33535
  • berczy #28597
    annyit hallom már ezt a Vectort. Érdemes "megversenyeztetni" az UTX-el? :)
  • CptSAB
    #28596
    Kár hogy csak BP-re koncentráltak a képek.
  • Hypo #28595
    szép zöld, ennyi fa nincs is:)))
  • perko
    #28594

    Open LC EU Budapest shots
    FTX Community and Support Forums
    Jun 15 2014 08:10 PM
  • bur07
    #28593
    Sikerült a PMDG összes gondját megoldani. A PMDG fiúk segítettek. A lényeg,hogy a WIN7ből a 64 bytitest kell felrakni.
    A 2D panel probléma pedig a panel .CFGben lehet megoldani.
    Én erre állítottam: VIEW_FORWARD_DIR=3.200, 0.000, 0.000
    Tesztelésen túl vagyok.Minden ok. Köszönöm
  • Clidey
    #28592
    Úgy
  • Clidey
    #28591
    Úgy
  • Papirzacsi
    #28590
    vagy vidkari driver hiba.
  • Papirzacsi
    #28589
    hiányzik egy textura
  • MPeter7
    #28588
    Sziasztok,

    Találkozott már valaki ilyen FSX jelenséggel?
    Hajtóműindításkor a füst az alábbi módon, négyszögekben jelenik meg. Milyen beállítás okozhatja?

  • Hypo #28587
    zuttyan mint a kő:))
  • koj
    #28586
    Sziasztok! Milyen modokat érdemes használni a játékhoz, hogy szebb, optimalizáltabb legyen?
  • polluxware
    #28585
    köszi;)

    Egyébként megülés alatt azt érted, hogy zuttyan mint a kő, vagy nagyon emeli az orrát?
  • polluxware
    #28584


    hát mi lesz az fs9-el?? ;)
  • spyy55
    #28583
    váromváromváromvárjuk :)
  • CptSAB
    #28582
    Taszár az annotator eksön után...

  • Hont
    #28581

    Könyörgök! FS9 re is...
  • gfarkas
    #28580
  • CptSAB
    #28579
    Egy kis annotatorozás után a környező erdők is megvannak..
  • Hypo #28578
    hmmm hát én ezt nem tapasztaltam azon a c172-n amivel repülök persze érzed a flapst de nem ennyire drasztikus. viszont nagyon szeretnek megülni a végén arra figyelni kell
  • polluxware
    #28577
    Kérdés!!!!

    Cessna 172-t valóságban is repülő Uraktól kérdezném, hogy amikor 60-70 csomónál nyitoltok egy flaps 1-t, 2-t, akkor valóban felkapja-e az orrát a gép elég élesen, majd az egész aprócs szinte azzal tellik, hogy a szarvat próbálod előre tolni miközben a trimm közel semlegesben vagyon?

    Azért kérdezem ,mert Scott bácsi megint erősen hefteli a repmodell-t ...

    A gép egyébként erősen hátrafelé lett billentve az új peccs szerint, olyan lóó-rájderesre.. Sajna viszont a felszállás még mindig úgy zajlik ,hogy két igen kövér muff hátul, plussz egy öntött vas zinger varrógép hátúl, és 57 csomónál flaps1-el csak úgy elpattan a földről, mintha 100csomós szembeszél lenne. (ez olyan gázzzz)

    lehet e oka mondjuk annak ,hogy a vacsi új 172es amcsiban , egy io360 ami 160le (és új) valóban ilyen izmos az itthoni szétgyepált öregebb 140Le-s kávédarálókhoz képest?





  • polluxware
    #28576
    valami repülőset linkeltem asszem..:))
  • Hypo #28575
    igen ezt néztem én is hogy eléggé be lehet lőni hova essen:)
  • Clidey
    #28574
    Igen, a Wilga az ilyen. Ha lekapod a gázt maga alá esik. :)
    Ezért is nyerték a lengyelek sorra a precíziós bajnokságokat Wilgával. Kurvajó a kilátás belőle, és ideális a célleszáló versenyben is. :)
  • N3suten
    #28573
    ööö
  • Hypo #28572
    Nem sokat lebegtette ez se


    Ez már nem rossz:)))
  • Clidey
    #28571
    Ezt biztos ide akartad?
  • Clidey
    #28570
    Na ez már nagyon faszányos, csak még mindig alacsonyan kezded...
  • polluxware
    #28569
  • berczy #28568
  • metaxx
    #28567
    http://www.fotelpilota.hu/category/tipp-trukk-tuning/
  • captpvz
    #28566
    Szevasztok Mindenki! Segítséget kérnék FSX - PMDG 747 használat kapcsán.
    Ha 11-12 órás utat repülök, ennek vége felé a 8GB RAM kevésnek bizonyul és lefagy a rendszer. Hol lehet belepiszkálni vagy melyik cfg fájl módosítandó, hogy ne tegye ezt az FSX? Köszi előre is a segedelmet.
  • carlosfly
    #28565
    De arról volt szó, hogy átalakítják. Szal, hogy nem az ótvar régi rendszeréról fog működni. Pc vezérli majd meghogy kivetítők stb...
  • Nyiri
    #28564
    Most olvasom, hogy leírtam azt ami az oldaon is van :)
  • Nyiri
    #28563
    Szerintem nem megy. Ugyanis akkora áramfelvétele van hogy nem éri meg. Arról nem is beszélve hogy a kezelőszemélyzet nélkül nem sokat ér.
  • carlosfly
    #28562
    Köszönöm :). És működik már megcsinálták? A weboldal az úgy van kitudja mióta. Se egy elérhetőség telefon stb..semmi :(.
  • Clidey
    #28561
    Ott.
  • carlosfly
    #28560
    Volt valaki mostanában a közlekedési múzeumban? Esetleg megtudjátok megmondani, hogy EZ A SIM ott van e?
  • Hypo #28559
  • berczy #28558
    Kicsit reppentem a CS737-200-as csodájával. EDDM-LHBP lett a teszt útvonal (AF-ről ide volt a legkönyebb elGA-zni). Továbbra is azt tudom mondani, BP-n valami nem stimmel. Nem normális, hogy mind LOWW, mind EDDM full grafon sokkal jobban megy, mint Bp. 50% Ai-val és egy rakat scenery-vel. Nem vágom, de mindegy...
    Szóval jól beindítottam a 200-ast, pörögnek a hajtóművek, már gurulunk. Sima felszállás, emelkedés, kapcsolom a robotot...ill. csak kapcsolnám, de folyamatosan lekapcsolt. Néha megtartotta, de utána megint lekapcsolt. Nem igazán értem ezt, mert reppentem egy kétszer már vele, de ilyen még nem volt. Kézzel felvittem utazóra (FL310), hogy majd ott jó lesz, de ez a kis gaz genya csak nem akart jó lenni. Sem a VOR-t nem fogta, se nem marad bekapcsolva sem a két robot. nem igazán értettem a dolgot, azért kézzel VFR-ezni FL310-en egy 737-200-assal érdekes érzés. Szerencse, hogy ismerős terepen mentem, mert az Alpok lábai vezettek Bécsig, onnan meg már rutin hazajönni VFR-ben, de akkor is. Persze szinte végigpróbálkoztam az utat életet lehellni a szerencsétlen robotba, de nem sikerült.
    Na jó, süllyedünk kézzel, 320-as szél van, irány 31R, azt álmomban is meg tudom közelíteni műszer nélkül.
    FL100 környékén gondoltam egyet és nyomtam egy lámer ctrl+E-t. No, érthetetlen módon helyre jött a cucc. Ja, addig NAV (meg semmiylen) rádiót nem lehetett tekerni, mintha az avionics nem lett volna fent, de az elején még be tudtam állítani egyszer.
    Szóval egyszer csak ment a rádió, működött a robot, be tudtam fogni 31R ILS-t is. No, akkor legyen műszeres megközelítés, ha már műxik a cucc.
    Szépen ráfordultam final-ra, a robot szépen tartja az approach-ot. (a robot is megérne egy misét, érdekes egy állat, plédául a bólintási szöget istennek sem sikerült tartatni vele.)
    De mindegy is, jön a pálya, robot le, kézzel megyünk tovább.

    Itt jegyezném meg, hogy bár tény, tiszta idő volt, de full grafon, 50% forgalommal22-23 FPS alá nem ment sem megközelítés, sem TD közben. Mondjuk LOWW-n, EDDM-en 10+-al több volt minden esetben. :(

    Szóval nagyon kellemesen vezethető a gép, de a hajtóművek a mosaniakhoz képest jóval lassabban pörögnek fel, ez meglepetés lehet, de ruszki típusokhoz szokva, nem volt problémám vele. Nagyon szépen sikerült kilebegtetni, nagyon kellemes volt.

    Leszámítva, hogy az új 90%-át kézzel VFR-ben kellett megtenni, abszolút kellemes repülés volt, nem csalódtam a gépben. Asszem ebből vétel lesz, ha lesz jóárasítva. :)

    Videó nincsen, mert visszajátszás és felvétel közben a fraps beadta a kulcsot és annyira megfektette a gépet, hogy az FS-t is vitte magával, úgyhogy megismétlni sem tudtam a replay-t. Majd legközelebb.
    :D