54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • fery02
    #50898
  • masterthief
    #50897
    GTA IV PC
  • masterthief
    #50896
    A kamera imbolygása warez verziónál fordul elő. Másik dolog: -minek akarsz mentést letölteni? Azért mégis csak jobb ha saját mentéseid vannak. Vagy lusta vagy? XD
  • roblox
    #50895
    köszz már nem kell nem kinlódok evvel a szarral.minden meg van ami kell hozzá és akad. más játékoknál nem akad csak ennél a fosnál. áá nem szórakozok én vele. am mondj egy boltot ahol meg tudom venni!
  • lolSL
    #50894
    vedd meg
  • roblox
    #50893
    tud valaki valamit a kamera inbojgásra? mert már nagyon idegesít. ja és nem muszáj hozzá 4 magos proci elég 2.
    hogyan lehet letölteni játékmentéseket (savedgame) vagyis hova kell beilleszteni.köszi a választ elöre
  • Maxtreme
    #50892
    hali

    nem
  • Ricsi234
    #50891
    HAli!Ezen elmenne a játék?


    Processzor (E3400)
    Gyártó HP
    Processzor Intel Celeron Dual-Core 2.6 GHz , 1 MB cache
    Chipkészlet Intel® G41 Express
    Processzor , 800 MHz FSB
    Memória 2 GB (DDRIII) 1333 MHz
    Szabad memóriahely 1
    Merevlemez 320 GB , 7200 rpm , SATA
    Videokártya Intel GMA 4500
    Hangkártya HD Audio
    Optikai meghajtó DVD+-RW DL
    Csatlakozó 3,5 Jack, D-Sub, Mikrofon, RJ-45 Lan, USB
    USB port 6 db
    Operációs rendszer FreeDos
    Méret 166 x 428 x 38 mm
    Súly 10,2 kg
    Garancia 1 év
  • simon007
    #50890
    Saját zenét hova kell bemásolni? Van valakinek ötlete?
  • roblox
    #50889
    Most tud valaki valamijen pachet graffra? mert jol jönne!
  • masterthief
    #50888
    Tudom mire gondolsz. Sajnos ez így van.Tükör simán persze hogy nem futhat, mivel nem lett eléggé jól optimizálva. Annak viszont örülök, hogy eléggé jól megy a gépemen, gond nélkül. Én végig tudtam élvezetesen játszani többször is. Azt viszont sajnálom, hogy más nem, pedig itt sok embernek van jó konfigja hozzá. Én is szeretném ha tényleg zökkenő mentesen lehetne játszani, de sajnos ez van. Erről sem te sem én sem más játékos nem tehet. Reménykedjünk benne, hogy a következő részt nem fogják így elbarmolni, hogy sok ember ne tudjon élvezetesen játszani.
  • fery02
    #50887
    Azért nem, mert valószínűleg ahogyan nálad fut, az neked pont játszható, de én valószínűleg többre vágynék, mert tükör simán 1000%, hogy nem futhat.
  • masterthief
    #50886
    Nem is kell! Nem tudom hogy jó értelemben vegyem-e ezt, vagy rossznak tituláljam. Minden esetre leírtam hogy nekem 2 magos gépen is szépen fut. Az meg már megint külön kategória, kinek milyen gépen jól-e vagy rosszul fut a játék. Ez nem az én hibám, hogy valakinek nincs vele gondja, egyeseknek pedig akadozik. Ha esetleg valami sértőt írtam a számodra, akkor elnézést kérek tőled, én csak kifejtettem a véleményemet.
  • fery02
    #50885
    Nem fogok veled leállni vitatkozni.
  • roblox
    #50884
    miért akad a játék megy egy darabig és aztán akad milrt van ? mostmár kurvára idegesít pedig minden meg van hozzá és akad. a cod 7 sem a crisysnélsem akadt akkor itt miért?
    Nincs erre valami pach vagy valamio?mindennel probálkoztam már és ugyan ugy akad.
    Irja mán le valaki hogy mekkora a minimális gépigény .
    mert nekünk böven meghaladja és AKAD!!!!!
  • zotya10002
    #50883
    Nem tom:-(
  • simon007
    #50882
    Hello!

    Tuna valaki működő kb.30 %-os mentést adni?
    Előre is kösz!
  • JaSoN HuNTeR #50881
    Gyenge a géped hozzá. Ki kellene irni hogy még a Lowhoz is legalább egy 4magos proci kell vagy egy nagyon drága és erős 2 magos.
  • totyak
    #50880
    Szerintem sehogy. De hova tudtad eldobálni a dobozát, mikor olyan szép?
  • Norberto065
    #50879
    Nekem a gta4 patchekkel a játékba előttem jelennek meg a dolgok (vagyis rontják grafikát).
    Ha a patchek úgymond javítják a grafikát ( szerintem csak a teljesítményt úgy h a grafika romlik),akkor nálam mi a gond ?

    Gépem:

    Processzor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 6,1 5,9


    Memória (RAM) 4,00 GB 6,1
    Videokártya ATI Radeon HD 5570 6,7
    Játékra szolgáló videokártya 3839 MB - teljes elérhető grafikus memória 6,7
    Elsődleges merevlemez 218GB szabad (244GB összesen) 5,9
    Windows 7 Ultimate

    RENDSZER
    --------------------------------------------------------------------------------

    Gyártó Gigabyte Technology Co., Ltd.
    Modell P43-ES3G
    Összes rendszermemória 4,00 GB RAM
    Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer
    Processzormagok száma 2



    Grafika
    --------------------------------------------------------------------------------

    Videokártya típusa ATI Radeon HD 5570
    Összes elérhető grafikus memória 3839 MB
    Dedikált grafikus memória 2048 MB
    Dedikált rendszermemória 0 MB
    Megosztott rendszermemória 1791 MB
    Videokártya illesztőprogram-verziója 8.821.0.0
    Elsődleges monitor felbontása 1920x1080


  • zotya10002
    #50878
    Sziasztok!!

    Eredeti a játék!

    Hogy lehetne megnézni a széria számát a telepített/regisztrált live-n? De viszont a doboz meg a papírok nincsenek meg???

    ??
  • danyr
    #50877
    pm-ben írd már le a konfigod pls ;D
  • Atikah
    #50876
    enyém most is 50 fokos :D
  • roblox
    #50875
    és hány celziusz foktol veszéjes? nekem 36 celziusz fokos.
    Ott van amit mondtál de inkább nem nyulok bele.
    Nagy teljesítményü GPU óra beálítások:
    550MHz
    Nagy teljesítményü memória-óra beálítások:
    1000MHz
    ez jo?
    meddig érdemes felhúzni?
    vagy nem is kell?
  • masterthief
    #50874
    Igen.
  • wollnerd #50873
    Talán az eseménynapló?
  • Piloss
    #50872
    az nem biztos

    nekem is volt más játéknál hasonló hibaüzenet és tényleg, az égvilágon semmi mást nem írt ki
  • roblox
    #50871
    és hány celziusz foktol veszéjes? nekem 36 celziusz fokos.
    Ott van amit mondtál de inkább nem nyulok bele.
    Nagy teljesítményü GPU óra beálítások:
    550MHz
    Nagy teljesítményü memória-óra beálítások:
    1000MHz
    ez jo?
    meddig érdemes felhúzni?
  • masterthief
    #50870
    :D Na ne már! Valaminek hivatkoznia kell a hibára! Néz szét alaposabban! Tessék szétnézni! van ott hibaüzenet csak nem jó helyen nézed :D
  • ledoka
    #50869
    de kajak nincs semmi más hát itt dögöljek meg :D csak ennyi még egy kis pötty sincs ott
  • masterthief
    #50868
    Szeretnék neked segíteni, de ne ezek alapján linkeld a hibaüzenetet.

  • masterthief
    #50867
    :D Nem ez kellett volna! Hanem ami alatta van kék betűvel írva! "Katt ide, vagy ilyesmi"
    Ott részletesen le van írva hogy mi a hiba okozata! Ebből nem fogja senki sem tudni hogy mi a konkrét hiba.
  • ledoka
    #50866
  • masterthief
    #50865
    Na ne! Azért valami konkrétumot is ír ki a windows! Kicsit nézd meg jobban! Vagy nézd meg a Support oldalon! Alaposan nézd meg a hibára utaló jelzéseket. Le van írva a rubrikában, ahol megjelenik a hibaüzenet. Nézz utána mit ír ki! Pl. mod ver stb..., Vagy számjegyzékeket keress!
  • ledoka
    #50864
    csak ennyit ír ki ott van még alatta hogy ok vagy mégsem és ennyi
  • masterthief
    #50863
    Klikkelj rá a teljes hibaüzenetre és írd le hogy mire hivatkozik a hibaüzenet, mert ezzel sokat nem árultál el. :D
  • masterthief
    #50862
    Lehet növelni, de alapjában véve egy közepes graffal jó. Nem hinném hogy akadna vele. De ha annyira érdekel a videó kártyával kapcsolatos dolog akkor nézz be IDE (ha ATI kártyád van!
  • masterthief
    #50861
    Mint írtam nem kell neki a 4 mag. Elég egy 2 magos proci, de az legalább jó legyen. Nekem is 2 magos van, mégis szaggatás nélkül fut rajta. Sőt! Amint olvashattad, nekem már szénné van moddolva a játék, és így sincs semmi gond vele!
  • masterthief
    #50860
    Ez kártyától is függ,! Ha belépsz a Catalyst Control Centerbe. Belépsz az Overdrive-be Egy kulcs alakú ikon jelzi.,amire ha rákattintasz feloldódik. Ott mutatja a kártya maximális-minimális órajel paramétereit. Amire be van állítva az a gyári beállítás. Klikk az "Automatikus Tuning"-ra és elkezdődik a teszt. (méri az órajelet a hőfokot) Ha befejezte a műveletet, akkor OK. Ha kis időn belül kiír egy hibát pl: hogy nem bírja a terhelést akkor visszaáll a gyári órajel beállításra. Akkor rálépsz a kézileg beállításra, és addig állítod az órajeleket ameddig lehet. Azt ellenőrizni fogja a kártya és a géped hogy meddig mehetsz el. Az a lényege, hogy ne adjon le többlet hőmérsékletet, mert különben megég a kártya.(de ezzel a beépített tuningal biztonságosan be lehet állítani) Ezt erre találták ki. Tehát addig lehet állítani, míg hibát nem jelez.
  • ldavid
    #50859
    ide

    ledoka: próbálj egy rendszervisszaállítást