1076
  • Dzsiti999
    #236
    Szerintem ezen a képen már hasonlít valamennyire...

  • el bruja
    #235
    Ez a szerep szerintem 1általán nem hozzá való. Én legalább is nemtom elképzelni hosszú hajjal horrorisztikus arccal a falon rohangálva...
  • Black Hawk
    #234
    VS.

    Hmmmm Keanu jó színész de szerintem ehhez öreg. Bár elég fiatalos arca van.
  • el bruja
    #233
    neee csak Keanu Reevest nee....:(
  • Dzsiti999
    #232
    Hát, szerintem igaz...

    Hivatalos PoP fórumon írták, egyik gyerek megkérdezte Mechnert, hogy igaz e, és ezt írta.
  • armageddon666
    #231
    Ugye ez csak kamu?! fake?! nem igaz?! UGYE???!! :S
  • Dzsiti999
    #230
    Keanu Reeves fogja játszani a Herceget...

    Jordan Mechner wrote:
    "We chose Keanu because he looked almost exactly like the Prince I originally wanted in the movie. Plus, he is already buffed up from his Matrix time, so that'll be cheaper for our Martial Arts instruction team.

    That's right: MARTIAL ARTS.
    Not only will Keanu write the Prince's dialogue himself, in the way that he sees fit, there will also be slow-motion wire-fu battles, plus the half-naked ladies we saw in the rather excellent Warrior Within.

    I always liked that game better, especially since that was the game I had the most influence on. Sadly, the Sands of Time was too kiddy, so we needed to inject at least SOME of the more Mature Warrior Within atmosphere in it to make an eventual sequel possible.

    I'm thinking about replacing the Prince with Harrison Ford or either Morgan Freeman in the next movie.

    Why, you ask?
    They both have years and years of being hunted behind them, unlike Keanu, who just had a really, really sucky haircut.

    Hope to have answered some of your questions with this e-mail!

    Kind Regards,
    Jordan Balthasar Edwin Mechnerwinkel."
  • armageddon666
    #229
    miért? sokkal szabadabbak lehetnének az alkotók. mibajod az animációs megoldással? ha jó minőségő akár valóságos is lehetne!
  • Broafka
    #228
    fúúúj, még csak az kéne hogy animációs legyen, soha!
  • armageddon666
    #227
    szerintem fogják magukat és az átvezető muvikban használt techet megtuningolnák és azzal egy animációs filmet összehoznának... és akkor nincs ilyen gond hogy csunya lett a herceg...
  • Broafka
    #226
    igen, de a Prince-nek nincsen ázsiai beütése :D (szerencsére)
    és az borzalmas lenne princenek, és Ábrahám János is szar lenne szerintem, nem tom mit éltetik annyira :-/
  • Black Hawk
    #225
    az márk dákászkósz és csak az ázsiai beütése miatt hagytam meg.
  • el bruja
    #224
    Én valahogy 1iket sem tom elképzelni Prince-ként. Dehát az a bal legalsó...
  • Black Hawk
    #223

    szerintem leszűkítve a lista. De ha gondoljátok írhatok indoklást is.
  • Broafka
    #222
    Johnny Depp hallod, mint Prince? úristen de nem való neki az a szerep
  • Broafka
    #221
    szerintem ezek közül még Huge Jackman lenne az egyik jó Prince!
  • RAMMSTEIN99
    #220
    HELL-o ä³³ ember itt 1 oldal:http://www.princeofpersiafan.com/3/pop-movie-poll/
  • el bruja
    #219
    hát igen..télleg Josh Somerhalder lenne ezek közül a legjobb... milyen már az a kopasz de a másik se semmi...ő sztem inkább a passióba illene..
  • Broafka
    #218
    szerintem az első herceg lenne a legjobb hozza: Josh Somerhalder
    elég fiatalos arca is van, hozzá vágnak egy hosszú hajat + egy mérges arcot (mert szegénykémnek nincsen túlságosan)
    de Farah az nem lenne rossz, viszont nem eleg fiatal, a játékban kb egy 18 éves csirke!
    itt meg...
  • Prof William
    #217
    Jó lenne ha ő lenne...
  • berlinboy6329
    #216
    Csak azt nem értem mé van 3 prince?Gondolom h a Prince(rumored9h ki lesz a herceg de a The prince a mi a peccsa?
  • berlinboy6329
    #215
    mellé van írva h rumored,tehát híresztelés.
  • Prof William
    #214
    "Wow..... i am thrilled only with the movie idea."


    Eggyetértek. Reméllem ez még csak híreszteleés. Követhetné a gamet. Bár bele lehet magyarázni hogy a Vezir a világot is homokosítani akarja miután kiengedte a időhomokot. :)

    Ha tényleg az leesz Fara akit anak gondolnak akkor jó válaszás! Lehet tudni valamit? Ő lessz vagy ez még csak híreszteleés? Tökéletes lenne Farahnak! :)
  • seriesfanatic
    #213
  • Broafka
    #212
    én meg remélem hogy a SoT zenéi benne lesznek :)
  • el bruja
    #211
    Sztem a doom-al sem volt semmi baj. Van aki élvezte, van aki nem.
    De azért remélem ezt a filmet mindenki élvezni fogja
  • Prof William
    #210
    Vslami infó?

    Rendező? (Reméllem normális.)
    Cég?

    Remélem legalább annyira törődnek a játékhűséggel, mint a Silent Hill esetén. (Ha Doom szerűen elszúrják hát akkor én...)
  • zoliii
    #209
    Naná hogy az első részt fogják megfilmesiteni csak az a baj hogy jövőre jön be a film.
  • el bruja
    #208
    Jah első filmnek ugye a Sands of Time lesz..sztem rendesen sorba fognak haladni, nem csak az első részt csinálják meg... legalábbis ajánlom
  • Prof William
    #207
    Jaja. :)

    - Ahh you must be the Prince Of Persia! Come home at last! Too late...
    - Ne dumájjá papi! - ÉS Diesel beledob egy kést a Vezír koponyájába... The End
  • thaliazu
    #206
    szerintem is hasonlít, de nem az igazi, bár Vin Dieselnél jobb
  • Prof William
    #205
    Az a manusz? Nekem is ez jutott az eszembe... Jó prince lehet.

    A sztoriról tudunk valamit? Reméllem a játékok szoriját fogja követni.
  • el bruja
    #204
    Nem Vin Diesel. Csak valaki felvetette, milyen érdekes lenne. #182 --ott van 1 honlap, és rajtavan, ki fogja jáccani princet.
    Hát elég érdekes...bár ha hosszabb haja lesz, és komoly arcot vág, talán nem is lesz olyan rossz
  • Prof William
    #203
    Vid Diesel inkább ne. Valami ismeretlen de jóarcú szinész kéne. Aki még Princere is hasonlít.
  • thaliazu
    #202
    kellemes a magány, a csend és a nyugalom.
  • thaliazu
    #201
    légyszi vki írjon nekem:(
  • thaliazu
    #200
    én csak a 2. résszel játszottam, de nagyon tetszett.
  • thaliazu
    #199
    sziasztok, tényleg megfilmesítik a játékot? Ez nagyon klassz. Olvastam a véleményeiteket, de nem tudtam rájönni, hogy ki is fogja játszani a főszerepet: Boone vagy Vin Diesel?
  • IceTom
    #198
    Na?nincs semmi új hír?
  • Black Hawk
    #197
    hülye vok de az nem ian somerhald?->Bohn