33535
  • Hypo #28717
  • Papirzacsi
    #28716
    fall city és swanson
  • berczy #28715

    ...és Wilga...
    Helyileg amúgy ez merrefelé van?
  • CptSAB
    #28714
    csinos..
  • CptSAB
    #28713
    még nem.. türelem
  • Clidey
    #28712


    Ha van fél órátok... :))))
  • SZABITU
    #28711
    Remek! és elérhető már valami ezek közül?
  • perko
    #28710
    A csodaszert idézőjelben értettem :)
  • Hypo #28709
    lol:)))) cfg ben paraméterezett kapcsoló amit adnak az ennek a vizuális rongyrázása.... fillért ne adj érte
  • perko
    #28708
  • perko
    #28707
    Amit felsoroltál én is csak a leírásokból ismerem, nem próbáltam őket. Hozzáértők szerint nem nagyon érik meg az árukat, mert amit tudnak kézzel is be lehet állítani. Ez a FSX Fiber Accelerator ígéretesnek tűnik, de nem igen bízok benne és egy kicsit drága is.
  • Clidey
    #28706


  • perko
    #28705
    Ez most a legújabb. Csodaszernek tűnik.
    FSPS - FSX FIBER ACCELERATOR
  • Borisz80
    #28704
    Üdv Urak!
    Ha valakinek kellene a Tu-134 Üzemeltetési utasítás (Első könyv, 1967-es) magyarul, az írjon privátot és elküldöm neki a pdf-et ingyen, bérmentve. Mérete: 95Mb.
    Tartalomjegyzék
  • spyy55
    #28703
    Alapból: Shift+D, a menüben az Aircraft oszlopban készíts egy kameraállást pl. a gép ajtajánál, aztán adj neki egy bill. kombinációt és már kész is!
  • exTrem
    #28702
    Ez engem is érdekelne.
  • berczy #28701
    Még egy kérdés: EzDOk kamerát használok. Abban hogyan tudok kiszállni a gépből, mint a ActiveCamera-ban annó a X-gombbal? Ahogy ezen a videón csinálja a csóka:

  • N3suten
    #28700
  • berczy #28699
    Srácok! Ezek az FSX booster cuccok érnek valamit, érdemes velük foglalkozni?
    FSPS FSX Booster,
    FSPS Fiber booster,
    FSPS Multi Core Environment?

    Vagy ezek csak olyanoknak vannak, akik nem akarnak cfg-t buzerálni?
  • carlosfly
    #28698
    Akkor ugye mégse normális! Mivel en NAV állásban vagyok mint ahogy írtam is. Logikus hogy HDG állásban elindul de én NAV-ba vagyok :).
  • CptSAB
    #28697
    Nagykanizsa

  • gfarkas
    #28696

    Normális.Én ugyan nem ismerem ezt a madarat (fs 9 van fenn), de az AP-n a HDG gomb megnyomására szokott a HeaDinG bug által megadott irányba repülni........
  • carlosfly
    #28695
    Az normális, hogy VOR repülésnél (A2A 172 v2) AP nav állásban van de a heading bug tekerésére elindul a gép a beállított irány irány felé aztán meg újra elkezd korrigálni a NAV irányába. Szerintem ennek nem így kellene lennie.
  • CptSAB
    #28694
    Andráshida







  • djfules
    #28693
    Én már rég megtettem :-)
  • CptSAB
    #28692
    Folyamatosan javítgatom az esetleges hibákat. Változtatom a fotóalap méreteket, néhol újra színezem a lehetőségek szerint. Az AFCAD állományokkal is van meló. Az eredeti FSX bgl állományokban is sok belenyúlás van. Figyelemmel kísérve, hogy mihez jelent meg hazai kiegészítő, ott nem belenyúlva az FSX állományaiba. Ahogy a képekből látható, az ORBX global a mérvadó, színekben ahhoz igazítok minden repülőteret. Szentes kivételével minden hazai repülőtér fotóalapja megvan, de a katonai, ex katonai repülőterek és pár jelentősebb repülőtértől eltekintve egyenlőre csak a Dél-Dunántúl a fő profil. Az egeyedi objektumokat is ezekhez a repülőterekhez akarom elkészíteni.
  • Clidey
    #28691

    Lehet lassan nyugdíjba kell küldenem az FS2004-et?
  • djfules
    #28690
    Ez a sok jó kép után már csak egy kérdésem lenne mikor lesznek elérhetőek? Tök jó lenne, valami normális magyar pack ezekből :-) ( tudom sok munkád van veled..)
  • CptSAB
    #28689
    Zalakaros





  • CptSAB
    #28688
    Balatonkeresztúr






  • CptSAB
    #28687
    Papkutapuszta és Kiliti










  • gfarkas
    #28686
    Egyenlőre én sem tudom de a facebookon már rákérdeztem a fiúkra.
  • spyy55
    #28685
    Ezt én sem tudom, de nagyon remélem...
  • berczy #28684
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az LHSim féle LHPR követni fogja-e a mostani felújítást, lesz-e update?
  • Hypo #28683
    Kicsit off de cuki nagyon majd érdemes megnézni a gyerkőcökkel
  • berczy #28682
    Ránéztem vékonyan az SCS Tu-134 FSX port-ra és elsőre azt kell mondjam nagyon tetszetős. Simán tudtam hajtóművet indítani, ahogy régen, semmin em változott. Egy dolgot nem értettem, de ma meccs miat tmár nem volt időm tesztelni, hogy a hidraulika nyomás miért nem jön. hiába kapcsolom fel fent a billenő kapcsolót felfelé nem történik semmi. Ilyenkor elkezdett egy vernyogó hang szivattyúzni és mindjárt volt fék, meg minden, de valamiért itt a kapcsoló nem volt hajlandó fenti állásban maradni, így meg nem volt parking brake. Egyébként szinte minden jó, minden kapcsoló műkszik. A hangok hiányoznak még, ill, nem ugyan azok, mint régen, pl. a co. nem mondja a dolgait, kussol.
    De asszem ma reppenek vele egy iskolakört. :) Ha lesz hidraulika. :)

    Egy dolgot nem értek és ezt már érgen sem értettem: Hiába kapcsolok VSZU táplálásra, egy idő után "lemerül" és elmegy az áram, a VSZU pedig megy. Hajtóművet tudok indítani, mert van bleed meg midnen, de se világítás, se avionika addig. Ez olyan 10 perc VSZU táplálás után, amikor sokat szüttyögök a tervezéssel és indítással. Akármit csinálok, csak akkor jön vissza, amikor már elindult az első motor és kapcsoltam generátort. Nem értem, mert amikor a háromállású kapcsolót felnyomom VSZU start után, akkor faszán zölden virít a mellete lévő lámpa, de egy idő után konyec. Ezt nem igazán értem, Tu-154-en akármeddig tudok VSZU-ról üzemelni, ill. amíg ki nem fogy a benga. Erre van valami szolúsön?

    Másik: A Yak-40 durva oldalradőlését oldalszélben, leszálláskor, az Accu-Feel side forces opciója okozza. Nem értem miért hat ennyire durván rá, de furcsa, hogy tegnap kipróbáltam és a PT Tu-154-re is durván hat. Olyan, mintha a port-ok nem lennének eme újdonságra felkészítve, mert orig FSX gépeknél nem csinálja, ill. nem ilyen durván. Ha lejjeb vettem, akkor teljesen megszűnt ez a hülyeség. Jó így. Már csak az OOM-t kéne feledni és akkor öröm, bódottá, hogy van Yak-40 X-re is, mert ahogy érzem, nem sanszos, hogy csináljon valaki egy újat ebből, vagy ne adj' Isten egy 42-ből: :) , így is leborulok, hogy valaki időt szán a portolásra. Meghívnám egy rekesz sörre az ilyen embereket, komolyan. :)
  • polluxware
    #28681
    szíp kép;)
  • N3suten
    #28680


    ... HÁT NEM CSODÁLATOS ...


  • berczy #28679
    Ezt sikerült talánom Yak-40-hez:

    "Airplane on the ground is not stable in the transverse channel (like a duck)
    difficulty landing in a crosswind at touchdown
    no solution "

    Nem igazán bíztató. :( Emellet még egy rakat bugot említ ugyancsak "no solution"-nal zárva. Igen szomorú...
    Írja egyébként a memóriaszivárgást is, ugyancsak "no solution", a main gauge ereszt.
    Azért szomorú kicsit. :(
  • berczy #28678
    Uhh bammeg!!! Ezért ölök... :)