940
  • lacaaa2
    #499
    sziasztok remélem tud valaki segíteni kellene nekem egy videólejátszó a w810-re ha valaki tud megköszönném
  • Landor
    #498
    nem, csak GSM-en keresztül tudsz netezni róla
  • Vinsanity
    #497
    helló, megint 1 kérdésem lenne.Ha van 1 wireless routerem azzal a telót lehetne valahogy használni netezésre ?mert emailt másképp nem tudok küldeni a telefonról..
  • Vinsanity
    #496
    okés ha mindenkinek ilyen akkkor semmi baj,csak azthittem valami nem okés :) köszönöm
  • Istencsászár
    #495
    Szerintem mindenkinek ilyen, sietős valaholva?:) berak
    od azt idővel átmegy minden cumó.
  • Pheaper
    #494
    az jó nem lassu -.-
  • Vinsanity
    #493
    üdv
    srácok 1 kérdésem lenne.
    a zenéket fájlátvitel módban másolom a telóra,de az usb sebessége iszonyat lassú 140-150 kb/sec
    nem tudjátok ez mitól lehet ?
  • hykao #492
    Nézd, én érveket próbáltam felhozni, míg te csupán az "idióta" jelzőig jutottál...én viszont valóban nem szeretnék lesüllyedni erre a te kis szintecskédre...
  • Landor
    #491
    Hú látom beigazolodott rád a "Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal." mondás..
    Szóval tudod mit? Sok sikert az ilyen mobil vásárlásához! Remélem megpukkadsz majd hogy a jövőben sem fogsz ilyet nagyon találni! Ezennel befejeztem a veled való kommunikációt, mert csak ugyan azokat baromságokat szajkózod.
  • hykao #490
    Azért mert neked kevés eszed van, nekem még lehet mobiltelefonom, nem? :P

    Mellesleg az, hogy neked még nem akadt gondod vele, nem jelenti azt, hogy másnak sem akadhatott, nemde? Vagy csak azért nem kell rá fedő, mert neked nem akadt gondod vele? Más nem számít, csak te egyedül? Talán még kevés ésszel is belátható, hogy nem így van - mivel nem csak te egyedül veszel kamerás mobilt... :P
    Valamint talán még kevés ésszel is belátható, hogy - ha más nem is de - fedő nélkül sokkal jobban el tud koszolódni-porosodni a lencse , főleg a széleinél... :P
    Különösebb gondom nekem sem akadt még vele, de azért elég nagy probléma, hogy ilyen könnyű ujjlenyomatozni - tisztítani viszont már problémásabb a kis méret és a süllyesztés miatt. (a legkönnyebb akkor véletlenül belenyúlni a lencsébe, amikor az ember a jobb fülétől a balhoz váltja a készüléket és ekkor a bal mutatóujjal elég könnyű épp a lencsére rátámasztani...)
  • Landor
    #489
    Ezzel az ésszel két lyukas konzervdoboz való neked egy zsinórral összekötve, nem mobiltelefon fényképezővel
  • hykao #488
    Akár idióta vagy, akár nem, akkor is jobb lenne, ha lenne fedő rajta...az a "süllyeszés" nem valami sokat ér... :P
  • Landor
    #487
    ja! igazad van!! szerintem írj az összes mobilgyártónak, hogy azonnal vonják vissza a mobiltelefonok cirka 80%át, mert te úgy gondolod hogy egy süllyesztett 5mm átmérőjű optikára igenis kell védőretesz!!!44...
    idióta..
  • hykao #486
    Hagyjuk már a hülyeséget. Nem véletlenül van fedele vagy valamiféle fedő megoldása minden komolyabb optikai cuccnak. (távcsövek, fényképezőgépek, stb...)
    Ne mondd már, hogy felesleges...
  • hykao #485
    Hát ezt mondom én is. Így - fedés nélkül - könnyű beleujjlenyomatozni - tisztítani viszont nehezebb, mert süllyesztett és kicsi...
  • Landor
    #484
    volt rajta és ott is felesleges volt
    itt is minek? lassan megvan egy éve, nyüstölöm, használom, de semmi baja az optikának..

    Totti: "szerintem az a legkisebb helyet igénylő megoldás"
    ..szerinted ;>
  • Istencsászár
    #483
    Lehetne autómatikus kis "fedél" előtte mint pl egy digitális fényképzeő gépen... szerintem az a legkisebb helyet igénylő megoldás és még praktikus is.
  • hykao #482
    Azon volt takarás? Meghagyhatták volna. Miért lenne felesleges?
  • Landor
    #481
    szerintem felesleges volt ez már a w800on is
  • hykao #480
    Mondjuk valamilyen takarást csinálhattak volna, mert elég idegesítő, hogy könnyű "belenyúlni", és máris ott egy ujjlenyomat az optikán...
  • Landor
    #479
    süllyesztve van
  • Gabor1990
    #478
    És az optika nem akrcolódik a lencsevédő hiánya miatt?
  • Istencsászár
    #477
    1 kép a fény viszonyok persze nem ideálisak, csak vaktában shotoltam párat:) de tényleg szép képeket csinál. Örülök ennek a telónak, jó ideig nem is lesz, ne mintha olyan sok lett volna... mindent tud ami kell, de a lényeg a sok memoria amit alapból adnak, nomeg jó kis mp3 lejátszó.
  • Pheaper
    #476
    hjaa ki élesiti a képet -.-
    ugy terveztem h 1 év után vezset új telót (NN91) de megszerettem ezt a telót szal még marad :)
  • Landor
    #475
    az autófókusz rajta nagyon üt!
  • SD456
    #474
    Hy all!

    Ha a kamera szép akkor már csak azért is megveszem... Szeretek hülyéskedni a kamerával meg ilyenek. Köszönöm a válaszokat.

    Bye all!
  • Landor
    #473
    már majdnem egy éve metgvan, ami nagy szó mert gyakran szoktam cserélni a telójaimat! :D a w580et bevárom :D
  • Pheaper
    #472
    érdemes ,szép kamera 512 es kártya:O jó kezelhetőség én nem bántam meg
  • SD456
    #471
    Hy all!

    Én most akarok mobilt venni és ez a mobil küldőleg nagyon megtetszett. Már a Sony Ericsson oldalán már kiprobáltam és nagyon tetszik. Na de érdemes megvenni? A véleményetekre lennék kiváncsi.

    Előre is köszönöm!
  • Direkt0x
    #470
    Nekem van témaszerkesztőm ha az kell.
    Vegyél fel MSN-en és átküldöm
    [email protected]
  • MR SUGAR
    #469
    eladó HPM-70, és HPM-82 es fülhallgatók! HPM-70: 3000+posta HPM-82: 8000+posta
    érdeklődj a [email protected]
  • Pheaper
    #468
    #457
  • baluhun007
    #467
    Naon fontos lenne v.ki ha tud oan helyet és progit vagy nem is toom h mivel lehetne azt megcsinálni h mások leenek az ikonok a menüben az szóljon szal az ikonokat szeretném v.hogy megváltoztatni aki tudjha h hoan kell az PLS írja le 1000000köcce
  • Istencsászár
    #466
    Ezaz:) kösz!
  • Pheaper
    #465
    arra én is emléxem de enekm az t630 on volt útána nézek
    szerk itt 1 :)
  • Istencsászár
    #464
    A T310i esemen volt alapból egy Minigolf játék ami elég igényes volt. Annak van valami újabb verziója? pl 810ire?
  • Pheaper
    #463
    Hasznos dolgok, amiket tehetsz a FAR Managerrel
    Kamerahang törlése
    Menj az FS/tpa/preset/system/sound könyvtárba, majd töröld a camerashutter.3gp fájlt. Ha az autofocus hangját is törölni szeretnéd, akkor a camerafocus.3gp fájlt is töröld.

    MobilePrint törlése
    Menj az FS/tpa/preset/system/ams könyvtárba, és töröld a MOBILEPRINT.jad és MOBILEPRINT.jar fájlokat és felszabadul 361kb memória. Egyéb szükségtelen játékok és midletek a következő könyvtárban találhatók, és törölhetők, akarat szerint: FS/tpa/preset/default/java. Az FS/tpa/preset/wizard könyvtárból törölheted az 5 legnagyobb GIF fájlt.

    SMS hangok megváltoztatása
    FS/tpa/preset/system/sound

    Töröld a message alert fájlokat, majd rakd fel a helyére az újakat, ugyanolyan fájlnévvel
    (messagealert1, messagealert2....)

    Akku lemerülő hang törlése
    Menj az FS\tpa\preset\system\sound\lowbattery.mid fájlhoz, majd irasd felül egy ugyanolyan nevű fájllal, aminek nincs mérete.

    g) Kikapcsoló hang
    Menj az /fs/tpa/preset/system/settings könyvtárhoz

    Másolj oda bármilyen MP3-at és nevezd át a következőre: SHUTDOWN_SOUND_SEMC.mp3
    Ezután ezt a hangot fogja lejátszani kikapcsoláskor.


    link
  • hykao #462
    Ez még jó is lenne, ez az USB-n keresztül töltési lehetőség - ha eldönthetném én, hogy töltse-e vagy sem, ÉS ha feltöltené rendesen, nem csak 88% körülire...
  • Istencsászár
    #461
    Hát ez LOL, akkor csak szükség esetén fogom rákötni... jó tudni... bár nem mintha anyagilag tönkre vágna egy aku, de ebben egy ki pénzcsinálást érzek. Ha tőteni akarom ott a töltő...
  • Pheaper
    #460
    ilyenekbe nem igazán kaarok bele nyúlkálni mert ha elbaxom akkor cseszhetem de haverom tudja mit hogyan kell :)