33535
  • Clidey
    #29400
    Szép... :)
    Csak két megjegyzés:
    - A szárnyakon ahol a törés van a csíkban, ott mintha lenne valami túllógás...azmiaz?
    - Nem attól lesz HD egy textúra hogy egy eredetileg 2048-as textúrát 4096-ba mented el. Ezzel csak azt érted el hogy több memóriát fog foglalni de a minősége ugyan olyan lesz mint a 2048-asénak, hisz csak nagyítottál rajta egyet. Egy fikarcnyival se lesz jobb. Csak gondold végig miért... :) Szóval azt szerintem totál felesleges volt beletenni a csomagba.
  • berczy #29399
    Nya, itten van a végleges cucc: (ebben benne van a takaró átszínezése is)
    Első alkotásom, fel is töltötem AVSIM-re. Mókás, már 16-an leszedték.

    L-13 Blanik


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.12.28. 19:51:37
  • Skinner_11
    #29398
    Biztonsági mentésnek feltettem az összes FSX screenshotomat GDrive-ra, gondoltam akkor már meg is osztom veletek :)

    Klikk

    Ne számítsatok semmi különlegesre, nem lettek se válogatva, se szerkesztve.
  • Clidey
    #29397
    Én is bírnám a kis picsa légitársaságokat de úgy gondolom ha már erőforrást pazarlok rá akkor legalább olyanokra amelyek nagyobbak. Ez egyfajta optimalizáció részemről. Kevesebb légitársaság de az teljes pompájában. :)
    Régebben csináltam azt hogy a default AI forgamas repcsikre húztam rá IRL légitársaság textúrákat, de elég illúzióromboló volt mondjuk Seattle-ben meglátni egy Turkish vagy épp S7 737-est... Szóval ez sem volt az igazi megoldás. Na meg a default AI traffic 100%-on is olyan gyér hogy 5-6 repcsi van csak egy reptéren.
    Na mindegy, most megyek FSX-t telepítni meg úgy döntöttem ezúttal ezt a REX4 Texture Direct-et próbálom ki....na majd meglátjuk. :)
  • berczy #29396
    Hehe, nekem 100% AI-m van, mert a nyomorult ICE AI nem tud csak teljes vagy nulla forgalmat, de mit csináljak, ha annyira tetszik. Nálam fordítva van, mint Maestronál, meg én bírom a mini, jelentéktelen légitársaságokat, felüdülés látni őket. De az új verzióban ígérik, hogy lehet majd százalékosan állítani és a sok hiányzó textúra is javítva lesz. Csak adnák már ki. :D
  • Hypo #29395
    FSX alatt csak minimál ai-t:) kell az erőforrás másra:Ö)
  • berczy #29394
    Megnéztem, jópofa. Lehet listából állítani bármelyik repcsit, meg lehet adni a fordulót, meg hogy milyen min. magasságon kezdjen fordulni. És megy is rendesen. :)
  • berczy #29393
    Van egy ilyen Aerotow progi, most üzemelem be.
  • Clidey
    #29392
    Ja értem...akkor majd kipróbálom ezeket is ha lesz FSX-em. :)
    Mégvalami...emlékeim szerint lehet dirigálni a vontatógépnek hogy balra-jobbra...vagy rosszul emlékszem és csak egyenesen húz ki a nagyvilágból?
  • berczy #29391
    Nem, ez sima LHSim-es AI Wilga. Nem akarom terhelni a gépet két fullos géppel. :)
    AI Z142 is szépen visz fel, bár lessabban, mint a Wilga.
  • Clidey
    #29390
    Cool!! :)
    Ez a OctopusG Wilga? Mert nálam az nem tud 5 méternél magasabbra emelkedni aztán szépen le is száll egy idő után... :(

    Más.
    Újra raktam a Win7-et ebből kifolyólag az FSX is kap egy új telepítést. Azonban az ICEAI annyira nem győzött meg a rengeteg helyen hiányzó textúráival, meg az iszonyatosan megnövekedett bootolási idejével ezért gondolkodom valami más alternatíván. A WOAI ugyebár nem generic FSX modelleket használ úgyhogy az kiesik. Az Aerosoft-félének a telepítése elég körülményesnek látszik.
    Ti milyen AI-t használtok? Tudtok ajánlani valami elfogadhatót? A menetrendek nem érdekelnek, az huszadrangú kérdés. A modellek legyenek natív FSX-esek lehetőleg és ne tartalmazzon millió fölösleges légitársaságot csak az ismertebbeket, de azokat az egész földre vonatkozólag.
    Köszi a válaszokt előre is! :)
  • berczy #29389
    Vontatás.

  • traktorista
    #29388
    Érdeklődnék, hogy az FSX eredeti dobozos verzióját hol lehet itthon megvásárolni. Valamint, hogy vannak-e problémák a játékkal win 7-en a legújabb driverekkel.
  • Hypo #29387
    http://fs2004faq.uw.hu/fmc.php és más nyalánkságok

  • Hont
    #29386
    Szerintem ezt keresed!
    Boeing 737
  • MizseGerike
    #29385
    Srácok vannak magyar nyelvű leírások vagy videók nagy gépek tisztességes használatáról, vagy kapásból csak angol dolgokat érdemes nézni?
  • berczy #29384
    Grazban is lencsevégre kapták. :D

  • gaspen
    #29383
    a winglet egyik fajtája
  • polluxware
    #29382
    ezek ilyen korai "winglet"-ek?
  • gaspen
    #29381
    örvényorsók
  • polluxware
    #29380
    nekem tetszik;) egyébként, azok ott tiptankok a szárny végén?
  • CptSAB
    #29379
    Boldog, Békés Karácsonyt!
  • berczy #29378
    Szerintem végleges formát öltött a festés. :) Ha lesz kedvem, lehet a belsejét is megcsinálom. :) Egyébként ajánlom a gépet, nagyszerű! :)

    Boldog Karácsonyt mégegyszer mindenkinek!












    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.12.25. 09:08:38
  • gfarkas
    #29377
  • Hypo #29376
    Kellemes zabàlàst is;)
  • i robot
    #29375
    És persze áldott legyen az Ori!
  • Hont
    #29374
    Boldog Karácsonyt és Isten éltessen benneteket és szeretteiteket!
  • polluxware
    #29373
    hümm... óohhkééé

    Boldog Karácsonyt neked is! meg a Tok'ra-nak is:)
  • Nesuten
    #29372
    A Földére !!! A Föld Napistene
  • JoopZzz
    #29371
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • polluxware
    #29370
    Ré-re gondolsz?
  • Nesuten
    #29369





  • berczy #29368
    Kicsit még dolgoztam a zöldön, pasztelesítettem. :)




    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.12.24. 12:39:54
  • m814
    #29367
  • Clidey
    #29366
  • berczy #29365
  • berczy #29364
    Még egy iskolakör próba. :)

  • Clidey
    #29363
    Na ez így már profi! ;)
    Még azon a zöldön kellene variálni nekem picit túl rikítónak tűnik...de amúgy ez már tényleg jó, grat!
  • berczy #29362
  • berczy #29361
    Nu, a lajstrom, az örvényorsó és a zöld csík vastagsága javítva.
    Az orsóval megszenvedtem, mert marha nyűgösen húzza rá a textúrát, kicsit ferdén, nem egyenesen. És egy elég hülye alakzatot sikerült rajzolni, de legalább jó lett. A lajstrom negyede is már rajz, mert még csak hasonló betűtípust sem találtam. De szerintem egészen jó lett. :)


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2014.12.23. 17:07:44