111
A fekete virág
  • B0B0
    #71
    Eléggé igénytelen vagy zenei téren
  • Super Mario
    #70
    27. helyen hitott az album. Ez egész jó! Biztosan lesz majd sokkal jobb helyen.
    27 új 1 27 TÓTH GABI: Fekete virág Magneoton
  • Super Mario
    #69
    Tóth Gabinál és Shakiránák vannak SOKKAL rosszabbak! Ha mindenki legalább olyan albumot tudna csinálni, int a Tóth Gabi, akkor meg lenne mentve a magyar zenei poppiac!!!
  • Super Mario
    #68
    Ha erre jók, akkor bátran vállalom!
  • OrioN the S
    #67
    Egy dologra jó a Gabid meg Sakirád meg az összes luvnya.....ba**ni! Szo*ás közbe kiváncsi vok ,hogy énekel :D
  • Tojesz
    #66
    Le vele!!
  • Super Mario
    #65
    Na és? Most mi ezzel a bajod???
  • hmhm
    #64
    2006. 01. 05. - Tóth Gabi
    2006. 01. 04. - NES
    2006. 01. 03. - Shakira
    2005. 12. 12. - Madonna
    2005. 10. 18. - 2005
    2005. 10. 17. - Kódmester
    2005. 10. 09. - Oláh Ibolya
    2005. 09. 26. - Anastacia
    2005. 09. 08. - NintenDogs
    2005. 08. 31. - Princess
    2005. 08. 08. - VH 1
    2005. 07. 26. - Tóth Veronika
    2005. 07. 15. - Liptai Claudia
    2005. 07. 06. - Mariós játékok
    2005. 06. 14. - Shania Twain
  • Super Mario
    #63
    Ő most fog bizonyítani!
  • Falconer
    #62
    Kit érdekel a Gabi? Ott van akkor inkább a Széles Izabella :D Az jol néz ki, és az is ugynaugy tud énekelni :)
  • Super Mario
    #61
    Az egyik kedvenc dalom a "Jó lenne". Ha valakinek megvan, kérem, rakja már fel a szövegét! Nagyon szépen köszönöm!
  • Super Mario
    #60
    Hát, körülbelül. És Tóth Gabi olyan gyönyörű, hogy jutalom őt nézni! És nagyon jó az albuma. Ajánlom mindenkinek!!!
  • Super Mario
    #59
    Az új dala. Saját magáról énekel.
  • Super Mario
    #58
    Az édes mindegy!
  • moralosan
    #57
    Olyan sok okos ember van itt...

    gratulálok

  • Stann
    #56
    Ha olyan embert keresel, akik tudnak énekelni, és hangszeren játszani, akkor nézz el egy zeneiskolába, netán konzervatórium/ zenei fősuliba, ahol mindenki tud zenélni és énekelni is. Csak ők nem jelentkeznek, vagy nem elég szánalmasok ahhoz, hogy bevegyék őket a "csapatba".

    Tóth Gabi annyira szerintem nem csúnya, meg ez miatt nem is lenne szabad elítélni mert nem az a lényeg.

    Egyébként néhaa válogatásba belenéztem, és egész jókat mosolyogtam rajta! :)
  • Stann
    #55
    Igen, a zsűri meg a másik. Soma, hát ő egy vicc, Barna pedig a United nevű formációjával, pffff.... Nála lehet télleg jobb a Tóth Gabi, de csak amíg egy újág címlapján mosolyog.
  • ngcsnet
    #54
    ehh..fuj^^
  • sweech
    #53
    azért van egy-kettő tehetséges de a többiben igazad van
  • Állatvédő
    #52
    :DDDDDDD
  • Állatvédő
    #51
    Az a baj, tudod, hogy az emberek 70%-nak van ennyire jó hangja. Képzetlen.

    Egyébként kurva beképzelt kis picsa, és bűn randa
  • hmhm
    #50
    ki a rák ez4
  • Grenzjager
    #49
    mert a nép, az Isten adta nép.... EGY NAGY BIRKA!! A MAGYAROK A SZART IS MEGESZIK... sajnos (szószerint is értendő)
  • Grenzjager
    #48
    mi van a kis kezében?? egy darabka szar?
  • Snecie Smicie
    #47
    hangja azért nem rossz, minden máásal egyetértek.
  • ngcsnet
    #46
    tud énekelni de dereka az nincs :SDS
  • ngcsnet
    #45
    miazhogy "A fekete virág"??
  • schrank
    #44
    engem inkább az érdekelne ki az a Takát(c)s Viki mert a DC-n van róla valami disznó video csak nem tudom hogy ő most közismert személyiség vagy csak Viki akárhonnan
  • Super Mario
    #43
    #14
  • Super Mario
    #42
    Nem, 20.
  • RaST
    #41


  • RaST
    #40
    Hányéves vagy ? 12 ?
  • gabber_saviola
    #39
    Tóth Gabi egy suna ^^
  • Super Mario
    #38
    Valahol. Inkább a nő felé hajlik Presser egyáltalán nem tűnik beképzeltnek. Ha mégik az, akkor tényleg van mire.
  • static
    #37
    Bocs de én ezt a Presszerre írtam. A Pélynek engem is undorít az egész személye plusz egy nyálas kis férfiutánzat csótánynak tartom aki megrekedt valahol a két nem között.
  • Super Mario
    #36
    Nekem az egész személye undorít.
  • Super Mario
    #35
    A nője? A szemét!!!
  • static
    #34
    Meglátjuk. Mindenesetre én minden jót kivánok neki, mert szimpi.

    Amúgy pld. az Edmondot én ismerem személyesen is és eléggé bejött nekik ez a buli. Azótam már pattintotta ezt az új nőjét is akivel a Szulákba volt és kb. 400 e. forintot keres hetente.
  • static
    #33
    Nekem az nem tettszik rajta, hogy hanyag :) Plusz ő is el van ám szállva magától igaz neki már van mire..
  • Super Mario
    #32
    Már hogyne lenne! Csak képeznie kell még magát! Szerintem ezzel 20 évig is ellehet a zenei poppiacon.