1076
  • Prof William
    #316
    Reméllem is! Nem lehetne a 3 szoriját egybe gyömöszölni. Úgy kéne mint a GYu-nál.
  • Caleb OoOff
    #315
    Chuck Norris kéne beküldeni, az két perc alatt kinyírna mindenkit:D
    Na komolyra fordítva a szót, a POPnak van talán az egyik legjobb történente a játékok közül. Nem csodálkoznék ha minden résznek külön forgatnának:)
  • Pegasus
    #314
    mert ez nem az utolsó akcióhős című film ahol egy jeggyel kihozod a filmből/játékból a szereplőt
  • Beni521
    #313
    Miért nem inkább Prince játsza Prince szerepét?
  • el bruja
    #312
    ja.. remélem végül jól döntenek:S
  • IceTom
    #311
    mondom amugy nincs olyan képe de kifejezetten a mennyi királyságba igenis hasonlított rá..de mindegy..hiába beszélgetünk róla.mert nem mi fogunk dönteni..lényeg hogy jó legyen,
  • el bruja
    #310
    akkor ez csak kifogás. Orlando se joo:P
  • armageddon666
    #309
    ez Sands of Time lesz nem WW vagy TTT... SoTban sincs vmi komoly arca...
  • el bruja
    #308
    ...nemtom szerintem Orlandonak nincs elég "komoly arca"...őt se tom princenek elképzelni:S
  • IceTom
    #307
    Orlando Bloom? igaz még csak most néztem meg a Mennyei Királyságot:P..de ebben pl nagyon hasonlított rá bizonyos jeleneteknél..fejét kicsit felpumpálnánk azt sztem tökéletes lenne:P
  • Broafka
    #306
    én is
  • IceTom
    #305
    hát én öt Princeként nemtudnám elképzelni:S..remélem nem ö lesz..
  • Pegasus
    #304
    sztem jó ez a szereplő akit választottak
  • el bruja
    #303
    de szerintem ez a Keanu Reeves mint prince cucc is kamu... mert 2006 elején is kiadtak már egy szereposztást, abban volt egy ilyen "névtelen" színész. Pedig azt még el is tudtam volna képzelni princeként.
  • Broafka
    #302
    a számból vetted ki a szót
  • el bruja
    #301
    szerintem nagyobb siker lenne egy "névtelen" színésszel... vagy legalábbis ne legyen olyan ismert mint Keanu Reeves.
  • Broafka
    #300
    milyen szerencse, nehogy már ő legyen :-/
  • el bruja
    #299
    Nem hiszem hogy megy... vagy legalábbis Keanu Reeves mondták hogy ő lesz prince, de ugy halottam ő most egy másik filmen dolgozik...
  • armageddon666
    #298
    << MEGY!


    amugy nemtudjuk... sztem nem mert még 100%-kos szereplő sincs...
  • Beni521
    #297
    megy már a forgatás?
  • IceTom
    #296
    ha komolyan veszik a szereplöket,biztos találnak megfelelöket..mondjuk nem mindig a megszokott színészekkel kell.hanem néha ujjakat is kéne felvenni.kimegy az utcára azt máris rengetek embert talál..az más kérdés hogy van e tehetsége:P
  • Pegasus
    #295
    na mondjuk azt azért nem de biztos megtalálják a megfelelő csajt
  • Pegasus
    #294
    bin ladenné
  • Prof William
    #293
    Reméllem nem lessz valami ismert ember pl. Fara. Valami arab/arabos beütésű szépséget kéne választani.
  • Pegasus
    #292
    a farára leszek kiváncsi és ha lesz WW meg T2T akkor az empressre
    remélem nem pamela anderson fogja jáccani(az emperess nagy dudái miatt:D)
  • Beni521
    #291
    Tudom h géppel csinálják, látom nem értitek a viccet
  • Pegasus
    #290
    writing az van meg forgatókönyv meg producer de rendező kilesz?
  • Prof William
    #289
    Szépen filmel kéne megcsinálni. Először a SOT az jó kerek szori. Aztán ha sikeres akkor jöhet a WW ami szintén élvezhető magában + aki látta az előzőt az a vissazautalások fojtán még képben is lessz. A film közben is meg lehet mondani a szitut.

    Azán jöhetne a gigantikus finálé a TT!

    Ki rendezi a filmet? Van arról valami hír?
  • Pegasus
    #288
    Aki látta a final fantasy-t tudja h ha a spec jeleneteket kell megcsinálni(falonfutás;egy-két szörny)akkor ha final fantasy-s grafikával nem lesz olyyan vészes a dolog.
  • Broafka
    #287
    Beni te szörnyű vagy!
    "melyik szinész tud falon futni?"

    Miért a mátrixban melyik színész tud akkorát ugrani, melyik tud repülni, stb, a gyűrük urában vajon hány statiszta kellett
    amit most nézel a TV-ben az is mind számítógép...
    asszongya az nem érdekes, nem tudom mit vársz te a mai világtól, használjuk magnézium port vakuként? vagy mi?

    egyébként meg tuti nem a trilógiát fogják levetíteni, és ajánlom is nekik hogy ne trilógiát dolgozzanak fel mert akkor megint egy nagy rakás szar lesz

    gondolj bele, ha a SoT sikeres lesz akkor jön a WW aztán meg a TTT kasszasiker lenne a rendezőnek...
  • Beni521
    #286
    csak legyen film. kb melyik hónapban adják ki?
  • Beni521
    #285
    bár a filmben ez aligha fog látszódni
  • Beni521
    #284
    Úgy könnyű, nincs benne semmi érdekes
  • IceTom
    #283
    mindegyik..egykis számítogépbeli beavatkozással:P
  • Beni521
    #282
    Én akkor azért ölném meg ha nem lesz trilógia. Mellesleg melyik színész tud falon futni?
  • Broafka
    #281
    lol, ember, ez Sands of Time!!!!
    nem TTT
    meg is ölném a rendezőt!
  • Beni521
    #280
    Dark Prince kap benne szerepet?
  • armageddon666
    #279
    "...Sadly, the Sands of Time was too kiddy, so we needed to inject at least SOME of the more Mature Warrior Within atmosphere in it..."

    DE EZ NEM KELL BELE!!! legyen a story és a hangulat ugyanaz. történjenek ugyanazok az események ugyanabban a sorrendben. de közbe mikor épp 1-2 unalmas öldöklés van belevihetnének 1-2 más dolgot. pl. hogy akkor éppen hol volt farah meg a vizier, stb. esetleg néhány katona aki még nem alakult át felveszik a harcot a homokszörnyekkel. nem sok sikerrel. meglehetne ezt jól csinálni. kevesebb monológot a princenek. meg más ötletem most nincs :D de nagyon jól meglehetne csinálni. ezzel hogy WWsítjék sztem nagy hibát követnek el. meg SoT gyerekes? azért ott kellett megölnie az apját, ott halt meg a szerelme, ott verték át,... WW az ok hogy sokkal durvább de oda az a fíling kellett. filmben azt akarom majd visszalátni. a WW filmben!
  • Pegasus
    #278
    érdekes lenne ha pont ugyanaz lenne a film mint a game.
    szegény prince végig magában beszélne és csak faráról fantáziálna
  • Pegasus
    #277
    nem tudja vki ki játsz majd farát?tudtok nekem mondani linkeket?