54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Mr_no_NaMe
    #50939
    Sziasztok!
    A játék megjelenésekor kipróbáltam, aztán nem erőltettem, most viszont újra fel szeretném tenni a patchek, új videókari driverek, és a modok miatt.
    Ti mit ajánlotok, az alapjátékhoz milyen patchet, és milyen modokat érdemes feltenni? Ha valami mod is kijött amitől jobban megy a játék akkor azt is alkalmaznám :]
  • wollnerd #50938
    Bazmeg!
    Most bejött!
    Utálom, ha ilyenek történek!!!
  • wollnerd #50937
    A GTAGaming.com nem érhető!!!!
    Mivan vele??? Délután még volt!
  • fery02
    #50936
    Azért én csak megpróbálkoznék egy levéllel a supportnak is, még akkor is ha nagy valószínűséggel alap dolgokat javasolnak csak, amik nem vezetnek sehová (nálam is ez volt, azóta sem tudok normálisan játszani Logitech G5-ös egérrel).
    Mert azért egy olyan géppel nagyon faszán menne a játék.
  • keysersoze
    #50935
    Á, letöröltem a gémet a picsába. Sajnálom, mert egyik kedvenc játékom, de hogy ezért nem fogok videokártyákat összevissza pakolgatni a gépemben (mert azért mással is jáccok, amihez kell a CF és képes rendesen működni is), az is biztos. Remélem az 5-öt majd megírják normálisan, de letesztelni nem pénzért fogom hanem warezban, az is biztos.
  • masterthief
    #50934
    Vicces pillanatok.
  • masterthief
    #50933
    Kapcsolókat hozzáadtad? (commandline.txt)
  • masterthief
    #50932
    Akkor mindegy. Ha legfeljebb annyit írt volna ki hogy: a GTA IV.exe hibát észlelt ezért leállt, akkor lehet megnézni a naplót hogy mi a hibára utaló jelenség.
  • keysersoze
    #50931
    Semmit, csak a lenti képernyőt. Milyen diagnosztikai naplót?
  • masterthief
    #50930
    A fenébe! Legalább kidob valami hibaüzenetet? Azzal többre mennénk. Nézd át a diagnosztikai naplót is.
  • keysersoze
    #50929
    Ennél azért bonyolultabb az én problémám.
  • masterthief
    #50928
    Nézd át a linket amit küldtem. Benne van a megoldás arra ha nem hagyja átállítani a felbontást. Át kell méretezni. Na meg add hozzá a kapcsolókat.
  • masterthief
    #50927
    Nézz be IDE és olvasd át figyelmesen. Van benne olyan hibára utaló megoldás ami segíthet.
  • keysersoze
    #50926
    Úgy látom nem én vagyok az 1. ezzel a problémával: link. Nálam is pont ugyanez a képernyő fogad a grafikai beállításoknál. Módosítani nem engedi.


  • masterthief
    #50925
    Szétnézek mi lehet a gond, valahogy megpróbálok segíteni neked. Ha más megoldás nincs akkor be kellene írnod a hivatalos oldalukra mi a gond.
  • keysersoze
    #50924
    Volt azóta full windows reinstall, ezért is raknám újra a gta4-et. A vga driver 2011.01.26-i, ebből nem mondom meg hogy 11.1 vagy 11.2, de biztos hogy nem régi. Nem hiszem el hogy ennyit kell szarakodni egy eredeti programmal... Már nem az 1. eset hogy bánom hogy miért nem ingyen rántottam le a netről fizetés helyett.
  • masterthief
    #50923
    Akkor az a gond hogy VGA csere volt. Windows maradt a régi? Ha igen akkor telepítsd újra, de előtte törölj minden fájlt ami a GTA IV-hez tartozik. Egyes alkatrészek cseréje működésképtelenné teszi a game-t. Tehát ha valamit cserélsz akkor előtte vagy utána teljes takarítás az oprendszeren, mert a GTA IV nem fog megfelelően működni.
  • lolSL
    #50922
    akkor ne.
  • keysersoze
    #50921
    Előtte 5970-el ment, ami szintén CrossFire, csak 1 NYÁK-ra pakolva. Minden más játék tökéletesen megy, Stalkertól a DA2-ig, csak ez szórakozik velem, a VGA-k jók.
  • lolSL
    #50920
    nézd meg egy vga kártyával
  • keysersoze
    #50919
    Felraktam újra a játékot. Természetesen baszik működni. Minden eredeti, még a nodvd-ig se jutottam el.

    Játék telepít, 1.0.7.0 telepít, game elindít. Kizárólag 800x600-ban hajlandó menni, minden beállítás minimalon, feljebb húzni nem hagyja. Alul piros felirat hogy szar a gépem hozzá, és a featurek által követelt kemény 200 MB vram annyira kitölti a rendelkezésre álló 4000 MB-ot, hogy már nem fog futni a játék. WTF??? Core i7-965, 12 GB RAM, Radeon 6970 CrossFire, Win7 x64. Mi a fasz lehet a baja? Egyszer már ment a játék, 1.0.7.0-val is. A telepített programok közt csak 1.0 verziónak jelzi a játékot, ez elég érdekes, de nem lepődnék meg ha csak simán hülye lenne a windows.
  • masterthief
    #50918
    Azt kihagytad hogy maga a ház akkora legyen hogy egy elférjen benne egy bazi nagy ipari ventillátor. (csak vicceltem)
  • SZilaJMaGGoT
    #50917
    Sőt, valójában minél nehezebb annál jobb! :)
  • keysersoze
    #50916
    "Súly 10,2 kg
    Garancia 1 év "

    Ezek a legfontosabbak egy játéknál. ^^
  • grebber
    #50915
    Majd ha elkészül.Itt figyelemmel kísérheted!
  • JaSoN HuNTeR #50914
    Gay tonynak mikor lesz magyarositása?
  • Ironman2
    #50913
    Itt még vannak linkek:


    LETÖLTÉS:
    http://download.hellshare.hu/gta-iv-the-tr...ty-avi/2557032/
    VAGY:
    http://www.duckload.com/dl/JhxD2
    ONLINE:
    http://www.duckload.com/play/6696C5920B8DA174
  • masterthief
    #50912
    Már fent van itt egy jó ideje!
  • Ironman2
    #50911
    Ajánlom figyelmetekbe a GTA filmet:

    GTA IV - The Trashmaster (2010)
    színes, feliratos francia animációs film



    Rendezte: Mathieu Weschler
    Írta: Mathieu Weschler

    Az összesen közel másfél órás film történetének középpontjában egy kukás áll, aki az emberi mocskot igyekszik eltakarítani a föld felszínéről. Láthatunk lövöldözéseket, főleg, bár ez várható is volt. A film alatt angol szinkron és francia felirat van, így angolul és franciául tudók, valamint azok, akiknek van szabad másfél órájuk mindenképpen nézzék meg, nem kis munka lehetett egy ilyet összerakni. Ja, és nem utolsó sorban próbáljátok überelni!

    PutLocker online:
    http://www.putlocker.com/file/P8QC53XRHPCKO0C
  • masterthief
    #50910
    Nincs mit. Szívesen!
  • Attiska
    #50909
    masterthief,

    Köszönöm! :)
  • masterthief
    #50908
    A Cockpit Mod az az FPS Mod. Így keresd.
  • masterthief
    #50907
    "1.0.4.0 patch-ez Extreme GFX IV." Javítom: 1.0.7.0 patch-ez. Extreme GFX IV
  • masterthief
    #50906
    Rengeteg grafikai modosítás van hozzá. 1.0.4.0 patch-ez pl: ENB Series (mindig újabb frissítések vannak) Extreme Graphic Enchancement Mod, Env Van választék.ironment Mod, Realizm IV Mod, Visual IV Mod, Stunning Graphic Mod, Reality IV. 1.0.4.0 patch-ez Extreme GFX IV.
  • Attiska
    #50905
    Megcsinálták ehhez is a cockpit mod-ot, mint az SA-hoz? Videót láttam róla, de a nagy mod oldalakon nincs. Láttam korábban egy grafikai mod-ot, ami az egész játékot sokkal szebbé teszi. Nem tudjátok véletlenül a nevét? Bár lehet, hogy ez így kevés infó... :)
  • masterthief
    #50904
    Köszi! Azt hiszem figyelmetlen voltam, mert már láttam a videot, de a szerzők neve majd kiszúrta a szemem és nem láttam! XD
  • lolSL
    #50903
    http://www.youtube.com/watch?v=_AU77LHvJ04
  • masterthief
    #50902
    Szevasztok! Nem tudja valaki, hogy a TBOGT intro I' Keep on Walking zenéjét ki szerezte? Nem találtam infót róla.
  • simon007
    #50900
    Hello!

    Ezzel nem imbolyog! / Az előbb lemaradt!/

    http://support.rockstargames.com/help/rockstar_games/GTAIV_patch_7
  • simon007
    #50899
    Hello! Ezzel nem imbolyog!