111
A fekete virág
  • static
    #31
    Ez a Tóth Gabi meg borzasztó aranyos, szimpatikus kiccsaj de énekelni nagyon nem tud és szerintem nincs hangja se.
  • Super Mario
    #30
    A Presser, az egyetken normális a zsűritagok közül. A Pély Barna egy béképzelt paraszt!!! Úgy utálom, mint a szart!
  • static
    #29
    Amúgy mint sokmindenre erre is nyugodtan büszkék lehetünk, mivel én annakidején néztem egy keveset a német megaszstárt és elmondom nektek, hogy Az a kritikán aluli. A műsort utálom meg a kritikusokat is Presszerrel együtt. De azt el kell ismerni, hogy az előző megasztárba voltak tehetséges emberek. Az ideit még nem láttam arról nem tudok nyilatkozni.
  • Super Mario
    #28
    Nekem tetszik, hogy Megasztárosok a csúcson. Náluknál sokkal rosszabbak vannak!
  • static
    #27
    Aki annyira szídja a megastarokat menjen el a viva.hu ra és nézze meg a Mahasz eladási toplistáját, szerintem meg fog lepődni...
    Tény, hogy gáz az egész, de úgy tűnik sikerült megvezetniük az egész országot.
  • Super Mario
    #26
    A hangjukat.
  • Super Mario
    #25
    Ki az a suna???
  • Super Mario
    #24
    Az előbb írtam, hogy hülyéskedtem :-)
  • Metwork
    #23
    lollll
  • Blasta
    #22
    "Tina Turner elbújhetna mellette"

    Te nem vagy normális

    Nem, nincs dereka, nem szerény és nagyon téved (plusz Te is) ha azt hiszi, hogy 3 év múlva még a magyar pop piacon lesz. Titkárő lesz egy kft-nél
  • Grenzjager
    #21
    mit?
  • gabber_saviola
    #20
    mint suna szerintem aranyos
  • Super Mario
    #19
    Nyugi, a Tina Turner-ügyben csak hülyéskedtem. :-) Ég és föld a két nő. Azért tud ő énekenlni, csak még csiszolni kell.
  • B0B0
    #18
    Ne általánosíts. Télleg a legtöbb egy nagy nulla, de pl. Szabó Lesliet becsülöm, hogy képes hangszeren játszani és dalt írni. Csak ilyen embereket kéne behívni.

    Egyébként az egész Megasztár színvonalát jelzi a zsűri kiválasztása. Egyedül a Presser az aki közülük ért valamit a zenéhez. A többi meg senkiházi!
  • B0B0
    #17
    Tina Turnerhez képest ő egy kis porszem! Gondolkozz mielőtt valakihez viszonyítod! Egyébként a nő énekesek közül neki volt az egyik legszínesebb és legképzettebb hangja. Ez a Tóth Gabi meg kicsoda???? Egy futószalagról lejött csaj, akit az egyik kereskedelmi TV-csatorna megint eladott, nem ügyelve arra, hogy fabatkát sem ér.
    Mellesleg a sokat letenni az asztalra ott kezdődik, hogy van egy olyan száma ami vezeti a slágerlistát. Ő ettől fényévekre van!
  • Super Mario
    #16
    Ja! Paróka. Az eredeti haja teljesen más. Jól odaragadt :-)
  • neuro
    #15
    ott a fotón a #3-as hsz-ban... az nem babérkoszorú hanem valami fura izé, ami a fejére tapadt
  • Super Mario
    #14
    1. Gyönyörű
    2. Van dereka, nem baj
    3. Nem baj
    4. Tina Turner elbújhetna mellette
    5. Szerény
    6. Igaza van
    7. Sokat tett már le az asztalra, nagyon jó az album.
  • Blasta
    #13
    1. ronda
    2. nincs dereka, egy deszka az egész nő
    3. X lába van
    4. hangja képzetlen, sokszor nyávog
    5. sokat képzel magáról
    6. kis hülye picsa aki azt hiszi 3 év múlva emlékezni fognak még rá
    7. semmit nem tett le az asztalra, bár az albumát még nem hallottam (nem is fogom)
  • Super Mario
    #12
    Egész jó! Nekem tetszik!
  • Super Mario
    #11
    A Madonnás dalára gondolsz? Az babérkoszorú.
  • Super Mario
    #10
    Azért ők letesznek VALAMIT az asztalra!
  • neuro
    #9
    Az ott mi a fején? Paróka? Vagy egy Vileda felmosó aminek kivágták a felét hogy kilásson?
  • Stann
    #8
    Szerintem az összes Megasztáros szánalmas. Ennyi. Lehet fikázni.
    Akármilyen 12 embert választanak ki, az ország úgyis küldené rájuk a több ezer sms-t. Semmiből felkapott tehetségtelenek, amiknek most már nagy lett az arcuk, mindnek van külön lemeze, és a médiában szeretnének dolgozni. Szánalmas. Számomra nem többek a BigBrothereseknél, vagy a Villalakóknál. De ha ez kell a népnek...
  • Super Mario
    #7
    Manapság már egyáltalán nem elvárás, hogy tudjon hangszeren játszani az énekes, hisz akkor a fél zeneipart le kéne tiltani. Különben is! A hangszer a torkában van ;-)
  • Super Mario
    #6
    A hangja képzetlenségéről azért vitatkoznék. A többit aláírom.
  • B0B0
    #5
    Nagy nulla:
    -nem tud hangszeren játszani
    -nem tud zenét írni
    -hangja képzetlen, sokszor hamisan énekel

    Miért is kéne tőle elájulni?
  • Super Mario
    #4
    Köszöntem szépen! :-)
  • Crem
    #3



    Google>>>>Tóth Gabi>>>>Képek keresése...

    Annyit kapsz, hogy megunod...
  • Super Mario
    #2
    Légyszi, küldjetek róla képet!!!
  • Super Mario
    #1
    Szerintetek megállja a helyét a mai magyar zenei poppiacion? Szerintem jó albumot csinált(ak neki), csak többször kell hallgatni, ahhoz, hogy tetszen. Meg szerintem a Megasztárban is nagyot alkotott.