33535
  • berczy #28960
    Simán! Amúgy ez az alapfreki?
  • asolyom
    #28959
    Egy 3,3 GHz-es i5-ös procival, 8 GB RAM-mal, 2GB-os GeForce GTX760-al van esély normális fps-t kicsiholni a progiból? :-)
  • berczy #28958
    Ohh, milyen régen Ancsáztam már, köszi az ihletet, már-már meg is feledkeztem róla. :)
  • berczy #28957
    Na igen. Mindent észrevesz a Maestro, de persze erre számítottam. :) Utólag vettem észre, hogy a prop-ot nem vettem vissza az előírt magasságon és így csöppet túl is melegedett a cuccos. Annyira figyeltem, hogy mindent jól csináljak, hogy nem sikerült. :))) A "bezuhanás" sem lett elég meredek. :) Egyébként ja, LOL az emberek. :) Swiss Pro és Small Airfield van fent. Szerintem nagyon jó az egész hangulata, de ez a reptér kifejezetten tetszett. Jobbról hegyoldal, balról folyó fákkal, a hangár meg rajzokkal pingált.... :) Az emberek kissé butácskák, de ez legyen a legkevesebb.

    Ez a Wilga atom. Ez már csak akkor lenne jobb, ha "üzelmeltethető" lenne, mint az A2A Cessna, Aerosoft Katana 4X, vagy az Aerosoft Do-27-es. :) (Na meg ha egy csöppet több ungrarishe festés lenne hozzája, mert jelenleg van kettő. Persze gyönyörűek, de a változatosság is...) :D
  • Clidey
    #28956
    Hibátlan! Profi! ;) Már csak a megfelelő rezsimeket lett volna jó látni, mert most perpill a forulatszámmérő végig a pirosban volt. :)
    A lemerevedett emberkék meg LOL! :D
  • berczy #28955
    Egy kis Wilgázás. :)

  • CptSAB
    #28954
    Sibwings An-2 :P Már ami szavazást illeti, ja meg a izé.. Zlin-142! :)
  • Hypo #28953
    ja egyebkent valaki probalta mar a PFPX-t? meg FS9 hez is jó
  • Clidey
    #28952
    Az nem gond. Meg lehet úgy csinálni a szavazást hogy többre is lehessen voksolni... ;)
  • Hypo #28951
    csak egyet nehéz választani mert van repcsi scenery, util, ...etc
  • Feketegyöngy747
    #28950
    ÁÁ.... lehet, hogy meg van a probléma oka. Még pedig az op rendszer valami féle hibája egy értelmű újra kell rakni.
    Vagy valami hardver probléma. A ramok tönkre mehetnek az nélkül hogy a számítógép valami hiba üzenetet küldene?
    mert fsx nél is legutoljára valami ilyesmi volt a probléma.
    Éppen most teszteltem Euro track Simulator2-vel, és ott csak egyszerűen meg akad a játék majd vissza áll alap helyzetbe az-az a monitoron az asztalt látom a játékot meg mintha le tenné a tálcára majd mikor megpróbálom újra visszahozni nem történik semmi de a játék fut tovább csak én nem látok semmit belőle a képernyőn továbbra is a windows hátteret a feladat kezelő szerint is a játék fut tovább. tehát nincs gond de valami generálja ezt a hibát. Tudom ez nem flight simm de talán össze függésben lehet az fsx problematikával.
  • Feketegyöngy747
    #28949
    Ez a próbálkozás is meg volt, más lemezzel, és azt telepíti gond nélkül.
    Tehát ez a lehetőség is ki lőve.
    De meg próbálom ezen a másik módon ahogy írtad. Köszi az ötletet.
  • Nyiri
    #28948
    Sajnos nem tudok szavazni, mert egyik sem kedvenc
  • Clidey
    #28947
    És nem lehet hogy a DVD olvasód nyekkent meg valamilyen szinten? Emiatt tudod lapp toppon telepíteni, PC-n meg nem. :)
    Esetleg csinálj a lemezekből egy image fájlt és pl DaemonTools-al próbáld meg telepíteni az FS-t.
  • Clidey
    #28946
    Nem jutott. Mint ahogy sok más említésre méltó cucc sem (Zacsi A2A felsorolása pl.) ...
    De talán akkor itt volna az ideje javaslatot tennie mindenkinek hogy

    1. miről szóljon az új szavazás
    2. mely add-onok szerepeljenek benne

    :)
  • szabeszka
    #28945
    Ismerős hangulat Feketegyöngy! De úgysem adod fel! :) SAjnos nem tudok tanácsot adni, ilyenem MÉG nem volt.... de lesz. :)
  • Feketegyöngy747
    #28944
    Nagy gáz van nálam nem tudom vissza telepíteni az fsx-t. Az instal program nem indul, az-az indul de csak addig míg ki nem írja, hogy várjak míg össze szedi az adatokat a telepítéshez. Aztán meg csak kattog az olvasó mintha valami nagy karc lenne a lemezen.
    De ez nem lehetséges mert a laptopomon megpróbáltam telepíteni és ott mükszik.
    Szóval rohadtul tanácstalan vagyok mert mióta szimezek ezt még soha de soha nem csinálta, már ott tartok, hogy újra kell talán telepítenem az egész windows-t de talán az is lehetséges megoldások között szerepel, hogy kiba******om az egészet a picsába kiegészítőstül mindenestül mert az utolsó két hónapban már nagyon húzza az agyamat minden féle szarságával és akkor ennyi volt befejeztem és megvárom míg valaki valami felhasználó barát szimulátort végre a piacra dob.
    Az is lehetséges valami hiba az op rendszernél van és azért nem engedi vissza telepíteni, de nem tudok egyszerűen rá jönni mi lehet az.
    Nem tudom valaki találkozott-e már ilyen jellegű problémával?
    Köszönöm. . (( Egyébként nyugodt vagyok teljesen, nem vagyok ideges de tényleg))
  • Papirzacsi
    #28943
    Legeslegnagyobb kedvenceim sorrendiség nélkül, A2A B17, B377, P-51 :))))
  • Rudi50
    #28942
    Az aerosoft airbus X extended is beférhetett volna, így maradna a sör de azt meg nem szeretem, cola+hamburger meg megint nincs :-)
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2014.09.16. 20:51:31
  • berczy #28941
    Nem jutott eszedbe a Nagytuskó???

    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.09.16. 20:29:36
  • Clidey
    #28940
    Mint mondottam ez csak egy sebtiben összecsapott teszt-szavazás. A PT Tupoljev sajna nem jutott az eszembe. Mint ahogy sok más kiváló add-on sem...
    De amint látom mindegy is lett volna, mert jelen pillanatban a sör+csipsz kombó vezet toronymagasan!
  • szabeszka
    #28939
    PT Tu 154 B2 ??? :)
  • berczy #28938
    Huh, most épp nem tudom fejből. Nálam az nem is érdekes annyira, sokkal inkább látom gondnak, hogy nem működnek jól a fékek és az autothrottle. Yak-40 meg sajnos memóriaszivárog... :(
  • berczy #28937
    Rögvest jelezném, hogy PT Tu-154 nincsen benne, ugyanis arra szavaznék. :)
    Persze, ha csak fizetős kiegekre érvényes most, akkor nem szóltam.
  • Clidey
    #28936
    Kedves Topiklakók!

    Mint az gondolom kiveri a szemeteket :) elhelyeztem a bannerban egy szavazást, melynek Hont az ötletgazdája s melyet ezúton is nagyon köszönök neki!

    Ez amolyan próba, nem feltétlen kell komolyan venni. De egy jó alapja lehet a következő, immáron élesben menő szavazásnak. Gondolok itt arra hogy közösen megbeszélnénk miről szóljon a szavazás, és milyen válaszok legyenek lehetségesek. Avagy ha meglepetésszerűen akartok szavazni akkor önhatalmúlag összeállítom én a kérdéseket és a rájuk adható válaszokat... :)
    A lényeg hogy kis színt vigyünk a topikok életébe!

    Szóval hajrá Topiklakók! :)
  • szabeszka
    #28935
    Nálad vannak kapcsolóhangok a Tu 134-nél?
  • bankii
    #28934
    Szép napot!
    VAIntervface Lite-ot használja-e valaki? Nálam a Maléves PMDG738NGX FMC-t hiba nélkül vezérli, minden más 738NGX-nél az egyetlen hiba, hogy a READ (zöld) light nem világít, ha kész az adatbevitelre.


    Túrtam a netet, de az AVSIM fórum oldal = 444.
  • szabeszka
    #28933
    Ja igen... és Saitek Yoke-ot használok. Valamint csinálom a házi rudder-t, ami igazán vicces mert van benne fiók alkatrésztől fogva kézi-papírlyukasztóig (maga a pedál ez, összenyomva = fék) bezárólag minden :) És elmúltam 30 ... jajjj! :)
  • szabeszka
    #28932
    Szia Berczy! Jaja, a 154-re gyúrok, jelenleg egy overhead panelt építek, meg az autopilot-nak vezérlőt, szépen lassan.... Tekintve, hogy a YAK nálam ramaty, nem foglalkoztam vele, egy iskolakört a 134-el tettem, de az sincs nagyon kész, úgyhogy hagytam is pihenni, remélem fognak a srácok egyszer csinálni valamit vele, mert érdemes a nagyvas szintjére emelni FSX-ben. Persze igaz ami igaz, nem rossz azért elsőre. Érdemben nem tudok róla nyilatkozni egyébként. Amúgy akkor bemutatkozom rendszerügyileg is, ezekről tudok nyilatkozni:

    i7 3770k (alapon) - Asus 7770 HD 2 gb 2 db monitoron.

    FSX sp2 - FTX Orbx Base + Vector + Open LC+ LHsim magyar repterek + Mas + Landmarks + OPUS + FSUIPC + EzDok + REX 4 TD + ENB serials... Miegymás, most megint van 1-2 új dolog amit tesztelnék, ha lenne elég időm.
    A Jimzpage-féle kijelzőt csináltam meg arduinoval, de mint az tapasztaltam nem épp a TU -ra lett kitalálva, mert néhány dologra nem reagál, gondolom az analóg műszerek miatt, szemben például egy NGX-el, vagy mondjuk egy Garmin-nal felszerelt repülővel. Erre még keresem a megoldást de nemzetközi fórumokon sem kaptam választ rá (mycockpit.com)....

    Ja és remélem ismeritek a DLLFIXER nevű programot, szimulátorosoknak kötelező! Ezt minden "indulás" előtt végigfuttatom hipp-hopp.

    Utoljára szerkesztette: szabeszka, 2014.09.11. 14:35:22
  • berczy #28931
    Próbálj körülnézni a gauges vagy a sound mappákban, hogy nincsen-e ott szemét, amit hagynak maguk után. A copilot szokott velem szórakozni, akkor tapapsztalok ilyet. Látom Te is kedveled ezen ruszki vasakat. A PT nagyon jó, a Yak nem száll ki neked egy idő után OOM-el? Felzabálja a VAS méretét. A Tu-134-nél nálad rendesen működik a fék és az autothrottle? Nálam a fék csak akkor megy, ha egyáltalán nem nyúlok a hidraulikus rendszerhez, nem töltöm fel, de az autothrottle egyáltalán nem akarja tartani a tempót. Ég, hogy üzemel, de a sebességmérőnél a bug meg sem mozdul, ergo nem tartja a sebességet. :(
  • szabeszka
    #28930
    Sziasztok! AZ FSX YAK 40-es telepítése után imádott PT Tu 154-em megadta magát annyiban, hogy eltűntek a "kapcsoló-klikk" hangok, az APU, és még 1-2 üzemhang. Töröltem a YAK-ot ahonnan csak lehetett, majd ezt tettem a tuskóval is mivel ennyi nem volt elég, hogy összeszedje magát. Újbóli install után semmi változás... Hasonló tapasztalat valakinél...?
    (Egyébként a YAK-nál sem voltak hangok nálam, megjegyzem a SCS Tu 134 sem....)
  • almostatys
    #28929
    Tárgytalan. Töröltem egy fájlt véletlenül. :-)
  • almostatys
    #28928
    Sziasztok!

    Kérhetnék egy kis segítséget? Fekete lett a kondenzcsík minden gépem mögött. Egyszer már előfordult ilyen,de már nem emlékszem hogyan javítottam a problémát.
  • carlosfly
    #28927
    Az csak az MCP, nekem pont a rádio kéne fehérre azt meg nem tudom állítani.
  • JoopZzz
    #28926
    Szép jó estét!Én meg arra lennék kíváncsi,hogy agyvérzés innen leszedni képet 18-19 zoom..Én már vért izzadtam,akkor sem látom ezeket a képeket,egyik letöltő program-ban sem.:(
  • szabeszka
    #28925
    Sziasztok! Végre itt :) ST Design Hungary VFR repterek még nem elérhetőek? A honlapról, ha kattintok ezt kapom:

    http://www.flightsim.com/vbfs/content.php?108-Copyright&fid=166128

    és ezt :(

    http://www.flightsim.com/kdl.php?fid=150409
    Utoljára szerkesztette: szabeszka, 2014.09.09. 20:13:05
  • metaxx
    #28924
    A CDU-ban a beállítások között át tudod állítani az MCP típusát.
  • carlosfly
    #28923
    Hali! Hogy lehet ilyen fehér kijelzős a PMDG 737 ngx? Nekem piros a 2D panelon.

  • carlosfly
    #28922
    Alpa dolog a jó kamera hozzá. Annélkül el se kezd.
  • bzsoli
    #28921
    Sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a FACEtrackNOIR kiegészítőt ismeritek-e, használjátok-e, vagy valaki legalább?

    http://facetracknoir.sourceforge.net/home/default.htm

    Nekem beállításban lenne szükségem segítségre, mert jelen állapotában szinte használhatatlan az egész. Funkcióit tekintve tökéletes, de nem jó, mert túl érzékeny, elmászik a kép, stb-stb. Youtube-n látott videók alapján másoknál sokkal jobban működik, használható, de nálam, ha amit lehet beállítok is elég érzékeny, valamint nem stabil a kép, nagyjából 2-3 perc után tengeribeteg lehetnék.

    Valakinek van tapasztalata esetleg? Előre is köszönöm.