47
DJ Sash! és Tina Cousins fóruma
  • blackgamer
    #1
    Sziasztok!

    Régi cd-imet hallgatom, gondoltam rákeresek DJ Sash!-re de látom hogy nincs egy magyar fórum se
    alaptalanul, bár régen jött ki új albuma, a környező országokban fellép, a weboldala is most fog átalakulni, és a régen ígért DVD is talán nemsokára kijön

    aki esetleg nem ismerné, a 90-es évek közepén/végén és a 2000-es évek elején volt jópár slágere, asszem 10/9 embernek beugrik a Ecuador című száma vagy a La Primavera, Mysterious Times (ezeket rádiók is játszák mai napig), vagy esetleg az Adelante
    többet nem is mondok, mert a weblap nagyon sok dologban bővelkedik, klipek, dalrészletek satöbbi




    Tina Cousins Sash! több dalában is énekel, ilyenek a Mysterious Times vagy a Just around the hill
    modellkedéssel foglalkozik és mellette szóló kariere is van
    augusztusban kijött harmadik albuma Mastermind címmel, érdemes beszerezni!

    [center]www.tinacousins.com



    ennyit írok kezdetnek, én szeretem a számaikat, mert régi emlékek jönnek elő bennem, aki gondolja tegye be kedvencek közé a topic-ot, illetve ajánlott felíratkozni hírlevélre is
  • _Vegeta_
    #2
    10 eve van toppon, nem csodalkozok rajta. Amugy a sash! az 3emborbol allo banda mint a scooter. :)
    Az ecuador meg nagy slager mai napig. Meg nekem a ganberah is.:)
  • Maco13
    #3
    nem vagyok nagy rajongója a stílusnak, de az ő zenéjét bármikor meghallgatom
  • Gabesz amd64
    #4
    az equador száma üt
  • The FlashBack
    #5
    a csaj az nem semmi:)
  • blackgamer
    #6
    tudom, nagyon szép és a hangja is jó, ez ritka együtt

    "Tina Cousins-ről szeretnék még egy pár szót mondani, mielőtt befejezem az eheti brit lista összegzését. A csinos hölgy a 90-es évek végén nagy sikereket ért el a Eurotrance stílus jeles német képviselőjének, Sash!-nek oldalán. Több dalt is elénekelt Sash! dance dalain, ám a legsikeresebb a Mysterious Times lett, ami Nagy Britanniában is a második helyig jutott. Tina megpróbálkozott szólóban is ugyanebben a dance-es stílusban, ám egyedül csak egy 15. helyre telt még 1999-ből a Killin' Time-mal. Még egy, az Abba-nak emléket állító felvételben énekelt (Thank Abba For The Music) több más brit előadó oldalán, így együttesen egy negyedik helyet értek el. Ám ezek után a szépséges szőke hölgy eltűnt a süllyesztőben olyannyira, hogy 6 évig nem is lehetett róla hallani. Most újra itt van, de ez változást sajnos nem hozott neki. A Wonderful Life csak az 58. helyen tud nyitni."

    forrás passzio.hu 2005. december 5.

    Thank Abba For The Music számra kiváncsi lennék, nincs meg

    amúgy készült egy toplista mindenidők legjobb dance felvételeiből, és a Mysterious Times a 42. helyet szerezte meg trance-dance kategóriában, ami azért jó helyezés
  • blackgamer
    #7
    most látom hogy Sash! - Stay című száma a 27. helyen áll
  • blackgamer
    #8
    egy kis nosztalgia
    Sash! - Ecuador (klip)
  • _Vegeta_
    #9
    Pont a ket leggagyibb van fent a listan? :D
  • blackgamer
    #10
    a három legszebb szám,
    Stay amúgy valamelyik asszem Máté Péter számnak hasonló a dallama, amúgy kicsit meglepett, hogy színesbőrű énekesnő énekli

    Just Around the Hill feat Tina Cousins
    olyan nyugalmas hangulatot áraszt a szám és klip

    Mysterious Times feat Tina Cousins
    ennél a számnál döntöttem úgy hogy megveszem az albumot

    La Primavera is hasonló kaliberü, szeretem a külföldi nyelvű számokat, főleg a franciákat, szintén francia a Le Soleil Noir vagy a többnyelvű The Trip, vagy spanyolos? Adelante

    van egy komolyzenei átdolgozás is a Little River

    akik relaxálni akarnak azoknak a Chill Out No 1

    akik a lendületes dance slágereket, Move Mania, With My Own Eyes

    drum 'n bass-es Non Existent Nothing

    és akik a húzós, max hangerős, stereos, agyam szétmegy dalokat kedvelik azoknak ajánlom a Intercontinental Invaders

    millió jó számot kihagytam, legutolsó albumról nem is említettem
    illetve még itt a Megamix amiben Encore une fois, Ecuador és Stay van együtt

    valaki feltett néhény számot netre, köszönet érte!

  • blackgamer
    #11
    április 15-én fellép Csehországban
    csak a hely lapja nem elérhető, szóval semmi részlet nincs
  • vigyori14
    #12
    üdv. szoktam hallani a gold fm- en(nyiregyházi rádió) egy számot ami ha jól emléxem dj sash equado számának a ritmusára énekel egy nő vmi ilyesmit h: we party dj, ha ismeritek irjáto már le a címét.
  • bigfoot
    #13
    nagyon nagy zene volt!!!!!
  • OPM
    #14
    örök klasszik nekem a La Primavera
  • blackgamer
    #15
    Az utóbbi időben egy felirat volt az oldal helyén hogy hamarosan elindul az új honlap, most ez megváltozott! Boldog Karácsonyt kíván és kéri hogy legyünk türelmesek az új site megjelenéséig.
    Yeah! Talán lesz új album?! már nagyon várom az infókat!
    Mindenesetre happy új évet is kíván úgyhogy még pár hetet biztos várni kell!

    A SASHworld.com fórum viszont már üzemel!



  • blackgamer
    #16
    Sash! - Négy év elteltével újra hallat magáról | egy cikk a beats.hu-n és a zenemagazin.com-on
  • blackgamer
    #17
    ha a www-t átírjuk valami másra, akkor figyelhetjük az új honlap születését :)
    mikre rá nem jövök :)
  • blackgamer
    #18
    kiváncsi leszek...
  • blackgamer
    #19
    szóval... az új honlap már elérhető, kicsit visszavet hogy nem igazodik a felbontásomhoz, nagyon apró az egész

    a lényeg viszont hogy kijött a DVD az összes klippel, huncut módon egy válogatás lemez is jár hozzá, mondjuk pozitívum hogy sok remixet tartalmaz, pl. Ecuador 2007 a weblapon hallgatva egész jó, persze majd kiderül...



    kérdés hogy hol lehet már kapni? online bolt? esetleg itthon is beszerezhető lesz?
    ha valakinek van infója kérem ossza meg

    új anyag majd április könyékén várható, bár ahogy tudják húzni a dolgokat...
  • blackgamer
    #20
    Melyik szigeten forgatták az Ecuador klipet?
    Tudja valaki?

  • blackgamer
    #21
    végre beindult a shop, azért nem kell örülni mert a DVD még nem kapható
    csak millió ruha,táska
    mondjuk ezt a pólót elfogadnám, csak 30 eurót nem akarok adni érte, dvd-hez kéne adni ajándékba :)
  • blackgamer
    #22
    megjelent az első hírlevél

    apropó, hogyan lehetne elintézni hogy nálunk is fellépjen Sash!?
    gondolom kellene szerezni egy szórakozóhelyet ami meghívja, de én már próbálkoztam ilyesmikkel és még válasz se jött az emailre, ötletek?
    jó lenne egy itthoni Sash! party

    [center]
  • blackgamer
    #23
    Ne feledjétek! Ma este 8-kor beszélgetni lehet SASH!-el a weboldalán található chaten.
    (belépéshez a fórumon kell regisztrálni)
  • blackgamer
    #24
    Hétfőn voltam a chaten, kb. egy tucatnyian voltunk, amin nem kell csodálkozni mert nem küldtek ki hírlevelet az eseményről, és sokan a fórumba se regisztráltak azok után hogy a weblap indulása előtt volt egy fórum amit reset-elt az admin a weblap indulása után, lehetett volna regisztrálni újra, de én nem reggeltem mert belekötöttek a magyar topicomba amit ott nyitottam
    ezután valaki meghekkelte a fórumot, jött egy új fórummotor, amibe harmadszor is kellet regisztrálni, nem csoda hogy már alig vannak páran ott

    a lényeg:
    az Ecuador-hoz új klipet fognak forgatni, mert ugye új remix verziók is készülnek (örültem volna ha új dolgokba fog Sash!)
    spanyoloknál már reklámozzák a maxit, letölthető mobilra is és van vinyl
    sajnos ez a maxikkal variálás megmarad, szal különböző országokba különböző verzió (hozzánk vajon elér akár egy is?)
    Ecuador után Secret-ből is készül majd új verzió

    új album már 75%-ban kész, talán karácsonyra várható (de a "hiszem ha látom" kategória), spanyol, francia, angol dalokkal, 13-14 számmal
    a dvd-s vállogatást a kiadó tartja vissza, illetve valami mixek még nem készültek el de ezek nem Sash!-től függnek

    ennyit sikerült kihámoznom, amúgy kb 1-1,5 órán át tartott az egész, szerintem előre leírt mondatai voltak, csomó kérdésre nem válaszolt pl. milyen szintetizátora van stb.

    még egy fontos dolog, többen kérdezték hogy miért nem megy az országukba fellépni, erre azt felelte hogy oda megy ahova hívják
    ez logikus, na majd megpróbálok tenni valamit az ügy érdekében

    végezetül egy rövid videóinterjú
  • blackgamer
    #25
    az Ecuador (Reloaded 2007) már elérhető, hallgassátok meg, kicsit lassan indul, de egy lendületes számmá válik a végére, szerintem nem sikerült rosszul
  • Landor
    #26
    hát.. többet is ki lehetett volna hozni ebből ennyi év elteltével.. #rolleyes]
    nem rossz, de semmi extraaz eredeti után..
  • blackgamer
    #27
    igazából csak az volt a cél, hogy emlékezzenek az emberek (gondolom)
    hogy ezt mondják: "...ja igen, volt régen ez a szám, Ecuador, milyen jó zenék voltak a 90-es években, Sash! még munkálkodik? nem is tudtam..."

    amúgy attól tartok ha majd kiad új albumot az nem fog tetszeni, mert sokat változott a zenei izlésem, de a régi slágereit mindig bírni fogom, várom a dvd-t is, remélem hamarosan már megjelenik
  • Landor
    #28
    BaSZNáD blackgamer :)
  • blackgamer
    #29
    hogy a micsodát?
  • Landor
    #30
    a HBD és a BSZND általam kevert speciális egyvelege :Ð
  • blackgamer
    #31
    közben leesett :) thx
  • blackgamer
    #32
    szóval, megjelent a dvd, de nem Németországban, és Nem! Angliában, hanem Dél-Afrikában !!!!4
    komolyan mondom NEM HISZEM EL, totál hülyének nézik az embert?
    éveket késnek a dvd-vel, az országban tuti nem jelenne meg, erre még kibasznak azzal is hogy közelről megrendelni sem tudom
    tetemes lenne a szállítás és az idő is, meg miért kellene nekem sok ezer kilóméteről rendelnem egy cd-t ami 1500 km-re készült?
    tényleg nem értem az egészet
    és még csodálkoznak hogy inkább letöltenek mindent az emberek, hát ezért, mert kész tortúra mindennek a beszerzése, meg szarakodás van, láááááálll
    remélem összeszedik magukat és hamar megjelenik amazonon is, ajánlom nekik!

    itt a havi hírlevél, lol az egész
    [center]
  • Landor
    #33
    majd megveszed prágába a touron :D
  • blackgamer
    #34
    nem megyek amiatt Prágába, még az hiányozna, ha Prágába mennék csakis Prága miatt mennék
    totál pofátlanok, már betelt a pohár
  • Landor
    #35
    így van! sztem töröltesd a topikot!
  • blackgamer
    #36
    :) azt nem, kimérgelődöm magam, arra jó
  • blackgamer
    #37
    itt olvasható az augusztusi hírlevél, megújult formában, letölthető, lapozható(!)

    egyik meglepő hír, hogy Sash!-t megkereste Paris Hilton menedzsmentje, hogy dolgozzanak együtt
    enyhén lol-nak tekinthető hír :)
    viszont jó reklám lehetőség, bár ezzel együtt járna Paris botrányos múltja és jövője is
    Sash! még gondolkodik a dolgon, de én már azt is nagy előrelépésnek tartom hogy megemlíti a hírlevelében



    a másik, panaszkodik hogy csak 159. a thedjlist.com oldalon
    csak annyi a különbség mondjuk ATB-vel szemben hogy míg ATB nyomta a lemezeket, addig Sash eltűnt évekre

    a dvd-t még nem lehet Európában megrendelni, igéret van hogy hamarosan a edel.fi-n kapható lesz
    hiszem ha látom, és gondoljátok onnan rendelhető Magyarországra? nem jártam utána de halvány a remény...
  • blackgamer
    #38
    yes, valaki feltette eBay-re a dvd-t, 4 órája megy a licit, 10 napos, nagyon kellene nekem, de nem fogok sokat fizetni érte, akkor inkább várok
  • blackgamer
    #39
    én itt várom az európai megjelenést, közben meg már magyar torrent lapokon is megtalálható dvd-vel együtt
    talán megveszem egyszer ha kezembe kerül a lemez...
  • blackgamer
    #40
    mp3 válogatás elérhető innen, a dvd pedig itt