1340
  • Nyugis
    #1260
    ujrahuztam az UFO-afterT!
    plzz, mondja meg valaki, hogy melyik MOD-ot kell konkrétan feltenni ahhoz, hogy CSAK A REtuknak legyen benne páncél?? Én sajna nem tudom, hogy melyik mod az.. a MOD neve kellene..
  • Zogu
    #1259
    Na, ez nem működik nálam.
  • BBalee
    #1258
    Klikk a tetejére és egyszerűen felfúzod (drag to resize log panel)! Ez tényleg bugos, mert ha kb öt sort, vagy kevesebbet tud megjeleníteni, akkor egyszerűen nem látszik az ablak. :)
  • Zogu
    #1257
    Sajnos véletlenül bezártam képernyő alján lévő infó ablakot, és nem tudom újra kinyitni. Ugyan azt írja, hogy az egérrel lehet változtatni a méretét, de nem megy. HELP!
  • Nyugis
    #1256
    jahhhaj! ujrahuztam az UFO_T!
    plzz, mondja meg valaki, hogy melyik MOD-ot kell konkrétan feltenni ahhoz, hogy CSAK A REtuknak legyen benne páncél?? Én sajna nem tudom, hogy melyik mod az.. a MOD neve kellene..
  • Agamemnon
    #1255
    Jaj, ne adj neki banner nevet, mert így alapból tiltja a browserem, és most nincs kedvem állítgatni, amúgy, ha jól nézki, akkor tetesd be nyugodtan.
  • Cobra.
    #1254
    Örülök, mivel már kb 10x le lett írva a fórumon :)
  • Ramirez
    #1253
    megoldodtam
  • Ramirez
    #1252
    hi ha nincs a csapatban az igeden aki tud irányitani :) (Tudjátok melyik faj) Akkor ha van egy olyan küldi hogy el kell kapni, de nem megolni egy másik idegent akkor azt hogy kell csinálni? Mert ha a bénitó granyot tobok rá akkor összeesik és nem mozdul.
  • TreDoR
    #1251
    Hi! Nem tudom, hogy kell-e ez a banner, ha igen akkor írjatok:

    Afterlight banner
  • Nyugis
    #1250
    igen nagyon sok angol szöveg van.. és jó sok apróságról is kimarad az ember ha angolul nyomja, ugy hogy nem vágja azt.
  • Me0w
    #1249
    Mert annyi angol szoveg van a jatekban... :D
  • Nyugis
    #1248
    akkor magyarán ezt megnyertem.. azaz, nem lehet vele mit kezdeni.. Rendben, köszönöm az infot! a magyar nyelvet egy mod miatt nem adom fel...
  • Cobra.
    #1247
    Az ALTRmod.vfs-t a játék főkönyvtárába kell rakni, a LocalizationPack.vfs-t meg a Localizations könyvtárba. Ezután nagy valószínűséggel angol lesz a játék nyelve, mivel szerintem a Localization.vfs tartalmazza a szövegeket. Ha visszarakod a magyarítást, akkor lesznek a kódok pár szöeg helyén, mivel azok a módosított tartalmak.
  • Nyugis
    #1246
    az 1.5ös patch van fent.. esetleg huzzam ujra z egészet tegyem fel a patchet, és ugy magyaritsam..?
    És akkor még annyit, hogy konkrétan a tömöritettből melyik nevü VFS- fájl kell majd amit be kell másolni? Azt az ALTRmod-ot? kell még más is hozzá?
  • BBalee
    #1245
    Kérdés:
    Melyik patch van fent? Mert minimum 1.4-es kell.

    Install:
    1. '<gamedir>\localization\LocalizationPack.vfs'-t felül kell írni a ZIP-ben lévő vfssel, az eredetiről célszerű másolatot készíteni.
    2. 'ALTRmod.vfs' az UFO könyvtárába kell másolni.



    !read this before using.txt-ben az utolsó NAGYBETŰS rész:

    „Ettől a verziótól kezdve új eszközök és technológiák szerepelnek, és ha elmented az állást miután feltetted a modot, akkor a program valószínűleg ki fog lépni ha eltávolítod a modot és azután betöltöd.

    Ez a mod lehetséges, hogy nem kompatíbilis a nem angol verziókkal.

    Használata, csak saját felelősségre.”
  • Cobra.
    #1244
    Egyik filet kihagyhattad, vagy rossz helyre másoltad.
  • Nyugis
    #1243
    nos, feltettem a MOD-okat, viszont most meg az van, hogy a gyártásnál és a kutatásoknál nem irja ki a dolgok nevét.. helyette beír egy számot.. pl: 3001, stb... Mit tegyek?
  • Cobra.
    #1242
    Megy 1.4-gyel és 1.5-tel, én az utóbbival kezdtem most el. A LocalizationPack.sfv-et kelett felülírni (tényleg, ez válasz 3P kérdésére, emiatt átmegy angolba a játék), elvileg ezzel is kellene mennie, ha nem, akkor ezt a file-t újra kell raknod.
  • Nyugis
    #1241
    ujrakezdtem de valami nem stimmel.. hogy tudom leszedni a mod-ot? elég csak törölni a az .SVF fájlokat maiket bemásoltam? és melyiket kell benthagyni, ha azt szeretném, hogy a retu rucikat ki tudjam fejleszteni?
    és ez a MOD megy 1.5patch alatt?
  • Nyugis
    #1240
    és akkor, ha most azt választom, higy új game, akkor tökéletesen fog futni a MOD-dal együt?
    Még egy kérdés, ha már újra kezdem, akkor esetleg van -e még iolyan MOD,. amit érdemes feltennem?? Csak hogy ne szivjam meg megint.. :D li tud erről érdemben nyilatkozni?
  • 3P
    #1239
    Assztem a hétvégén neki is ugrok a modnak.
  • Cobra.
    #1238
    A MOD csak új játékkal fog menni, de az eredetidet még visszaállíthatod, ha még van eredeti állapotról mentésed.
    3P: elvileg mennie kell, csak valószínűleg a felszerelések leírása megy át angol nyelvre.
  • Nyugis
    #1237
    na neee.. akkor ez azt jelwenti,k hogy kezdhetem előrrök..??
  • 3P
    #1236
    A magyar változattal működik ez a MOD?
    Már 1 napja, hogy befejeztem a játékot, de hiányzik.... :)
  • Cobra.
    #1235
    Remélem nem már megkezdett játéra raktad, mert akkor nem is fog rendesen működni.
  • Nyugis
    #1234
    feltettem ezt a MOD-ot, de csak a baj van vele.. Egyszerüen nem tudok a robotoknak a "kezébe" tölténytárat tenni!! a másik gondom meg az, hogy valami miatt az egyik emberemet nem engedi be a csapatba, csak ugy ha cserélem másra. Nincs semmi küldim, és fegyok is vannak nála.. mi lehet az oka?
  • Cobra.
    #1233
    Eléggé megnehezíti ez a Rebalance mod a játékot, a robotok nem csak erőssebbek, de sokkal többen is vannak. beastmenek idáig szerencsére nem sokkal erősebbek, kicsit talán több a HP-jük ,de nem hemzsegnek úgy, mint a robotok.
  • 3P
    #1232
    Ja-ja fent volt 1.5 patch. Közben meg is oldódott. Elnyomtam még sok napot és egyszer csak megjött az űrhajó (tényleg nagyon sok napot).

    Összességében nagyon bejött a játék, csak a vége volt nekem picit unalmas. Szerintem az új sorozatból torony magasan ez volt a legjobb rész.
  • Nyugis
    #1231
    fent van az 1,5patch a gépéden?
  • 3P
    #1230
    Hát asszem feladom. Reggel óta pörgetem a játékot, de semmi. Azóta minden ami csak lehet fel van fejlesztve a bolygón (radok, bányák, terraformálok). Új kutatás továbbra sincs. Néha-néha 1-1 küldi, de egyre ritkábban. A fő bázisra még mindig azt írja, hogy bevehetetlen.
    Az a legfurcsább, hogy még mindig 3 elérhető küldit kínál fel, de továbbra is csak a Bestia bázist látom (a holdat sem látom elérhetőnek, tehát nem tudom, hogy épp ott lennének-e a nemlátható küldik).
    Nem lehetne rájönni valahogy, hogy melyik ez a 3 küldi? Én semmi direkt elérést nem látok.
    Mit csináljak, hogy valami tovább lépés legyen?
  • 3P
    #1229
    Igen a földi hajó tényleg nem jött még meg. Csak már elég rég írták, hogy elindultak, és arra gondoltam, hogy valami trigger fog.
  • Nyugis
    #1228
    igwn, mek kell várni a földi hajót! egyébként ah kicsit lejebb visszaolvasol, ott pontosan ez volt a kérdés, és ment is rá válasz..
  • Cobra.
    #1227
    Az első Beastman bázis támadásról vissza kell vonulni (bár nem hiszem, hogy nálad az lenne a gond, hogy megöltél mindenkit), utána sajnos ne memlékszem már, hogy hogy volt a sorrend, lényeg, hogy akkor tudsz visszamenni, ha megjött a földi hajó.
  • 3P
    #1226
    Hát picit tanácstalan vagyok...
    Nem igazén tudok előre lépni a játékban. 1 terület kivetelével minden az enyém (ja és azok kivételével, amit víz elárasztott). A terraformázás 100% Az összes terraformázó upgradelt. A bányák többsége (néhány kivételével) is upgradelt, de a többi is folyamatban van. A radarállomások a legtöbb helyen el lettek készítve, igaz csak kevés az upgradelt belőle.
    Szóval az utolsó rész a bestiák főhadiszállása. Azt írja, hogy lehetetlen elfoglani. Én betámadtam mégis és azt írta, hogy túlerőben vannak és térjek visza az UFO-hoz. Én mégis legyőztem mindenkit, aki csak jött (sokan voltak), de van egy fal keresztbe a bázison és a mögé nem tudtam menni így fel kellett adnom és sikertelen küldi lett.
    Az a legérdekesebb, hogy azt írja, hogy 3 küldi elérhető, de én mégis csak ezt az egyet látom (már holdas küldiket sem kínál fel). Hol a többi, amiket nem látok?
    Szóval mit kell tenni, hogy vége legyen ennek a tötymörgésnek, mert ez már nem igazi játék, csak futkározik körbe-körbe a mérnök autó és néha jön 1-1 bestiás támadást, amit vigyorogva verek le. A kutatások is mind kivégezve (csak egy nem érhető el, valami sav fegyver).
  • BBalee
    #1225
    Nem tudom, nekem angol van. Bár az Aftermath-ban nem számított. Ott annyi történt csak, hogy az extrák, amiket a mod nyújtott angol volt a többi maradt magyar. Gondolom itt is hasonló lesz.
  • Nyugis
    #1224
    az számit, hogy nekem a magyar game van meg?
    esetleg bezavarhat? tudtok erről valamit?
  • Cobra.
    #1223
    Leírás alapján érdekes a mod, úgyis akartam mégegyet játszani a játékkal, valószínűleg felrakom a modot és azzal nézem meg milyen.
  • BBalee
    #1222
    UFO:AL Total Rebalance Mod
    New items in mod: 69
    New techs in mod: 15
    New trainings in mod: 1

    A leírás szerint van benne pl.:
    added: Basic Reticulan Armor tech
    added: Advanced Reticulan Armor tech
  • BBalee
    #1221
    A diplomáciai képernyőn lehet kérni. Olyan nincs, hogy csak fegyver, vagy csak páncélt, hanem általánosan „request equipment”. Majd véletlenszerűen felajánl valamit, sajnos a követelmény is véletlenszerű, de ha rengeteg felesleges fegyvert és lőszert gyártasz, akkor nagyobb valószínűséggel tudod fegyverre cserélni.

    Medium fokozaton egy battle armorért 3 rifle és 5 projectile magazine kell. A diplomácia során SOHA ne adj ásványt!