1076
  • Broafka
    #276
    "Legutóbb például maga Jerry Bruckheimer jelentette be, hogy megvette a Prince of Persia jogait."
    elmarad a bérgyilkolás :P
    (a francba? :P)
  • IceTom
    #275
    hmm.pedig a játéknak a sztorija igen jó volt.na mindegy..így is reménykedek,hogy jó lesz..azért kiadhatnának még1 rész játékba:)
  • el bruja
    #274
    nemhiszem hogy elkezdték már forgatni... nemrég még mást jelöltek ki Prince szerepére nem Keanu Reevest... de a forgatókönyv már biztos megvan... még be is jelentették hogy teljesen más lesz mint a játék...
  • IceTom
    #273
    egyáltalán elkezdték már forgatni?vagy legalább a forgató könyv megvan?vagy elöször az INDI4 azt majd utána?
  • el bruja
    #272
    szerintem úgy 2007 körül... mármint egy "pószterszerűségen" 2006 végét írják, bár azt ugye külföldön jáccák és mire ideér benneleszünk 2007ben bőven sztem.
  • macselek #271
    Mikorra várható a film?
  • Broafka
    #270
    volt egy marha jó színész hozzá, de lapozz vissza egy kicsit, és biztos megtalálod a linket, vagy róla a képet
  • wesker24
    #269
    azt már tudjuk hogy ki lesz a herceg elvileg de akkor melyik szinésznő lenne a legalkalmasabb Farrah szerepére ???
  • wesker24
    #268
    két lehetőség van kiválasszák azt a szinészt aki a legjobban hasonlit rá és a sminkesek leöregitik vagy keresnek egy 60-65 ös éveiben járó szinészt és az játsza el a vezir szerepét !!!!
  • Broafka
    #267
    ha már a szereplőknél tartunk, ki lesz a Vizier, avgy a szultán?
  • el bruja
    #266
    annyira csak nem ferdíthetik el a sztorit.... de sztem nagyon jo lesz... nem lesz ugyanolyan mintha jáccanál, de sztem érezni lehet majd azt a jó prince of persiás "fílinget" :)
  • Broafka
    #265
    pedig állítólag nem ugyanaz lesz a történet :_(
  • el bruja
    #264
    ja igaz... mindig azt nézed hogy ez nem így volt a játékban, ez meg nem is volt a játékban... de sztem ennek annyira jó a története, hogy 1szerűen nem lehet elrontani... mármint remélem.
  • armageddon666
    #263
    minél jobb egy játék annál könnyebb elbaszni egy filmet rola (szvsz). mert ugye egy király játékot jol megjegyzel minden részlet és akkor mikor nézed film és elvan rontva akkor az szembetűnik.
  • el bruja
    #262
    Hát ha az igaz, hogy nem Uwe Boll filmesíti meg, annak csak örülni lehet...az Alone in the Dark is gyerekkorom kedvenc horror játéka, és a pasas a filmet úgy elszúrta... gyalázat amit művel...bár 1 ilyen jó játékot csak nem lehet elrontani... vagy mégis?
  • wesker24
    #261
    ha tényleg Uwe bácsi rendezné a POP-t akkor én is csatlakozok Broafka csapatához minimum egy duplacsöves shotgunnal !!!
  • Prof William
    #260
    "állítólag gyökeresen eltér a játék történetétől"

    Reméllem csak állítólag... Az 1-nek is remek sztorija volt.
  • Black Hawk
    #259
    De ha esetleg érdekel valakit még több film akkor.
  • Black Hawk
    #258
    Prince of Persia: The Sands of Time
    Jerry Bruckheimer (Artur Király, Bad Boys 2, Karib Tenger Kalózai, Black Hawk Down, CSI, Sakáltanya, Armageddon, Flashdance stb) a Disney-vel karöltve viszi vászonra Perzsia hercegének történetét. A forgatókönyvről maga Jordan Mechner, az első Prince of Persia játék megalkotója gondoskodik majd. Habár a film a Sands of Time címet kapta, állítólag gyökeresen eltér a játék történetétől. Jordan egyébként elismerően nyilatkozott Bruckheimer-ről, és már alig várja a közös munkálatok elkezdését! :)
    by Game kapocs
  • Broafka
    #257
    disney? de remélem nem animációs lesz, az iszonyat szar lenne. akkor már inkább... nem hogy is mondhatnék ilyet... inkább animációs mint Uwe Boll.
    én azt nem értem hogy amennyi kritikát kapott az a faszkalap...
    nem igaz hogy nem veszi észre magát? buta, egyszerűen buta az az ember...
  • Black Hawk
    #256
    Ez a veszély nem áll fent mert ha minden igaz Bruckheimer csinálja a disney szineiben. De ha esetleg még is Boll bácsi kapná meg a PoP-ot akkor ott leszek melleted a kedven stukkeremmel. :D
  • Prof William
    #255
    Honnan veszitek hogy a Pop-ot ő kapja? Nem halottam erről semmit! Nagyon reméllem hogy kamu...

    Az oldalon semmi siencs rólla... Hálistennek...

    http://www.imdb.com/title/tt0473075/
  • Seth
    #254
    De előbb még leforgatja élete főműveit, a Far Cry-t és a POP-ot
  • tigeroo
    #253
    uwe boll visszavonult a filmes szakmából nem?
  • Prof William
    #252
    Azt csak nem engedik neki... Aem az as Jerry vagy ki rendezi?
  • Broafka
    #251
    ha Uwe Boll rendezi a PoP-ot én személyesen fogom megölni, ki tart velem? :)
  • wesker24
    #250
    ha ez igy megy tovább akkor majd a föld alatt fogunk számitógépezni !!!!!
  • wesker24
    #249
    Az biztos hogy semmi jó !!!!

    jó mélyen a föld alá
  • Black Hawk
    #248
    ÁÁÁ a UBISOFT ásik sikeres játékát megszerzte a tehetségtelen ripacs (Uwe Boll- de ezt mindenki tudja) Elsőször a dungeon sige-t majd a postalt és most a Far Cry-t. Mi lesz velünk hova süllyed az emberiség???
  • Broafka
    #247
    2007, legalábbis utoljára még ezt írták
  • wesker24
    #246
    az szép és jó hogy mi itt beszélünk róla de egyáltalán mikor fog ez kijönni ???
    Talán 2008-2009 ???
  • armageddon666
    #245
    bocsi :S nemtom miért küldte 2szer :S:S:S:S
  • armageddon666
    #244
    nekem nem Keanu Reevesel van bajom. hane amiket még odairtak!!!!4 tul gyerekes meg dedós ezért a WW aggressziójával megfűszerezzük ..... meg lesz benne Mátrixos lassú verekedés... meg vmi félmeztelen csajok a WWből... (voltak benne???)
  • armageddon666
    #243
    nekem nem Keanu Reevesel van bajom. hane amiket még odairtak!!!!4 tul gyerekes meg dedós ezért a WW aggressziójával megfűszerezzük ..... meg lesz benne Mátrixos lassú verekedés... meg vmi félmeztelen csajok a WWből... (voltak benne???)
  • Princeman
    #242
    Az a gond Keanuval hogy mindenki megszokta Neonak, mint pl:Peter Falk mint Columbo. Sajnos már egyesült a szerepével és majd a filmben észervesszük hogy a Herceg már szerepelt valamelyik filmben........csak nem Dahaka műve ez is..nekem csak ez a gondom a Mátrix főszereplőjével..
  • gomoo
    #241
    nem azért de sok ember van hollywood-ban aki joval kevesebbnek tűnik a korával,és a plasztikai sebész + a smink is elég sokat tesz,vgy nincs igazam??
    Egyébként nagyon örülök hgoy + filmeesítik szerintem qr...va jó lesssz!!
  • vg
    #240
    pl?
  • icewolf
    #239
    Szerintem nem kell itt sírni. Keanu jó szinész, bele tudja magát élni a szerepébe. És tényleg: a matrix trilógia forgatása alatt olyan plusszokat szedett fel, amit más filmekben nem hiszem hogy fel lehetett volna szedni...
  • Broafka
    #238
    szerintem, valami noname emberkének kellene játszania, bár amúgy Keanu Reeves inkább az idősebb herceget játszaná, mint a fiatalt, csak az a baj hogy az idősebb herceghez pedig túlságosan fiatalos arca van
  • el bruja
    #237