101
Rajzfilmsorozat a Cool TV-n
  • SoDI---
    #61
    Videó 1 :-))))
  • SoDI---
    #60
    Á!!!
    Nézzétek meg a Cool TV honlapját!

    Az ellenük szóló parlamenti hozzászólással reklámozzák magukat!!!

    MEKKORA POÉN MÁR!! :)))
  • SoDI---
    #59
    ennyi erővel a holokauszt-tagadás a fekete-humor egyik része....

    Szerintem itt igen.
    Kicsit nyugatabbra már nem, mert ott bűncselekmény :)
    De globalizáció van, neten ott is elérhető.
  • SoDI---
    #58
    kedves topik nyitónak üzenem, hogy keressen valami épkézláb indokot arra, hogy miért tetszik neki a sorozat

    A nyelvezet miatt.

    Nem azt mondja, hogy "Széchenyi lovat basz, jaj de jó", hanem azt mondja, hogy "A Park legnagyobb projektje - SEJJJ - Fehérlófiának életre keltése volt. Széchenyi István, és egy lipicai kanca keresztezésével próbálkoztak - mert mindenből a legjobbat akarták. Az eremény - HEJJ - nem sok lóval kecsegtetett." :-))
  • SoDI---
    #57
    na és?
    globalizmus van.
    a cool tv romániából sugároz.
  • SoDI---
    #56
    ez nem igaz.

    link?
  • Gorvik #55
    Nem értem, hogy mért veszitek komolyan ezt a rajzfilmet (mármint term akik ellenzik)... Ez vicc, humor, szórakoztatás. Ennyi, és nem több.

    Grenzjager #27
    USA
    Tényleg azt hiszed, hogy valaki komolyan is veszi ezt a sorozatot??? Gondolkozz ember!
  • Grenzjager
    #54
    csak egy ilyen rajzfilmre egy magyar csatornán sem lenne igény, mivel nem magyarokat kúrnak seggbe....
  • Grenzjager
    #53
    ennyi erővel a holokauszt-tagadás a fekete-humor egyik része....

    sőt amikor au Újpest drukkerek a gázkamrákról énekelnek az emtékásoknak az is csak humor

  • Vándorsólyom
    #52
    na idefigyeljetek!


    az angolok tényleg kifigurázzák a saját történelmüket, nem egyszer, nem kétszer, igen, többször butának, nevetségesenk állítják be a személyeket, sokszor intim úton közelítik meg a szerpelőt, de tudjátok ezt is lehet ember módjára készíteni, a humorra kihegyezve, és lehet disznó módjára csinálni a gyalázkodásra kihegyezve.

    Egy angol filmben sem láttam obszcén jeleneteket. Sem a 70-es években, sem a maiban. Pedig van rá hajlamuk, nézd meg a kevin és perry című moslékot, de mégsem a történelmüket erőszakolják meg.

    azokkal is egyetértek akik nem lepődnek már meg ezen. hisz aki ad magára értelemben, az látja, hogy mi folyik ebben az országban, és már mindent el tud képzelni. Az ORTT meg elmehet a francba, bábjáték a hatalmasok kezében.

    kedves topik nyitónak üzenem, hogy keressen valami épkézláb indokot arra, hogy miért tetszik neki a sorozat, mer annyi, hogy "humorban mindent szabad" egy nagyon vérszegény és mondvacsinált keresett ok.

    Egyik legfőbb vágyam lesz, hogy Judapest címmel olyan rajzfilmsorozatot lássak, amelyben gyurcsány smárolás közben belehány demszkynek a szájába, lamperth mónika meg felnylaja, ami mellécsöpögött, aztán a zsidó fideszesek szolidaritásból seggbebasszák a főpolgármestert, aztán megjelennek az ószövetség sztárjai, és ahogy már valaki említette, horogkereszteklet kezdenek el egymásra tetoválni. fonnám szívesen tovább a történetet, csak tudjátok, sjanos, nekem ez nehezemre esik, nem ilyen húron pendül az agyam.
  • Grenzjager
    #51
    "a médiatörvénynek van olyan rendelkezése, amely szerint a műsorszolgáltatás nem irányulhat semmilyen kisebbség, sem bármely többség nyílt vagy burkolt megsértésére"


    ezt amúgy kurvára megsérti ez a szar rajzfilm
  • Grenzjager
    #50
    nosza csináljam meg???

    engem nem tenne boldoggá mint téged !!!


    de sebej mert együtt énekelhetjük...

    Tisza és a Dnyeszter között minden magyart rúgunk szájba sálálá-lá-li
  • Grenzjager
    #49
    eluatsított???? nem helyt adott !!!!!!!!!!!!!!!!
  • SoDI---
    #48
    Ez egy idióta beadványa, amit az ORTT helyesen elutasított.
  • SoDI---
    #47
    Sodi: nem szoktál véletlenül haldokló betegek betegségéből vicceket gyártani, lehetőleg az érintett elött?

    Ez is egy létező kategória.
    Úgy hívják, hogy fekete humor.

    És tényleg nagyon vicces tud lenni ez is.
  • SoDI---
    #46
    Mert Washingtont nem láttam amint lovakat b*sz seggbe...
    Allahot sem amint lesz*pat egy transzvesztitát


    Nosza, csináld meg te!
  • SoDI---
    #45
    "A vár faláról leeső török katonák utókezeléséről és sorsukról semmilyen információt nem kap a néző"
    " A vár védő egyértelműen gyűlőlik a török népet, több rasszista megnyilvánulásukban kifejezik ezt"


    Ez a beadvány, nem pedig a határozat szövege!!!
  • Grenzjager
    #44
    idézet, ORTT TV2 elmarasztalása.

    tehát kettős mérce !!!


    "a filmet a vonatkozó definíciók alapján az ötödik (televízióban nem bemutatható) kategóriába kellene sorolni az alábbiak indoklás szerint: "... a műsorszolgáltatónak az V. kategóriába kell besorolnia a műsorszámot -, amennyiben az erőszak brutalitása és kegyetlensége oly módon kerül ábrázolásra, hogy azt ártalmatlannak vagy éppen dicsőségesnek tüntetik fel."
    Ez megvalósul, mivel az egri vár védői fondorlatos eszközökkel (gondolunk itt a forró szurokra, forró levesre, a "tűzkerékre" és más harci szerszámokra), különös kegyetlenséggel ölik meg a török harcosokat, s mindezt úgy teszik, hogy a néző számára hősként tűnnek fel"

    ""a műsorszolgáltatónak az V. kategóriába kell besorolnia a műsorszámot (...) ha az erőszakos cselekmény ábrázolása oly mértékben megrövidített, hogy például az áldozatra gyakorolt hatás, következmény elhallgatásra kerül."
    Ez teljes mértékben fennáll, gondoljunk például a várfalról lehulló, mindössze egy-két másodpercig mutatott harcosokra: nem tudunk meg semmit sérülésük mértékéről, esetleges maradandó károsodásukról, utókezelésük sikerességéről.


    "Nem megengedhető az ártalmatlannak vagy jogosnak ábrázolt agresszió olyan személyek ellen, akik külső megjelenésük, kulturális és társadalmi önmeghatározásuk, szokásaik vagy gondolkodásmódjuk mássága alapján szenvednek erőszakot."
    Pedig lényegében erről szól a történet: pont a kulturális és társadalmi önmeghatározások, szokások és gondolkodásmódok mássága miatt öldöklik egymást a keresztény magyarok és a muzulmán törökök.


    "Ugyancsak az V. kategóriába kell sorolni azokat a műsorszámokat, amelyek a kiskorúak fizikai, szellemi vagy erkölcsi fejlődésének súlyosan kedvezőtlen befolyásolására alkalmasak, azáltal, hogy: (...) az ábrázolt erőszakos cselekedetek szadisztikus módon kerülnek ábrázolásra, azaz az erőszak elkövetése vagy az áldozat szenvedése kapcsán érzett öröm vagy élvezet dramaturgiailag kiemelt."
    Ezt nem részletezném, talán mindannyiunkban elevenen él a kép, és fel tudjuk idézni a törökökre szurkot öntő várvédő asszony kaján vigyorát... "



    Tehát a fő gond, hogy ugyi az Egri Csillagok akalmatlan magyar csatornának a vetítésre, ellenben a....
  • keeper2
    #43
    Csak azt nem értem, hogy, ha az ortt szerint rasszista az egri csillagok, akkor mégis, a regény (ami, ha jól tudom, a nagy könyv lett) nem rasszista? Valamint Gárdonyi sem rasszista??? Mivel a film is egy valóságban megtörtént háborúról szól, így szerintem nem csoda, ha ilyen megnyilvánulásokat tettek. Kíváncsi lennék, ki mondaná egy csata közepén, "ejnye, nem kedvelem az ellenséget, de tiszteletben tartom nemzetségi mivoltát, vallását, politikáját". Ha viszont nem olyan megjegyzéseket tesznek a katonák a filmben, mint amit a valóságban tehettek, akkor azzal a film meghamisítja a történelmet, ennyi erővel akár a holokausztot tagadókat is el kellene fogadni hivatalos álláspontnak, hiszen, ha egy tényt lehet hamisan ábrázolni, akkor bármi mást is lehet.
    Az ortt-től kérdezném, hogy az utókezelésről, sorsukról kapott infónak milyen formátumúaknak kell lennie? Hivatalos, orvosi egyetemet végzett orvosok kell róla megfelelő nyilatkozatokat tenni, nehogy véletlenül a néző azt hihesse, nem hiteles információkat kapott a beteg állapotáról (attól tekintsünk el, hogy a film korában nem létezett orvosi egyetem). A sorsukról szerintem emberenként 1-1 órás rövidfilm elég lenne, benne, hogyan élték tovább életüket, hogy telt késöbb öregkoruk....

    Sodi: nem szoktál véletlenül haldokló betegek betegségéből vicceket gyártani, lehetőleg az érintett elött? Hiszen a humorban mindent szabad....
    Egyébként, szerintem is jó a roma lagzi, csak éppen azt a "műbalhét" a roma szervezetek robbantották ki, mivel szerintük sértette a kisebbségi érzelmeiket a műsor.
  • Grenzjager
    #42
    Magyar gyűlöletből JELES !!



    akkor azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért csak magyarországon készül, olyan rajzfilm amiben történelmi személyeket így állítanak be?? (mert a Gyalog Galopp és társai azért jóval távol állnak ettől a műfajtól, de még a South Parkkal sem lehet egy lapon említeni)
    Mert Washingtont nem láttam amint lovakat b*sz seggbe...
    Allahot sem amint lesz*pat egy transzvesztitát,
    Avram Iancut sem amikor magyarok heregolyóit nyomja az anuszába... stb

    A baj az, hogy a viccben mindent szabad szerinted Sodi. Mindent???
    Vannak azért bizonyos esetek - friss halálesetektől...stb... nem akarom részletezni, de "mindent" azért túl tág fogalom

    Nincs még egy náció a Földön a magyaron kívűl amely így beleszarna saját történelmébe... csak az vigasztal, hogy ezeket nem magyarok csinálták. ..az lehet, hogy van állampolgárságuk, de pl van nekem is

    és ugye nem akarok politizálni, de az egyik parlamenten kívűli pártnak igazat adok amikor közösség elleni izgatás miatt feljentést tett...


    ...Tisza és a Dnyszter között minden magyart rúgunk szájba, sálálá-lá-li.. Énekeljétek Ti is
    Forza Vatra Romanesca !





  • mochee
    #41
    Szevasztok! csak annyit mondanék, hogy én rohadtul bírom ezt a sorozatot, mer ha haverokkal nézem betegre röhögöm magam rajta.
    Akinek meg nem tetszik, mert szerinte igénytelen és szar, az ne nézze, de fogja fel, hogy ha már ennyi embernek tetszik, akkor van értelme leadni, és talán mégsem annyira szar.
  • Grenzjager
    #40
    Az egri csillagokos rész sem kamu. az ortt megbüntette a tv2-t !! le volt döbbenve mindenki aki fimel foglalkozik.. de ismerjük az ortt-t... tehát nem kell csodálkozni

    főleg azért mert nem volt kint a 18 éven felülieknek, de az ortt ajánlása szerint a filmet csak éjfél után szabad vetíteni mert túlzó rasszista jelentek vannak benne.


    "A vár faláról leeső török katonák utókezeléséről és sorsukról semmilyen információt nem kap a néző"

    " A vár védő egyértelműen gyűlőlik a török népet, több rasszista megnyilvánulásukban kifejezik ezt"

    blablabla
  • SoDI---
    #39
    Én is ilyet készítek hónapok óta, csak zsidósat. :D
    Ha azon valaki felháborodik, meg leszek sértődve, mert ez is vicces, az is vicces.

    Humorban MINDENT lehet.

    Lásd matula.hu
  • SoDI---
    #38
    Márpedig humorban "NEM MINDENT SZABAD" !!

    Dehogynem.

    Mi volt a bazi nagy roma lagzival

    Műbalhé. Nekem az is nagyon tetszett, meg is van CD-n az avi :D

    Mi volt az Egri csillagokkal (tv2)... ORTT: büntetett mivel csak éjfél után lehetne leadni, mert szerintük rasszistán viselkedtek a vár védői, mivel túlzottan törökellenesek voltak...

    Ez NEM IGAZ! Ez csak pletyka. Kacsa.
  • keeper2
    #37
    "magyart szidni, magyar történelmi hősőket szabad így beállítani"
    Erre írtam, hogy nem magyar találmány ez, láthatsz rengeteg olyan amcsi filmet, amiben a történelmi hírességeiket, aktuális vezetőiket síkhülyének állítják be.
    Egyébként, amit írtam, az nagyon valós aktualitás, hogy a kisebbségből gyengéd viccet űzni hatalmas botrány, ellenben a többségből sokkal durvább vicc is teljesen normális, mint pl. az ihm - bazi nagy roma lagzi - hatalmas botrány, ellenben, amikor a rendőröket síkhülyének állították be, az teljesen természetes dolog volt, pedig a rendőrök általánosságban igen okos, képzett emberek, nem véletlenül kell hozzá rendőrtiszti főiskola, ellenben a romák igencsak jó része -valljuk be- tényleg hajlik a lopásra (húúúú, de nagyon finoman fejeztem ki magam, igazából sokkal durvábban illene, de mint írtam is, egyes kisebbségek minden apróságra kapnak, am épeszű embernek fel sem tűnne).
  • Grenzjager
    #36
    - még nem láttam hasonló jelenetekben Geroge Washingtont...sem amerikai sem más filmben vagy rajzfilmben...

    - és a Hungarikum című szar nem magyar...

  • keeper2
    #35
    Azért kissé ellenkeznék veled, ugyanis ez nem kifejezetten magyar találmány, hanem a nagy amerika adománya. Mint a rossz dolgok igen nagy része, ez is onnét származik. Egy képregényből egy részlet, ami pont erről szól (menny ma):
    -Bob, remek képregény ötletem támadt! Gazdagok leszünk!
    -Mi a koncepció?
    -Viccet űzünk a kissebbségekből!
    -A faji érzéketlenség az nem vicces!
    -De a srác a "boondocks"-ból mindig viccet csinál a fehérekből. Az emberek szerint hisztérikus.
    -Az más... Ő mint kisebbség űz gúnyt a többségből
    -Nem értem.
    -Frank, az nem elfogadható, hogy a többségben levő emberek űzzenek viccet a kisebbségből
    -Biztos hülye vagyok, de még mindig nem értem.
    -Nos. Akkor már ketten vagyunk.
  • nf1
    #34
    ott is lovakkal fajtalankodik Széchenyi István??
  • qper
    #33
    a Legényanya is egy hungaricum valahol :D
  • Sheke
    #32
    nah erz hogy jön egy hungarikum topikba
  • jozsee17
    #31
    BUÉK Mki vki nem tudja honnan tudnám ingyen megszerezni a Legényanya című filmet? Vagy FTP szervert tudtok ha igen akkor írjatok erre az e-mail címre [email protected] előre is köszi csá
  • Sheke
    #30
    thx az oldal még jobban görcsölhetek:D
  • Sheke
    #29
    ez kurva jó rajzfilm sztem
  • Lammer
    #28
    hagyjad felesleges erolkodnod, meg a vegen kikialtanak fasisztanak!!! (erzed a "feelinget?") :D
  • Grenzjager
    #27
    Nem akarok lealacsonyodni a kúltévés csőcselék szintjére...

    Csak hogy érezd, de még Avram Iancuról sem csinálnék ilyen jellegű rajzfilmet...

    De ha egy cigány vicc, szőke nős poén van már mindenki sipákol...
    vannak kivételek, magyart szidni, magyar történelmi hősőket szabad így beállítani. Undorító ez az egész. Ilyet melyik országban műveltek még ezen a cs*szett Földön??? SEHOL !!!

  • Lammer
    #26
    telleg full rohej... ezen mar idegeskedni sem szabad... ehhez hozza kell szokni... sajni... nem irok semmit a temaban tobbet mert a "szombatistak" megesznek reggelire...
  • Grenzjager
    #25
    ez benne a leginkább az undorító, hogy nincs még egy agymosott nép a világon, amelyik így ábrázolná történelmi hőseit, és ez bűn. Márpedig humorban "NEM MINDENT SZABAD" !!

    Mi volt a bazi nagy roma lagzival (tv2, irigy hónaljmirigy) ugatott az ORTT rendesen és büntették a csatornát...

    Mi volt az Egri csillagokkal (tv2)... ORTT: büntetett mivel csak éjfél után lehetne leadni, mert szerintük rasszistán viselkedtek a vár védői, mivel túlzottan törökellenesek voltak....

    ez a rajzfilm meg mehet....

    ez a röhej a kettős mérce
  • Shadow_THH
    #24
    ja és igen ezért olyan kurva jó, hogy az rtl-hez tartozik, mert ami szarokat ott lenyomtak és már ott is utálták azt mind mind itt újra le lehet játszani, mint a sína a dzsungel királyjány, cobra, bohóc, apacapu...acapulco, konan a getzie jó kalandor és néger társa rómából, walker .... van ember akiket ez érdekel vagy direkt azért leülnek a tv elé, hogy ezt nézhessék?...
  • Shadow_THH
    #23
    egyet értek, de 4 jó műsor van rajt.
    Rém Rendes, South Park, Sushi TV, meg a vad csajok :D ami egy szánalmas szar és szerintem soha többé nem szólnék ahhoz az ismerősömhöz aki bele kerülne, de azért nézni jó :D
  • nf1
    #22
    poénból megkéne téged verni