1340
  • tugyiti
    #1300
    szar link,de gondolom fehér textúra gond van nálad is,sajnos elismert hiba,minden fórumon irták a shader eljárásuk nem kompatibilis a gf8 sorozattal,infot még nem találtam hogy tervezik e javitani de kétlem
  • Ry0K3N
    #1299
    Holyshit. Talán videókari diver lehet. Más tippem nincs nagyon.
  • peter01
    #1298
    Sziasztok lenne egy problémám http://kep feltoltes.hu/view/080831/ufo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (nem tom lehet-e képfeltőltéstől linkelni ezért a kep után szóköz van) így néznek ki a taktikai küldetések a bolygó teljesen jó 1.6-os patch, core duo proci és 8600GT vidi kari. Az előző windowszal is ez volt.
  • koppim
    #1297
    Akkor nem tudom.

    > azon gondolkodtam megtámadom a szövetségesemet.

    Csak ki ne fuss az időből, mert ha felébrednek a hibernált emberek, éhenhalnak.
  • HAF Rigel
    #1296
    már csak a Bestia bázis van , az egész föld az enyém és a szövetségesemé , de azon gondolkodtam megtámadom a szövetségesemet.
  • koppim
    #1295
    talán még nem jutottál el arra a szintre a játékban,hogy elérhesd ezeket a fejlesztéseket.

    Én még nem tartok itt úgyhogy sokat nem tudok hozzászolni.
  • HAF Rigel
    #1294
    hát nem tudom nekem nem csinálja , vszont kérdeznék . mitől van az hogy egyes dolgokat nem tudok kifejleszteni , pl sav fegyverek , azt írja nincs sav löszerem , és minden küldin viszek vissza vagy 10 db , Ilyen a Pszi fegyver is , annyi van mint a szemét a raktárban .
  • koppim
    #1293
    Sajnos megint előjött a hiba.
    Valami ötlet?

  • koppim
    #1292
    1.6 Patch segített.
  • koppim
    #1291
    Nálam kilépésnél kékhalállal lefagyasztja a rendszert. A Gamestar-os 1.5-ös verzió van meg.

    Mit lehetne tenni?

    Renszerem
    AMD athlon 64 3000+; 1,5G Ram ATI rx1650

  • wendi1106
    #1290
    helló all

    tudnátok nekem segíteni - magyarul szeretném végigtolnia "trilógiát" az első rész meg van magyarul de a másik két részéhez az aftreshock-hoz és az afterlight-hoz honnan tudok keríteni magyarosítást vagy valami magyar nyelvi fájl ?
    segítségeteket előre is köszönöm
  • HAF Rigel
    #1289
    Megtaláltam a bibit , mégis csak támadtak a gépek , csak a piros nyilat nem vettem észre .
  • HAF Rigel
    #1288
    újra játszottam és , azt írja ki hogy a honi bázisom megsemmisül minden emberem halott , pedig nem támadta semmi
  • HAF Rigel
    #1287
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem . Játszogatok egyzser csak vége a játéknak , minden emberem halott . Pedig viz van nem támadnak az ufok vagy nem tudom mi van de már 2 szer meghaltam így .

    Tudnátok segiteni ?


  • blackjoe HGRT
    #1286
    hé tudna vki segíteni nekem? a GameStar-ral nemrég az UFO Afterlight, fel is tettem, minden király, de a bolygó egy nagy fehér kőr, éss így nem tom megtalálni rajta a küldiket. Feltettem a javítást is, de nem jó. levettem minden grafikai beállítást is a minimumra, de ugyan olyan! a gépemre meg tuti hogy jó. Mi lehet a baj? [#help
  • peppino3
    #1285
    exe hibát észlel
  • Agamemnon69
    #1284
    Reinstall?
  • peppino3
    #1283
    segitsetek végig betölti a játékot de mikor elkezdödne a játék hibát jelez és nemtom mitcsináljak elöreis köszönöm
  • Adidi
    #1282
    Valaki tud nekem segíteni?
    Hogy a francba lehet leverni a Beastman bázist?
    Mi kell ahoz hogy felépítsem a Beastman és a Martian interrogationt?
    Hogy kell használni a hazahozott ellenséges robotokat?
    Egyenlőre ennyi!
  • Nyugis
    #1281
    okés akkor hogy juthatok fejlett retu páncélokhoz mert ezek a kis marhár nagggyon hamar halnak az alap ruciban!!
  • Cobra.
    #1280
    Nem lehet választani hogy mit kapsz, illetve ha felszerelést akarsz adni, akkor ott is a gép mondja meg mit akar. Alapanyagot NEM szabad adni, mert később hiányozni fog.
  • Agamemnon
    #1279
    Szerintem nem tudsz kifejezetten egy dolgot kérni, csak kérni tudsz, vagy adni nekik valamit, amiért ők cserében adnak valamit...
  • Nyugis
    #1278
    hogy lehet a retuktol páncélt 2kérni? mi a modja?
  • Nyugis
    #1277
    vagy visszatöltesz egy régebbi mentett állást ha van olyanod..
    aztán meg magyaritsd le.. ;-)
  • Cobra.
    #1276
    Sajnos csak úgy hogy felbontod az egyezséget és utána megtámadod az egyik területüket. Viszont utána nehéz lesz visszaszerezni a fegyverszünetet. Ha nem tudsz másik bányát megszerezni, akkor vagy vársz, míg tudsz terraformálni (vagy messzebbre elmeni a hajóval), vagy kénytelen vagy betámadni a reticulanokat (később úgyis le kell őket ölnöd).
  • narumon
    #1275
    Skacok valaki segitsen már nekem. Tradeltem a rectikulákkal metalt, de most a beast elfoglalta egy olyan bázisomat amin metal bánya volt. Azt nem tudom visszafoglalni mert túl hostile, hozzávaló ruhát nem tudok gyártani mert kevés a metal. A tradet hogy a rákba lehet cancellálni. Már az atyaúristent is próbáltam sikertelenül :(
  • Nyugis
    #1274
    a kölcsönösség jegyében tetem. Csk és kizárólag azért, hogy ha valkinek megvan az eredeti, és sérült akkor legyen egy biztonsági másolata... ;-)
    Ennek jegyében ha valakinél vannak nyelvi fájlok, és azt szívesen megosztaná, akkor itt a lehetőség, tegye meg az alábbi cimen..
  • Agamemnon
    #1273
    Folytatásról senki sem hallott semmit? Én körbenéztem a fejlesztőknél, és a kiadónál is tegnap, de nem találtam semmit, vagy csak nem ástam eléggé mélyre. Van valakinek valmilyen infója?

    És köszönjük a magyarosítást! Biztosan lesz olyan aki hasznosnak tartja.
  • Nyugis
    #1272
    ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt Senor baltazar, és mindenki:
    http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/
  • Agamemnon
    #1271
    Szerintem is tök jó volt, a csapatot meg egyszer kellett csak összeállítani. Max egy két új cuccot adtál nekik, amit kikukattál/legyártottál.

    Nekem bejött.
  • TreDoR
    #1270
    Eddig nem nagyon jáccottam vele, mert, mint írtam átláthatatlan a fejlődési rendszer (legalábbis az elődökhöz képest), meg ahhoz, hogy összeállítsak egy teamet 86 ablakot kell átnézni, (emberek, csapatok, raktár, felszerelés, meg f*rkam tudja, hogy még mit...)

    A leggázabb, a demo megjelenésekor terveztem, hogy csinálok róla egy honlapot (el is kezdtem még akkor, 1 hónapig csináltam...), de mivel a magyar verzió csak !másfél! hónappal az angol után jött ki, teljesen elment a kedvem az egésztől.

    Az extraterrestrials egy rakás kaki, és ebből a szériából meg már nem jön ki több előreláthatólag, szóval nálam asszem ennyi volt az ufo sorozat, inkább hagyják a p*csába és ne baxák még jobban szét a régi ufo/XCom részek emlékeit ilyen trágyákkal.

    Akinek bejön, bejön, ízlések és pofonok.
  • Balthazar
    #1269
    Ez azt jelenti megbántad? Sztem ez a legjobb az összes közül, az Aftershock játszhatatlan volt
  • TreDoR
    #1268
    MediaMarkt-ban lehet kapni, én is ott vettem (csak nemtudom minek)...
  • Balthazar
    #1267
    Szasztok! Lenne 3 kérdésem/ kérésem:
    1. Valaki eltudná küldeni a magyar "manualt" ?
    2. Tudna vki egy vagy több tippet/ trükköt küldeni ?
    3. Valaki nem heggeszt egy magyarosítást hozzá, mert a cd galaxisban már nem lehet kapni a magyar verziót, magyarosítás meg nincs külön hozzá.
    KÖSZI!!!!!!!!!
  • Agamemnon
    #1266
    Annyira nem is áttekinthetetlen.
  • TreDoR
    #1265
    Sztem is felesleges, ugyanannyira áttekinthetetlen xar a magyar verzió, mint az angol...
  • Agamemnon
    #1264
    Ha egy kicsit tudsz angolul, akkor felesleges.

    Amúgy nem tudom...
  • Teutatas
    #1263
    Sziasztok tudna valalki segíteni hogy hol találom meg azt a bizonyos file-t amivel magyarul tudnék játszani ? megnéztem a webet+magyarítások portált de nem találtam előre is kösz
  • Agamemnon
    #1262
    Én nem hallottam semmi infót. :-(
  • Zogu
    #1261
    No akkor ez kifújt. Új játék?