54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • BiG G
    #12633
    D-%!
  • bertino
    #12632
    dzsekk tomzon beszopta a faszt ezerrel.
  • Kit--Kat
    #12631
    A Rig'n'Roll-t meg ne is említsükXD
  • Snexi
    #12630
    1 év?ha jól tudom 4 évet csúszott
  • DJ Skyline
    #12629
    na igen, kibírhatóbb mint ami a S.T.A.L.K.E.R. körül volt anno. majd majd majd majd majd majd majd, és ott tartottunk hogy eltelet 1 év :S
  • Kit--Kat
    #12628
    Azért ez nagy szívatás lenne, ha 1 héttel a rendes megjelenés előtt böfögnék be, hogy ja bocs, toljuk 2 hetet.

    Bár kétségtelenül túlélhető:)
  • ldavid
    #12627
    hahha
  • DJ Skyline
    #12626
    beírtam googlebe, hogy Grand Theft Auto IV "december 2", olyan jól terjed ez a hír. mindenhol az amazon és gamestop linkek vannak, meg az hogy nincs hivatalos megerősítés :)
  • bertino
    #12625
    dehogynem szokott :)
    csak nem sokszor.
  • Prince23
    #12624
    Pszichológiai okokból írtam naggyal.. de ám a gamekapocs nem szokott kamuzni... nem pcguru.
  • Morphin
    #12623
    akkor a legjobbakat...


    Prince23: legközelebb olvass vissza kicsit, és ne írj naggyal amig közelsem igaz amiről beszélsz
    peace
  • bertino
    #12622
    kevés.
  • Prince23
    #12621
    Gamestop, amazon, gamekapocs
  • DJ Skyline
    #12620
    amazonon meg még valahol a megjelenési dátum dec 2, nincs hivatalos megerősítés még ezügyben hogy kamu, vagy igaz. tehát jelen állás szerint 22 nap múlva jelenik meg a játék ahogy eddig is elvolt tervezve
  • Morphin
    #12619
    ezt te hol olvastad?
  • Máté94
    #12618
    Megerősítték?
  • Prince23
    #12617
    GTA 4 DECEMBER 2.-án jön!
  • Pepsi Twist
    #12616
    sztem te leszel a 100000000000000000.-ik aki ír :D
  • Stefibaba
    #12615
    Kövezzetek meg, de én írtam a T2-nak ebben az ügyben :D:D (eltolás) Na majd meglátjuk :D
  • GPx8
    #12614
    Olyan mint egy SA paródia...
  • DJ Skyline
    #12613
    enyhén San Andreas szagú ez az egész, de ettől függetlenül lehet még jó.
  • ProGabe #12612
    egy szép nagy off, de mégis csak a "rivális"-ról van szó

    jan 5-én Saints Row 2 PC

    /off
  • HKS
    #12611
    hát r*-éknál semmi ienről nincs hír szóval ez megint valami elírás vagy rosszul állitották be a dátumot:D
  • Snexi
    #12610
    és hányszor lett

    nem tudom miért olyan elképzelhetetlen ez a 2 hete csúszás,nem olyan nagy az
  • Máté94
    #12609
    :D
  • Kulee
    #12608
    hányszor terjeszgették már hogy késni fog valamelyik game, és hányszor nem is lett igazuk...
  • bertino
    #12607
    na meg is taposom az arcukat, ha késleltetni merik, már kivettem a szabit november uccso hetére bakkerház.
  • Morphin
    #12606
    vagy lehet hogy csak az a két hely értékesíti később...ennyi
    reméljük nem késik, sem USAban sem EUban
  • DJ Skyline
    #12605
    "mit reggelizett a Télapó" szerintem havat
    amúgy így van, majd ha az illetékesek megerősítik hogy mi van, akkor már lehet itt variálni hogy 36 nap meg miegymás.
  • Versace21
    #12604
    sorrry,megtaláltam
  • ProGabe #12603
    le lehet állni

    majd ha a T2 vagy a R* jelenti be a késést, akkor vissza lehet térni a témára. addig felesleges, mert pont olyan, mintha éppen azt beszélnénk, hogy mit reggelizett a Télapó
  • Máté94
    #12602
    Már leírták!Csak vissza kéne olvasni!De a Rockstar nem erősítette meg!Úgy,hogy nem kell!
  • Morphin
    #12601
    uu köszi, regelek is egyet, vagy legalábbis utánanézek hogy kell majd...


    2hét?? sztem még 3hét+1nap bár sosem voltam jó matekból
  • Versace21
    #12600
    Ne kelts rémhireket...Hol irják,mert nem találom hogy csúszni fog a kiadás....Ezen az áll hogy november 21.. hmmm
  • Pipör
    #12599
    dec 2 :|
  • SiteDisagner
    #12598
    Khm. Át kéne írni a számlálót...



    Az év egyik legsikeresebb játéka már április 29-én megjelent Playstation 3-ra és Xbox 360-ra, s akkor még úgy tűnt, hogy nem is készül el PC-re. Ezt követően nyáron történt egy bejelentés a Rocktar részéről, amikor bejelentették, hogy el fog készülni a Grand Theft Autó 4 számítógépekre szánt változata is, mégpedig november 18-án. Mindezidáig hűen kiálltak a dátum mellett, ám ma két internetes áruház, a Gamestop és az Amazon szerint két héttel később, vagyis december 2-án érkezik a játék. A Rockstar egyelőre nem kommentálta a hírt, reméljük csak az áruházak értesülései rosszak, de ha nem, azt a két hetet akkor is kibírja egy igazi rajongó.
  • Pipör
    #12597
  • Soldiers
    #12596
    Kesni fog a GTA 4 szamitogepre szant valtozata?
  • Cat 02 #12595
    MagiszteR ? xP
  • Snexi
    #12594
    ki az aki egy játékért öngyilkos lenne?