284
Horrorra Akadva 4
  • Szolnokboy
    #164
    a magyar szinkron csak VOLT világhírű, mostmár sajnos egy kalap szart sem ér. 80-90 es évek szinkronjai tényleg borzasztó jó voltak (elég ha a Bud Spencer filmekre gondolunk)
  • OPM
    #163
    úgyérti a magyar szinkronszínészek kimagaslanak a nemzetközi mezőnyből és ebben van valami :)
  • vg
    #162
    Mi az, hogy világhírű? Egy film (hang)hamisitása mióta világhírű csoda?
  • akyyy
    #161
    nos én már január óta erre készülök:D
  • zizu21
    #160
    Nos en is megneztem a filmet,szoval aki ismeri a filmeket amiket parodizalnak, az szo szerint halalra rohogi majd magat :D
  • akyyy
    #159
    de a magyar szinkron is világhírú:)
  • Herr Lehrer
    #158
    felirat mikor lesz?
  • apocalypse0
    #157
    én nem rontom el a poént, megvárom a magyar premiert
  • OPM
    #156
    manapság nem nehéz idegennyelveket tanulni
  • Lyan Kyj
    #155
    KVCD-set töltsd, 730 Mb, 100-al jön, a sample alapján teljesen nézhető, a hang is korrekt
  • akyyy
    #154
    a kép tűrhető (bár mozis) a hang viszont elég jó ( a mozik szkébe lévő, hallásérüteknek készült izéből van felvéve, szal nem mikrofonnal), de nem szinktonos, felirat tudomásom szerint nincs.
  • Krezga
    #153
    Scary Movie 4 TELESYNC XViD-PUKKA
    én egy ilyent találtam, de ez csak 711 mb, nem tom, hogy letöltsem-e.
    Szerintetek ez milyen minőségű lehet?
  • Lyan Kyj
    #152
    BAKKER, belenéztem a Sample-jébe ennek a verziónak!ÁHÁÁHÁHÁHÁ!!!! Millió dolláros bébi paródia-részlet, ÁÁÁÁÁÁ:DDDDDDDDDDDD NAGYON ÜTŐS!
  • Lyan Kyj
    #151
    Ok, ezt már tölteni fogom!:) THX
  • Sil3nt
    #150
    Scary.Movie.4.TELESYNC.SVCD-SEPTIC



    egyre nezhetobb...ezen el lehet gondolkodni [1.39gb]
  • grebber
    #149
    Na aki megnézte már irjon hogy sikerült!
  • Sil3nt
    #148
    kep nezhetobb mint a cam-es illetve a hang sokkal jobb. [meg igyis nem ajanlom letolteni, 1 heten belul biztos lesz mar nezhetobb verzson]
  • akyyy
    #147
    amugy Ts, vagyis ugyanaz mint a kamerás, a hangal más, picit jobb, mint a mozis hang, de mivel nem magyar nemsokat érsz vele:D
  • akyyy
    #146
    nézd meg a faq-ban
  • OPM
    #145
    Scary.Movie.4.TELESYNC.XViD-PUKKA

    ezis kamerás? nemvágom ezeket a rövidítéseket :)
  • Extraboy
    #144
    En nem birom ki addig :)
    Neonak koszi, hogy szoltal.
  • PLackó
    #143
    Cam?inkább egyenlőre hanyagolom.meg úgyis csak normális minőségűhez csinálnak feliratot.
  • NEOreg3
    #142
    2006-04-14 VCD Scary Movie 4 (2006) *CAM* SAGA 54x15 MB
  • zizu21
    #141
    Nem semmi lehetsz, ha trailer alapjan megmondod milyen lett a film...nah mindegy mar port.hu n is jot rohogtem azon a nagyarcu emebren, aki kemenyen beirta, hogy o mar latta a filmet...:P
  • Lyan Kyj
    #140
    Te vagy eddig az egyetlen - és sztem utolsó- aki negatívan szól ehhez a filmhez....minden imdb-s ismerősöm azt mondja, h ez a legjobb mindközül...
  • akyyy
    #139
    miért? sokaknak, sőt, nagyon sokaknka már így is tetszik!!!
  • nihillus
    #138
    Látam végre az előzetest! És ha a film is olyan lesz, akkor talán jobb lett volna ha el sem készítik...
  • apocalypse0
    #137
    nem is baj
  • akyyy
    #136
    úgy tünik úgy járunk a filmel mint a fűrész 2:(

    moziban nem lesz szinkronos, csak ha majd kiadják dvd-n:S
  • akyyy
    #135
    Hogy mi történik, ha összeeresztjük a legpofátlanabb humoristákat az utóbbi évek legnagyobb hollywoodi kasszasikereivel? Nem lehet más, csak a Horrorra akadva újabb attakja! Jim Abrahams és David Zucker többek között olyan blockbusterekből csinálnak bohócot, mint a Világok harca, Az átok, A falu, a Fűrész és a Millió dolláros bébi.

    A Csupasz pisztoly filmek elkövetői azonban nem csak sikerfilmeket tesznek nevetség tárgyává, hanem a közelmúlt nagy horderejű eseményeit, trendjeit és természetesen a mindenhonnan folyó sztárokat is. A gyilkos mp3-lejátszókról nem is beszélve...

    A történet szerint a bugyuta Cindy Campbell és enyhén nimfomán barátnője, Brenda a szintén nem IQ-jával hódító Tom Ryannel kiegészülve veszik magukra a világ megmentésének nem kis terhét. Az elvetemült idegenek pedig özönlenek, nyomukban a Horrorra akadva filmektől megszokott poén- és sztárfelhozatallal: feltűnik Leslie Nielsen, Carmen Electra, Shaquille O' Neal, Dr. Phil, Bill Pullman, Chris Elliott, Molly Shannon, Michael Madsen, Lil' John és még sokan mások...
    Bemutató dátuma: 2006. április 27.
  • OPM
    #134
    http://scarymovie.com/ -on van egypár rövid klip :)
  • apocalypse0
    #133
    Én jobbszeretném majd moziban megnézni
  • akyyy
    #132
    plázában kint van a plakátja
  • neménvoltam
    #131
    csak felrakják vhova :)
  • akyyy
    #130
    :CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
  • apocalypse0
    #129
    magyar premier sajnos: 2006. április 27
  • neménvoltam
    #128
    Na, már csak 10 nap:)
  • Ivan Pjodr
    #127
    Abban biztos vagyok, hogy DC++ ról le tudtam tölteni szinkronosan azelőtt, hogy a Nyíregyházi multiplexben jáccották volna. Lehet hogy ott adták később, mint mondjuk pesten, azt már nem tudom :)

    De folytassuk ezt a Shrek 2 topicban, ott kevésbé offtopic :)
  • winnie
    #126
    nem volt. azt hidd el, hogy tudnánk, meg lehet nézni a hivatalos riliz oldalakon is, hogy mikor jött napra pontosan az fs dvdrip, mint ahogy azt is, hogy a szink csak jóval a premier után volt.

    (akár az itteni shrek 2 topikban is, de más oldalakon is.)
  • Iori
    #125
    az a shrekes rip nem egy DVD screener volt?