23
  • InfectedMann
    #23
    Aki ezt a cikket írta az nemtom melyik filmet látta ezek közül és melyiket ítélte meg azok alapján amit a szályhagyomány terjesztett :S
    Szal elég elfogult egy cikk...
  • InfectedMann
    #22
    Remélem azért a 2006-os év több jó filmet hoz...
    az eddig nézett bemutatók alapján érdekes évnek nézünk elébe de ami tuti ütni fog az a Karib Tenger Kalózai 2 és a Végső Állomás 3...
    Superman - Returns -től ne várjunk sokat...
    X-MEN 3: hmmm... várom szeretettel :D
    Poseidon: a régit láttam... kiv. vagyok milyen lesz ez a feldolgozás...
    Underworld 2: első se tetszett annyira de hátha a 2 jobb lesz :D
    Jégkorszak 2: értelemszerűen ütni fog :D
    Munich: érdekes a történet a bemutató alapján, sztem nemlesz olyan rossz film.
    The Da Vinci Code: hááát... pengeélen táncolnak egy ilyen téma megfilmesítésével... nagyon nagyot kell alkotni, hogy ne bukjanak hatalmasat... veszélyes téma
    Mission: Impossible III: első volt a legjobb a 2 hattalmas túlzás a 3 sztem meg egyenesen szar leszt :D
    Tristan And Isolde: szeretem ezt a művet... ha szar lesz nagyon lehúzom :D
    The New World: előzetes alapján nemlesz rossz ;)

    most ennyit tudok felidézni azok közül amiknek a bemutatóját láttam...
  • InfectedMann
    #21
    "Az év legszánalmasabb horrorpróbálkozása az ordító klisékből és leplezetlen Hetedik-nyúlásokból építkező Fűrész volt."
    ez melyik filmet nézte helyette? láttad egyáltalán a filmet? Hosszú idő után ez volt az egyik legjobb horror amit láttam...

    Doom: A játék stílusához pont megfelel ez a film. Mi vártatok? :D Csöpögős romantikus horrort? Pont olyan a film mint a játék...

    Sin City: Aki nem ismeri a képregény-t ne nézze meg így nem kerül szembe egy olyan filmmel ami nemteccik neki...

    "viszont a Gyűrűk urából - állítólag - nem jön több darab."

    Ez ugye csak poén volt? :D GYU-ból nemfog több rész jönni mivel nincs több könyv :D Peter Jackson meg nem olyan hülye, hogy egy saját külön részt csináljon és ezzel elássa magát.

    King Kong: Sok Dínós Rovaros részt mellőzni kellett volna. Peter Jackson a Gyűrűk Ura után most nemtudott annyira megfogni.

    Kör 2: elsőrészhez képest ultra nyenge.
    Átok: nemrossz. egyszer kétszer nézhető egy évben :D

    új Harrty Potter: eddig ez a rész kötött le a legjobban. de a 3 sem volt piskóta.

    Star Wars 3: Elsöpörte az első 2 elég gyenge próbálkozást. Lucas ezzel a résszel bebizonyította, hogy még tud filmet csinálni... Mint rajongó igazi gyöngyszem volt ez a rész.

    Világok Harca: Jobbat vártam... első fele izgi... vége uncsi...

    Batman - Kezdetek: hmmm... nekem tetszett... talán ezvolt a lejobb Batman amit valaha láttam.

    Narnia Kórnikái sajnos nem került ide pedig szerintem magasan az egyik legjobb film idén... Letudott annyira kötni mint a Gyűrűk Ura... asszem ezt is beszerzem könyvben...

    nah így röviden ennyi :)
  • Pukkár
    #20
    Ne feledjük el, hogy a cikk címe: "Szubjektív filmmusra". Tehát ő a saját véleményét írta le, nem kell vele egyetérteni. Egyébként ha kicsit tompítunk a szélsőségeken akkor 75% -ban igaz.
    Legjobban a Sin City és a Fűrész (mondjuk én még 2004 novemberében láttam) fikázása fájt. Egyébként a fűrész 2-t is még ide lehetne sorolni, mert az Amcsi premierje (meg a magyar is) még 2005 ben volt.
  • SirLord
    #19
    ugyértemReVisor -al
  • SirLord
    #18
    Egyetértek a sráccal, szerintem a filmet pozitivan jellemzök tábora nem kicsi, és azok többnyire "leg"jobb horrorfilm kategoriába soroljákés akiknek nem tetszett, azokmeg nem monnyá rá h a "leg"roszabb---kicsit tulzás amit a cikkben irtál, egy kicsit megálltam levegöt venni
    amit még csodálok, h ha igy fikázod az idei hollywoodi termést(mert az elözö honapban végülis mindenki fikázta, és mán hollywood-anyánk is belátta h nincs ötlet, és h pénzre megy az egész) nem irtál a Pingvinek vándorlása-rol, hisz aki érti mire gondolok az tudja milyen fricska volt HW-nek...
    ennyi:)
  • winnie
    #17
    a titanicra fesztiválkópiák jutnak el, de asszem anno a tigris és sárkány is miramax logós volt:)
  • Capra Ibex #16
    Nemtom, hogy csak ez játszik e közre (amúgy tényleg nevetséges...).
    Mert Titanic-ra rendszeresen el tudnak hozni jópárat... és nehogymár ne legyen igény rendes forgalmazásra. Ha más nem DVD-n.
  • winnie
    #15
    a crash nagyon tetszett, king kong is végis élvezetes volt, doom is egynek jó volt... a charlie és a csokigyárnak is a hangulata. szóval annyira nem volt sz.r az év.

    hát, basszus. ha neked olyan igényeid vannak, hogy évi 250-300 premierből elég ha 2 film jó, egy egynek jó, egynek meg hangulata van...
  • winnie
    #14
    távolkeleti filmeket nem könnyű behozni, hiszen ezek jó része európán vagy olykor amerikai forgalmazón át jön. és ugye amerika is elég sokat csak későn mutat be.

    anno a kolja c. csh oscar remek volt vicces. itt forgatták párszáz kilométerre és a forgalmazási jogot az amerikai premier után a miramaxtól kellett megvenni...
  • Capra Ibex #13
    Egy kicsit szánalmas, hogy a "2005-ben a Távol-Keletről a magyar mozikba importált filmek"
    (legalábbis amik itt említve vannak) egyike sem 2005ös. Sőt 2003as is van.
    Pedig elképesztő, hogy milyen jó filmek születnek az utóbbi években arra felé.
    Kedves filmforgalmazók többet és hamarabb ide!
    Kösz....
  • masek
    #12
    a crash nagyon tetszett, king kong is végis élvezetes volt, doom is egynek jó volt...
    a charlie és a csokigyárnak is a hangulata.
    szóval annyira nem volt sz.r az év.
  • Broafka
    #11
    nem tom, szerintem túl kritikus szemmel nézed, akárcsak a többiek, én nem tudom hogy ti mire vágytok
    az a legnagyobb bajotok hogyha egy film 2 óránál (vagy másfél óránál) hosszabb akkor már fúúúúj (kivéve ha az nem Harry Potter, mert azt valamilyen oknál fogva mindenki szereti, hát én a legújabb HP-től nem estem hanyatt az fix) de mondom ott a King Kong, ami azért látványos, izgalmas, én tátott szájjal néztem
    Világok Harca, Halott menyasszony, ezek szerintem jók voltak és nézhetők
    én baromira nem értek egyet a cikkíróval, sztem jó volt az idei év, értékelés szempontjából én olyan: 3-as vagy 4-est adnék!
  • Broafka
    #10
    a sin city az tényleg nagyon jó volt!
    nekem a Doom is bejött, habár nagyon nem a játék, de mind1, az FPS bejátszás a filmben engem nagyon odavágott :)
    Mr. és Mrs. Smith is jó volt, King Kong
    szerintem azért sok jó film volt az idén, az tény hogy az idei év nem volt egy nagy durranás, de nem voltak rossz filmek!
  • TH448
    #9
    Ez a cikk szívemből szólt, egyetértek az írójával...
    Idén (is) hallgattuk, h dollár százmilliós alkotások, meg egyebek, de olyan film, amit tényleg a felhőtlen szórakozás kategóriába sorolnék, hát igen kevés volt...
    Mr. and Mrs. Smith nem rossz, de ha nincs ekkora felhajtás a színészek miatt, akkor közepes, Világok harca szép szép, de naon hiányzik belőle a többi,...
    Szóval persze megint jönnek az emberkék a fórumban, h nem is, mert ez meg az ilyen meg olyan faszsa volt, ízlések és pofonok, de sztem abban mindenki egyetért, h kevés jó film volt...
  • ReVisor
    #8
    Azt gondolom, hogy a "leg" az felsőfok, ergo nincs nála szánalmasabb. Egyrészt a jelző sem tetszik, másrészt jópár szánalmasabb (legesleg?) horrorfilm készült az évben. Tehát miszter Napi Online kicsit túlzásba esett, nekem ez nem tetszett. Lehet, hogy késő volt, meg hát érzékeny lelkem ugye...:) Szóval itten én színvonalasabb kritikákat, összegzéseket szoktam volt olvasni. Egyéb kérdés?
  • winnie
    #7
    hát, mondjuk a fűrész biztos, hogy hetedik-nyúlás, hiszen ezt a rendező is elismerte. nyilván nem tetszhet mindenkinek, de akinek nem tetszik az máris nemnormális? lol.
  • ReVisor
    #6
    Hát ez tényleg szubjektív!
    "A könnyedebb szekcióban - szerencsére - nem volt teljesen agyatlan a Fantasztikus négyes, így ezt a kategóriát egy árnyalattal pozitívabb mérleggel zárhatjuk, mint az előzőt." a fantasztikus négyesnek aztán tényleg pozítív a mérlege :)
    "Az év legszánalmasabb horrorpróbálkozása az ordító klisékből és leplezetlen Hetedik-nyúlásokból építkező Fűrész volt." nem szeretek ennyire végletesen fogalmazni, de ez a csávó nem normális... hogy lehet ilyet leírni??? No mindegy. BÚÉK mindenkinek!
  • WGL
    #5
    Night Watch -ról pedig egy szó sem? (vagy csak én vagyok már figyelmetlen?) pedig nekem élmény volt:) és Fűrész után sem szívesen járkáltam esténként egyedül:D
  • Yeti
    #4
    Neem, a távol-keleti filmeket nem...
  • winnie
    #3
    szerintem ez az év valóban gyenge volt a 2004-hez képest.
  • jimmy127
    #2
    hát én nem tudom de az utobbi horrorfilmek valami szánalmasak, a fűrész első része is egyszer nézhető volt.a többi emlitésre se méltó!talán olyan filmeket kéne csinálni craven bácsinak is mint régen a rémálom az elm utcában volt,ha nem is véres de izgalmas,vagy olyat amit anno john carpenter csinált pl:a dolog,a köd.ezek izgalmas filmek voltak.a constantine meg kifejezetten jó film volt,voltak hibái de gagyi szerintem nem volt.
  • rgerg
    #1
    Nem tudtam végigolvasni,mert nincs türelmem hozzá...(van egy csomó dolgom).

    -Jól láttam hogy ez a muki mindent lefikáz?Tényleg ilyen szar volt az idei év?Én idén kétszer vagy háromszor voltam...ja neeeeeem..sokszor voltam moziban és a legtöbb filmre amit láttam 4-5-ös osztályzatot adnék.A Sin City-t itt lehúzza,de szerintem szuperjó volt.