423
Nos biztos van több is.. :)
  • RaZoK
    #383
    már hogy a retekbe ne? magyar termék basszus :D

    itt tatabányán minden kisboltban kapható ne vicceljetek már, hogy pesten nem kaptok ilyet mert akkor beszarok :D
  • mark364
    #382
    igaz, de itthon nem lehet kapni.
  • monkeymajom
    #381
    most rögtön azonban nyomban hirtelenjében mondd meg,hogy Bp-en hol lehet kapni!!!!?????
  • Dynamic
    #380
    Miért kéne emlékezni rá, amikor most is van?
  • monkeymajom
    #379
    mondhatnám,hogy igen:D...de nem tehetem mert elég lelkiismeretes ember vagyok:P
    Ha beküldöd a blokkon szereplő adatokat az oldalukra és kisorsolnak akkor nyersz egy hétvégét a csokoládé mennyországba Brüsszelbe :)
    De tudom,hogy te nem akarsz menni szóval várom a segítséged:D (AP szám,tranzakciós szám, időpont)
  • nitemare
    #378
    tény, hogy nagyon jó, de magyarországon mintha kicsi lenne belöle a választék, bár lehet hogy csak én keresem rossz helyen. Találtam már ilyet, hogy belga csokik boltja, de itt aranyárban van minden, ezért inkább arrajáró ismerősöket szoktam megkérni, hogy hozzanak és akkor beraktározok. Jelezném, hogy én vásároltam a közelmúltban! Minek kell? :)Elszámolod kiadásként a cégben? :D
  • monkeymajom
    #377
    juj a cote d'or olyan roppanós,hogy összecsinálom magam! az étcsokikért sose voltam oda..a tortáról is mindig leszedtem a bevonót és csak a tésztát ettem meg a töltelékkel:)
    Szóval valami ízorgia amit ez az elefánt a számban csinál :D
    (ha valaki a közelmúltban vásárolt bármilyen cote d'or csokit és esetleg megvan a blokk róla az jelezze felém!!!!)
  • mark364
    #376
    skacok erre biztos emlékeztek:)

    kár hogy már nem forgalmazzák:(
  • wahquarch
    #375
    a jó öreg vadász atyaúristen, mennyit faltam belőle, manapság ha még lehet egyáltalán kapni elég olcsón hozzá lehet jutni finomnak finom ,de nem az a minőségi csoki :D

    Milka, Boci, de a pálmát nálam is inkább az ilyen minőségi csoki mint a Cote D'Or viszi :D
  • hamotar
    #374
    még én is emlékszem a vadászra :) jó rég volt :(

    mostanában inkább a magaskakaótartalmú csokikra álltam rá, leginkább a cote d'or-ra :)
    amit nagyon ajánlok az a Cote D'or Sensations Noir Pistache :)
  • mark364
    #373
    na igen!
    ezek az alap csokik;)
  • RaZoK
    #372
    jaja, szintén muter hozza :D
  • mark364
    #371
    régen muter mindíg ilyet hozott haza:D
    ízlett:)
    valaki emlékszik még rá?
  • RaZoK
    #370
    melyik fajta ?
  • tommygear
    #369
    Pina
  • Bl1ND
    #368
    Milky way , 3bit 4ever xd
  • gyuszi1987
    #367
    After eight kedvenc, de a toffife sem rossz:D
    ja meg a milkából az aminek a közepén fehér massza v csoki van(alpesi tejkrémes)n meg persze kinder choko bons áá nyammi. Í megyek is és veszek :D
  • suppa
    #366
    Sport szelet! ^^:)
  • Avpfan
    #365
    Gombóc Artúr ?

    Amúgy a boci csoki a legjobb. Na meg az ír whiskey!
  • Bokafix2
    #364
    "A kerek csokoládé, a szögletes csokoládé, a hosszú csokoládé a rövid csokoládé, a gömbölyű csokoládé a lapos csokoládé... az egész csokoládé, a megkezdett csokoládé..."

    Na ki mondta?
  • Kandurex
    #363
    Ilyen kávés tejszínes, fehér csoki, ritka...nem nagyon lehet itthon kapni...nem is tudom a nevét, csak azt, hogy...finom :)
  • Rubenvagyok
    #362
    Tudok ennél jobbat chili+gránátalma+csoki érdekes íz keverék. Nem olyan amit mindennap eszel, de egyszer-egyszer nem rossz.
  • trabiubi
    #361
    Nagyon szeretem a kekszes csokikat is, de az már nem csoki, hanem kekeszes csoki, az meg kicist más :) Amikor csokiról beszélek, az nálam egy tábla klasszikus coskit jelent ^^
  • fishsticks
    #360
    Egy igazi csokiszakértő tudja, hogy halmozni kell az élvezeteket. Pl chili+csoki
  • Rubenvagyok
    #359
    Túl sok a jóból? Ilyen nincs sosem lehet elég a csokiból!!! Ez alap szabály, én tanítsalak meg erre is! Ifjú padavanom
  • trabiubi
    #358
    Ezel egyetértek. Csak a sima milka finom, a többi az már túúl sok a jóból :P
  • fishsticks
    #357
    Nekem a marcipános dolgok jönnek be a legjobban. Pl: Szamosmarci, Milka marcipán szaloncukor most ami aktuális lesz szerintem
  • Rubenvagyok
    #356
    Ezek gyerekkoromban még finomnak mondhatók voltak,de mostanában vagy rosszabbat csinálnak vagy csak én lettem igényesebb a csokikra de valahogy nem az igazi! Inkább a Milka vagy esetleg a Boci a magas kakaó tartalmú csokikat annyira nem csipázom.
  • tomcsa4
    #355
    Az én kedvencem a Bounty és az alpesi milka (itt fontos megjegxezni, hogy a sima és csakis a sima).

    Ami nem sima milka, azt egye meg más. :)
  • Pluskast
    #354
    Kinder csoki! Nyami-nyami!
  • derzsikovi
    #353
    nekem a szamba meg az eperjó ízlik, a kapucíner meg a bohóc nem rossz, az autós és a lottó viszont megvallom őszintén nekem nem ízlik..de tény ami tény,6/4-es arány nem rossz:D
    Szoffer te küldtél már be?:)
  • RaZoK
    #352
    * hiányzik róla az eperjó, az is nagyon zsír
  • RaZoK
    #351
    a csoki nálam itt kezdődik, aki ezeket nem szereti az haljon éhen :D

  • Szoffer
    #350
    Persze, hogy nem elhanyagolható:D így legalább van mit vágdosni meg küldözgetni:D
  • derzsikovi
    #349
    sok milkát hozott a mikulás?:)én is reméltem h milkát fog hozni, már persze nem csak az xbox miatt, de az se elhanyagolható mondjuk..:D
  • Szoffer
    #348
    jól néz ki az xbox, de kár, hogy venni nem lehet... mondjuk minegy mert sok csoki összejött mikuláskor, szóval simán nyerhetek is akár:D
  • derzsikovi
    #347
    ilyet sehol nem tudsz venni..
    ilyet csak nyerni tucc:)
    sok milkát kell megenni hozzá:)
  • stringr
    #346
    az kemééény:D beleszerettem:D:D:D:D:D hol lehet ilyet venni?:D
  • derzsikovi
    #345
  • derzsikovi
    #344
    láttad már a lila xboxot?:)