101
Rajzfilmsorozat a Cool TV-n
  • quack
    #21
    ez a baj a cool tvvel h van rajta két jó műsor a Rém rendes család meg a South Park, de a kettő között előtt után meg megy a kontra meg az ijen szemetek, vagy a szuperkirály sheena a dzsungel királynője illetve kobra11...
  • SoDI---
    #20
    A Cool TV is megoldja a románokkal :D
  • SoDI---
    #19
    "idézetet megfilmesíteném akkor rasszistának meg anitiszemitának kiálltanának ki..."

    Filmesítsd meg egy aláírását adó csöves, vagy egy off-shore cég nevében :)
  • SoDI---
    #18
    "Én meg egy olyan rajzfilmet néznék ahol Mózest durván hátulról elkapjak az arabok, utána Sámson tarkójába horogkeresztet tetoválnak, majd Dávid király unalmában patkányt dug a végbelébe, véhül Auschwitzban rendeznek nagy rögbi meccset a foglyok és az SS tisztek között, aminek persze hatlmas orgia vége"

    Nosza.
    Ott a gép előtted.
    Nem csak beszélni kell róla.

    El kell készíteni :D
  • atwe
    #17
    Hát ez akkora egy szar hogy már fáj :::::::::::::::::D
  • keeper2
    #16
    Na igen, én is láttam pár részt belőle, és tényleg egy kritikán aluli szemét az egész, ami ráadásul nem is túl igényesen van elkészítve, mondjuk, az egész csatorna alapvetően a szemétre van építve, lásd pl. a h*lye barom majka "művész úr" szemetét (kár, hogy szegény csávónak az égvilágon semmihez nincs tehetsége, ehhez képest mégis remekül elvan, közismert, stb. De említhetném a kontráné, taxid, vagy az az amcsiból importált bevállaló szaros műsort. Azért megvan az az előnye is a csatornának, hogy mivel jórészt egy rtl klubos tulajdonában van, így könnyen hozzájutnak az ő műsoraikhoz (bár, az is tele van szeméttel, de legalább néhány normálisat is szereznek be)
  • Lammer
    #15
    "idézetet megfilmesíteném akkor rasszistának meg anitiszemitának kiálltanának ki..."
    naná!!! de itt magyarorszagon(sajat orszagunkban) az ilyen szennynek szabad mennie, hisz rugjunk bele a magyar ertekekbe jol ott ahol tudunk, hat komolyan ez nekem nem vicces most a bibsik megint dorzsolhetik a kezuket jol, grat...
  • Shadow_THH
    #14
    mondjuk legalább van egy sorozat a coll tv-n amiben nem a majka van.
    Széchenyi fél heréje nagyon vicces dolog, főleg, hogy ő is megkúrt pár lovat, de hál' Istennek amikor Zwack Péterről és az unikumról van szó akkor csak a legjobbakat szabad elmondani. Őt nem szopja le Szent István se csak a logót mutatják jól láthatóan
  • Shadow_THH
    #13
    gyerekek nem mondjátok, hogy ez valakinek is TETSZIK???

    biztos az vol vicces, amikor Petőfinek feldugták a csontokat a seggébe és nővé változott, vagy amikor Kossúth Lajos megdugja a lovait. Az is nagyon vicces volt amikor a magyarok nagyasszonyát megdugja 100 darab svájci gárdista.
    Ez nem south park, ez egy olcsó szar ami abból él meg, hogy ingyen reklámot csinálnak neki a politikusok azzal, hogy felszólalnak, hogy be kéne tiltani. Szégyen, hogy a Flashet ilyenre használják.

    Mielött bárki beszólna, hogy a humorérzékemmel van baj, és nem bírom a poénokat: láttam az összes south park részt és az mtv-n pár wonder showzent (ami egyébként nem szintén szar)
  • Grenzjager
    #12
    "Én meg egy olyan rajzfilmet néznék ahol Mózest durván hátulról elkapjak az arabok, utána Sámson tarkójába horogkeresztet tetoválnak, majd Dávid király unalmában patkányt dug a végbelébe, véhül Auschwitzban rendeznek nagy rögbi meccset a foglyok és az SS tisztek között, aminek persze hatlmas orgia vége"


    egy szó mint száz az angolok is kifigurázták saját történelmüket (Gyalog Galopp), de én ezt már túlzónak találom. Valószínűleg ha fent írt idézetet megfilmesíteném akkor rasszistának meg anitiszemitának kiálltanának ki...

    ..aztán menekül a CoolTV Romániába... Pedig az egy magasabb szellemiségű ország...

    Nem baj, röhögjenek rajtunk a románok, röhögök velük, mert idióta ország ez!!

    VATRA ROMANESCA !!!
    TISZA ÉS A DNYESZTER KÖZÖTT... (a folytatása nem lényeges én tudom )
  • 0ppika
    #11
    Láttam az összeset, nekem nagyon tetszik!
    Elég durva poénok vannak benne, de igazak!
  • keeper2
    #10
    "Dolgozom és adót is fizetek. Hungarikum mikor lehetek?"
    Ismeretlen művész alkotása :)
  • akyyy
    #9
    eddig én is csak halottam róla h milyen botrányos ám vmelyik nap láttam egy részt...
    hát lol ahogy ott petőfi magyaráz, meg támaszták fel instván királyt, erre ő meg tombol mint king kong:D de ha picit csinolnának rajta lehet még meg is szeretném, így viszont anynira nem jön be: \
  • CSOCSO
    #8
    sajna nekem ez nem jelenik meg
  • SoDI---
    #7
    Ha valaki kiváncsi, a Jurisics Park volt az a rész, ami kiverte a balhét.
  • SoDI---
    #6
    És mondom, mielőtt valaki azzal jönne, hogy jön össze a logómmal, hogy tetszik a cucc: hát úgy, hogy szerintem a humorban szó szerint minden megengedett.
  • SoDI---
    #5
    Innen letölthető majdnem az összes rész, ami eddig lement
  • Frozen Whispers
    #4
    jó ksi sorozat, bár csak 3 részre emlékszem :D
    #2: 23:45 akkor neked már alvás van
  • NEOreg3
    #3
    jókis sorozat, bár eddig csak 3 részt láttam, azokra sem emlékszem D:
  • DEXTER92
    #2
    Sose jutok el odáig h megnézzem
    Mikor is szokott lenni?
  • SoDI---
    #1
    Csodálkozom, hogy ennek még nincs topikja.
    South Park stílusú sorozat a Cool TV-n.

    Megelőzendő, hogy a "milyen felháborító"-irányba menjen a társalgál, leszögezem, hogy nekem a humorban az az álláspontom, hogy abban mindent szabad.