940
  • duality666
    #740
    Sziasztok! Lenne egy naon jó téma csak nem találom sehol se:( egyik haveromnak láttam régebben w810-ese volt mint most nekem, és neki olyan volt a téma, hogy a menüben a mappák körül egy karikaforgott minden menübe lépéskor más színnel...
    Az a baj hogy nagyon nem emléxem a témára de erre az egyre igen....
    Van itt egy link nem tudom hogy ez e az a téma de sztem igen:S
    Ha valaki tud rola valamit mindenféle képpen szóljon már!!!!! :(

    http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://file1.zuoyu.com/images/upload6/2006/07/12/144130.jpg&imgrefurl=http://club.joyes.com/announce/announce.aspx%3FBoardID%3D981%26ID%3D12996906&h=421&w=367&sz=29&hl=hu&start=1&um=1&tbnid=FjN1LKXI81Y2gM:&tbnh=125&tbnw=109&prev=/images%3Fq%3Dw810%2B144130%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26sa%3DN
  • redraven8
    #739
    Hehe
  • Landor
    #738
    én xD
  • redraven8
    #737
    Jah..mellesleg a teló gyárilag függelten...ezt elfelejtettem írni :)
  • redraven8
    #736
    Ki mondta,hogy az enyém eladó?
  • Landor
    #735
    gyorsan túl akarsz adni rajta
  • redraven8
    #734
    Akinek kell tudok Új állapotú W810i -t ,csak a fólia hiányzik róla,bontatlan cucokkal és garanciával...minden tartozékkal 38 ért De akit komolyan érdekel az írjon privit
  • Landor
    #733
  • redraven8
    #732
    Már megoldottam :) ..eladtam az enyémet és vettem egy zsír fóliásat 2 ezer forint külömbséggel Mindjárt jobb
  • BIZ0906
    #731
    Hát ennyire még nem kaptam szét a telóm. De nem is akarom egyenlőre örülök, hogy egyben van XD
  • redraven8
    #730
    Az én kérdésem is szól mindenkihez Próbáltatok már rátenni a mobilra utángyártott előlap témát?Mert nekem most lenne egy előlap + egy közép részem ami utángyártott..de szép...és ingyen...az eredeti meg karcos,kopott és ronda az öszkép...mellesleg az eredetit 10 rugó alatt nem úsznám meg és nemlátok külömbséget a gyári meg az én utángyártottam közt...max a szivacskája a képernyő belső felén a gyárinak vastagabb...ennyi.
  • BIZ0906
    #729
    Persze ez a kérdés másnak is szol!
  • redraven8
    #728
    Igen...a vaterán láttam ilyen 6-7 ezerért.
  • BIZ0906
    #727
    Hát én még nem de most arra lennék kiváncsi, hogy egy ilyen kapható en az Országban?
  • redraven8
    #726
    Hát igen..erre sajnos már rájöttem :D .Amúgy voltam ma reggel vele szervízben..lecserélték a kijelzőt mert elszakadt pár helyen a szalag Valaki utángyártott előlapot tett rá (nem én..így vettem) és szerinntük ez volt a baj...szerintem meg nemfeltétlen..Valaki cserélt már utángyártott teljes házat a saját mobiljára?
  • BIZ0906
    #725
    "Állat" (Cartman)!
    Faxa a gép. A telóra meg szervizt ajánlok ez sajna nem olyan hiba hogy ezt a kis cuccot kiapod és berakod azt XD nem ámítógép :)
  • redraven8
    #724
    Legnikább ,hogy megkérdezték...gondoltam válaszolok Amúgy ti hogy látjátok ,hogy keresett titeket valaki ha nemnéztetek a telóra már 1 órája és csak ott fekszik az asztalon? Mert ugye nem villog ,se semmi..még a kijelzőre sem tesz ikont ahogy a w800
  • TomBond
    #723
    Jó! De mi köze ennek a w810-hez?
  • redraven8
    #722
    A Ház egy AeroCool aeroengine2 2x12 + 1x8 + 1x14 centis rendszerhűtőkkel és az egész kékben pompázik Az egész fizum a gépembe ment
  • Landor
    #721
    házra már nem futotta
  • redraven8
    #720
    Ez itt az én gépem amúgy...oké...a procit nemlátjátok :D ...de attól még ottvan :)

  • redraven8
    #719
    Ha érdekel vegyél fel msn re és megmutatom mit tud a kicsike...és lefotózom neked a gépembe ,vagy akár a cuccok dobozát..ha kell a számláját is Nemszoktam csak ok nélkül irogatni.
  • BIZ0906
    #718
    Neked ez a config komoly? Vagy scak kiírtad hogy minket elvarázsolj? XD
  • Pheaper
    #717
    sztem az lessz szoftver hiba
  • redraven8
    #716
    Hogy micsi??Szted szoftver hiba?
  • Landor
    #715
    lool!
    szoftverhiba?
  • redraven8
    #714
    Hogy kell belőni úgy a telót (w810i),hogy a képernyőn jelezze kis levél ikonnal ha sms érkezett? ...mert a W800i -m tudta ezt...ez meg nem mutat semmit.
  • kuci06
    #713
    ... aminek a menete itt van leírva
    SeTool2 lite - CID49-es telók patchelése USB-vel
  • kuci06
    #712
    igen, Setool2lite segítségével sima usb kábellel rámegy
  • Pheaper
    #711
    neem
  • bryce
    #710
    gondolom az sem mindegy, hogy hova másolom be a cuccot nem?
    Valaki tudna nekem segíteni?
  • bryce
    #709
    http://setuning.mobilz.hu/sria/1/sajat/index.php erről az oldalról töltöttem le a cuccot.
    Tudna valaki segíteni, nehogy elkúrjam a telót?
    Kösz
  • bryce
    #708
    akku_fekete_w810i_R4EA031 ezt csak simán USB kábellel ráengedem?
  • redraven8
    #707


    Még mindíg cserélném 1,5 év garis P990i típúsú , minden tartozékával + 512mb memokari ,tmobilos témámat W810i -re plusz kevés KP ...esetleg akit érdekel 45 lenne KP ban Akit érdekel a dolog írjon privit.
  • kuci06
    #706
    xs++ és FAR manager
    itt egy leírás
  • bryce
    #705
    De hogyan srácok? :-)
    Mit kell ráengedni?
  • kuci06
    #704
    gyári USB kábellel is meg tudod csinálni!
  • Landor
    #703
    boxxal, garivesztéssel
    tmobil suxx
  • bryce
    #702
    túl sok idegesítő törölhetetlen cucc van a T-mobilos szoftveren
  • bryce
    #701
    SE-w810i
    Pheaper vagy valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hogyan tudnám
    a T-mobilos szoftvert leírtani és gyári szoftvert felrakni??
    Nagyon köszi a segítséget előre is.