940
  • Landor
    #459
    zsír, köszi, majd kiprószálom

    ui: láttam olyan módosítást is hogy pl extra hangerő :D azt nem nézted?
  • Pheaper
    #458
    húú :P
  • Pheaper
    #457
    akkor le is irom :
    először is akinek van garija az most el fogja veszteni és csak saját felelőségre csinálja
    1. legyen a gépen SEUS (ez csak a végén kell majd)
    2. FAR-manager 1.70 instalálása link
    3.ezeket : SEFP v01004SEFP v010051töltsd le
    4. majd regelj erre az oldalra : link
    5. tölsd le ezt a fájlt db2010cid49_4_alpha.rar.zip
    a letőltőtt db2010cid49_4_alpha.rar.zipet csomagold ki a C:\Program Files\Far\Plugins\ ba de Csak a SEFP mappát
    6. szedjétek le a phone x++ innen
    7.ezt
    és eztszedjétek le
    8.ja és a memoria kártyát és a simet vegyétek ki
    9.nyissátok meg a XS++ start,katt a slash main firmwire ra és keressétek meg a : w810_p3k_dcu.49R.ssw ezt (ebbe van benne :db2010cid49_4_alpha.rar)
    10.miközben rádugjátok a telót a kábelre nyomjátok meg a C folyamatosan MINDIG és ha nem jó akkor huzzátok ki és vegyétek ki 5 percre az akksit
    11.igy kell kinézni
    12. most vegyétek ki az aksit 5 másodpercre
    ja és ne próbáljátok be kapcsolni a telót nem fog sikerülni
    13.jöhet a far manager és a SEFP plugin
    14. nyissátok meg a fart majd Alt+f11
    15. válaszátok ki a SEFP majd igy nézzen ki
    16.és most lehet böngészni a telóban DE NE TŐRŐLJETEK SEMMIT ki!!
    csak az FS/tpa/preset/system/desktop/flash
    és ide rakjátok CSAK az SWF fájlokat
    néhány téma:
    link1
    link2
    link3
    ha ezek megvannak addig nyomjátok a viszát amig olyat nem láttok hogy shutdown és akkor YEs bezárhatjátok a fart
    és nyissátok meg az XS++ -t és amit a 9 es pontban leirtam azt csináljátok meg ezzel
    és most már csak a szoftver frissités maradt ha bármi kérdés van szólljatok és adok priviben msn cimet és segítek :)
  • hykao #456
    Igen, de a MyPhoneExplorerben csak Com1 és Com2 választási lehetőség van, a Win meg azt hiszem Com5-höz rendelte... Mindegy, felinstalláltam a PC Suite-ot, és utána már megtalálta a telót az MPE is. ...de ez az USB-n keresztüli rátöltögetés baromi idegesítő dolog...
  • precision
    #455
    Eszközkezelőben nézd meg a Portok (COM és LPT) résznél hogy melyik portot adta a windows az usb kábelnek, nálam pl COM1, de előfordulhat bármi. Ezt a portot kell megadni myphoneexplorerben és működni fog.
  • hykao #454
    Aham. Hát elég idegesítő dolog ez így... :) Azt hiszem csak akkor fogom csatlakoztatni a telót a géphez ha fájlokat akarok mozgatni... SMS-ezésre meg marad a telefon saját billentyűzete (amit rühellek, mert PC-s billentyűről kb. 10x gyorsabb bevinni a szöveget...) - nekem ne töltögesse 88%-ra minduntalan. :)
    Kösz a válaszokat!
  • Landor
    #453
    sztem tölt, bár ott meg vilagit a telo egyfolytában aszem..
    MyPhoneExplorer csak akkor látja ha a SE PC suite is látja és akkor kell kerestetni
    MemoryStick Adaptor = segítségével régebbi típusú eszközbe tudod beletenni (semmihaszna:))
  • hykao #452
    Ööö még két dolog:
    -ez a MyPhoneExplorer nálam nem találja meg a telót, és USB-s csatlakozást nem is tudok beállítani vele, csak Com 1, Com 2 lehetőségek vannak...
    -volt még a telefon dobozában a cuccok között egy MemoryStick Adaptor (vagy mi a csöcs), ilyen hosszúkás fehér műanyag lapka, olyan csatolófelülettel, mint a memóriakártyáé, de a memóriakártyánál jóval hosszabb (be sem férne a memóriakártya helyére), ez mire jó?
  • hykao #451
    Hmm. Hát ez nem jó hír. :(
    Fájlátviteli módban is töltődik? Ha nem, akkor azt hiszem maradok annál a módnál. (vagy vegyek egy soros kábelt? :D)
  • Landor
    #450
    nem.. ráadásul nekem állványom is van hozzá, szóval ha hazaérek a melóból, akkor rögtön állítom is bele! így most használtam el (4hónap alatt) az utángyártott akksimat. (gariba vissza, addig használom az eredetit::)) jobb megoldást nem tudok :D
  • hykao #449
    Köszi a gyors választ. Ezt az USB-s rátöltögetést nem lehet kiiktatni valahogy? Nem is értem, hogy ezt miért csinálták így...
  • Landor
    #448
    SMS-t írni a PC billentyűzetével?
    - MyPhoneExplorer

    USB-n keresztül, akkor töltődik
    - ~88%ig feltölti. ha átlagosan naponta 1*,2* veszed le és teszed rá ujra akkor az akkumulátor olyan egy évig fogja bírni -> 1200mAh utángyártottal kell használni

    WMA
    - nem támogatott fájltípus
  • hykao #447
    Üdv emberek! Lenne pár kérdésem W810i ügyben. Hogy tudok SMS-t írni a PC billentyűzetével? Egyáltalán van-e erre lehetőség? Illetve észrevettem, hogy ha összedugom a telót a géppel USB-n keresztül, akkor töltődik is a telefon. Ez nem gáz, hogy mindig rátöltöget kicsit?
    Ja, mégegy, WMA formátumú fájlokat nem tud lejátszani, ugye?
  • precision
    #446
    na ez érdekel :)
  • Pheaper
    #445
    nem kell már megcsináltam a menüt majd hnap le irom hogy csináltam :)
  • Pheaper
    #444
    vki adna linket a szofthoz R4ea031 magyarul plz én csak régebbi szoft ot találtam :(
    ték -.-
  • Pheaper
    #443
    az nem is olyan sok :)
  • Landor
    #442
    4e körül
  • Pheaper
    #441
    pontosan ha gari akkor ingyé hanme az akkor nem tom mennyi ért
  • Landor
    #440
    ha garis és ott helyszínene meg tudják szoftolni, akkor semennyit
    csak ne mond hogy buzeráltad :D
  • Somik
    #439
    És mennyit kérnek el érte?
  • Pheaper
    #438
    1 óra alatt kész :) nkeme szerencsém volt mert nem a szar tmobilos szoft ot rakták rá hanme agyárit :)
    #436 okés majd szójj :P
  • Landor
    #437
    Vidd be a westendbi szervizbe. próbáljanak meg helyben rádobni egy szoftot..
  • Landor
    #436
    megvárom míg a hugom méltóztatja visszahozni a kábelem, utána rácuppanok a témára :D
  • Somik
    #435
    Hali.
    Van egy kis problémám Remélem tudok segíteni.
    T-Mobil-os W810i-m van.
    Tegnap raktam rá zenéket, és mikor levettem az USB kábelről elkezdett villogni. Ezután jött amaster reset (jah, amióta megvan már frissítettem SEUS-on, és angol lett). Minden oké lett, és mondom már régen nem néztem SEUS-on, h van-e frissítés. Volt, és elkezdtem. 49%nál megállt. Vártam 2 órát, majd leszedtem a telefont. Nem kapcsolt be csak villogott. Még tegnap este, és ma is megpróbáltam még 1x, de semmi. Vagyis elment mind2x 97%-ig, maj ott állt és kész lett, de utána csak villogott a telefon.
    Ma reggel úgy voltam vele, h nem veszthetek már sokat így leszedtem a pappfer.hu-n fentlévő legújabb fs és main fw-t (R4DB005) majd a Phone XS 12-vel ráraktam a telefonra. Most bekapcsol meg minden, de ha berakom a SIM kártyát ezt írja ki:
    "Configuration error. Please contact your network operator or service center."
    Arra gondoltam, h nem T-Mobil-osra frissítettem és ez a gond. Függetleníteni kellene? Vagy hülyeségeket beszélek?
    Letudná nekem írni vki, h mit kéne tennem, és mikre lenne szükségem hozzá (linkekkel ha lehet)? Vagy már csak a szervíz maradt?
    A T-mobilban mennyiért és mennyi idő alatt csinálnák meg?
    Előre is thx annak aki segít.
    Üdv.: Somik
  • Pheaper
    #434
    mielőtt hozzákezdenél kell a legújjab driver (szoftver)azaz ez R4EA031
    és a progi és utána programhoz egy plugin hogy felismerje a telót
  • Landor
    #433
    amugy oké, grouped_desktop.thm, ez kell, csak ehez pont kell egy swf file is ami mont megadja a lényeget, a frankó menüt..
    azon kívül hogy FAR, még mi kell hozzá és hogyan?
    sztem nyugodtan írd le a menetét ide, biztos van akit még érdekel rajtam kívül.
  • Pheaper
    #432
    nem tudom melyikre gondolsz :(
    ezen a videón 1:30 nál vanclubpulse
    de találtam egy grouped est is link
  • Landor
    #431
    megnéztem, Grouped a neve W850-en, de sajnos ezen a néven nem ezek futnak :(
  • Landor
    #430
    a linkelt videon, 1perc 30masodpercnel....
  • Pheaper
    #429
    milyen témának a neve ?
    egy flash menüs téma tartalmaz kis képeket ami a manünek a képeit ábárzolja és még egy swf fájlt és a témát tehát a témát egyzserűen felrkaod a 'themes' könyvtárba de a menühöz kell egy progi
    'far manager'ez -.-
  • Landor
    #428
    http://www.youtube.com/watch?v=2uAWBekdeDw&mode=related&search=

    1:30nál mi a téma neve és hogy lehet felrakni?
  • Pheaper
    #427
    nem tudom titeket érdekel e a Flash menü lehetőség ez -.-
    vagy ez -.-

    na minden esetre engem érdkel ezért kerezsgéltem
    és ime :

    This SWF files can be downloaded here:
    és
    ezt -.-
    akit érdekel hogy kell felrakni szóljon és leirom ^^
  • Landor
    #426
    okés, de az én tanácsom arra vonatkozott hogy próbálja ezt meg
  • precision
    #425
    soft upgrade SEUS -sal megy gyári kábellel...de ez nem flashelés, a flashelés cid49 esetében gyári kábellel nem lehetséges
  • Landor
    #424
    soft upgrade gyári kábellal
    bár ha jobban belegondolok a 2. upgradet már waprol csináltam xD
  • precision
    #423
    Mivel csináltad, és mit csináltál vele?
  • Landor
    #422
    nekem ment frankón gyárival, 2* is
  • precision
    #421
    Amúgy az összes w810i cid49 -es védelemmel rendelkezik, amit vagy nem lehet vagy nagyon nehézkesen lehet flashelni a gyári usb kábellel. És rizikós is. Szóval mindenképp szervízkábellel csináljon ilyet az ember. De szvsz nem éri meg egyszeri alkalom miatt befektetni rá, kisebb gsm üzletbe beviszi az ember és 2-3e Ft -ért bármit megcsinálnak rajta. Igaz, ilyenkor ugrik a garancia.
  • precision
    #420
    Töltsd le a sonyericssonról a SEUS -t (Sony Ericsson Update Tool), telepítsd fel, és indítsd el. Mindent figyelmesen olvass el amit a program kiír, és annak megfelelően cselekedj. Ha minden jól megy frissíti a szoftvert. Ettől nem biztos hogy megjavul, de hátha. Ha igy sem jó akkor szervíz sajna.