volt benne a hely...azóta nem is repültem ilyen géppel de valahogy nem is vágyom rá...

    Mi lesz most a Delfinnel? :(((

    R.I.P.
  • Hypo #28262
    Megint egy Apollo:((((((
  • Hypo #28261
    EZDOC azért picit másra van de ha túlteszed magad a beállítási nehézségeken elég jó kis cucc, pláne olyan gépen ahol sok a panel és nézet, arra tökéletes.
  • ezsolti74
    #28260
    Ez tudja azt amit az AC, valójában sokkal többet is: http://www.flight1.com/products.asp?product=ezdockcam

    Ha megvetted az opus-t (időjárás progi) akkor annak van egy kamera "része" is. Az is tudja amit te keresel.
  • CptSAB
    #28259
    Ezaz! Bakker minden eszembe jutott, csak pont az Active Camera nem. Hiába FS2004 is majd két évig csak volt a gépemen.. Köszi. Ahogy látom nincs FSX alá. :( Valami program, ami tudja ugyanezeket a "szoftveres" trackIR ficsőröket? Az új vas alatt szépen muzsikál FSX, így bőven megengedhető egypár speciális addon is.
  • Papirzacsi
    #28258
    active camera
  • CptSAB
    #28257
    Segítséget kérnék. Volt még FS2004 alá egy progi, amiben plussz effektek voltak. Turbulencia, amerre fordultam a géppel, VC-ben a fej elmozdult arra, meg ilyesmik. Nem tudja valaki a program nevét esetleg?
  • Hont
    #28256
  • berczy #28255
    Első X videóm... :DDD

    Kis Wilgát rögvest meg is vettem, nagy kedvenc. :)
    Maestro, kérdem tiszteletttel, mint a festés készítőjétől: a videó végén, a kormány alatt az a piros felirat, az olyan ősrégi, dombornyomott, ragasztható szalag, amit ilyen géppel lehetett feliratozni? :DDD Nagyon ott van! :DDD

  • Feketegyöngy747
    #28254
    Ahhh... nem veszem oly komolyan azért is Írtam, hogy nagyon örülök a segítségeteknek mit a fórumon kapok tőletek.
  • polluxware
    #28253
    azért ne fogd már fel ilyen véresen k. se ...

    ennyire azért nem volt bántó; másrészről nem rád volt kihegyezve a dolog ,hanem arra vanilliás karikás *aszra akit mai napig azzal nyugtatgatnak, hogy: "de szépen tucccc aláírni palinkám"

    ,de kellettél mint szemléltető példa
  • Feketegyöngy747
    #28252
    Részemről is le van zárva a dolog.

    Elmondtam mit elakartam és kész. Senkit sem szeretnék megsérteni már csak azért sem mert, nagy ritkán havonta vagy két havonta beugrom egy kis segítségért ha valahol meg akadok. És örülök neki ha kapok is egy kis tanácsot vagy segítséget a tovább haladáshoz ahhoz, hogy többet meg tudjak, a repülésről, és a szimulátor működéséről.
  • polluxware
    #28251
    a2a
    "Licensed copies for testers"



    villogok mán(r), mégegyszőő;)
  • polluxware
    #28250
    nem volt lekezelő!

    nem szántam annak!

    ,és itt most egy szelíd mosoly-t is hozzáfűznék

    Én csak egyszerűen egy rosszul írt mondatra utaltam ,hogy már EZ SEM BAJ VAGY PROBLÉMÁS.

    Minden szép, minden jó, mindenki szereti a másikat;)
  • CptSAB
    #28249
    Anno én még lecsaptam simmarketen az ingyenes, azóta fizetőssé vált SCANSIM Piper Pa-28-140-re. Textúrázásban egy közepest ér, sajna a figurák eléggé plasztikusak és bűn rondán van a pofájuk textúrázva.. de.. aki egy a kis hazánkban leledző megannyi PA-28-140-re vágyott, annak megfelelt, mert előtte csak 180,181 volt, amin ugyebár sokkal több az ablak... Az persze bizti, hogy majd az A2A lesz a favorit
    Mondjuk azt vallom ma is, Cessna 150/152/172/175/185 és a Piper sorozat megérne egy-egy igazi big all in one csomagot, mint pl. lásd Bear Sim Mig-15,17 stb...
  • djfules
    #28248
    Igazad van egyszer poénból össze számoltam mennyi lenne a sok kieg amit megvennék, több száz ezer kicsit drága hobbi.. na de ez van! Azért örülök hogy mindig fenntartják az érdeklődésemet, mindig vannak új dolgok...
  • Hypo #28247
    más a célközönség nem a jobban teljesítünk...49 dodo egy ebéd egy szar helyen szóval nekik ez nem akkora érvágás, mint nekünk.
  • djfules
    #28246
    A2A Simulations “Piper Cherokee” Released 49$ szerintem kicsit sok érte de mint általában minden kiegértde mind1, biztos jó majd teszteljük ha....
  • Hypo #28245
    VAZZE :))
  • Clidey
    #28244
    OFF
    Pár gondolatot hozzáfűznék, mivel ez a téma nem először vetődik fel itt.

    "Mindenki úgy ír ahogy tud, megtanult vagy éppen mellé ütött a Testatur-on"

    Nem. Alapvető intelligenciába beletartozik (beletartozna) az hogy az ember helyesen tudjon írni. De legalábbis törekedjen rá. Kivéve ha direkt vét hibát - mint azt itt mi is szoktuk sokszor - de az esetben sűrű szmájlik is szokták ezt jelezni, avagy maga a hiba direkt nagy betűvel kiemelve - ki-hogy szereti. Meglehet, az előbbiek közül egyik sem jelzi, ám a szövegből tisztán látszik mikor van szándékosság, és mikor van figyelmetlenség, tudás hiány.
    Ma már az összes böngésző/weblap/operációs rendszer tudja a helyesírás ellenőrzést. Aki tudja magáról hogy e téren nehézségei vannak az ne legyen lusta, ellenőriztesse le magát hozzászólása elküldése előtt. Legalábbis ez volna a helyes, de tudom, az esetek elenyésző részében történik ez így sajnos.

    "Ha megtetszik nézni az időpontot mikor éppen ezt az üzenetet írtam, nem igazán azzal voltam elfoglalva helyesen írok-e vagy sem."

    Elég baj az! Ez a dolog nem időpont függő. Ezért nem is mentség. Nem kötelező hozzászólni. Pihend ki magad, aludj rá egyet, aztán tedd meg hozzászólásod.
    Amúgy ez a legelterjedtebb indok a rossz helyesírásra, hajjajj, hányszor olvastam már én ezt!

    "Nincs bennem ezért tüske vagy, haragszom ezért az előbbi írásért"

    Helyes. Nem is annak szánjuk az ilyen hozzászólásokat. Sokkal inkább egyfajta tanító-nevelő célzattal mely nem csak a szóban forgó delikvenst segíti talán, hanem az olvasókat is.

    Na ennyit akartam csak mondani. A témát lezártnak tekintem.
    ON
  • zstomi
    #28243
    Érdekes cikk!

    http://www.idokep.hu/hirek/tornadok-a-radaron-villamok-a-szelvedon
  • Feketegyöngy747
    #28242
    Először is szeretném megköszöni a válaszokat. Mit a kérdésemre adtatok.

    Másodjára én senkinek sem kritizálom a helyes írását sem itt sem máshol, mivel én sem vagyok egy helyes írási bajnok ezt jól tudom. Mindenki úgy ír ahogy tud, megtanult vagy éppen mellé ütött a Testatur-on.
    Ha megtetszik nézni az időpontot mikor éppen ezt az üzenetet írtam, nem igazán azzal voltam elfoglalva helyesen írok-e vagy sem. Megírtam és mehet, nem igazán olvastam keresztül, hogy minden nyelvtani csetlésem-botlásom helyes-e vagy sem.
    Nincs bennem ezért tüske vagy, haragszom ezért az előbbi írásért. Csak szerettem volna vissza reagálni a dologra. Na és megvédeni magam.
    (Ez számomra egy ilyen lekezelő hangnemben jött le.)

    Köszönöm még egyszer a válaszokat a kérdésemre. Akkor nyitok náluk egy accountot és meg van oldva a probléma.

    További jó napot mindenkinek és jó repüléseket .
  • spyy55
    #28241
    kacagás volt meg itt is, akarommondva
  • Hypo #28240
    :))) ha nálam nem rosszabb, akkor semmi para:))))
  • polluxware
    #28239
    néha annyira fájnak, a nyelvtani hibák aztán rájövök ,hogy én is szörnyen írok le mindent:) (és el is ismerem) ->>>nem írom azt ,hogy tabletről nyomom meg ilyesmi

    szóval ezúton is szeretnék minden posztomat olvasótól BOCSÁNATOT KÉRNI!

    de ez:)

    aszondja:
    "Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretném meg vásárolni. Az opus-t,"

    Egyszerűen felszabadultnak ,és boldognak érzem magam ezen téren Smitttttttthöhö palika után ,hogy bármit, bárhogyan lehet írni... zseniális az ürge:) egy felszabadító!

    nyelvtani szabacccságharcos

  • Hypo #28238
    flight1 accouintot is nyithatsz előszór is nem kerül pénzbe, kettő visszaadhatod a progit amit vettél ha nem tetszik, és nagyon jó a supportjuk.
  • spyy55
    #28237
    FlightSimről működnie kell, pont tegnap frissítettem. Nyiss saját accountot, ha kell! Annyit megér...
  • Feketegyöngy747
    #28236
    Jóó napot az uraknak.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretném meg vásárolni. Az opus-t, letöltöttem a demóját és jobban meg tettszett, mint az én active sky-om. Na most jön a de. Az opus honlapjáról letöltöm a purchase fájlt. El is indul rendben minden, ugye ez a flight1 honlapja és kellene 1 account Ami természetesen nekem nincs. De láttam hogy lehet fizetni paypal. Ezért megpróbáltam közvetlenül a Flight1 honlapjáról letőlteni a programot a honlap termék keresőjéből ki keresve rákattintok az opusra majd olyan értesítést kapok a képernyőmre, hogy az adott termék nem található az adatbázisukban. Na ez meg hogyan lehetséges ??

    Na gondoltam se baj megnézek egy pár másik általam is ismert web shopot majd onnan, de sajna ők nem forgalmazzák opust.

    Így most teljesen tanácstalan vagyok hogyan lehetséges a beszerzése. Mert az igazat megvalava nem akarok egy account-ot nyitni nálluk. De azt sem értem purchase-va meg 1 account-al megoldható ??, de viszont közvetlenűl letőlteni paypal fizetve még az adatbázisukban sem található én ezt a két ellent mondást nem értem. Aki valami tanácsal tudna nekem ezzel kapcsolatban, vagy valami okosat tudna segíteni. Azt örömmel venném.

    előre is köszönöm.
  • polluxware
    #28235
    nemistudom:) vacilllllálllok...
  • metaxx
    #28234
    Fél éve használom őket együtt, hibátlanul
  • polluxware
    #28233
    fsx és a windows 8.1 intim párkapcsolatáról érdeklődnék...
  • Hypo #28232
    hát mindegyik le és felszállás csoda ezen a videón, kíváncsi lenék pár cockpit videóra milyen taposás mehet....
  • Nyiri
    #28231
    Nekem a felszállásnál lenne para. Megindul a gép emelkedik és azonnal egy 15 fokos dőlés. Befosnék.