33535
  • polluxware
    #29240
    kicsit nem figyelek oda, és már el is kezdek foglalkozni vele
  • polluxware
    #29239
    "minőőősíííít(c)se"

    ha már...
  • GTC16
    #29238
    Kedves "carlosfly",
    Köszönöm az észrevételed a "többes szám", mit használtam, de nem egyedül szoktam olvasni a hozzászólásaitokat..., és mertem ezért így...
    Ami a "mutagatásból is"... illeti, az ha nem nem tanultam, akkor ahoz is "tolmács" kell... De ne rágjuk ezt tovább... az "ÁZ meg ki?" viszont "minősitse" az íróját... ( "smitttt pali" előtt vagy után..., is)
  • polluxware
    #29237
    neeeeem azért raktam be, csak.....

    hülyeség volt, tudom:)

    Csak az volt az első kérdésem: "ÁZ meg ki?" :)

    Egyébként igaza van, bocsánatot is kérek... (csakháát na... , én *assza meg smitttt pali óta igenis büszkén írok így...)

    Példul vannak olyanok akik ilyen hülye karikákat raknak az orrukba, meg színes műanyag karpereceket hordanak... Én meg nem írok helyesen ,mert nekem ez a (szóval na...)
  • carlosfly
    #29236
    Kedves fpeter, ha többes számba írod a privát mondanivalód akkor a publikba légyszives. Privátban csak a magad nevében írj léci. Egyébként van aki mutogatásból is ért.
  • Hypo #29235

    régi szép ídők:)
  • polluxware
    #29234





  • polluxware
    #29233
    türelem.. mindent a maga idejében
  • polluxware
    #29232
    Feladó: GTC16 Tárgy: Nincs tárgy Dátum: ma, 10:42 Kedves "polluxware"!
    Szeretnélek megkérni, hogy a hozzászólásaidban használj "érthető" szavakat, mondatokat..., hogy "tolmács"nélkül is érthető legyen... Lehet, neked ez a "stílusod", de itt viszont szeretnénk "érteni" miről beszélsz...
    Köszönöm, ha értettél!
    fpeter
  • gfarkas
    #29231
    He-he---kac-kac. Hogy a Tajgetoszról dobta volna le......
  • polluxware
    #29230
    ó bazzz

    rosszat linkeltem......
  • polluxware
    #29229
  • Hypo #29228
    jó de Te mindig különc voltál:)))))))))))
  • Nesuten
    #29227
    Kössz
  • polluxware
    #29226
    én asszem elmondhatom, hogy C182 nálam a csucccs;) 100-ra toltam ezt, az elevation forcás dolgot, meg hozzászoktam...

    és szerelem, szerelem
  • Skinner_11
    #29225
    Ha szerettek helikopterezni, megjelent a Milviz MD530F...
    Ne számítsatok túl sok extrára, vannak hibái (patchelik folyamatosan...) de élvezetes vele repülni :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://milviz.com/fs/item.php?id=md530f


    (ja, és a svájci változatot én festettem, éljen az ingyen béta 4 repaintért... )
  • polluxware
    #29224
    igen, csak kevesebb.. lehet hogy ez inkább annak jó aki erősen P3d V2 user is
  • asolyom
    #29223
    Most nézem, hogy a REX4-ben nincs weather engine, ami mondjuk annyira nem is hiányozna. A textura készlete (felhő, víz, beton, fű, talaj stb) hasonló az Essential-hez?
  • asolyom
    #29222
    Mi a különbség a REX4 meg az Essential Plus között?
  • polluxware
    #29221
    rex4 pölö (ha nem a textúra mennyiség számít)
  • asolyom
    #29220
    Üdv Mindenkinek!

    Végre felkerült az új gépre az FSX, és talán ezen normálisan is fog futni (8 GB RAM, Nvidia GTX760 2GB VGA RAM). :-) Most nézem, hogy a Simmarketen féláron van a REX Essential Plus w/Overdrive. Megéri megvenni? Vagy van jobb textúra csomag ennél?
  • Clidey
    #29219
    Bojkottálják az iFly 747-est?
    Már vagy két napja megjelent, és egy szó nincs róla a nagyobb portálokon...
  • Clidey
    #29218
    Gondolom a net sötét oldalán... :)
  • Clidey
    #29217
    Hát én már nem emlékszem melyik verzió volt ez...csak arra hogy elámultam mikor próbából lerepültem egy LHSM-LHPR útvonalat füllesztő nyári melegben csukott zsalukkal és a motor semmi jelét nem adta annak hogy meg akarna főni, vígan duruzsolt az egész útvonal alatt. :)
  • Nesuten
    #29216
    ez hol van ez a Bér stúdió csomag ?
  • CptSAB
    #29215
    Sehol a kínálatban egy korai ferdesvancú C172A,B,C a 182-ből A-D-ig... az egyetlen 172-es amely régi modell az a SimFlight3D.. de belül valami iszonyat felületes lett a műszerfal kidolgozása. Egy csomagban benne lenne az összes variáns, na azért szívesen kicsengetném azt az 50 dolcsit.. Most is azt mondom, mint évekkel ezelőtt, hogy Bear Studio Mig-15/17 etalon csomag. Követendő példa lett volna a sok kapzsi csapatnak.
    Utoljára szerkesztette: CptSAB, 2014.11.22. 09:23:10
  • crodgok3
    #29214
    Na ilyennel még nem találkoztam, de elvileg benne van az 1.2-ben, és ezt a funkciót ki is lehet kapcsolni. De ha csak ennyi hibája van.... :)
  • Clidey
    #29213
    Ja arra Duke-ra gondolsz aminek kikoppan a hengerfejhőmérője a pirosban de nem sül be a motorja? :)
  • crodgok3
    #29212
    Ha már a jó repülési modelről van szó, akkor már inkább Realair Duke B60 V
  • Clidey
    #29211
    "Szinte teljesen átesésig kell lassítani és onnan kezdeni a kilebegtetést."

    Ez nekem így egy kicsit kusza. Úgy hangzik mintha eddig nem lettél volna tisztában azzal mikor kell földet érni a repcsivel. A tematika szerint a kilebegtetés maga a lassítás (sebesség elkoptatás), a leszállást pedig minden esetben úgy kell végezni (de legalábbis törekedni kell rá) hogy az átesésjelző megszólaljon. Ha nagyobb sebességnél ér földet a repülőgép, az a leszállás egy elrontott leszállás amiért nem dícsér meg az oktató.
  • Clidey
    #29210
    Így van, nekem is egy ilyen rókabőr-effektusnak tűnik a dolog. Egy 172 meg egy 182 közt tényleg nincs akkora egetverő különbség. Szerény véleményem szerint faszság volt az A2A-nak ebbe munkát feccölni. Bár az is tény hogy aki hardkór A2A fan annak tökmindegy, megveszi.

    Az a T-6 Texan már szerintem is jó választás, az érdekel engem is. Meg a Shooting Star is jó, bár az engem annyira nem hoz lázba.
    De ennek az "egy típuscsaládot zongorázzunk végig carenado-alabeo módjára"-típusú üzletpolitikának nem vagyok a híve.
  • Skinner_11
    #29209
    Nem tudom...

    Én felvittem azt a force bigyót a Shift+3-as menüben, és így épp elég valósnak tűnik a magassági...

    Pattogásról meg annyit, hogy nekem első 3 leszállásnál végig bukdácsolta a kifutót.
    A baj a túl magas sebesség volt. Szinte teljesen átesésig kell lassítani és onnan kezdeni a kilebegtetést.
    De mondjuk egy kicsit tényleg erősnek tűnik a párnaeffekt...

    Nekem örökké a Mustang marad a kedvencem tőlük, az biztos :D
  • berczy #29208
    Én még csak egyet, de nem tudom megszokni, hogy ennyire lepattan a talajtól, meg, hogy ilyen eszméletlenül lebeg. Életben csak egyszer repültem egy ilyennel (vittek), nicnsen tapasztalatom, de hihetetlenül könnyűnek hat a gép, sokkal könnyebnek számomra, mint pl. az AN-2, pedig az sem épp tégla.
    A C172 megvettem, pöppet csalódtam is a fentiek miatt, de nem bántam meg, tetszik, de "ugyanazért" nem fogok mégegyszer pénzt adni, pláne ennyit. Pedig készültem ezt is megvenni a Cub, C172 és Cherokee után, de ez kimarad így.
    A Cherokee nagyon tetszik, ahogy írod, az tényleg nagyon jó. :)

    Kíváncsi vagyok a többire, ami majd jön. :)
  • polluxware
    #29207
    Én beletoltam már vagy 5 órát, és eddig nem találtam olyan dolgot ami nagyon zavaró lenne.... Rakéta?? azért még se egy carenado repmodell:)) Rókabőr? Én ezt akkor mondtam amikor még csak screeneket láttam róla, de azóta kellemesen csalódtam. Érdekes de a Cherokee-t nem is hajtottam annyit valamiért, pedig az tényleg jó.

    egy dolog hiányzik : TIO-540 motor... Tyurbó Csárger

    Következő gépek "elvileg" T6 Texas, meg valmi T-33 Shooting star lesz..

    Mondjuk van egy érzésem ,hogy előtte csak megcsinálják a saját gépüket (piper Commanche)
  • berczy #29206
    Iszonyatos baromságnak tartom ilyen minőségben és árfekvésben kiadni ezt a 172 után. Szerintem teljesen rókabőr efffektus. Jó dolognak tartom, hogy egy egész típuscsaládra rámennek ilyen minőséggel, de ez az árfekvés... 172 megvettem, Cherokee-t is, de ezt nem fogom, ez egy az egyben 172. Persze az apró kis különbségek aranyosak, mint 6 hengeres moci, légcsavarszög állítás, stb., de azok olyan aprók, hogy max egy expansion-nak lenne jó, nem hogy 40 jurot kiadjak érte. Nem beszélve arról, amit Maestro is emleget, hogy tiszta rakéta ez is, ne már!!! a Cherokee szerintem nagyon jó lett, de ebben szerintem egy az egyben (na jó, érezhetőek kis változások) át lett véve a 172 flight modellje. Tiszta rókabőr, még akkor is, ha egy nagyon szép rókabőr. 20 Euro nagyságig még beleférne, de hülyének az anyjukat nézzék már a fejlesztők ennyi pénzért. Ezzel csak azt érik el, hogy nem veszem meg negyedik A2A-nak, pedig vártam nagyon. Majd a következő gépüket megvárom, remélem nem Cessna lesz (hacsak nem 150-es), mert bár jópofák ezek a kommersz Cessna-k, de mégis... Hol vannak ezek egy Wilgától, egy Zlintől. :)
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.11.20. 09:24:05
  • carlosfly
    #29205
    Egy régi hármasom van. Nem tudja a 6 dof-ot.
  • Zpogi
    #29204
    Urak,
    ha esetleg valakinek van egy eladó Trackir 4-ese vagy 5-öse, azt megkérem szóljon nekem.

    Thx
  • Skinner_11
    #29203
    Aki még nem kaparta le annak jó szórakozást



    Link: https://www.dropbox.com/s/ysuwewmma6u163n/HAJDR.7z?dl=0



    Link: https://www.dropbox.com/s/a8v7zs0mm9ptxps/HACTP.7z?dl=0

    (Bocsi, de nem enged a fórum 30 napig rendes linket betenni, így marad a Ctrlc, ctrlv...)
  • polluxware
    #29202
    én azért nem töröltem volna le... te így érzed;)

    remélem realizálják majd
  • Clidey
    #29201
    Tökéletesen egyetértünk!
    Látszik a rengeteg munka a cuccban, a rengeteg fícsör meg csicsamicsa, de az első percben hazab.szta az egész élményt nálam mikor égbevágódott az orra felszálláskor. Ment is a kukába a röpcsi.

    Halkan jegyzem meg, a Z-142 e tekintetben nagyságrendekkel jobb...tök szépen el lehet emelni az orrfutót felszálláskor, majd szépen elszívódik a gép is a földről... :)))