758
  • desigo
    #518
    Sport2 most

    Darts
    Las Vegas Classic 2007, 9/3-4. adás

    Lewis vs Manley
  • desigo
    #517
    Sport Klub most:

    Hungarian Darts Open


    csajok dobálnak:)
  • peti4811
    #516
    Köszi a tippet.
  • jbal
    #515
    http://isohunt.com/torrents/?ihq=darts+final
  • peti4811
    #514
    Helló, keresem a 2007.01.31-i Vb döntő felvételét DVD-én vagy videón, tud valaki segíteni???
  • Virgács
    #513
    Halihó mindenkinek!
    Én mint már egy kicsivel korábban is írtam,nekem már volt többféle táblához szerencsém.A tanulópénzt és a tanulóutat végig jártam.Most olyan táblám van mint amit a Gábor ügyesen felvázolt.Elötte nagyon sokat mérgelödtem azon ,hogy kipattannak a nyilak.A legutobbi kellemetlenségem ezzel kapcsolatba,hogy az egyik versenyen azért nem jutottam tovább mert pont a köcsög drótot dobtam meg a kiszállónál:( így jártam,ha a versenyen éles táblá lett volna , akkor tovább jutok.De emlékszem arra is amikor még ,csak otthon gyakorolgattam,és a harmadik nyil kellett volna a 180-hoz,de persze lepattantt a drótról.Na ezek azok az apró kis tüskék amit nem szeret az ember a drótos táblákban.
  • zekgabor
    #512

    pl. a TV-ben látható versenyeken is olyan táblákkal játszanak (és azokról nem pattan vissza a nyíl gyakorlatilag) amelyekbe 'pengék' töltik be a drótozás szerepét.
    Sajna a drótról lepattan, normális ide vagy oda, de egyszerűen idegesítő.
  • G04LK33PeR
    #511
    Szia! nekem is ilyen van, nem tudom milyen márka de szerintem jónak számít, 2 éve vettem és azóta is nagyon jól bírja pedig gyakran használom.
    Az hogy visszapattan nálam is van de szerintem ez normális, ha nem alumíniummal lenne összfogva akkor sztem sz@r lenne.
  • cindy86
    #510
    Sziasztok! Én vettem egy egész jó táblát azt hiszem Union Jack de nem biztos. Az egyetlen bajom az ha eltalálom az alumínium szálat akkor néha visszapattanik a nyíl. Van erre megoldás? vagy mégsem vettem jó táblát és vastag az az alumínium szál ami elválsztja a mezőket?
  • zekgabor
    #509
    Egy jó minőségű táblát az ember hosszútávra vesz. Persze attól függően, hogy mennyit játszol, lehet több évre.
    Kezdetnek vettem egy hagyományos sisal táblát, végül lecseréltem a legdrágábbra. Az kerül igazán sokba, amit kétszer kell megvenni. Először a ratyit, azután a normálisat.
    Ha van lehetőséged, akkor a lakás díszének sem utolsó, jó minőségű táblát vegyél. Abban nincs olyan, hogy kezdő vagy és ezért nem tudod kihasználni azt, hogy mennyire jó. Nincs az a "kár belé a jó bor".

    Én is kezdő vagyok, ezért a véleményem keveset nyomhat a latba.
    Mindenesetre sok sikert a választáshoz, és jó szórakozást!
  • kosmoo
    #508
    hello

    en is szeretnek venni otthonra dobalgatni.
    mit ajanltok kezdetnek?
    nezegettem a darts.hu-t de nem tudom mit/mennyiert erdemes.

    koszi
  • desigo
    #507
    lefényképezhetnéd a pólót...
  • Jahmesz
    #506
    Sziasztok! Érdekel-e valakit, egy poló, a nemrégiben Lakeside-on rendezett darts wb-ről? Zöld színű L méretben. Valamint eladnám (egyetemi költségeimet támogatandó) bajnokok autogarmjait. Ted Hanky, Woolfy, Carol Forwood, John Boy Watt, Gary Anderson. Ha valakit érdekel írjon a jahmesz kukac hotmail pont com-ra.
  • mateka1
    #505
    Udvozlet!
    Elado (bontatlan) Bulllegend Smartness elektromos darts tabla.
    Ajanlatokat a mateka1 kukac gmail.com emailre varom!
  • jbal
    #504
    nem húzza oda.tényleg csúszik egy kicsit de normális.azóta már vettem tűset:)
  • Virgács
    #503
    Én is így gondoltam.Nem rossz akkor ha mondjuk a T1-be csuszik az első?Nem huzza oda a többit?Vagy annyira azért nem mágneses?
  • jbal
    #502
    a nyíl mágneses végű és tapad a táblához ami fém
  • Virgács
    #501
    Én is pont ugyan így sajnálkoztam:9
    Azt hiszem erre szokták azt mondani,hogy tanuló pénz,de ne lett volna ilyen sok a jó annyát:)
    Nekem nem probléma a kipattanó,legálább is otthon.Van dobófolyosom osb-ből,és szönyegpadlóm van,abban nem látszik a lyuk.De volt,hogy a függönybe landoltt,na ennek az asszony nem igazán örült.Egyébként mióta ez a jó táblám van,csak dobó hiba miatt pattanik ki,vagy mert a toll elüti.A melóhelyemen már több gondom volt ,mert ott parketta van,és elég későn kaptunk észbe a munkatársaimmal,így lett egy jó pár lik,mire szereztem gumi szőnyeget.Ez az átka a steelnek,de számomra elképzelhetetlen,hogy softra játszak.Versenyre is ,csak steelre járok.Egyszerüen nem bírom magam rávenni a softra.

    Mágneses?Mármint a nyíl készleted nem ?
  • jbal
    #500
    ja én is sajnálom hogy anno mágnesest vettem:D
    hát nekem a "védő"karton már csak azért van ott hogy takarja a lyukakat:D
    téééék!!!!:DDD
  • zekgabor
    #499
    Végül rászántam magam (szegény perselymalacom bánta)és lecseréltem egy Unicornra:)
    Annyi nyűg volt a visszapattanókkal, amik a csempén, vagy az azt védendő szőnyegen landoltak, hogy megelégeltem. Sajnálom, hogy egyáltalán megvettem azt a korábbi táblát. Jónéhány műanyagszárat eltörtem, alut elhajlítottam. Csempét, parkettát hosszútávon szétbarmolta volna.
    Másnak is azt tanácsolom, ha hasonló problémát okoz a lepattanó nyíl,hogy szánja rá a pénzt. Dísznek sem utolsó egy ilyen darab:)
  • jbal
    #498
    kösziiiiiiiiiii ezt akartam tudni:DDDDDDDDDDDDDD
  • Virgács
    #497
    Halihó!
    Gábor a drótozással sajnos nem tudsz tenni semmit.Vagy így dobálsz és beletörödsz abba ,hogy folyton kipattan,vagy ahogy emlitetted veszel egy újat.Én is egy harrows drótos táblával kezdtem,ez elég vacak minőségü is volt.Aztán vettem egy winmau union jack táblát,ez is drótos volt,de sokkal jobb minőségű volt a szizál kendere,viszont még mindig lepattantak a nyilak.0-10ezer ft volt mind kettő.
    Most van egy unicorn eclips táblám mint amilyenre a tvben játszanak Taylorék,imádom,csodálatos,komolyan.14000ft volt,de megérte,na látod erről nem pattan le a nyil.

    Van egy idösebb szakkommentátor Őt Berecki Bélának hívják,de nem jellemző,hogy megmutatják.
    Van Mr.180-an alias Pálinkás Miklós ,Ő szokta kiabálni,hogy száááááááznyolcvaaaaaaaan!!!!!!!!!!! elég jópofa fickó,bár a magán életben azt mondják egy picit nagyarcú.
    Sajnos a sport tv embereit nem ismerem,az egyik Miki ugyszintén.
  • Carti19
    #496
    Nevére nem emlékszem de január elsején (vagy 2.án?) mikor a döntő volt mutatták a 2 kommentátort a sport televizió studiójából :D
  • zekgabor
    #495
    Sziasztok, csak amolyan hobbiból (otthon unaloműzésre, meg ha barátok átjönnek) vettem fűtáblát.
    Harrows alap (club classic) hozzá 20gos (softhoz is jó lesz) készletet.
    Kissé bosszantó, hogy mennyiszer (kb. 15-20%) pattan vissza, a drótozásról. Ráadásul azok lennének a triplák/duplák. A földön landolva a csempét is végigkarcolja.
    Ha súlyosabb darttal próbálkoznék, gondolom az se segítene sokat.
    Lehet ilyen táblán a drótozással utólag valamit kezdeni?
    Esetleg egy drága versenytábla lenne az egyetlen megoldás?
    Abból csak márkásat szabad venni? (Találtam pl. neten 11ért Bull's-t ami háromszög drótozással készült)
    Nektek mik a tapasztalataitok?
  • jbal
    #494
    a Sport TV-n a Dartsnál hogy hívják a szakkommentátort?és arra is kíváncsi lennék hogy néz ki:DDD
  • desigo
    #493
    Most megy az ismétlés a Sport 1-en...
  • desigo
    #492
    "nem nyertem"

  • Nuno88
    #491
    21 darab 180-t dobni azért nem semmi :)
  • desigo
    #490
    Nekem csak ez a kis piros téglalap használódik:)

  • Szabi 22
    #489
    Érthettő!
  • Punker
    #488
    soha nem is akartam táblát venni, ez kocsma játék, a készletem meg vagy 8 éves, baja nem lesz ha megjön a játék kedv akkor meg csak simán előveszem.
  • Japep
    #487
    Mert a három hónap alatt szarrá dobáltam a táblát is, meg a dartokat is!
    :))))

    Neked kell??? :)))
  • Szabi 22
    #486
    Akkor miért nem adod el!!!????
  • Japep
    #485
    Sajátot nem érdemes venni, mert ez úgy is csak ideiglenes fellángolás!
    Én is a Taylor-Manley döntőn kaptam kedvet hozzá és vettem táblát 8000-ért meg dartokat 4000-ért, de csak két-három hónapig tartott, aztán meguntam és azóta sem dobálok vele!
    Persze lehet, hogy nagyon megszereted, de én inkább a kocsmát ajánlom!!!
    :))))
  • Punker
    #484
    lemész kocsmába dobálni ahol van tábla :)

    aztán veszel saját készletet stb.
  • Guilty01
    #483
    Tegnap megnéztem a döntőt,és kedvet kaptam hozzá. Hol/hogy tudnám elkezdeni? Szegedi vagyok. Grat Barneveld!!
  • B0B0
    #482
    Ekkora meccset még nemigen láttam! Nagy volt Barney. Taylort még nem láttam úgy kikapni, hogy nem játszott rosszul
  • desigo
    #481
    igen,miért?
  • Richard90
    #480
    tv-tunerral nézted a meccset?
  • Richard90
    #479
    húúúú nagyon jó meccs volt :)
    nem bántam meg hoyg megnéztem :D iszonyat szoros volt.
    ja és GRAT BARNEVELD :D