111
A fekete virág
  • becauseIsaid
    #111
    Utálom
  • manson222
    #110
    és botrányai :DDDD
  • Armagedown
    #109
    Végül is vannak jó zenéi
  • Super Mario
    #108
    Az a múlt heti. Ma ment a VIVAn a legfrissebb lemezeladási lista, ott 22.
  • Stann
    #107
    Amúgy nem tudom hol nézed 22.-nek, a MAHASZ TOP40-en nincs benne az első 40-ben! Érdemes megfigyelni, h. pl. a 18. BÓDI CSABI ÉS MARY, és az első felé közeledve egyre több a szánalmas-mulatós! Vagy tán Super Mario igazából Mario, és új cd-jét szeretné reklámozni?
  • Stann
    #106
    Hagyjad, biztos százalékot kap! :)
  • Guilty01
    #105
    na igen,super mario, erre aztán büszke lehet gabi,aki lemezben méri a sikerét...
    ez már tényleg szánalmas,hogy azon múlik a pillanatnyi hangulatod,hogy gabika hol áll a lemezeladási "siker"listán...no comment...
  • Stann
    #104
    Igen, nem véletlenül vannak a lemezeladási listák elején Lajcsiék, Váradi Roma café és hasonlóak sem.... Rájuk is nagy az igény... :(
  • Super Mario
    #103
    Éljen! Tóth Gabi visszatért! A 22. helyen áll! Igaz, hogy nem az első tízben van benne, de ezt is köszönöm! Én tudtam! Tudtam, hogy sok rajongó van! Soknak van igényül a ZENÉRE. Én megmondtam!
  • Guilty01
    #102
    biztos vagyok benne:DDD
    És ne sírj...:D
  • Super Mario
    #101
    Gúnyolódjatok csak! Fogjátok még emlegetni őt!
  • Falconer
    #100
    Van itt aki mást gondolt?
  • Guilty01
    #99
    Pedig én azt hittem,hogy egész évben uralni fogja a lemezeladási sikerlistát:DDDDDDD
    ennyi vagy gabika..
  • Falconer
    #98
    ÓÓÓÓ de kááááár.
  • Super Mario
    #97
    Tóth Gabi leesett a Top 40-es lemezeladási listáról!
  • Falconer
    #96
    Eltünnek ezek a megasztárok a fenébe pár éven belül. CSak azoknak van esélyük, akik "valakinek" a rokonai, és kézbe veszik őket. Ezekböl nem lesz semmi.
  • Falconer
    #95
    LOÁL :DDDDD
  • Guilty01
    #94
    hát hogyne...
  • Super Mario
    #93
    Nem mondtam biztosra, de ne igyál előre a medve bőrére. Nagyon jó lett az album, van itt még helye!
  • Guilty01
    #92
    5 évig se fogja bírni,és akkor még sokat mondtam...
  • Super Mario
    #91
    De ha majd Tóth Gabi is bírja 20-25 évig, akkor el lehet róla mondani, hogy letett valamit az asztalra.
  • Super Mario
    #90
    Persze, hogy nem! Ne aggódj, nagyon jól ismerem ezeket az embereket, és tudom, hogy fantasztikus, hogy mit csinált ez a 2 ember. Nem hinném, hogy sok énekes, előadó lesz, akiben még 60-on túl is ennyi energiája lesz.
  • Snecie Smicie
    #89
    ugye ezt nem gondoltad komolyan

    ezek az emberek életmüvet hagytak maguk után, és ehhez több kellett, mint jó hang.
  • Super Mario
    #88
    Fogtok ti még nagyon nézni! Meg fogjátok látni, ha majd Tóth Gabi Tina Turnerrel, vagy Mick Jaggerrel fog duettet énekelni. Mentek ti még Gabi utcájába!
  • Guilty01
    #87
    "Szar helyre... hmm... Szerintem te jelentkeztél, csak nem jutottál be, és a mérged mondatja veled eme szavakat."<---:D:D:D Nem talált,nem jelentkeztem, soha nem tudnám rászánni magam, hogy elinduljak egy ilyen műsorban, de nagyon jó próbálkozás volt:))))))
    Meghallgattam gabika minden egyes számát, és rohadtul nem vagyok tőle elájulva... benézel egy énekkarba,vagy zeneiskolába, ezerszámra találsz olyan tiniket akik ugyanezt meg tudják csinálni.
    "Én azt hittem, hogy jóval többen szeretik, de látom, tévedtem."<--- még szerencsére vannak olyanok,akik nem ájulnak el az ilyen hullócsillagoktól..
  • helmut
    #86
    akkor jó.
  • Super Mario
    #85
    Én azt hittem, hogy jóval többen szeretik, de látom, tévedtem.
  • Super Mario
    #84
    Most már igen.
  • helmut
    #83
    "egyél te is tehénszart! 10 milliárd légy nem tévedhet." ugye ismered ezt a mondást?
  • Super Mario
    #82
    Szar helyre... hmm... Szerintem te jelentkeztél, csak nem jutottál be, és a mérged mondatja veled eme szavakat. A zsenihez csak annyit szólnék hozzá, hogy meg kell hallgatni egy produkciót (pl:Tóth Gabi: Respect c. dalát), és akkor majd rájössz, hogy miért tapsoltak neki hosszú perceken át, miért imádta őt ennyire a zsüri.
  • Guilty01
    #81
    ezt nem hiszem el... hogy lehet erről az emberről ilyeneket írni: "És Tóth Gabi olyan gyönyörű, hogy jutalom őt nézni! "
    "Amúgy meg tényleg nagyon jó az album, nagyon igényes dalok vannak rajta"
    Ezeket ugye ti sem gondoltátok komolyan?????
    helmuttal teljes mértékben egyetértek, azt hiszem a 72-es hozzászólásonminden elvakult megasztár-rajongó elgondolkozhatna. én személy szerint a megasztárt utálom, mert:
    1.jó énekeseknem jelentkeznek ilyen szar helyre
    2.ha mégis,soma,pély és a társaik kiejtik.
    3.tök értelmetlen
    4."tehetségeket próbálnak nevelni" középszintű énekesekből
    5.minden megasztárt zseninek kiáltanak ki
    Nagyjából most ennyi jutott eszembe.Természetesen ez tök szubjektív, és gondolom a sok tóthgabiőrült most le fog rohanni:)
  • Super Mario
    #80
    Amúgy meg tényleg nagyon jó az album, nagyon igényes dalok vannak rajta. Nem az a nyáladzás, hanem ÉNEKLÉS!!! Ja, és a zene, és a borító is
  • Super Mario
    #79
    Nem arról beszélek, hanem a véleményeket minősítem!
  • helmut
    #78
    ja tehát, okos ember csak tóth gabit hallgat? há' bazzmeg inkább műveletlen hülyeként halok meg.
  • Super Mario
    #77
    Mondjuk, gondoltam, hogy ilyen visszajelzések lesznek, mert olyan sok "okos" ember van.
  • Super Mario
    #76
    Á, nem! :-)
  • helmut
    #75
    ja. elkurvulásért cserébe.
  • Super Mario
    #74
    Igazad van. De szerintem az nem probléma, ha valaki ekkora segítséget kap, ha valaki tehetséges, az kapja is meg!
  • Super Mario
    #73
    Akkor igénytelen vagyok. Bátran vállalom!
  • helmut
    #72
    az összes megasztáros kölyök és csaj be lett rakva a színpadra, rögtön baszott nagy koncertek, meg rajongó tábor. kihagyták (kihagyatták velük) a kezdeteket. azt, hogy szervezed a saját koncerteidet, pakolod a saját cuccod, kurva szar autókkal elindusz kibaszott messzire és mégis élvezed, mert meg van a hangulata. élvezed a kis sikereket és folyamatosan nő a közönség, az ismertség és az elismertség is. persze csak, ha tényleg jó vagy. ha szar, akkor megmaradsz azon a szinten, vagy befejezed.
    ők ezt mind kihagyták. ráadásul rögtön komoly menedzsment áll mögöttük, amivel bebukni se nagyon lehet. talán boogie az egyetlen, aki legalább tudja, hogy mi is a kis klubokban fellépés, koncert előtti és utáni pakolás, hisz ő játszik már jó pár éve egy someday baby nevű blues zenekarban.
    egyébként tóth gabi is, ha jól emlékszem metál zene rajongóként jelent meg, ahhoz képest a saját zenéje elég gyenge és erőtlen. persze nem azt mondom, hogy tehetségtelenek, mert énekelni tudnak és ezt be is bizonyították, de ez kevés. önerőből mire jutottak volna, ez a kérdés.