230
  • dinka2
    #230
    Nagyon jó a film!!!!
  • pero
    #229
    Az igen nem rosszul halad ami azt ileti,sőt egész jól hallad!
    Ja még valami mindenkinek kellemes ünnepeket meg bl bl bl....!
  • kandeláber
    #228
    $733.7 million
  • pero
    #227
    Ha ti mondjátok az igaz ha téved valaki attól még nem lesz kisebb,csak ez ahogy írjátok,ez a hangnem és winnie a fel hábórodásod minek?

    Kandeláber!

    Összegek hogy álnak?
    Be vétel,mennyit kaszált a Narnia mostanság?
  • Grönholm
    #226
    egyébként számos fordítás létezik erre a kifejezésre....ebben igazad van
  • Grönholm
    #225
    értelmes, nyugodt eszmecsere folyik....ne hergeld magad....ezen már rég túl vagyunk..
  • winnie
    #224
    én csak szóltam neked, hogy rosszul értelmezted azt, hogy mikor jelent meg a könyv. (nem írtam sehol írásról, hiába próbálod belemagyarázni.) (attól, hogy valaki azt írja, hogy tévedsz, még nem leszel kisebb. az inklingeket másképp fordított, elismerem, van, aki nyalónak fordítja, de mégis az eredeti név az igazi.)
  • Grönholm
    #223
    Winnie tévedett...ennyi az egész..
  • pero
    #222
    He he winnie mi van van egy elemfeled!
    Látod mien amikor az embert szekálják!
    Na jó de létszi hagyátok abba ezt létszi,ez nem az a hely ahol így egymásnak esnek az emberek,és ha téved az ember akkor is mi van?semmi megy tovább minden max ki javítja majd!
  • Grönholm
    #221
    A film egyébként meg sem közelítette a könyv színvonalát........hanyag színészi alakítás viszont a fényképezés pazar.....
  • pero
    #219
    Na azért jó látni hogy nem csak le kicsinyiteni tudsz!
  • winnie
    #218
    hehe, te meg kissé infóhiányos vagy. a narnia 1950-ben jelent meg, a lotr pedig 1954-ben.

    ráadásul a két könyv írója, tolkien és cs. lewis ugyanabban az irodalmi baráti közbe tartozott, a tintafalók közé és egymás könyveit segítették ötletekkel.
  • Grönholm
    #217
    LOTR utánzat....ötletszegény....
  • pero
    #212
    Majd meg látjuk mi lesz akkor amikor be jön!
  • winnie
    #211
    én csak azt írtam, hogy butaság egy filmről azt írni, hogy jó lesz. az más, ha az ember reménykedik, hogy jó, de annak nincs semmi értelme, hogy valaki beírja, hogy "szerintem jó lesz" látatlanban. ilyen alapon más meg beírhatja, hogy "szerintem meg übergagyi" - egyik mgszólalás sem jelent semmi, mert kit érdekel, hogy valaki magyarorszgon mit gondol egy még el sem készült termékről.

    szóval nem írtam, hogy mi jó, vagy mi nem. a narniáról meg eleve nem írtam semmit.
  • pero
    #210
    Winnie!

    Te mért vagy minig ilyen optimista,nem értem,azért remélem jó véleményed is van valami jó filmről!

    Malbeth!

    Remélem tényleg jó lesz!
  • winnie
    #209
    vagy pedig nagyon gyenge. ezt nem tudhatod. abban semmi infótartalom nincs, hogy szerinted milyen lesz.
  • Malbeth
    #208
    2007 Decemberére ígérik a Narnia Krónikáinak következő részét a Caspian Herceget.
    Szerintem az is nagyon jó film lesz!
  • pero
    #207
    Hali mindenkinek!

    Meg van az oscar csak az a gond hogy nem láttam még,hát majd meg nézem,be kell potolnom,mert ez az oscar eléggé érdekes volt,az Ütközések tényleg nagyon jó volt!Hát nem tudom ez tényleg eléggé érdekes volt ez a díj áttadás!
    Az igen 705millió nem rossz el fogadnám egész életemben nem lenne pénz problámám az tuti!

    A Narnia 2-re leszek kiványcsi majd kb ha jól tudom 1vagy2 év valahogy így azt hiszem!
  • kandeláber
    #206
    A Narnia bevételei jelnleg 705 millió dollárnál járnak.
  • Malbeth
    #205
    Szia Pero! Tuti nem fogod megbánni,mert nagyon jó film a King Kong...Persze a Narnia azért jobb,de a Kong is kafa!Nagyon örülök a Narnia Oscar-Díjjának,abszolút megérdemelte (sőt igazából a zenei Oscart is a Narniának kellett volna kapnia!Dehát a kretének nem is jelölték,a botfülűek!)!!
  • pero
    #204
    Bocsánat akkor csak 3mat! Az se semmi én szerintem!
  • kandeláber
    #203
    csak hármat
  • pero
    #202
    Hát nem tudom az a gond hogy a Narnia egy oscart kapott,a King Kong meg 4et azt hiszem el ismerésem,fejet hajtok a King Kong előtt!
    Meg kell néznem!
  • winnie
    #201
    A filmsorozatok közül csak két példa: Hupikék törpikék, a Jóbarátok utolsó évfolyamai.

    o-ó! remlhetőleg azért fejlődött a jóbarátok óta, mert annak kifejezetten durván gyenge volt a fordítása.
  • Lyan Kyj
    #200
    Figyelem!!

    Itt megtalálhattok egy interjút Liszkay Szilviával, aki magyarra fordította nekünk a filmet és a könyveket egyaránt!! Szilvia rendszeres látogatója oldalunknak, a fórumon kérdezhettek is tőle!!!

    Narnia Krónikái magyar rajongói oldal

    További interjúk magyar illetékesekkel a közeljövőben várhatóak!!
  • pero
    #199
    Nem rossz a Herry Potter le nyomta a Star Warst ezt azért nem gondoltam volna!Azért a Star Wars jóbb én szerintem!!

    Érdekes hogy a Japánoknál ilyen késön játszák!Nem értem azért ott is van pénz hogy meg vegyék,biztos a fordítás miatt!
  • Malbeth
    #198
    Az elég érdekes kérdés,hogy Japánban miért csak márciusban kerül a mozikba??
    Nagyon furi.
  • kandeláber
    #197
    Most már elég lassan növekszik mindkettő, a Narniát csak a márciusi japán premier fogja megdobni.

    HP: 884 millió
    Narnia: 657 millió
  • pero
    #196
    He he remélhetölöleg olyan bevételt fog hozni mint a Narnia!

    Kandeláber!

    Hol tart most?
    És a Herry Potter?
  • Malbeth
    #195
    Én is így látom!Reméjük,hogy hasonló szinvonalat fgnak elérni mint az Oroszlán esetében.(Talán egy picivel jobb lesz !)
  • Rider84
    #194
    És nem csak a rendező személye nem változik,hanem ebből adódóan a készítés szellemisége sem.Megint hűek lesznek a könyvhöz és ez nagyszerű!Egy az egyben vissza fogják adni a hangulatát a Caspian hercegnek is.Adrew Adamson és stábja bebizonyította a 2. kötet megfilmesítésével is ezt,garantált remekmű lesz.:)
  • pero
    #193
    Olvastam én is a mostani Exitben is van!
  • Malbeth
    #192
    Gondolom azt már tudjátok,hogy a Narnia Krónikáinak a második részét is
    Andrew Adamson fogja rendezni...,szerintem ez jó döntés,örülök neki,hogy nem
    változtattak a rendező személyén.
  • pero
    #191
    Köszi!

    Huh az sok,még a Klonok támadását is tul szárnyalja még!
  • kandeláber
    #190
    Mármint 650 milliónál :)
  • kandeláber
    #189
    A Narnia 6050 milliónál tart, ugyanott, ahol a Klónok támadása
  • pero
    #188
    Nem az álltalában arra vagyok kiványcsi,hogy ki mennyit fog nyerni?És mien kategoriábban!!!
  • Malbeth
    #187
    Ne legyél kívács..., a Harry Potter egy Oscar-Díjjat sem fog kapni.
    Ellemben a Narnia lehet,hogy kap...,ki tudja!
  • pero
    #186
    Az szép mit ne mondjak akkor a Star Warst is felul mulja?
    Kiványcsi leszek az oscar dij átt adásra majd!