33535
  • szabeszka
    #29160
    Lemaradtam valamiről?
  • Clidey
    #29159
    Ez az An-24 nem az az An-24. :)
  • Clidey
    #29158
    Szép leszállás volt, bár picit még lebegett volna tovább ha hagyod... :) Meg a fékszárnyat illik visszacsukni miután lelassult a gép guruló sebire... :)
  • szabeszka
    #29157
    AN 24 FSX-re? Úgy tudom, hogy nem fejlesztik tovább, leállt a munka. FS9-et meg azért sem fogok hazsnálni, pedig a NAS-1 navrendszer piszok jó lehet...
  • berczy #29156
  • berczy #29155
    Huh, azt az ENB.ini-t elküldenéd nekem? Régóta keresek szép ENB ini-t de nem nagyon talállok, de ez nagyon szép!
    HA-SGF: , gyönyörű lett! Kassán próbáltam ki, iszonyatosan tetszik ez a festés! A szla.számot dobd át kérlek priviben!
    SSJ-100: Köszi, de VC nélkül nem játszik. :) Megvárom, hátha lesz rendes cucc. Csak az az An-24 jönne már ki. :)

    A hülye texturáknál is rájöttem a megoldásra LZKZ-n. AFX-el egy tized lábbal lejjebb vittem az Airport Reference Point magasságát és megszűnt a probléma. Ne kérdezzétek miért így, nekem fordítva lenne logikus, de legalább jó. :)))
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.11.10. 08:54:34
  • szabeszka
    #29154
    úgy érted hogy az aerosoft budapest city is rajta van....ugye?
  • Clidey
    #29153
    LHSim LHBP természetesen egy kis REX-el és ENB-vel kiegészítve. Semmi speciális nincs alatta.
  • Clidey
    #29152
  • JoopZzz
    #29151



  • Zpogi
    #29150
    Na ez gyönyörű!

    Melyik reptér ez, illetve mik vannak neked telepítve és milyen sorrendben vannak a scennery library-ben, hogy ilyen szép?
  • m814
    #29149
  • Skinner_11
    #29148
    Ez régebbi kép, azóta jó pár dolog javítva lett és van is folyamatosan.

    http://www.fsdeveloper.com/forum/threads/german-budget-trainer-the-sf-25-falke.430732/page-2
  • Papirzacsi
    #29147
    Fasza! A motorburkolat kicsit véznának tűnik.
  • Skinner_11
    #29146
    Szép estét :)

  • macleody
    #29145
    Ment PÜ.
  • spyy55
    #29144
    Üdv!
    Eladó egy Trackir 5 Pro + Vector Expansion!
    A Trackir szoftver és használati útmutató az eszköz hivatalos honlapjáról letölthető.
    A kiegészítő egyszer kipróbált, azóta nem használt. Akit érdekel, keressen privátban!

  • berczy #29143
    Lenne egy problémám. Több reptérnél észrevettem, hogy valahogy áttűnik a stock reptér texturája. Pl. LZKZ-n ahogy mozgatom spot-ban a kamerát csíkokban váltakozik az add-on és a stock reptér textura, hol ilyen, hol olyan, ha mozog a kamera, akkor őssze vissza csíkozódik.
    Ezt ki lehet küszöbölni valahogy?
  • m814
    #29142
    Szia! Most nézem megjött az üzi csak ép értesítés nem volt róla...:( Bocs!
    Ezer köszi! Ma kirakjuk.
  • Clidey
    #29141
    Írtam neked pár hete privit...nálad is beszippantotta a SG hülye fórummotorja? :(
  • Clidey
    #29140
    Az avsim.ru-n találhatsz egy Suhoj SSJ-t de még elég kezdetleges állapotban; noVC, egyszerű textúrák... nézz rá esetleg.
  • Clidey
    #29139
    Háááát tudok adni egy bankszámlaszámot...
  • Zpogi
    #29138
    :) Remélem tudtam segíteni.
  • jtompi
    #29137
    Nagyon köszi.
    Sikerült legyalulnom az FSX-et, hétvégén telepítés.
    Remélem sikerült a kívánt eredményt elérni. :)

    Utoljára szerkesztette: jtompi, 2014.11.06. 22:38:38
  • JoopZzz
    #29136
    Jaj mamam de csodaszép!
  • berczy #29135
    Srácok, értelem minőségű SSJ-100-as létezik valamerre?
    Meglesném ezt a ruszki csodát.
  • polluxware
    #29134
  • polluxware
    #29133
    most döntse el az ember, mire gondolt a költő;)
  • Hypo #29132
    >(
  • polluxware
    #29131
    A2A Cessna C182T
  • berczy #29130
    Tudnám valamivel támogatni a PWDT munkáját, mert rendkívül nagyra értékelem?
  • berczy #29129
    Nehéz mit mondani...
  • Zpogi
    #29128
    Én meg azt hittem, hogy ez egy L200D Morava :)
  • L Viper #29127
    A Flightsim.com -on, a keresőbe hungary_scenery.zip , vagy Varju Laszlo.
  • szabeszka
    #29126
    Hol érhetem el ezeket a fájlokat? Linket tudsz? Adnál emég egy "használati útmutatót" hozzá L Viper?
  • szabeszka
    #29125
    nálam az FTXAA ORXLIBS van legfelül és alá a repterek,majd a többi: MAS, Landmarks. Egyébként nem töltené be az Orbx Global-t és helyette a default scenery lenne...
  • L Viper #29124
    Azokat a fájlokat, amiket a #29114 -ben említek az LHSim-es verzióban nem találod meg. Gondolom okkal maradtak ki. Mint írtam azokba az agn fájlokba lett belepakolva a kistelepülés autogen, ami hazánk felett jól mutat, viszont máshol, ott is házikókat pakol a területre, ahol nem kellene.
    A 047B2an textúra szett máshol is használatban van. Laci bácsi meg pont ezzel a szettel oldotta meg azt, hogy a falvak rendben legyenek Magyarországon. Ahol nálunk kistelepülés van, ott ez a textúra szett van, rá pedig nyilván a hozzá tartozó autogen.
  • Clidey
    #29123
    Beechcraft B-140!
  • gaspen
    #29122
  • Zpogi
    #29121
    Megnéztem, ezek vannak telepítve:

    Aerosoft Bp;
    LHSim Bp;
    LHSim Basepack
    ORBX FTX Global 1.10
    REX Essential Plus Overdrive
    DX10 Scenery Fixer

    ...és ebben a sorrendben vannak a Scenery Library-ben: