47
DJ Sash! és Tina Cousins fóruma
  • blackgamer
    #7
    most látom hogy Sash! - Stay című száma a 27. helyen áll
  • blackgamer
    #6
    tudom, nagyon szép és a hangja is jó, ez ritka együtt

    "Tina Cousins-ről szeretnék még egy pár szót mondani, mielőtt befejezem az eheti brit lista összegzését. A csinos hölgy a 90-es évek végén nagy sikereket ért el a Eurotrance stílus jeles német képviselőjének, Sash!-nek oldalán. Több dalt is elénekelt Sash! dance dalain, ám a legsikeresebb a Mysterious Times lett, ami Nagy Britanniában is a második helyig jutott. Tina megpróbálkozott szólóban is ugyanebben a dance-es stílusban, ám egyedül csak egy 15. helyre telt még 1999-ből a Killin' Time-mal. Még egy, az Abba-nak emléket állító felvételben énekelt (Thank Abba For The Music) több más brit előadó oldalán, így együttesen egy negyedik helyet értek el. Ám ezek után a szépséges szőke hölgy eltűnt a süllyesztőben olyannyira, hogy 6 évig nem is lehetett róla hallani. Most újra itt van, de ez változást sajnos nem hozott neki. A Wonderful Life csak az 58. helyen tud nyitni."

    forrás passzio.hu 2005. december 5.

    Thank Abba For The Music számra kiváncsi lennék, nincs meg

    amúgy készült egy toplista mindenidők legjobb dance felvételeiből, és a Mysterious Times a 42. helyet szerezte meg trance-dance kategóriában, ami azért jó helyezés
  • The FlashBack
    #5
    a csaj az nem semmi:)
  • Gabesz amd64
    #4
    az equador száma üt
  • Maco13
    #3
    nem vagyok nagy rajongója a stílusnak, de az ő zenéjét bármikor meghallgatom
  • _Vegeta_
    #2
    10 eve van toppon, nem csodalkozok rajta. Amugy a sash! az 3emborbol allo banda mint a scooter. :)
    Az ecuador meg nagy slager mai napig. Meg nekem a ganberah is.:)
  • blackgamer
    #1
    Sziasztok!

    Régi cd-imet hallgatom, gondoltam rákeresek DJ Sash!-re de látom hogy nincs egy magyar fórum se
    alaptalanul, bár régen jött ki új albuma, a környező országokban fellép, a weboldala is most fog átalakulni, és a régen ígért DVD is talán nemsokára kijön

    aki esetleg nem ismerné, a 90-es évek közepén/végén és a 2000-es évek elején volt jópár slágere, asszem 10/9 embernek beugrik a Ecuador című száma vagy a La Primavera, Mysterious Times (ezeket rádiók is játszák mai napig), vagy esetleg az Adelante
    többet nem is mondok, mert a weblap nagyon sok dologban bővelkedik, klipek, dalrészletek satöbbi




    Tina Cousins Sash! több dalában is énekel, ilyenek a Mysterious Times vagy a Just around the hill
    modellkedéssel foglalkozik és mellette szóló kariere is van
    augusztusban kijött harmadik albuma Mastermind címmel, érdemes beszerezni!

    [center]www.tinacousins.com



    ennyit írok kezdetnek, én szeretem a számaikat, mert régi emlékek jönnek elő bennem, aki gondolja tegye be kedvencek közé a topic-ot, illetve ajánlott felíratkozni hírlevélre is