423
Nos biztos van több is.. :)
  • stringr
    #343
    de az nagyon jól nézhet ki:D egyébként is szeretem a lila cuccokat:D
  • derzsikovi
    #342
    persze, lila a mikulás:)tök jól néz ki:D igen, én is kevés jó mikulást ettem még eddig, belőlük próbálok márkásat venni..például a milka ugye alap..mondjuk milkába jó minden,nem csak a mikulás, hardcore milka fan vagyok:D
  • stringr
    #341
    Szerintem azért a döntő többség nem valami finom:( mindenek olyan íze van mintha romlott lenne:D és a milkásnak a színe az lila?:D
  • derzsikovi
    #340
    persze,minden csokimikulás normális:D szerintem a milkáé elég jó például..én nem szeretem azokat a mikulásokat, amelyeknek nagyon vastag a csokija..kaptam már párszor olyat, de azok ehetetlenek..nah de majd most mikulásra meglepem magam valami finommal..:)
  • stringr
    #339
    meg éjjelnappalikba az ember elég ritkán is megy... amúgy csokimikulásból ki milyet szeret? van egyáltalán normális?
  • derzsikovi
    #338
    én éjjel-nappalikban szoktam találni gyöngyszemeket, ott mindenféle régebbi kiadású csoki is van, vmiért onnan nem viszik el az emberek..lehet azért mert drágább:)
  • hunter88
    #337
    Ha meg nem találsz, keress valami más Milkás csokit, szerintem mindegyik nagyon finom :D
  • Megtörhetetlen
    #336
    csak keresni kell, sok 100-as kereskedésben is ki-ki lehet fogni gyöngyszemeket, mint pl. a citromos robbanócukorkás ;)
  • krittana
    #335
    sajna a tescoban nem találtam.. azt akartam igazából megtudni, hogy árulják e még egyáltalán, mert rég nem találkoztam vele
  • hunter88
    #334
    Én nemrég láttam egy kis boltban a III. ker-ben úgyhogy biztos van máshol is :)
  • Megtörhetetlen
    #333
    Mindent lehet ;) Egyébként ha Tescóban nem találsz akkor nincs :D És Milkábol tényleg a robbanócukros a legjobb ;)
  • krittana
    #332
    valak inem tudja hol lehet venni vagy lehet e még Milka Choco & Rice csokit?
  • Tibi7
    #331
    Senki nem evett még ilyet???
  • Tibi7
    #330
    Valaki nem tudja h jelenleg hol lehet kapni chilis és robbanócukros milkát??? Megköszönném a segítséget.
  • Kovácsakipális
    #329
    Sztem a zöldtea íze pont passzol. eddg is a kitkat keverte legjobban az ízeket. ezt már mások is mondták nekem. a mogyoróvajasat pl senki nem keverte ilyen jól.
  • Willenbrock
    #328
    Ennek mi köze lehet a csokihoz?A bőrszín?
  • nagyadam77
    #327
    Hát nem tudom, én nagy teás vagyok és a zöld tea ízvilága alapból bejön, a zöld teás Nestea-t is sokan nem szeretik én speciel imádom. Így meg ha a tea keveredik az egyik (szerintem) legjobb csokival...bepróbálnám na! :)
  • hékásébredj
    #326
    Sztem a teát fölösleges keverni a csokival :F Sokkal jobbakat találni lent. Bár ez csak az én izlésvilágom. Én maradnék a 'rendes' izeknél pl narancs,sztacsatella vagy akár még a menta is
  • nagyadam77
    #325
    Hmm zöld teás KitKat, erről már hallottam, ha jól tudom a németeknél is lehet kapni. Na erre kíváncsi lennék nagyon...
  • Kovácsakipális
    #324


    Ez milyen lehet??
  • Kovácsakipális
    #323
    Ilyeneket osztogathatnak a mennyországban. :-)
    Az karton csokit így, egybe is lehet kérni, ha megnyerném? ;)))
  • hékásébredj
    #322
    na igen erre gondoltam én is de nem találtam meg :) örülök h meglett :D Hány db-ól állhat ez jó isten
  • nagyadam77
    #321
    Ha már mindenki rá van kattanva a Kit-Katre, mondjuk jogosan :) akkor tessék:
  • jaszmin76
    #320
    Hát nálam nem tartana túl sokáig az biztos. Kit-katben még nem láttam ekkorát, de ha van róla jó képed, kíváncsi lennék. Amúgy van most egy játéka a kit-katnek, amivel lehet nyerni egy egész karton csokit!
  • hékásébredj
    #319
    Ilyet láttam kit-katesbe is vhol képen :DD ezek nagyon kemények... Meddig tarthat egy ilyen :D
  • jaszmin76
    #318
    ne feledkezzünk meg a jó öreg tobleroneról sem, én egy ilyet választanék belőle:
  • Boromello
    #317
    az tényleg jó.Én amúgy a boci-t annyira nem szeretem.Nálam ha tábla csoki akkor az Milka:)
  • hékásébredj
    #316
    Karamell akkor már kitkat, bociból a sztracsis finom nagyon
  • Willenbrock
    #315
    Karamelles Boci,2-t egyszerre simán megeszek belőle.
  • Boromello
    #314
    Nem hittem volna,hogy a japánok ennyire Kit-Kat függőek...
  • jaszmin76
    #313
    Azért Japánig nem fogok elutazni egy csokiért, bármilyen finom is legyen:( Nem baj maradok az eredeti kit-katnél, abban sem csalódtam még soha:))
  • hékásébredj
    #312
    De :D Szerintem csak japánban lehet kapni, vagy 1-2 eltévedt helyen
  • Boromello
    #311
    "ott talán nagyobb eséllyel jutok hozzá"
    Miért?csak nem ennyire ritka?:O
  • jaszmin76
    #310
    tudom én is, hogy Magyarországon nem kapható, de nemsokára elutazom Németországba két hétre, ott talán nagyobb eséllyel jutok hozzá (félre ne érts, nem emiatt utazom ki:)).
  • hékásébredj
    #309
    Nemcsoda mivel itthon nem lehet kapni :)
  • Boromello
    #308
    olyat én még nem is ettem....
  • jaszmin76
    #307
    hmmm, sportszelet, tuti, és tényleg jó például futás előtt, vagy után. Nézegettem a kitkateket, nekem egy fehércsokis kellene, fini lehet:)
  • kuci06
    #306
    lekjobb :)
  • hékásébredj
    #305
    Basszus mennyi kit-kat. Én nemtudnék választani :P
  • Boromello
    #304
    íííí...nagyon jól néz ki.Evett már valaki ilyet?