940
  • Landor
    #579
    mind1, azért intéztem egy elakadásjelzőt
  • megaszucs
    #578
    Eddig azt vettem észre hogy egyes számoknál jön elö de nem tom mért,de azokat töröltem a listárol és eddig nem volt ilyen,de ebböl tuti szerviz lesz
  • megaszucs
    #577
    "kurvaanyád!:-D " <--- ezt nehogy komolyan vedd ám! Nem akarok senkit sem megsérteni
  • Sawyer2
    #576
    Sziasztok

    Én is most vettem egy ilyen telefont. Tökéletes kezelni, meg minden, de nekem is előjött ez a fűnyíró hang és nem csak 1x. De volt olyan is, hogy elindult magától a zene. Pedig még ha oldalt megnyomódott volna a play gomb akkor se a tracklista közepétől kezdett volna ez zenélni mert a végén hagytam abba. Szal nem én se tudom mi lehet.
  • megaszucs
    #575
    kurvaanyád!:-D
  • Landor
    #574
    az biztos :-D
  • megaszucs
    #573
    hudevicc
  • Pheaper
    #572
    XD
  • Landor
    #571
    akkor csak fülessel használd..
  • megaszucs
    #570
    de amikor füles el használom akkor nem csinálja
  • Pheaper
    #569
    de a telo hibája már nekem is csinált ilyet még anno a k700i m nél is volt ilyen
  • megaszucs
    #568
    :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Landor
    #567
    igen.
  • megaszucs
    #566
    és h lehetne megoldani? mindenképp szerviz?
  • Landor
    #565
    sztem a teló hibája, csakhogy ne nyugodj meg :D
  • megaszucs
    #564
    kösz most egy kicsit megnyugodtam :),megprobálom ugy h csak egyfajta mp3 at pakolok rá, ja és tudok ugy rápakolni flash menüket h nem frissitek szoftvert? r4ea031 szoftver van rajt
  • precision
    #563
    rossz mp3 kódolás vagy váltakozó bitráta miatt, nem a teló hanem az mp3 hibája szerintem
  • megaszucs
    #562
    Hy all! PLS segitsetek az lenne a gond hogy amikor mp3 at halgatok akkor sokszor bejön egy fura "fünyiró" hang, mi lehet a baj? még garis
  • Landor
    #561
    szundi csak ébresztőre
    txt-t olvas a beépített böngészővel, és mindenhova tudsz tárolni
    szivesen
  • Tia2
    #560
    Sziasztok!
    Most készülök W810-et venni! De előtte szeretnék megtudni néhány dolgot:
    -A szundi beállítható több időtartamra is az emlékeztetőknél?
    -Képes .txt fájlokat megmutatni java alkalmazás nélkül?
    -A mappákban lehet mindenféle egyébb fájlokat össze-vissza tárolni mondjuk .txt -ket?
    Köcce a segitséget!
  • Landor
    #559
    #543, illetve nem lehet rá 2.0ás W szoftot tenni
  • modoshawan
    #558
    Hi! Érdekelne hogy próbálkozott e már vele valaki: 4 gigás memókártya a w810i - be valamint fel lehet e rá tenni a 2.0 ás walkman szoftvert??
  • Pheaper
    #557
    lehet h a telónak van vmi baja de az is lehet h a vodafone miatt

    szoftverfrissitésben meg csak annyit hogy próbáld a seust (sony ericsson uptdate service) ott levan irva minden lépés magyarul ha meg vmi ért kiirja h nincs frissités akkor csak a garancia elvesztésével lehet megoldani
  • baggu
    #556
    Sziasztok!
    Vettem egy w810i telót és nagyon megvagyok vele elégedve
    Csak mégsem...Van 1 kis gondom.Vodafone s vagyok lehet e miatt de nem tudom néha olyat csinál a teló hogy full térerő mellett kiirja h Csak segélyhivás...Aztán vissza jön egy idő után hogy Vodafone.
    Meg egy két helyen elmegy teljesen a térerőm.Volt már valakinek ilyen gondja? Szoftverfrissités megoldaná a dolgot?
    AKI TUDNA SEGITENI AKÁRHOGYAN AKÁR A SZOFTVERFRISSITÉSBEN AKÁR ABBAN,hogy mi lehet a gondja baja az irjon Privit!Elöre is köszönöm.
  • precision
    #555
    nem számít, egyenértékű
  • sheva94
    #554
    számít valamit az hogy a zenéket pc suittal teszem rá vagy csak simán ráhúzom?
  • Pheaper
    #553
    #529 :P
  • precision
    #552
    a kettő között a kinézet a különbség és az hogy w610 -be ms micro memókártya kell
    szerintem w810i, mert szebb és a memórikártya olcsóbb bele...de ez ízlés kérdése, szerintem mindkettővel jól jársz, habár ha w610 sokkal drágább mint a w810 akkor nem éri meg
  • Csuhai G
    #551
    Hi all!
    Szerintetek milyen telefont vegyek következőnek? Sony Ericsson W810i, vagy Sony Ericsson W610?
  • Pheaper
    #550
    vidd szervizbe
  • Danielmagua
    #549
    Üdv Emberek!
    Nekem egy olyan problémám van, hogy a telefon egyik pillanatról a másikra nem látja a memóriakártyát, míg előtte akár egész nap működött rendesen. és ez teljesen hektikus. A pc továbbra is látja, de van hogy a telefon összekeveri az adatokat. A tulajdonképpen teljesen azonos d750-es gond nélkül viszi az ezzel a kártyával egyszerre vásárolt sony memory stick pro duo 2gb-os kártyát. komolyan kezdek tőle megőrülni, és csak úgy néz ki, hogy szervíz lesz a vége. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Help pls...
  • Pheaper
    #548
    azt meglehet
  • precision
    #547
    előlap az mind1, csak védje vmi a kamerát
  • Pheaper
    #546
    leeht rakni persze csak sztem előlapot enm lehet a navi gomb miatt
  • precision
    #545
    Szerintetek lehet w810i -re k750i hátlapot rakni? Mert találtam egy linket ahol elvileg ezt megcsinálta valaki... szerintetek ez lehetséges v. fakeről van e szó?
  • Pheaper
    #544
    sztem rendelj előlapot 15 ezer ért mennek
    de Mon még enm láttam
  • Landor
    #543
    valszleg erre is volt válasz de már nincs idegem kikeresni :D
    szal viszi, csak belassul tőle a teló elég rendesen..
  • Landor
    #542
    #318
  • Landor
    #541
    #508
  • Pheaper
    #540
    alap oldalon azt irják elviszi