380
valyon miért?
  • Heavy knight
    #300
    Igen eltértem a tárgytól...
    Bocsánat, majd indítok egy új topicot, ha lesz időm.
    De, akor térjünk vissza az eredeti irányba.Én sem szeretek tanulni, sőt a mostani félévim Qva xar lett, még nemtom anyámnak hogy adom be,h. ne kapjon szívrohamot.
  • Heavy knight
    #299
    Na jah!Csak szerintem ez elég valószínű...
    Valószínűleg nem élem már meg,h. bekövetkezzen valami hasonló, de nem szeretném, ha majd a sírom helyét felásnák,h. radiokativ hulldaékgyűjő legyen helyette...,v. szeméttelep
  • Goth
    #298
    optimista egy világkép =)
  • Heavy knight
    #297
    Jah!Sajnos!
    Bár ezért elég sokat tesz a nemzet...!
    Igazi magyar vezető rétegre lenne szükség, aki minden erejéből segíteni próbál, elindítani az országot a szakadékból kivezető úton.Olyan értelmiségiekre, akik nem elsősorban saját hasznukra akarják fordítani a politikai hatalmukat,befolyásukat.Széchenyi István és családja.Kossuth Lajos
    Deák ...Nagy költőink,íróink,és a nép, akik nélkiül nem sikerülhetett volna nekik.Az egy szép ,szebb világ volt.
    Ez a kapitalista rendszer tönkreteszi az egész viláot, és a pénz,hatalomhajhász emberiség a földet lassan de biztosan a sötét halálba taszítja önmagával együtt.
  • Dying Soul
    #296
    Lassan szégyen magyarnak lenni
  • Heavy knight
    #295
    A cigányozás legalább olyan dolog lesz,mint a köszönés régen -,nem manapság,mert sok PARASZT azt sem tud-!
    Ennek túlsúlyban ők az okai.Kivívják maguknak viselkedésükkel,a külvilághoz való hozzáállással... ,nah + a természetük is ...
    Természetesen vannak olyan cigók, akik rendes körülények között élnek,becsüetesen dolgoznak -,néhol rendesebben,mint a fehérek- szavahihetők,isolázottak,környezetük is elfgadja emiatt őket.
    De a többség nem ilyen!!!
    A baj az,h. egyre több joghoz jutnak,többhöz,mint akármelyik magyar; míg a magyarok népességszáma csökken, ők egyre csak szaporodnak,s lassan "többen lesznek,mint mi".
    ... ... ... stb.stb.stb.
    I have to go!
  • Heavy knight
    #294
    Lehet annyira utálta a sulit már álatlános 1-ben is,h. elfelejtett bejárni nyelvtanórára mikor ezeket a szavakat tanulták
    A pótlást meg azóta sem irmeri, nemhogy a hibajvítást
    -ha egyáltalán van lehetőség kijavítani a címet-
  • Sanyix
    #293
    Ja mostmá a negatív diszkrimináció helyett pozitív dizskrimináció van :)
  • Mike
    #292
    van
    én egyik haverom apja révén az
    apja világ életében melózott, és tök jó fej
    igaz haver se volt hülye, mert azzal a szesszel ment ki Kanadába, hogy itt üldözik, azóta is kinn él, már vagy 7 éve :)
  • Mike
    #291
    azt rühellem, hogy a cigók mindig erre hivatkoznak, ergo nekik mindent lehet, mert ha szólsz egyből fajgyülőlő vagy :(
  • Mike
    #290
    azért mindkettő elég nagy paraszt
  • Fenrir
    #289
    Hmm, én nem érzem magam túl öregnek de amikor én jártam iskolába akkor még nem ilyen nézetek voltak. Mondjuk akkor a diákok sem köpködték le vagy anyázták a tanárt nyílvánosan, az órán. (sajnos ez előfordult a régi iskolámban pár éve, a volt oföm mondta)

    Btw azt mondjátok hogy tanulni xar...Hát ha nem fogtok ki valamilyen jó titkárnői állást akkor a meló sem jó, én 12 órázom váltott műszakban kint a hidegben, mint pl amilyen ma hajnalban is volt. (gyk -17 celsius fok)

    Nem egy leanyálom, szívesebben lennék a fűtött iskolában ahol csak figyelnem és tanulnom kell csak éppen nekem már ez az idő lejárt és továbbléptem :)
  • Goth
    #288
    te viszont okos.
  • cicai
    #287
    hát te hülye vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • puding00
    #286
    fsdfdfdsfsfsdgsdgdgsdfhd
  • cicai
    #285
    ahha
  • nxfn
    #284
    ezt pont kinézném belőled
  • Lacc
    #283
    Detto, bár nem kétlem, hogy van köztük normális is. Csak én még egyet se láttam.
  • Goth
    #282
    Hidd el annyi ilyet ismerek és annyi ilyennel találkoztam már, hogy az alapján már nyugodtan általánosíthatok is akár. Legalábbis a mi környékünkön több az ilyen cigó mint a normális...
  • Loál János #281
    Ez nagyon jó, igazi nagy arc csávó lehet, hogy emögé bújik, gratulálok a szüleinek, meg mindenkinek az országban, aki erre neveli.
  • IMYke2.0.0.0
    #280
    De.
    A topik nyitásakor meg is kapta a magáét a nyitója... olvasd csak el.
  • szando
    #279
    khm még senkinek nem tűnt fel hogy az undor rövid o a vajon meg pontos j?
  • IMYke2.0.0.0
    #278
    Csak helyeselni tudok.
  • Marcsi 17
    #277
    Nem minden roma koszos, büdös, és csöves. Ez olyan mint az araboknál. Mindenki terrorista mert egy ( Bin Laden) az?!
  • Tarajos Sül
    #276
    Én nem!

    Te van egy romagyerek oszttársam,és tök jo fej!
    Eggyáltalán nem olyan mint általában a romák!
    /15 éves/
    már fegyelmi elött áll annnyira hülyül...

    és amikor beirja a tanár vmiért,akkor megszolal,hogy "Fajgyülölő tanárnő?Az a baja,hogy cigány vagyok?

    :DDDDDDDDDDDDD
    tök jokat lehet rajta nevetni
  • IMYke2.0.0.0
    #275
    Kisgyerek vagy még...
  • Goth
    #274
    jááááj ez szörnyű. Így már értelme sincs az életnek. :/
    Egyébként sztem a hisztis picsának egészen más jelentése van.
  • Lacc
    #273
    Micsoda problémák. Addig örüljetek amíg csak ez van :P
  • cicai
    #272
    az a tetves oszt. fönöknek megmondtuk hogy a magyár tanár az egy szígoru segg.
    magyar tanár: azt mondja hogy kérdezzünk és amikor kérdezünk akkor meg tedd le a kezed mert én beszélek.
    oszt. fönök az egy hisztis picsa mert mindig a tanárnak ad igazat.
  • nyami
    #271
    Engem ami a legjobban zavar az iskolában, azok a tanárok. Valószínűleg rossz választás volt ez (amúgy jó hírű) suli, mivel rajtam kívűl is nagyon sokan utálják a legtöbb tanárt. Nem tudom felfogni h kerülhetnek be olyan tanárok az oktatásba, akik emberileg nagy nullák. Ráadásul elvárják, hogy figyeljünk órán, jegyzeteljünk, mert ha nem megbuktat, mindezt amellett, hogy képtelen tanítani. Meg az is érdekes, hogy a tanár mindig a diákokat hibáztatja ezek miatt, abba persze nem gondol bele, hogy ez az ő hibája is lehet. Pl. valamely órákon fegyelmezések nélkül is tud rendesen dolgozni az egész osztály, míg másokon ha akarnánk, se tudnánk figyelni a tanárra, mert ő egyszerűen képtelen magyarázni, tanítani. A másik probléma meg az, hogy kurva sok felesleges dolgot kéne megtanulni (#218), amiről soha többet mégcsak hallani se fogok, ( CH3-OH + CuO -> HCHO + Cu + H2O) ha meg valamilyen téren hiányosnak érzem a tudásom és érdekel a dolog, akkor annak szépen utánanézek. Ami viszont hozzátartozik az alapműveltséghez azt illik tudni, ige (pl melyik korban alkotott Shakespeare).
  • cicai
    #270
    na mi van?
  • puding00
    #269
    csoda
  • Goth
    #268
    :OOOOOOOOO hogy csinálod???
  • IMYke2.0.0.0
    #267
  • Lacc
    #266
    és akkor mivan?
  • puding00
    #265
    A SULIBÓL ÍROK
  • cicai
    #264
    aha
  • Rafaelo
    #263
    nekem volt olyan fizika tanárom egyszer állitolag a diákjai mmegverték :O
  • cicai
    #262
    ismertek olyan tanárt aki szadista állat?
  • cicai
    #261
    hasonloság? hmm
    talán egy pici!!!!!!!!!!!!!